The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5634
ÉN AD-s leszek.
PiszkosFred
#5633
Ebonheart toronymagasan vezet (köszönhetõen a Dunmer+Nord párosításnak), az Aldmeri és a Daggerfall viszont egál a legtöbb helyen, sõt, sok esetben a Daggerfall az "utolsó".

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#5632
Eléggé. Már csak azért is gáz, mert például szerintem a legkevésbé populáris oldal az Aldmeri Dominion lesz. (Errõl valami "kutatás" volt?) Mindenki tolhatná az Imperiallal, akkor egybõl vonzóbb lenne az a frakció is.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#5631
Ez valahol érthetõ, csak az a baj vele szerintem, hogy sok fake meg hoax elszabadult hajóágyúként tör-zúz, aztán mikor kijön a hivatalos infó a dologról, a szélesebb körû nagyközönséghez már el sem jut, mert a hamis infó épült be helyette, lásd cash shop, mikrotranzik, most meg a "fizetõs faj, paywall, knááá, nem is játszok vele" botrányt.

Néha kicsit veszélyes játékot ûznek. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5630
1.3.5.712269-es launcher

1.0.0.71440-es Béta verzió van nálam

PiszkosFred
#5629
Ezt várná mindenki... de 😊 A Bethesda egyik legidegesítõbb, de egyben legésszerûbbnek látszó felfogása az, hogy mindenféle idióta pletykákat nem kommentelnek (max izzítják a jogi osztály pitbulljait, ha olyan a hír).

Emlékezz vissza a FO4-es teaser oldalra, látták a - szerintem zseniális - átverést, kapták az ívet twitteren, fbn, egyéb fórumokon folyamatosan, de nem reagáltak semmit sem. Mert, õk úgy vannak ezzel (maga Pete Hines fõguru nyilatkozza mindig), hogy az a hivatalos, amit õk jelentenek be. Minden más esetben a júzer magára vessen, ha hisz limlom oldalak híreinek, hiába is profi a körítés.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5628
Van már vmi peccs?
Ahet
#5627
Si si! Comprende. Ezért gondoltam, hogy ha maguktól nem jut eszükbe, legalább a "tüzet" eloltják.

The gods have disconnected you ...

PiszkosFred
#5626
"A Bethesda megerõsítette a Joystiq.com-nak azt az értesülést, hogy az XBOX One játékosok esetében SZÜKSÉG LESZ a havidíj mellett az XBOX LIVE GOLD elõfizetésre/tagságra, vagyis amíg a Sony engedett az ESO esetében, a Microsoft nem."

Forrás

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5625
Jah..igazán kiadhatnának valami fasza csengõhangot! Erre vár mindenki =P
PiszkosFred
#5624
A Bethesda marketingje ilyen 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#5623
régi szép idõk, amikor benyúltam a Sith család nevet 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Ahet
#5622
Azért olyan nagyon messze nincsen már a megjelenés. Ha másra nem is jók ezek a különféle megvásárolható verziókról napvilágot hírek, hogy megsürgetik a hivatalos bejelentést. Az lenne a legtisztább, ha újabb háttérképek helyett, kiadnák a leendõ csomagok és természetesen tartalmuk listáját. <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

#5621
Vettemvettem, csak próbáltam olyan fajt keresni, amire fullosan ráillik a szituáció, de rájöttem, hogy a TORban nincs ilyen, a cathar mindenkinek fizetõs, a sith pedig mindenkinek unlockolható és nem volt a CE-ben.

De az egészbõl nyilván még mindig a valódiság kérdése a legfontosabb, kíváncsi leszek a ZOS reakcióra, ha lesz egyáltalán.

(Elnézést, ha kicsit csapongok, kering a fõnököm. 😄)

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5620
Inkabb itt az ujrakezdesre/ujrajatszasra probaltam utalni, nem a CE tartalmara.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5619
Nyehh. Sith. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5618
Nem is a stih a jó példa, hanem pl. a cathar, ha lett volna a CE-ben.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5617
Igen, csak ott nem votl a CE-ben sith. 😊

Az imp kód, ha tényleg lesz, nálam is vihetõ. 😊 Igazából autentikátort szeretnék. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5616
Hat, lasd SWtOR, ha unlockolod a Sitheket Republic oldalra, ott sem tudsz egybol atalakitani aktiv karaktert (tudtommal), hanem kezded nullarol. Illetve, mire a PS4 kezd, addigra PC-sek is eljutni az 50++ vegere, es nagyjabol egy idoben kezdenek a "mockossz kisz imperialok" 😊

De ha redeem key lesz a dolog, akkor reszemrol viheti barki az Imperial keyt, nekem a konyv es a szobor kell 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5615
A másodikhoz (ha nem fake): végülis a paywall ott van, a CE ugye jóval drágább általában a sima verziónál. Ráadásul az oké, hogy esetleg 50+ megkaphatod az imperialt is, de gondolom nem húzhatod rá a meglévõ karakteredre, tehát kezdesz egy újat vagy elfelejted (már ha érdekel az imperial, engem mondjuk nem, csak az elvrõl van szó), míg a CE vásárló lvl 1-tõl választhatja.

