The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5534
Nem.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5533
Mert - nagykepuseg nelkul - minden szar hirt kovetek, vadaszok es figyelek, es hidd el, tudnek en is, de tudnal te is rola, ha ilyet bejelentettek volna hivatalosan. Marpedig ez nem tortent meg.

#5512
Beta alapjan teljesen korrekt az egesz, az a par bug orvosolhato 2 honap alatt. A gond inkabb az, hogy a mi "publikus" szemeink nem lattak a jatek tovabbi tartalmat, es emiatt aggodunk. Ami aztan az is lehet, hogy vaklarma, mert az a resz is rendben van. De az is lehet, hogy nincs rendben. A legtobb aggodas nem tapasztalat alapjan szuletett, hanem pont, hogy a tapasztalat, informacio hianya miatt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5532
Jézusom, ne kezdjük megint. Hogy lenne hivatalos? Láttál a hivatalos oldalon valamit a preorderrõl? Sõt, mutatok valamit: "Headstart key (the key will be sent instantly)". Megveszem és beperelem õket, mert nem küldik az early access kódot - mert még nem is küldhetik...

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5531
az oldal maga megbízható,nekem van innen 3 játék is,de ez olyan sacc/kb dolog lehet a részükrõl hiszen még nem volt hivatalos árbejelntés....vagy de?

j0nNyKa
#5530
mert nem az, például
esetleg megvárhatnád a játék kiadóját, hogy... youknow, kiadja, és utána lesznek ezek hivatalosak

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5529
De, már miért ne lenne az?
Jacek
#5528
Ezért kérdeztem😊

#5527
En nem hiszek az ilyesmiben, ha lesz hivatalos oldalon, akkor, addig meg azt irnak amit akarnak.

#5526
Köszi! Akkor jól derengett..
Jacek
#5525
Ez akkor valami nem hivatalos? link

#5524
Persze, lesznek nerfelések, balanszolások, javítgatások.
Sokan kihasználják majd az exploitokat is 😄
#5523
WoWnal nem volt early access.

#5522
Ha lessz peccs, akkor nem szerda körül? (Én nemtudom :S )
#5521
Ez kb. minden MMOval így van.

Sok olyan hiba van ami csak nagy tömegekkel jön elõ, arról nem is beszélve, hogy a játékosok hajlamosak bizonyos ésszerûtlenségeket, logikátlanságokat megtalálni és szépen a saját javukra fordítani ezeket.

Mindig beindulnak a sírógépek is, akik szerint éppen az a klassz a leggyengébb amivel játszanak és mindenki más sokkal erõsebb, aztán jönnek az "ebben a játékban nem lehet semmit sem csinálni hangok" meg a sok hiszti. Ezeket csak erõsíti az ha egy cég rosszul reagál a kritikákra vagy kiderül, hogy tényleg csak lvl 20-ig van kész a játék aztán a többit majd valamikor mellérakják.

A megjelenési idõ TESO esetbéne nem hiszem, hogy nagyon változna mert annyira telespameltek már vele mindent, hogy nem engedheti meg a cég magának, hogy mégis eltolja pár hónappal.
#5520
lessz* ez így jó. 😄
Mindenkimásrosszúltuggya!


(najó..hülyeség off)
j0nNyKa
#5519
lesz*, és ja
mondjuk az tényleg necces, hogy elõzõ béta óta nincs patch, eddig mindig volt folyamatosan

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5518
Majd meglátjuk milessz..
j0nNyKa
#5517
és sose volt jó viszhangja az ilyesminek, itt meg alapból van már valamiért egy ilyen berögzõdött divat-hate
nemjóötlet

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5516
Tényleg valaki elméxik rá, hogy anno a WoW-nál volt e lehetõség a preorder-el elõbb kezdeni a játékot? Vagy mindenhol egyszerre indították?
Már olyan rég volt nem emléxem, pedig vagy 3 bétájukban is benne voltam anno.
#5515
Úgy értem, mint már írtam korábban. Volt már 1-2 olyan MMO ahol totál nem voltak kész megjelenési idõre, de megjelentették és még további jó 1 évig (kb) havidij fizettetése melett készítették tovább a játékot.
S csak késõbb érte el azt az állapotot, aminek a megjelenéskor kellett volna lenni. S ezt a készítõk és a playerek is tudták.
#5514
már jeleznék ha csúszás jönne......

