420
The Incredible Adventures of Van Helsing
  • JethroHUN
    #260
    Az old town-ban lévő King Borislav szoborra gondolsz? Abba is kell 3 kő, hogy eljuss az ink-be ahol a kincs van. Csak ugye ott van még 3 szobor. Az 9kő, nekem még 4 kő kellene, de mégis honnan? Meg az első faluban az a szobor ami a kulcsot adja az hova való?
  • Broafka
    #259
    a végénél mindenki szenved :)
    de amúgy csak azért mert esztelenül lövöldözik mindenki. Írták, hogy kicsit azért ügyeskedni kell itt már ha túl akarod élni. A legrosszabb a végén azok a szálló cseszések amik áramot lőnek. De a legvégén egyébként:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pofon egyszerű a dolog a főmufti kinyírása. Körözz, és lődd/kardozd szét az összes oszlopot, meg szörny teremtő helyet. Ha ez megvan, már nem jön több szörny, csak a boss marad


    amúgy most engem is felidegesített a játék. a 2. pályán megvan a 3 kő, átmentem a kapun, és van kettő szobor, az egyikbe belement 1 és azonnal el is tűnt, mondom mi a fene ez, a másikba meg kettő, és innentől kezdve nem tudtam megszerezni a kincseket. Szaros bugok miatt romlik el a játék, és nem bírsz megcsinálni egy küldetést miattuk...
  • Myselor
    #258
    jó játék,de én már kinőttem ezekből szerintem megnéztem youtubeon a végét,nem nagy valami.na mindegy:)
  • Myselor
    #257
    na jó én beleuntam,jön rám 30mob és sehol a végük halok mint a fene,nem élvezetes már.tudom már már mért nem játszok ilyen játékokkal,elvan már túlozva.
  • Broafka
    #256
    attól függ milyen tempóban haladsz, én inkább 70%-ot mondanék
  • Shep
    #255
    Talán a fele.
  • Raider88
    #254
    Én se tudtam megoldani, kipucoltam az őrhelyeket a szennyvíztisztítónál meg eljutottam egy kikőtőbe ez kb hány %-a a játéknak?
  • Myselor
    #253
    jó neked,nekem úgyse müködött
  • foxxi
    #252
    Nem kell újra kezdeni. Én is igy jártam. Majd rátaláltam a

    C:\Users\NEVED\Documents\NeocoreGames\Van Helsing\SaveGame\blababla\backup - mappába van a legutolsó mentés. Azt visszamásolva nekem tökéletesen ment és csak 7 percet buktam
  • Myselor
    #251
    hát igen,nagyon nem tetszik nekem ez hogy léptem nyomon ment.jön egy áramszünet vagy fagyás és meghal a játék,holnap gyorsan be is fejezem,ha sikerül...többet ne mkezdek neki xd
  • Broafka
    #250
    amúgy ez rohadt szar, mert én meg úgy jártam ,hogy a tower defense-es résznél a kinyíló pengés padlóba bezúgott egy ellenfél, de nem halt meg, és nem tudott kijönni. Kiléptem, vissza, és ugyanott szenvedett. A diablóban azért ilyenkor (bár kezdhetted elölről), de nem lett vége az egész játéknak ilyenkor. Odamentem és shift + kattintással a levegőben egyszer csak meghalt, bizarr volt. szóval itt is annak kellene lennie, hogy bizonyos helyeken automentés van, és ha jön egy áramszünet, akkor nem hal meg az egészjáték, hanem vissza lehet tölteni egy régebbi mentést
  • Myselor
    #249
    hát én tegnap előtt pont így jártam,lefagyott a gépem,és mikor visszaléptem ugyanezt írta,elég szomorú hogy ilyen megtörténhet,de igen kezdheted előröl mert megsérült a fájl.reméljük hogy nem jártál még messze:)
  • Shep
    #248
    Hát sanszos, hogy akkor sérült a file és kezdheted előröl.
  • Raider88
    #247
    Szevasztok, az lenne a gondom, hogy játszottam a játékkal majd jött egy áramszünet. Miután beléptem újra a játékba, nem tudtam belépni a karakteremmel, azt írta, hogy a fájl túl régi nem lehet betölteni. Ilyenkor mi a teendő? Kezdhetem újra az egészet?
  • Myselor
    #246
    hát mostvagyok 20 azthiszem,akkor már annyira sok nincs ha jól számolom,holnap végzek vele szerintem.most nem sok kedvem van folytatni xd
  • Shep
    #245
    28 ha minden igaz.
  • Myselor
    #244
    sajna azt nemtudom hol járhatok most,semmi gameguide nincsen.de szerintem több mint a felénél lehetek,hanyas voltál mire végeztél amúgy?
  • Shep
    #243
    Hát a a játék utolsó harmadában már tényleg elég sok van :)
  • Myselor
    #242
    kicsit kezdek besokalni xd túl sok a mob,meg minden:)
  • neonx
    #241
    hali. A 3 piros követ amit beletettem a szoborba, és kaptam érte egy kulcsot... az a kulcs az hova való?
  • Myselor
    #240
    köszi:) nem is baj
  • Shep
    #239
    Akkor ez neked is jó lesz, mert nem hosszú.
