The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5384
Úgy látszik, plusz embereket ültettek a biciklikre, nálam most (még) megy. 😊

Találjunk ki valami jó kis kérdést! 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5383
Csak egy elo kozossegi kerdezz-felelek lesz, amelyben akar te is feltehetsz kerdest angolul az adott temahoz kapcsolodoan. Volt mar, hogy valami uj ficsort itt emlitettek meg eloszor, de nem hiszem, hogy sok ujdonsagot kapunk ma. Maximum, pontositasok es extra reszletek derulhetnek ki. De az is lehet, hogy Paul mond valami ujat, valami okosat, volt mar ra pelda.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5382
Pedig a hivatalos ESO FB meg be sem jelentette most ezt, csak Shoddy podcast volt linkelve tegnap. Szegeny TF ugy jart, mint par napja az esnetes orosz barataink, akik lehoztak egy kevesbe erdekes interjut az egyik ukran/orosz latvanytervezo/dizajner holggyel (aki az ESO stabjaban dolgozik), orosz nyelven, de volt hozza angol forditas is, es azonnal osszefosta magat a webserveruk 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5381
Lesz ma is valami nagy bejelentés?
#5380
Azt hiszem, lehalt a Tamriel Foundry. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5379
Igaz 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5378
Hat kerdes eppen lehet Adv.Zone-nal kapcsolatban, a valasz az, ami nem fog erkezni ra 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5377
Hát, adventure zone-osak biztosan nem, sajnos. Remélem nem ugyanazokat az ezerszer feltett kérdéseket ismétlik majd meg újra.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5376
Na este vajon milyen kerdesek lesznek? 😊
PiszkosFred
#5375
Es kikozosititek az orkokat is? Nem hiaba szervezte be oket a kiralyotok, hibas lepes lenne reszetekrol 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5374
Daggerfall Covenant ofc! 😊

PiszkosFred
#5373
Akkor mik lesztek, Imperial npck? 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#5372
<#hehe>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5371
Barati korben altalanos az elf es ezaltal szovetsegeseik utalata is, ugyhogy csak ennyit tudok hozzatenni:

#5370
A BETA-ban játszott valaki Khajiit-al?

PiszkosFred
#5369
Hja. Pl a Destro staffnál:

DESTRUCTIVE TOUCH
Instant, 1 ellenfél elleni támadás. Ezen felül
- Fire bot esetében a célpont hátralökõdik (Knockback)
- Frost botnál megfagy helyben egy kis idõre (Deep freeze)
- Shock bot esetében pedig rövid idõre elveszti a kontrolt a célpont (Disorient - nem tud támadni, se gyógyítani, se védekezni)

vagy

FORCE SHOCK
Instant, 1 ellenfél elleni támadás. A bot típusától függõen sebzi az ellenfelet, illetve
- Frost bot esetén lelassítja az ellenfelet (Chilled)
- Fire botnál az ellenfél kis ideig további Tûz sebzést (DoT) szenved el (Burning)
- Shock botnál csökkenti az ellenfél sebzését kis ideig (Concussion)

vagy

TRI-FOCUS
Destruction bottal a heavy attack a következõket okozza a sebzésen kívül:
- Frost bot heavy attackja lelassítja az ellenfelet,
- Shock bottal a heavy attack két szomszédos célpontot is sebez,
- Fire bottal a heavy attack megnöveli a célpont elleni destruction varázslatok kritikus sebzésének esélyét

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#5368
sorcnak van egy rakat, jégfal, meg ilyen root-szerû izé, aoe slow, stb
ráadásul ugye a destro staffos skill fán is sok (talán az összes) spell kezeli külön azt, hogy a botod coldos, fire-ös, stb., és annak megfelelõen pl. lassít

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Kly
#5367
A jégalapú varázslatok milyen formában jelennek meg a játékban? Nézegettem az egyes kasztok, illetve céhek skilljeit, de sehol sem találtam szigorúan jégalapú aktív skillt, ugyanakkor sok passzív skill van, ami ezeket erõsíti.

Scientia potentia est.

PiszkosFred
#5366
Ezek a draga nagyon raeros amerikai anyak szeretnek azt hinni, hogy senki 😊 Se teveben, se jatekban, se mashol. Skyrimnal is volt botrany anno, Oblivionnal is, es minden olyan jateknal - mufajtol fuggetlenul -, ahogy esetleg volt nude jelenet, vagy modokkal meztelenne lehetett tenni a karaktert - lasd pl. a Sims sorozatot. De igy, hogy M kategorias lett a jatek, igy mar bekaphatjak ezek alsznob idiotak 😊 Sot, a Zenimax helyeben en mostmar csak azert is beleraknek par topless karaktert, termeszetesen csak olyan szinten, hogy ne legyen Adult Only, mert akkor a terjesztessel gondok lennenek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#5365
Én mindaddig szõröset láttam csak. <#nemtudom>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Szaruman
#5364
Miért, ki nem látott 21 éves kora elõtt csupasz nõi mellet? <#bee1>

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#5363
Miert, az Avatarral az volt a bajuk hogy nem volt meleg oslakos. 😊
PiszkosFred
#5362
A hirhez kapcsolodoan az a legjobb, hogy a Bethesda/Zenimax bar nem ert egyet a besorolassal, de nem fogja kigyomlalni az eroszakosabb jeleneteket, vert, esetleges korhataros tartalmakat csak azert, hogy lejjebb vigyek a korhatar besorolast.

