461
  • Narxis
    #421
    :DDDDDDDDDDD
  • akyyy
    #420
    Szerintem az lenne a legjobb, ha Hawaii szivegére leesne egy kisebb búra oda, ahol épp lezuhant egy repülő, és el is menne benne az áram, majd 10 évvel később kialakult "káoszban" két testvér közül az egyiket bebörtönzik, és utána menne a tesója - magára rajzolva a börtön épphogyszegényes alaprajzát, de mindezt megakadályozza egy Jack nevű törvénytisztelő állampolgár aki a helyi bűnüldöző szervezet harcedzett embere, de rájönnek hogy mindaz egész búra igazából csak a jövöből visszajött Voyager űrhajú véletlenül leesett pajzsa.
  • Narxis
    #419
    Nem mindenkit. ;)
  • Sir Quno Jedi
    #418
    Azé egy kiadós műsorszünethez elég. Minket meg egy fél perces is azonnal megölne.
  • Monoton
    #417
    A sorozatban sem ment el végleg :D
  • Sir Quno Jedi
    #416
    Szerencsénkre olyan nincs, hogy "elmegy" az áram végleg, mint ebben a butus soriban. Ha ugyanis "elmenne" azonnal meg is halnánk mi is, mint a szar.
  • Narxis
    #415
    Poén lenne. Kipróbálnám a survivor skillemet.
  • Sir Quno Jedi
    #414
    Hacsak addig EL NEM MEGY AZ ÁRAM...huhuuuuhuuuuuuuuuuu (elfut)
  • Narxis
    #413
    Helyes.
  • Monoton
    #412
    Január 8. tér vissza a sorozat, tehát nem olyan vészes a szünet :)
  • Narxis
    #411
    Na ne bassz már!!! Ó hogy rohadjanak meg ezekkel a szünetekkel. :( Sokkal több rész kellene.
  • Monoton
    #410
    Jó kis rész volt, kár, hogy a folytatásra sokat kell várni. Lehet, hogy csak az olimpia után, valamikor februárban lesz a következő rész. :(

    Egyébként emlékeztek, hogy az évad első részében Miles felgyújtott valamit? Állítólag annak nagy jelentősége lesz az évad vége felé. Kíváncsi leszek :D
  • Golyo69
    #409
    :)
  • akyyy
    #408
    meg akartam nézni a 7. részt, de elotte a darkest hourst kezdtem nezni de az elejen majdnem bolintottam, hogy jó ez az orosz "szál" :D
  • akyyy
    #407
    tehát feltámasztotta. ok.
  • Narxis
    #406
    Komoly egy rész volt! Áron a szuperhős! :D
  • Monoton
    #405
    Semmi garancia nem volt rá. Rachelt szerintem nagyon nem is érdekelte volna, csak a lánya miatt dönthetett úgy, hogy megmenti. Én is azon vagyok, hogy valami tetszhalott cuccot adott be neki.
    Amúgy az komoly volt, ahogy bedobták a koporsót a gödörbe :D
  • akyyy
    #404
    az fasság lenne. akkor má mé nem az apja vagy bárki más adta volna be neki. vagy mi volt a garancia hogy injekciót adnak, és nem lelövik, akasztják stb...
  • RedRiot
    #403
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó rész volt ez is, papón meglepődtem azért. A patriot elitalakulat azért vicces volt: mintha valami régi fps mesterséges intelligenciáját töltötték volna fel a srácok agyába. Legalábbis ahogy folyamatosan célra tartott fegyverrel, kőarccal előre bámulva futkároztak fel-alá nekem ez jutott eszembe. :) Monroe barátunk vajon hogy fog feltámadni? Rachel vmi ideiglenes mérget adott be neki? Vagy szólnak Áronnak hogy álmodjon valami monrósat? :)
  • Narxis
    #402
    Ha nagyvonalakban is de durván spoileres lesz...
  • Suffering
    #401
    Valaki letudná írni nagy vonalakban, hogy miről szól a 2. évad. Az 1. évad zárása volt az utolsó rész, amit láttam. És ha értelmes történettel megvan csinálva a folytatás, akkor lehet, hogy elkezdem nézni a 2. évadot. Lekapcsolták újra az áramot? Ha igen, miért?
  • xido
    #400
    Kezd tetszeni egyre inkább..de Áronka picsogása már az agyamra megy..ilyen töketlen puncit ennyi részen át.. :)
  • Narxis
    #399
  • cylonflatus
    #398
    Én már majdnem kaszáltam, örülök a változásnak.
  • DasIsFuck
    #397
    nem pótoltam én semmit, így is abszolút érthető volt minden.
    Tényleg sokkal jobb, bár az utolsó 2 részre picit kifulladt, de ég és föld a 2 évad.
  • cylonflatus
    #396
    Sokkal jobb (eddig) mint az első évad! Viszont szerintem csak úgy kezdj a másodikba, hogy az előző évadból az utolsó két részt előtte bepótolod (de minimum az évadzárót), mert elég erősen építkezik az akkor történt eseményekre.
  • Narxis
    #395
    Az komoly lenne. :D
  • Monoton
    #394
    Remélem összehozzák majd a Matheson, Monroe, Neville hármast egy jó kis hentelésre :D
  • Narxis
    #393
    Szerintem ő valami hősi halált fog halni. Amolyan rossz útra tért jó karakter. :D
  • Monoton
    #392
    Grandpa
  • Narxis
    #391
    érdemes
  • DasIsFuck
    #390
    tehát a második évad sokkal jobb mint az első?
    vagyis eléri az ingerküszöböt, mert nálam ez a sorozat mínuszos ha egy 0-10-es skálán kéne pontozni.
    az első évadot ott hagytam abba amikor a srácot leőtte a helipopter, érmes lenne a 2.ba belekezdeni?
  • Borg
    #389
    Igen, az ő bemutatását nagyon kerülgették eddig...
  • Narxis
    #388
    Am. nekem nagyon gyanús Áron csaja...
  • akyyy
    #387
    nekem is tetszik olyan jerichos most picit a hangulat, ami jó. kérdés nézettségileg i van vele
  • Narxis
    #386
    Ez brutális volt... Neville valami eszméletlen jó karakter lett. Korábban se kellett félteni de ez így most durva volt a mostani részben. Monroe is egyre jobb.
  • Monoton
    #385
    Engem kicsit zavar a sok éjszakai jelenet, de összességében nem rossz az évad.
  • Wasp91
    #384
    Szerintem eddig nagyon jó az 2. évad. :)
  • Narxis
    #383
    Add meg neki a 7-et. :D
  • Borg
    #382
    Szerintem is jobb lett egy fokkal, most már 5 helyett 6/10 :)