The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
#5512
Beta alapjan teljesen korrekt az egesz, az a par bug orvosolhato 2 honap alatt. A gond inkabb az, hogy a mi "publikus" szemeink nem lattak a jatek tovabbi tartalmat, es emiatt aggodunk. Ami aztan az is lehet, hogy vaklarma, mert az a resz is rendben van. De az is lehet, hogy nincs rendben. A legtobb aggodas nem tapasztalat alapjan szuletett, hanem pont, hogy a tapasztalat, informacio hianya miatt.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
esetleg megvárhatnád a játék kiadóját, hogy... youknow, kiadja, és utána lesznek ezek hivatalosak
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Sokan kihasználják majd az exploitokat is 😄
Sok olyan hiba van ami csak nagy tömegekkel jön elõ, arról nem is beszélve, hogy a játékosok hajlamosak bizonyos ésszerûtlenségeket, logikátlanságokat megtalálni és szépen a saját javukra fordítani ezeket.
Mindig beindulnak a sírógépek is, akik szerint éppen az a klassz a leggyengébb amivel játszanak és mindenki más sokkal erõsebb, aztán jönnek az "ebben a játékban nem lehet semmit sem csinálni hangok" meg a sok hiszti. Ezeket csak erõsíti az ha egy cég rosszul reagál a kritikákra vagy kiderül, hogy tényleg csak lvl 20-ig van kész a játék aztán a többit majd valamikor mellérakják.
A megjelenési idõ TESO esetbéne nem hiszem, hogy nagyon változna mert annyira telespameltek már vele mindent, hogy nem engedheti meg a cég magának, hogy mégis eltolja pár hónappal.
Mindenkimásrosszúltuggya!
(najó..hülyeség off)
mondjuk az tényleg necces, hogy elõzõ béta óta nincs patch, eddig mindig volt folyamatosan
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
nemjóötlet
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Már olyan rég volt nem emléxem, pedig vagy 3 bétájukban is benne voltam anno.
S csak késõbb érte el azt az állapotot, aminek a megjelenéskor kellett volna lenni. S ezt a készítõk és a playerek is tudták.
Nem az elsõ MMO lenne..
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A beta nem fugg ettol a fel mondattol.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
ez meg lett szakértve 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Ha pedig magus voltam akkor nem hasznaltam kozelharci fegyvereket. 😊
annál izgibb lesz managelni egyébként
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Ja igen, a kalkulátornál kb. 200 ponttal lehet számolni (szintezés 50 + összes skyshard kb. 100 + questek, ezmegaz kb. 50).
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
De sajnos nem mi dontjuk el.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”