#5513
hát én júnisuban nem akarok szobában tespedni😛 április teljesen frankó lesz😛

Running
#5512
A kérdés meg merik e kockáztatni. A bétából, meg az infókból ítélve ráférne +2,3 hónap, de a barlangi trollok szétkapnák õket, ha újra csúszna.

#5511
Miért? Megjelentetik, aztán majd lessz idejük továbbcsinálni.
Nem az elsõ MMO lenne..
#5510
Szerintem reménykedhetsz, a preorder hiánya két hónappal megjelenés elõtt nem arra mutat, hogy meglesz az április, kivéve, ha a héten azok a hírek pont errõl szólnak majd. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5509
Jo lenne, mert az aprilisom nagyon huzos lesz. Siman tolodhatna a juniusi konzolos megjelenesig a premier - reszemrol -, mert a majusom sem lesz egyszerubb... 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5508
Ilyesmire meg kimondatlanul sem szabad gondolni!

Running
#5507
Úgy érzem a megjelenés csúszni fog.

PiszkosFred
#5506
"One of the things I should mention is also that viewing is very different from playing. All that said, we've made some changes in the past weeks which should make it even better."

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5505
mindenestre a kliens még nem pecselt😛 ez rossz ómen😄

#5504
Köv. tesztel kapcs.: Elképzelhetõ, hogy esetleg talán de mégsem. Báár noha ha azt nézzük...íííj.. xD
#5503
korrektnek tûnnek,hogy adnak a visszajelzésekre!

PiszkosFred
#5502
Azt azert ne felejsuk, hogy a fejlesztok altal tesztelt es hasznalt kliens 1-2 vezioval a beta elott jar altalaban, igy aztan az ilyen "nesze semmi, fogd meg jol" tipusu "dolgozunk rajta, majd meglatjatok" dolog szamomra mindaddig bullshit, amig nem latom sajat szemmel. Azt megsem mondhatja egyetlen fejleszto sem, hogy leszarjak a visszajelzeseket 😊

A beta nem fugg ettol a fel mondattol.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5501
Miutan eszkozoltek mar a valtozasokat, igy ki kell probalni. Mult idoben beszelnek a valtoztatasrol, tehat lesz. 😄
j0nNyKa
#5500
igen ennél sokkal több variáció valóban nincs - vagy lesz, vagy nem
ez meg lett szakértve 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

drop
#5499
"Mivel sok kritika érte a közelharci harcmodort annak „súlytalansága” miatt, ezért eszközöltek némi változtatást, amelyet a következõ béták során már láthatunk is"tõled idézve szerintem ez miatt nem lesz héten béta vagy igen XD

#5498
Azert tes jatekoknal nem hasznaltam magiat, th es kaszabolas. 😊
Ha pedig magus voltam akkor nem hasznaltam kozelharci fegyvereket. 😊
j0nNyKa
#5497
welcome to elder scrolls 😊
annál izgibb lesz managelni egyébként

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5496
Nekem meg mindig problemas hogy csak shild&oh skill agon van 1 db. taunt. A masik ami meglepett hogy DK-nal magicka-ba kerulnek skillek. Kozelharcosnak is kell majd a minimalisan magickara pakolni ezek szerint.
#5495
Szerintem lesz, de ez inkább csak remény, aztán meglátjuk. 😊

Ja igen, a kalkulátornál kb. 200 ponttal lehet számolni (szintezés 50 + összes skyshard kb. 100 + questek, ezmegaz kb. 50).

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5494
En is a leszre fogadnek. 😊

De sajnos nem mi dontjuk el.
PiszkosFred
#5493
Megint komoly osszeggel mernek ra fogadni, hogy LESZ. Bar, a multkor is buktam volna 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5492
Szerintem nemlesz.
#5491
+4 Inner Circle szavazattal amelett,hogy lesz!😛

#5490
En annyira biztos voltam benne hogy lesz a multheten, hogy most inkabb azt mondom, hogy nemlesz, de ne legyen igazam.

#5489
Tippek, lesz hevegen beta? 😊
PiszkosFred
#5488
Köszi a tippet, ki is raktam 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5487
<#eljen>

#5486
Whoohoo Köszönet érte,induljon a theorycraft! 😊

#5485
Oh wow, koszi!