The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#5334
Csináltasson pólót ezzel a mondattal, tavasszal hülyére fogja keresni magát vele.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5333
A kis Leah hangja😞)
Running
#5332
Azt kell mondani neki, hogy persze az, nehogy megvegye.

#5331
Ööö... nem.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Jeffjohnson
#5330
Haverom szerint a TESO egy GW2 koppintás más környetetben?! Õ az elsõ akitõl ezt hallom... Nagyon nem tudtam mit mondani rá.

PiszkosFred
#5329
Nagyon sokat számít egy jó hang, észre sem veszed, de nagyon meg tudja dobni az élvezeti faktort. Ahogy, le is tudja rántani a mélybe. Mindez hatványozottan igaz egy animált vagy nem élõszereplõs film/mozgókép esetében. Nem hiába költ az összes filmstúdió milliókat arra, hogy a legjobb szinkronhangokat megszerezze egy-egy filmhez - olyanokat, akik nem feltétlen a világ legjobb színészei színpadon vagy kamera elõtt, de a szinkronstúdióban õk az istenek, vagy istennõk.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5328
illetve fut konzolon is😛

#5327
Wow, szuper. Köszi a válaszokat!
#5326
idén akartam kikukázni,de majd elnyaraljuk az árát ha ez is megteszi ESO-nak😄

#5325
955 black AMD,4 giga 1666,win7 64 bit,és asus 6950 2GB---> ez 3 és fél éves konfigom kb minden maxon,süvített😛

#5324
2007-es gépem van, médiumon remekül futott.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5323
Képzeld el, ha robothangok vagy tehetségtelen színészek nyammogják el a szövegeket... egyrészt bosszantó, másrészt agyonvágja a játékot. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5322
Hali, bocs ha már volt kérdezve, de nem akarok vissza olvasni. 😊
Akik bejutottak a bétába, mennyire sikerült optimalizálni a játékot a fejlesztõknek, hogy fut esetleg egy közepes gépen, akár ha sok karakter van a képen egyszerre?

Anno azon a tört csodán kiprobáltam és szép sima volt, de gondolom azért más a szitu élesbe.
#5321
sztem ez fölösleges pénzkidobás,de marketing szempontjából 5*

#5320
Tudtam, hogy ismerõs Molag Bal hangja! 😄 Szuper lista.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

TDC Geronimo
#5319
Jennifer Hale. Milyen meglepõ... 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

PiszkosFred
#5318
Szinkronhangok az ESO-ban Nem kispályázik a Zenimax 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5317
Postlaunch erkezik majd a Thieves Guilddel egyutt, a Justice System reszekent. Most barkitol barmit ellophatsz, bar zsebmetszes nincs, se npc se pc karara nem zsebelhetsz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5316
Tolvajlásról van már infó?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

j0nNyKa
#5315
simán elképzelhetõ késõbbi fejlesztések között az ilyesmi

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5314
kár..
#5313
Az mekkora buli lenne már (sztem..), hogy a gyakorlott zárnyitó tudna olyat, hogy zárakat fejleszteni/csinálni olyat amit mások nem vagy csak nehezen tudnának kinyitni. Direkt azoknak akik biztonságba szeretnék (maajd..) tudni cuccaikat a házukban..
PiszkosFred
#5312
Nem lehet. Egyiranyu a dolog.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5311
Azért az ESO-ban is meglet csinalni (gondolom), hogy a sok hordó, szekrény, váza stb. -bõl nemcsak kivenni lehet cuccokat hanem be is lehet tenni..
#5310
Azért EQ, LA már történelem lássuk be. Ismerve a játékos közösséget manapság ennek semmi értelme nem lenne. Teleszórnák a világot és állandó crash lenne. nem mind1, hogy 1x500 virágot rak le egy batyuban vagy 500x1 batyut :-)

#5309
Ne is mondd 😞 Csak felhúzom magam..
#5308
Ez naluk valami perverzio volt. A legelvetemultebb az a z volt amit SWG-vel muveltek.
#5307
ez ok, de igy elveszti a nehez pancel a sulyat, igy tenyleg nincs semmi nehezites a magusnak.
#5306
A SOE többször csinált istencsászár játékot (lásd pl. EQ, SWG, DCUO) aztán mind el is baszta. 😞