Nem tudom, ha igazi, akkor pár dolgot nem gondoltak át, ha fake, akkor valaki nagyon kever. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5614
- ez a 20 millas kerdes
- nem hiszem, MTX-t nagyon cafoltak. Viszont, ha vegeztel az 50+ 50++ teruletekkel, akkor bonuszkent eppen lehet egy unlockolhato Imperial faj, mert igazabol Molag Bal a fo ellenseg, meg az Elder Council, az Imperial civilek csak felvetteke miatt a szopoalarcot - lasd Cyrodiil, ahol az Imperial varosokban is nekik segithetsz.
- lore lasd 2. pont, bar van benne egy logikai hurok - lasd terminator -, mivel legyozted az Imp. vezetoket es Molag Balt, eppen lehet jatszani a felszabadult Imperiallal. Mas kerdes, hogy ha uj karaktert kezdesz Imperialkent, akkor megint ezt a sztorit kell vegigjatszanod. Esetleg lehetsz egy Imperial menekult, az ESO pandai, akik a Coldharbour szokes utan dontik el, hova futnak.
- Lo csak az elso karakterrel lesz nehez. Egyik dev QnA-ban volt arrol szo, hogy kesobb barmikor lehet penzt kuldeni mar lvl1-es altnak, hogy vegyen lovat maganak.
- No igen, ez igy magyarazat nelkul eleg gaz, ha mar igy alakult, remelem lesz valami hivatalos megeroseties/magyarazat v. cafolat.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5613
Ahet megtalálta a reddites postot: link

A felvetések kb., átfutva a kommenteket:

- fake vagy nem fake?
- játszható faj paywall mögött?
- lore?
- ha ingyenes a ló, az gáz, tekintve az árakat a játékban (bár szerintem ha lesz mount, akkor csak egy plusz skinlehetõség, mikor van elég pénzünk)
- minek húzzák fel a játékosokat, ha úgyis túltengenek a haterek?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5612
Feltéve, ha ez nem fake, vajon hogyan hozzák össze lore-ügyileg az imperial karaktert a frakciókkal?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5610
KIRÁÁÁLY! "aki január elején kapott meghívót (és nem tiltották ki NDA megsértése miatt), az újra be fog kerülni a bétába "😊)

PiszkosFred
#5609
Most az örök optimista szól belõlem, de ha tényleg visszahívnak mindenkit, ahogy Rich Lambert mondta, akkor elvileg jöhet meghívó akár szerdán is, hiszen a kliens megvan mindenkinél 😊 Direkt szóltak, hogy ne töröld le, kellesz az még.

De sanszos, hogy marad hétvégére a szabad foglalkozás, esetleg Blackguards, MMX vagy Divinity II, ha már nagyon rpgzni akar az ember.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5608
BÉTA bukta megint?😞((

mindegy a jövõhétre felteszem már a gatyám is😄

PiszkosFred
#5607
Akit érdekel, újabb "Kérdezz-felelek vegyesfelvágott" Playstation 4-gyel kapcsolatban, illetve a szokásos PVE-re fókuszáló kérdésekkel, ha már béta meghívókat nem küldtek ki ma se, pedig kedd van/volt...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5606
Ha nem kapok betat szivesen elfogadom a lehetoseget.
j0nNyKa
#5605
szerintem én nem fogok ráérni egész hétvégén, ha gondolod "felesben" nyomhatjuk 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Zgurkaal
#5604
Öröm nézni a TESA: Redguard után a korszerûbb graffal megáldott Stros M'kai-t. 😊

#5603
Ja semmi, csak a PTS frissít 😞

#5602
Tölti le a kliens. Minden héten megnézem, úgyhogy tuti új.

PiszkosFred
#5601
Hat, nalam nem frissit, de ami kesik nem mulik 😊 Honnan van az info egyebkent?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5600
Remelem akkor kuldenek ki uj meghivokat is, jo lenne mar bele nezni. 😊
#5599
Van új patch, úgyhogy szerintem nagyon soon 😄

#5598
es mikor soon? 😊
PiszkosFred
#5597
No akkor lehet végre látni a 20-30as zónákat is, nem nulláról kezdve megint péntek délután, hanem folytatva a régi karaktert. Legalábbis remélem, ha már visszahívják a múltkori embereket, hogy ezért teszik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#5596
Ebbõl annyit értettem, hogy... "soon" 😄

Mennyire gyûlölöm ezt a kifejezést.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

PiszkosFred
#5595
"Das nächste Beta-Event kommt ... soon. Und wer bei letzten Mal dabei war und sich nicht daneben benommen hat, wird wieder eingeladen." - Community Manager, ZeniMax Online Studios

😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5594
Karaktereknél csak a trade-re használom, inv, whisper megy a friend listrõl/guild panelrõl/chatbõl. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#5593
Az biztos, hogy potikat nem mertem inni instázás közben legutóbb, mert mire benyomom, megölnek. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5592
Az még hagyján, bár az is körülményes. De amikor másik karakterre akarsz invet nyomni, vagy trade ablakot nyitni, esetleg whispert küldeni, na az a megoldás az, ami szerintem nagyon sokáig tart PC-n. Konzolon rááll az ember keze majd, de PCn nem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5591
A quickslot? Ugye? UGYE???!! Megnyugtató, hogy nemcsak én utálom. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#5590
jaja még az égvilágon semmi infó nem volt a bétákról (?!)
jól értem hogy random mondatokat írkálunk most ugye?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5589
Valami infó jöhetne már a bétákról... Nem sietik el.

PiszkosFred
#5588
Hát szerintem nem sokban fog eltérni a PC-tõl, fõleg az a kör alakú gyorsmenü, ami hasznos konzolon, de PC-n engem az õrületbe kerget 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#5587
0 infó ps4 betaról még mindig... Egy árva képet se adtak még ki belõle. Megnézném kezelõfelületet.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Terawatt
#5586

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#5585
Még van kis remény, de nagyon úgy fest, hogy ez a hajó megint elment... 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”