461
  • RedRiot
    #381
    Így két új rész után nekem úgy tűnik hogy a készítők figyelembe vették a sorozatot ért kritikákat. Sötétebb és erőszakosabb lett a hangulat, most már közelebb van egy "rendes" posztapokaliptikus világhoz.
    Emlékezzünk vissza az első évad első epizódjaira: a szereplők úgy néztek ki mint akik épp most jöttek a kozmetikustól/fodrásztól és útközben beugrottak volna pár cuccért a GAP-be. A főszereplő kiscsaj kb. egy hippi és Teréz anya keveréke volt, Miles Matheson meg amolyan McGyver-féle szerzet. Idegesítő kis banda volt.
    A sztori pedig általában annyi volt hogy a Mókus őrs vidáman vándorol, és minden részben megment egy elcsatangolt kisgyereket, fa tetején ragadt kölyökmacskát és hasonlók.
    Arra számítottam hogy ez az évad úgy kezdődik hogy Aaron pötyögteti egy kicsit az irányítópultot a toronyban, a rakéták felrobbannak a levegőben, öröm-bódottá. Ehhez képest megkapja az atomadagját mindkét város, elszaporodnak a pszichopata karakterek, végre szakadt ruhákban rohangál mindenki és Charlie arcáról is eltűnőben van az a bávatag mosoly. Jó lesz ez, egyre jobban tetszik. Remélem ebben az évadban még sor kerül egy atlantai vagy philadelphiai kirándulásra is. :)
  • Narxis
    #380
    :DDDD
  • Monoton
    #379
    Walker :DDDDDD
  • Narxis
    #378
    Brutál egy rész volt, szerintem ezzel a több szálon ívelő sztorival jobb lett a sorozat.
  • akyyy
    #377
    amerikában az usa az egész világ
  • Monoton
    #376
    Egész világra kiterjedő történetet
  • akyyy
    #375
    óh, Jericho
  • Monoton
    #374
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerinted egy olyan vilagban ami fel van perzselve atommal erdekes tortenetet lehet irni?
  • Monoton
    #373
    Butasááág! :-)
  • xido
    #372
    Igazából rendesen felbasztam az agyam már az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elején,hogy jaj,bombák,kapcsold ki az áramot..és ott ülnek,nem lehet megint bekapcsolni,miután a bombák csak úgy lepotyogtak a földre robbanás nélkül?..neeem..csak áram nélkül lehet story írni
  • akyyy
    #371
    nincs rajta a jól lefogyott szemüveges emberke aki jól meghal már az első részben!!!!!
  • Monoton
    #370
    NAAA
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak meghúzták, hogy atomot robbantanak :D Jó nagy baromság még mindig a sorozat, de nem tudom abbahagyni :D
    A szakállasból meg járkáló lett, és majd jön érte

    (am sejtettem, hogy majd jönnek a szenjánosbogarak és megmentik :D)
  • Narxis
    #369
    :DDD
  • Monoton
    #368
    :DDD
  • modellmaker
    #367
    Bent van a topic a kedvencek között. Meg olyan sorozat is kell, ami csak az időt viszi. :D
  • Narxis
    #366
    Kicsit katyvasz volt ez az évadnyitó de a vége szokás szerint ütött.
  • cylonflatus
    #365
    De azért Te is benéztél ide a fórumra ;) Néha a kíváncsiság győz.
  • modellmaker
    #364
    Te adtad lejjebb. :D
  • cylonflatus
    #363
    Jól látom, ma indul a 2. évad? Majdnem abbahagytam, de a végére fölhozta magát (vagy én adtam lejjebb?) A szinkronos meg valami rettenet, amilyen hangot egy-két karakter kapott... Jézusom. Kíváncsiságból belenéztem egyszer, épphogy megúsztam maradandó károsodás nélkül.
  • ldavid
    #362
    dehogy, csak templomban vannak :D
  • modellmaker
    #361
  • Narxis
    #360


    Továbbra sincs áram. :D
  • Monoton
    #359
    Minőségi sorozathoz, minőségi promókép.
  • Narxis
    #358
    :DD
  • Monoton
    #357
    Nagyon menő :D

  • RedRiot
    #356
    Szerintem a szezon végére egész jó lett ez a sorozat. Nem istencsászárság, de azért nálam megmenekült a kaszától. Az első tíz rész másról sem szólt mint hogy megy a Mókus őrs, elkapnak közülük valakit, a többiek meg jól kiszabadítják.
    Nagyon szomorú lennék ha a rakéták nem jutnának el a célpontokig. Átmehetne Falloutba a sorozat: atomcsapás, a Toronynak volt egy kis Vault jellege, USA elnöke valami távoli helyen bújkál.
    Kár hogy Aaron úgyis meghekkeli a rakétákat. :/
  • Narxis
    #355
  • Monoton
    #354
  • Narxis
    #353
    :D
  • Narxis
    #352
    Hogy gondolhatsz egyáltalán ilyenre?
  • Monoton
    #351
    Csak nehogy a szel arrebbfujja azt a sugarzast :D
  • Andr0
    #350
    adok neki még egy 2. évad szezonnyitót... de kb igen :D
  • stargatelost
    #349
    Szóval ahogy a füvet "lekaszáltad", a sorozatot is 'elkaszáltad'?
  • Andr0
    #348
    olyan jó volt az évadzáró, hogy elmentem közben füvet nyírni.
  • Narxis
    #347
    Ezt nem tudhatjuk. Talán valami olyan tervük van amihez kell az a terület és a sugárzás. :) Oda terelik majd az új USA ellenállóit. :))
  • SzinesGeza
    #346
    Arra céloztam, hogy ha neutront vetnek be, akkor nem lesz utána sugárzás az adott területen.
    Ellenkező esetben lakhatatlanná válna. Oda pedig ki akarna bárki is visszatérni? :)
  • Narxis
    #345
    Nem tudom milyenek de mivel konkrétan 2 városra lett irányítva szerintem csak azok lesznek lakhatatlanok. Beszéltek valami keleti nyitásról is, nem csodálkoznék ha az elnök visszatérése után első dolga lenne felvenni a kapcsolatot európai vezetőkkel akik vagy újak vagy a korábbiak csak ők is bujkáltak.
  • Narxis
    #344
    Azért elég szépen látszott, hogy abba a terembe nem tudnak bejutni, hiába lövöldözte Miles. Persze lehet majd a külső géppel meghekkeli Áron és kész. Olcsó megoldás lesz ha ez lesz.
  • gabi89
    #343
    Ez a népességcsökkentő terv jól hangzik, de inkább kimagyarázás mert szerintem az írók erre nem is gondoltak.

    Na de pont ezaz, hogy a bosszú akkor teljes ha már látom is megvalósulni. Attól, hogy elindítok két rakétát ami még nem ért célt attól még nem teljesedett be, főleg úgy, hogy az üveg másik oldalán ott vannak Miles-ék.

    Nem kell szerintem katonának lenni ahhoz szerintem, hogy legyen egy kis eszünk és ne mindenféle terv nélkül beálljunk egy helyre. Mi lett volna ha szereznek olyan szuperfegyvert, akkor pár lövéssel ott bumm mindenkinek. Amikor Monroe-ék jöttek akkor meg nekik könnyű dolguk volt ,ők csaptak le a meglepetés erejével a végén ez pont fordítva sült el.
  • SzinesGeza
    #342
    Akkor ezek szerint azok neutronbombák?
    Már ha vissza akar térni bárki is azokra a területekre.