The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5484
Koszi, lesz mivel szorakozni. 😊
#5483
Nézzétek, mire bukkant klánunk kedves vezetõje: skillkalkulátor, béta verzió link . Ismeri valaki?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5482
Íjnál is ugyanígy megvolt minden. Klántárs a kétkezes pallostól hajlongott, lecsapta a mobokat, azok lerogytak, szerinte "beakadt" a penge halálos csapásnál... na mindegy, kíváncsi leszek, hogyan turbózzák fel majd. Csak nehogy túlzásba vigyék.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5481
Remélem nem úgy értik, hogy úgy nézzen ki, mint a te BD-s videód. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5480
Sorcererrel a knockback tipusu spellektol repultek a mobok, az ilyen erezheto hatas volt, knockdownos spellnel is megvolt a feeling ahogy becsapodik es elborul a mob, szoval, nekem atjott.

#5479
mindegy mi értjük😊 és szerencsére a fejlesztõk is!😊

#5478
no problem😛

#5477
Jol van ertelek en, csak nem birtam kihagyi. Bocsi 😊
#5476
Akkor tényleg nem értem, úgy látszik. 😊 Puffan a nyílvesszõ, csendül a kard, mindennek van jó kis hanghatása, elesik az ellen, visszatántorodik, megpördül... mit hiányolsz?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5475
ne menj már át óvodába kérlek

#5474
😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5473
Ur harc? 😊
#5472
nem arról beszéltünk!!😊 nem hiszem el,hogy nem értitek meg mit takar az,.hogy SÚLYTALAN a harc....😛

#5471
nem a csillivilli effektekrõl beszéltünk eddig se......

#5470
"Bármikor feltámaszthatjuk az elesett társakat, ha van nálunk a társunk szintjének megfelelõ, természetesen töltött souldgem."

Ez jó volt instában... kinél van gem? Áááá, elfogyott, vagy várj, csak fel kell tölteni... nem tölti a nyavalyás, hogyaza... 😄

A soul trap skill nálam nagyon nem jól mûködött (vagy nagyon bénáztam): volt nálam többféle kõ is, üresek is voltak, a mobra is rátettem a hatást, mégis mindig azt írta ki, hogy nem sikerült. 😞

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5469
Nem az effektekkel van baj, hanem az ilyen mortalkombatos, keleti/akciójátékos túlvizualizálással szerintem. Az ESO elég realista mind grafikailag, mind stílusában (armorok, fegyverek stb.), hogy jönne ez össze a képernyõberemegéssel, a felvillanó becsapódási pontokkal stb.? Lehet, hogy ez csak nekem lenne furcsa, ezt aláírom, de biztosan az lenne. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5468
Nekem eleg a ver es a repkedo fejek. 😊
#5467
Én is szeretnék szép kis látványos effekteket, de megértem azokat akik nem.
#5466
+1

PiszkosFred
#5465
Éspedig?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5464
Hát, nem tudom... most ezekre a kamerarázkódásokra meg villanásokra gondolsz? Nekem továbbra sem hiányoznak. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5463
Pl?

#5462
Hát azért ennél vannak sokkal fontosabb problémák is. Most tényleg ez a gondotok? :F Tök jó nektek..
#5461
csak az rémít meg,hogy ezt valóban 67 nappal megjelenés elõtt kell leprogramozni? kitalálni?😛😊

PiszkosFred
#5460
Nem úgy értettem. Hanem, hogy annyian jelezték ezt a béta után, hogy õk is érzik, az animációkon túl kell még csinálni valamit, ami rendberakja az egészet - még ha olyan sosem lesz, mint mondjuk más játékban, ahol komoly fizika is van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5459
nem akartam kisajátítani a felfedezést😊)

jaja bár nem lesz ütközés,de effektekkel meglehet csinálni faszentosan😛

PiszkosFred
#5458
Nem csak te hiányoltad, majdnem minden második ember 😊 (én is leírtam többek között azonnal, a béta elsõ napja után, amikor sikerült végre élõben látni, mit tud az ESO). Erre mondták már hetekkel ezelõtt a fejlesztõk, hogy értik a problémát, és dolgoznak rajta, hogy jobb legyen. Lesz még pár effekt, kamera "rázás" stb, amivel még inkább hatásos lesz az egész. Kivéve az ütközés figyelést, mert az nem lesz.