PiszkosFred
#5305
Akkor tenyleg nem ertem, ha ez mukodott egyszer, most miert nincs. Mekkora feeling lenne egy Tamriel meretu vilagban felszedegetni masok elhasznalt, eldobalt cuccait. Bar biztos lenne olyan idovel, aki ezeket begyujtene - akar szervezett formaban -, es arulna jo penzert 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5304
EQ-ban lehetett mokazni jokat, ott csak a SOE volt a baj. 😊
#5303
LA 2 ben is megtehetted, ott ha haltal dobtad holmid x reszet, ha volt veled ismeros akkor buktad. De voltak eldugott reszek ahol sokaig elallt. 😊
#5302
Asszem úgyvolt, hogy mikor leraktad akkor ha tárgyat dobtál el akkor vmi kis batyu (vagymi) jelent meg a földön. Tehát nem a fegyó. A pénznél pénz volt a földön.
#5301
Ha nem szedte fel senki akkor ottmaradt. Ha lelõtték a servert nagyon ritkán akkor tünt el asszem.
PiszkosFred
#5300
Es ott is maradt orokke? Az kiraly, akkor nem ertme, miert nem hasznaljak ezt manapsag.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5299
Ja..és nem omlott össze a server, pedig qrva sokan voltunk és be sem lassult a game.
#5298
Anno az Everquestben is ledobhattunk cuccokat. Volt olyan, hogy valaki aki nagyon ráért aprópénzbõl kirakott valami feliratot 😊 Volt olyan is, hogy elmentunk valami elhagyatott részre, ha épp nemvolt bent senki megbízható haver és ledobtunk a földre cuccokat, majd kiloggoltunk és be a másik karakterrel és fölszedtük. csak rizikós volt, hogy aki arra jár véletlen az felszedi 😊
#5297
Jo, de nem ertem a kettonek mi koze egymashoz? 😊
Programozasban ugyan az, tortenettol fuggetlen, max a jatekosok benasagat lehet vele kikuszobolni.

PiszkosFred
#5296
Lehet. De itt inkabb arrol lehet szo, hogy a singleplayben semeddig nem tart eldobni valamit ha csokken a teherbirasod, mert az 90%-ban ott lesz ket het mulva is. Egy mmoban viszont ritkan rakhatsz le permanens jelleggel barmit is. Mert, ha megtehetned, akkor sanszos, hogy osszefosna magat a szerver tiz perc alatt tomeges targyeldobasok eseteben.

Skyrim motorja sem birta sokaig, amikor a vicces kedvu kalandor, egy bug miatt laza otezer dinnyet/sajtot rittyentett Whiterun foterere 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5295
Azért meg nem tartanak ott az mmorpgk mint az asztali szerepjátékok. Ott mindenki másként fantáziál a világról megha a mesélõ irányt is ad.
#5294
Kar, de nem ertem miert nem lehet. Feltek hogy sok hulye elrontja azt lesz siras? 😊
j0nNyKa
#5293
van neki 2? jöhetne egy ide is <#idiota>
de amúgy hja, az tényleg lehetne nagyobb

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Running
#5292
UI ok, de a karakterlap az botrány gyenge. Én pl kb 5x8 centis kockában látom, nagyítót meg anyám majd ad hozzá.

PiszkosFred
#5291
Nem, leven nincs ilyen statja/attributuma a karakternek 😊 Health, Magicka es Stamina van, meg kismillio skill es kepesseg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5290
Valamiert szamomra teljesen egyertelnu volt hogy a szokasos lesz. 😊
Akkor itt erore inteligenciara stb. sem lehet majd n szintenkent rakni pontot?
PiszkosFred
#5289
Itt most nem, ez teljesen "uj" rendszer lesz ebbol a szempontbol a korabbiakhoz kepest. Bovitheto maximalis szamu inventory slotok lesznek, mint a legtobb mmoban. Illetve hasznalhatod a lovadat is majd pakolasra (lasd Oblivion/Skyrim saddlebags modja).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5288
Nem az erotol fog fugni menyi targyat vihetsz?
PiszkosFred
#5287
En azert bizok benne, hogy a felszereles/gear lapot - ami a bal oldalon jelenik meg - picit korrigaljak, mert ellentetben a tobbivel, az eleg fapadods 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Count Adyn
#5286
Jah a fishing wowban az nekem is fõ tevékenység volt, 1-2 guildtárssal éjféltõl raid után hajnal 3 ig horgászgattunk és beszélgettünk közbe marhaságokról, good times😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

j0nNyKa
#5285
tényleg soha nem beszélünk a UI-rõl, ami szerintem is zseniális (bár tulajdonképpen skyrimbõl lett kb átemelve, egy lehelettel kevésbé konzolosan)
de szóval ja, abszolút a helyén van minden, és ugye elméletben addonolható is, úgyhogy itt nem lehet panaszkodni <#eljen>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/