Amire kivancsi vagyok (illetve kivancsi a f*szt, de annyira kiszamithato az amcsi elmebeteg jogvedo es egyeb "jajj, 21 eves kor elott latott a fiam egy csupasz noi mellett, skandallum" szervezetek), hogy mikor kezd el majd valaki tuntetni a jatekban jelen levo homoszexualitas miatt. Ket kveszttel is talalkoztam, amikor egy dark elf csajszi a feleseget kereste, es egy eszaki farmer fickonak pedig a ferjet kellett megmenteni 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5361
Minden GCN-es AMD karival müxik, de ESO-ról nem olvastam még, hogy támogatná. Meg úgy igazából egyetlen mmo-ról sem, de késõbb biztosan lesz olyan is.

#5360
Most olvastam, hogy mature besorolást kapott az ESO, tehát aki nincs még 17 az figyeljen az account készítésénél.
#5359
Bocs össze kervertem a hQ-val hQ Mind1 jön a Mantle látom azért a hivatalos oldalukon már más is feltette ezt a kérdést.
Jacek
#5358
Juj de nem kicsi😊))

j0nNyKa
#5357
+1 mind1, majd kiderül hogy itt ilyesmi nincs 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5356
köszi! azthittem valami extra feature mindenkinek😊

PiszkosFred
#5355
Hat, szivesen segitenek neked es megnezne ha a kovetkezo beta megerkezik es szerencsem lesz, de en nvidia parti vagyok tizensok evemar, igy ugy erzem nem tudok segiteni. Ha azzal is mukodik ez az akarmi, akkor megnezem, ha nem, akkor reszemrol passzolok.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5354
Ahogy látom elég nagy a képzavar Mantle API téren.

#5353
azt meg kizárnak tartom ,hogy AMD APU-s consolkra patchelniük kell és akkor pc-s meg kimarad!
#5352
Nem confused hanem ,hogy egy patchel belerakták ergo ha mantle minden amd felhasználónak nyitott így igény miatt elõbb utóbb egy patchhel megfogják oldani. Fõleg,ha consolra is fog ez a játék kerülni mivel ugye az új consoleok miatt készült a Mantle igaziból és amely játékok lesznek xboxon meg ps-en is azokra szükséges lesz. Tudtommal ez is lesz oda !
j0nNyKa
#5351
te írtál a gw2rõl meg a bf4-rõl, továbbra is confused hogy mit akarsz 😄

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5350
ˆ Susarc : második neked szólt! kb ilyesmi!

Patchel kerül a bf4-be is szóval nem lesz probléma belerakni.
#5349
Nem szívok semmit erre jön patch a játékokra és MMORPG-re is fog jönni mert például a GW2-re is érkezik elvileg! Alapból a BF4-ben sincsen benne hanem egy patchhel fogja támogatni és ,ha egy játékban egy patchel megoldják akkor itt se lesz probléma sz.tem! 8)

az az ,hogy tegyük fel van egy például efy fx8320ad meg egy ati 7790-es vgad. Így bemész mondjuk Battlefield 4-t játszani akkor az úgy festene FULL HD-ban,hogy mondjuk a 7790-es vgad 98%-on dolgozik a a Fx-ed meg mind a 8 száll mondjuk 50-60% ezért ott van 30-40% kihasználatlanság. Ezért az Ati mantle program elvileg (csak ati kártyánál mûködik vagy és csak hd7000 vagy r7 r9 kártyáknál)a vga-d tud majd feladatot adni a CPUdnak!
#5348
Miert, kesobbiek tamogathatjak. Fejlesztes kerdese az egesz.
j0nNyKa
#5347
te mit szívsz, szerinted egy mmo fogja támogatni 😄

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5346
Nem valoszinu hogy tamogatja, mivel regebben kezdtek el csinalni a jatekot. De szerintem nem fogja zavarni sem.
#5345
azmiaz?

#5344
Sziasztok most jön ki a Mantle Ati vgahoz jövõ héten. valaki a következõ bétánál megtudja valaki nézni, hogy mennyire mûködik ebbe a játékban jól vagy nem jól? hd7000 vagy r7-r9-es kártyáknál fog mûködni!
#5343
én még a hét elején akartam is fogadni😛 csak kiment a fejembõl,de én is nagyot buktam volna veled😄

PiszkosFred
#5342
Komoly összegben fogadtam volna a mostani hétvégére, mint újabb tesztelési alkalom. Úgy látszik, várni kell még minimum egy hetet 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#5341
Én már nagyon rá vagyok hypeolódva a játékra, szóval jöhetne már egy inv. <#nyes>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#5340
minél több hétvége telik el béta nélkül annál több esélyünk van bétázni az at követõ héten!!!<#banplz><#zavart1><#idiota>

#5339
Haverod józanodjon ki mielõtt beszél.

#5338
Ez nagyon jó 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5337
Hallgattam párat, tényleg nagyon ott van a srác.
De ez a nóta nagyon durván ott van. Van benne nagy állat nord, skandináv rock, piálás, minden a TES világában.
Talán csak egy dugás jobb ennél. Talán 😊

PiszkosFred
#5336
Hallgasd meg Gavin tobbi notajat is, zseni a csavo 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5335
Hogy miért leszek mindenképpen Nord a TESO-ban? Hát ezért 😊