The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nagyon tetszik minden, ez a minimális UI, a területek a hangulat meg minden. Jó, hogy nem támad három méterenként a karakterre egy ellenfél, bár íjazás közben mintha akkor is találnának a lövések, ha mellé céloz, de lehet csak benéztem valamit.
Jee és van fishing! Ha wow-ban végig jártam a mai szemmel nézve nevetségesnek tûnõ területeket csak azért hogy mindenhol pecázhassak és képeket csinálhassak a karakteremrõl, akkor itt ez maga a kánaán lesz 😄
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Bár lehet ezek csak engem zavarnak, nálam a plates lovag nem bukfencezik 2métereket a földön, a varázsló pedig nem sodronyingben kasztol, bár ez a TES szériában valóban mindig is a játékosra volt bízva. Ki tudok békülni vele persze, csak nem akarom hogy lelõhetetlen daedric armoros pallosos varázslók járkáljanak minden méteren, és zaklassák szegény assassinomat <#bohoc>#bohoc>
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Itt annyi lesz a hátrány - ha lehet ezt annak nevezni, lévén minden képesség megoldható másként -, hogy a Heavy Armor skill fa inkább életerõ regent, staminat, armort, stb "melee/tank" cuccot ad, míg a light armor skill fa az, ami mana regent, magicka cost csökkenést stb-t "caster" cuccokat ad.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
engem is totál kitud akasztani, de igyekszek túllépni ezen.<#smile>#smile>
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Elég uncsi volt 😞
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
A full plates dodge szerintem lehetne valami olyasmi,hogy a warri bebújik a pajzs mögé és 1 secre immun....vagy beleszúrja a kétkezest a földbe és nekikapaszkodik/ha nincs pajzs/ és szintén immun 1 secre....,de valószinüleg a játékfejlesztés ezen szakaszában már fölösleges is efféle dolgokon ötletelgetnünk:p abból kell fõznünk amit a kamrában találunk majd😊)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
En inkabb azt varom mikor engednek a szerverekre igazi hordakat. 😊
Szerintem marad a ló ára, hiszen az etetéssel elég nagyí pluszt ad majd valamilyen téren (sebesség/inventory/"lóerõ") a karakternek (mi az, hogy nem eteted, ez állatkínzás... 😛).
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
egyébként azt ne képzeljük már el, hogy annyira perfekt állapotban vannak a dolgok, hogy nincs szükség nagy tesztre
jól hangzana valami ideális párhuzamos dimenzióban, itt szó sem lehet ilyenrõl
mondanám hogy adja isten, hogy neked legyen igazad, dehát a realitás talaja..
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
másik mi lessz a mount árával mert betánál igen magas ára volt 17k gold
kicsit sokk, meg bünteti e a játék hogy nem etetem a lovat megdöglik e?
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Röviden:
Overland: a fejlesztõk nevezik így mostanság. Minden játékos végigjátszhatja a másik két, ellenséges frakció 120-140 órás PVE tartalmát, a szintezõs zónáit, miután a sajátjával végzett és persze miután elérte az 50-es maximum szintet. Ugyanúgy megkapja itt is a skilleket a speckó küldetésekért, ugyanúgy begyûjtheti a skyshardokat, mint az a faj, aki ott kezd azon a területen. Annyi a különbség, hogy ezeken a területeken az ellenfelek már 50-es szintre (és picivel erõsebbre) lesznek skálázva, hogy legyen kihívás. Természetesen a loot is jobb lesz, ez is egy fajta motiváció a lore és az egyéb kíváncsiság mellett. A 10-es Breton és az ugyanott kvesztelõ 50-es Altmer nem fog sosem találkozni, nem fogja egymást látni és zavarni.
Ami nem tetszik nekem - de ez egyéni szoc.problémám -, hogy büszke Aldmeriként elérve az 50-re, ha átmegyek a Daggerfall vagy Ebonheart területekre folytatni a fejlõdést, akkor rá vagyok kényszerítve arra, hogy annak a sz*ros Északinak vagy gyökér Bretonnak segítsek, akivel háborúban állok és akiket Cyrodiilban ütök-vágok. (népek és jelzõik szabadon cserélhetõek szimpátia alapján) Ez nekem necces, másnak is ahogy olvasom a fórumokat, és bízik benne mindenki (de legalábbis sokan), hogy a sztorik legalább annyiban módosulnak, hogy ne kelljen feladnom az Elf büszkeségemet, gyk. ne kelljen lemennem kutyába a fejlõdés és a loot miatt. Megmentem én a civileket, de a kvesztet ne az Ebonheart parancsoka adja nekem, az ellenfélnek, hanem mondjuk egy Altmer csapásmérõ egység parancsnoka, aki beszivárgott a területre. Remélem érthetõ a dilemma 😊
Adventure Zone: az ESO-ban a raidnek nevezett, jelenleg 12 fõsre belõtt tartalom, amely a hírek szerint 3x4 fõs csoportokból áll majd össze. Semmit nem tudunk errõl, a héten talán okosabbak leszünk.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