  • Myselor
    #238
    jah értelek:)
    szerintem amúgy én is így leszek ezzel,tetszik de azért sok lenne az a 20óra xd dungeon siege1-2vel toltam amúgy én is utoljára.meg valamennyit a dio3-al de az csak üzlet volt,mondjuk úgy hogy én se nagyon vagyok oda hosszútávon ezekért a játékokért:D
  • Shep
    #237
    Ja meg a Dio3 ingyenes első fejezetét.
  • Shep
    #236
    Nem próbáltam, mert nekem bebugzott a végén és a Boss megölése után nem jött az endvideo csak rohangálni tudtam körbe körbe a szobában de elvileg azzal már vissza lehetett volna menni a világba meg van pár olyan hely ahol már 30-as szörnyek vannak. Igazából nekem amúgy elég volt az a durván 10 óra amit játszottam vele. Pont jó volt, mert már majdnem kezdtem ráunni, nem vagyok ugyanis a műfaj nagy híve, utoljára ebből a stílusból a DungeonSiege 2-t meg a kiegjét vittem végig az meg vagy 8 éve volt. Azóta meg belenéztem a DS3 demoba meg a Legend Hands of God-ba de egyikkel sem töltöttem 1-2 órától többet. Ebben meg tetszett a környezet, hogy nem nagyon élednek újra akiket megöltem, meg, hogy olyan lightos az egész.
  • Myselor
    #235
    okés köszi:) ezt jó tudni,jah bírom katarinát humoros egy csaj ^^
    a dlc-t próbáltad már?mit ad végülis a játékhoz?itt irtak róla valamit,de lényegében nemtudom merrt sehol nem találtam róla komolyabb leírást
  • Shep
    #234
    Már ott maradsz. Hát igazából nem túl komoly dolgok de Katerina hozzászólásai feldobják őket.
  • Myselor
    #233
    ja hogy csak annyi?azthittem onnan is jön valami epic boss,mint a másik kettő.vicces nevük voltxd
  • Myselor
    #232
    jah értelek,igazából megéri mindet megcsinálni?miután borgoviába átértem megint lesz olyan rész ahonnan már nem lehet majd visszamenni?vagy így itt maradunk mostmár?
  • Shep
    #231
    Pedig de, mert ha beledobot ad asszem +200 tp-t meg még valamit.
  • Myselor
    #230
    am nincs valami gameguide oldal?szeretem tudni előre hogy mennyi van még a játékból,és a rejtett dolgokat is,amire mondjuk magamtól nem jönnék rá.bár a mocsárban a békás szobrokat,elsőre beforgattam ahogy kellet.bár nem volt valami nehéz így visszagondolva xd meg nem is nagyon érte meg
    bár a béka szájába amibe lehetett dobni csontereklyét még mindig nemtudom mire volt jó.semmi nem történt 2-t dobtam bele:)
  • Shep
    #229
    Hát az már talán a 2. harmad elejébe sorolható. Borgoviában játszódik a játék 2/3-a de igazából nem olyan hosszú. Csak a fő szál olyan 8-10 óra de ki lehet tolni 20-ra is ha csinálod a mellék küldetéseket is.
  • Shep
    #228
    Nekem meg még sok is volt, nem győztem otthagyni őket :)
  • Myselor
    #227
    jah értelek:) köszönöm szépen ,amúgy 30 a max szint alapból?mennyire hosszú a játék most járok ott hogy apám régi rejtekhelye a szenyvíztiztitó csatornában
  • JethroHUN
    #226
    A zöld színűek azok szett item-ek, akkor aktiválódik rajtuk a stat ha viseled az összes darabot a szettből. Az epic item-ek a legjobbak, de azokból kevés van. Amúgy ha majd ki lesz fejlesztve az artifact forge maxra akkor ott lehet majd próbálkozni jó cuccokat csinálni. Én az összes lv24-25 vagy feletti rare dropot beraktam a bankba. A többit mind add el, enchatolásra kb bármennyit el lelehet költeni. Vagy esetleg ott a gamble, zsákbamacska cuccokat áruló npc.
  • Myselor
    #225
    hát igen nemsokban térnek el általában a fegyverek és a cuccok egymástól.ez mondjuk kár.nemtudom végülis később milyenek lesznek,én most értem megint át apám régi rejtekhelyére,borgoviába?nemtudom hogy kell írni xd na itt még nemsok új dolog volt.ja és a zöld színű cuccok a legjobbak vagy itt hogyan működik ez?:)
  • Broafka
    #224
    nekem a legnagyobb bajom a cuccok mennyiségével van. Egy játékon belül találtam két kesztyűt (rare - sárga) ugyanazokkal a képességekkel, csak az egyiknek kicsit több volt a defje. De azt olvastam is valahol hogy elég kevés tárgy van. Igazán belelehetett volna varázsolni valami fegyver generátort vagy nem tudom. Mondjuk mint a borderlandsben, ahol valami 68 millió fegyver van :D
  • ropi88
    #223
    jól hangzik :)
  • Shep
    #222
    Elvileg trilógiát terveznek, úgyhogy igen, lesz folytatás.
  • ropi88
    #221
    elég rövidnek tűnik a játék, az utolsó ellen a robot és vége
    lesz még folytatás?