Egyébként hozzáteszem, hogy csak eleinte furcsa a "hiányosság", aztán max. fél óra, és fel sem tûnik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5457
kicsit OFF ,de ezen érzõdik az amit hiányoltam ESO-ból mikor súlytalanságról beszéltem! Itt érzed ahogy "beleakad,belevág" a spell az ellenfélbe! érzed ahogy betalálsz és ellenállásba ütközik a karaktered

TDC Geronimo
#5456
Ja már látom

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#5455
ez honnan? Jó lenne ha kezdenének vele tényleg valamit.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#5454
Orultem volna ha meseltek volna a skillekrol is. Jo lenne valami hivatalos verzio roluk.
#5453
Mas rendszer, majd kiderul ha latod mukodes kozben.
#5452
Visszaolvasva nem voltam egyertelmu, az azonos buffok nem stackelese magatol ertetodo. De hotok/healek teljesen mas teszta, ez az ami engem zavar, illetve ezt akartam irni lenyegeben.

#5451
WoW,SWTOR,Rift, ami hirtelen eszembe jutott ahol nem igy van, es azert pvpben, de akar "raiden" is nagy bajok lennenek ha ez igy maradna.

PiszkosFred
#5450
Ugyanaz, mint a mostani Ultimate skill rendszer, csak más volt a neve, és akció-reakció szituációk töltötték fel a skillt, nem a sikeres támadás vagy heal, mint most, illetve, ha jól csináltuk a harcban, és sikerült mondjuk minden power attack elõl elugrani, vagy a castokat megszakítani, akkor extra aranyat/xpt kaptunk a harc végén. Ösztönzésül, mert odafigyeltünk a harcra, és jókor nyomtunk jó gombot.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5449
Ez most sincs másként, más mmoban sem. Pl. ha ketten használnak resto staffot a partyban, rakhat rád mindkettõ egy HoT healt, de csak az egyik lesz aktív, nem mind a kettõ. De ha más, class spellekbõl vagy máshonnan rak rád egy másik - nem ugyanazt konkrétan - HoT healt, akkor az megmarad. Azonos spellek nem stackelõdnek, a jelek szerint.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5448
thx!

#5447
A masik dolog ami nekem eleg "mmo-eletidegen", az hogy azonos buffbol adott idoben 1 lehet egy playeren, bar gondolom/remelem ez meg valtozni fog azert.

#5446
"Mivel sok kritika érte a közelharci harcmodort annak „súlytalansága” miatt, ezért eszközöltek némi változtatást, amelyet a következõ béták során már láthatunk is."

MEGMODTAM,hogy súlytalan😛PPPP

#5445

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5444
az mi volt?

#5443
Végülis ott van valahol a háttérben, nyomokban, de persze messze nem az, mint amirõl szó volt az elején.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5442
Köszi!

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5441
Hat ez a finesse rendszer likvidalasa elszomorit, persze megertem az okokat. 😞

PiszkosFred
#5440
Akit érdekel: Tamriel Foundry kérdezz-felelek Paul Sage részvételével, magyar összefoglaló. Nagyon sok újdonság nincs benne újfent, bár azért akad 1-2 érdekesség. (korrektorunk szabadságon van, vagyis a hibákért elnézést elõre is😊, majd javítom folyamatosan)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5439
Kulonben torpe hunterrel telapo felszerelesben siman vegig jartam horda fovarosait. Orok mokasak voltak, hordasok meg rohogve szurkoltak nekem. 😊
PiszkosFred
#5438
Legalább emiatt ne 😊 Lesz itt sírás ezen kívül is pont elég.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5437
Az volt a kihívás része! 8)
#5436
Ertem, csak ne sirjon az a player. 😊
#5435
De mehetett csak be kellett jutnia hozzá! 8)