The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

j0nNyKa
#6288
3 hete

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6287
Most is volt a hétvégén. Csak nem nekünk.
#6286
jan 10-12

j0nNyKa
#6285
3 hete?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6284
FREEED!!!! Mikor volt béta? A 3 héttel ezelõttirõl beszélsz?
#6283
3 hete?😛

#6282
Mikor volt Béta? o.O
#6281
Nekem is újnak tûnt a legtöbb, voltak ismerõsek, de a nagy része új szerintem.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6280
Megmondom õszintén, nem figyeltem, a bétában most szokatlanul gyorsan, cirka 20 perc alatt végeztem a generálással, célirányosan nordot kreálva a társaság miatt. Nem néztem a többi faj felszerelését.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6279
fb videót amit feltettél nekem egy két ruha újnak tûnik vagy csak nem jól látom?

Running
#6278
UFO! Csak nehogy a terroristák kezére kerüljön!

PiszkosFred
#6277
Nem saját, nyugi, én is csak kívülrõl nyalogatom a lekvárosüveget.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6276
ezeket honnan szerzed te mocsok?😄

drop
#6275
bug vagy ép valamilyen mob ami meghal a varázslatol

Különc
#6274
A karaktered (Sorry)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#6273
Az ott középen micsoda vajon?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6272
Mert a nok szeretik komplikalta tenni a dolgokat. 😊)
#6271
Köszi! 😄 Akkor már csak az a kérdés, miért szórakoztam/vacakoltam a kör alakú quickslottal potizáskor, de ezt majd megbeszélem magammal... 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6270
Memóriám mint az aranyhalé. Ezért fotózok... 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6269
Viszont tegnap nézegettem novemberi bétás képeket, ott az 5+1 slot mellett bal oldalon volt egy külön slot is, az aktív quickslot-itemet mutatta/aktiválta. Sajnos legutóbb nem fotóztam, de úgy rémlik, mintha ez nem lett volna ott. Nem emlékszel esetleg?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6268
Épp nem tudtam kipróbálni morr. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6267
Lvl 15.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6266
Ha úgy kérdezed, hogy hány quickbarod/actionbarod lehet, akkor kettõ. Ezek között lvl 12 (?) után gyorsan is válthatsz, addig manuálisan pakolod rá a skilljeidet/spelljeidet/képességeidet.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6265
😄D
#6264
És tényleg. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6263
Nulla.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#6262
Kérdés az, hogy mennyire lesz így az ember, warriorhealertankranger. <#idiota>Fegyver hány lehet quickbaron, vagy nem tudom min?

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Count Adyn
#6261
Hát nagy csapda ez a HC vagy Casual játékosok kiszolgálása, WoW ban is az elsõ kieg szépen kinullázta az addigi geargrindelés eredményét egyfelõl, viszont a kockák meg már unták magukat mert nem volt tovább fejlõdni. Az ESO skillrendszere ebbõl a szempontból biztatóbb lehet hosszú távon, egy bizonyos szint után inkább sokoldalúbb lesz a kari mint táposabb egy fókusz területen.

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6260
Nagyon érdekes téma ez a Daoc összehasonlítás, Warhammer és GW2 esetében is megtörténtek ezek a párhuzam-vonások. Lényegében csak a megfelelõ hosszútávú motiváláson múlik a sikeressége és az idõtállósága.
Úgy gondolom a Daoc-os idõk elmúltak és tetszik vagy nem, az egyenlõség jegyében nem mernek már egy olyan hosszadalmasan maxolható (R10L0 vki?) és az erõviszonyokat a fejük tetejére állító skilleket biztosító realm-rank rendszert csinálni, pedig vmi ilyesmi lenne a kulcsa a dolognak. Egyszerûen nincs jobb motiváció annál, mint hogy látja az ember, hogy folyamatosan erõsödik a karaktere, csak hát óriási feszültségeket szül, ha az ebben elõl járó találkozik a hátul járóval.
Ezért jönnek az olyan valójában senkinek nem jó fél-megoldások, mint a konformizálás, könnyített-gyorsított út, a kozmetikai-ösztönzõk, stb., hogy nagyon senkinek ne fájjon.

#6259
Remélhetõleg igen, és remélhetõleg én is bejutok 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

drop
#6258
hét kérdése lesz e beta ?

#6257
off:
ha már ûrscifi majomkodás...EVE-ben nemrég elég durva pvp bontakozott ki. egy viszonylag piti kis ügyön. hullottak a titánok rendesen. amúgy dög unalmas volt (személyes vélemény).

#6256
A fizetés és a PvP-t, szerintem.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Running
#6255
Ebben én is reménykedem. A Star Citizen-re pl nem kevesen várunk a csapaton belül.

Terawatt
#6254
Ez talán a legtöbb mûfajra ráhúzható. Ez a nagy kickstarter õrület ami mostanában van/volt szerintem jó hatással lesz a következõ évekbeli termésre.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6253
Épp fordítva gondolom. A GW2 minden ízében zseniális volt, csupán egyvmit rontottak el rajta, mégpedig a fizetési modellt, ami arra predesztinálta, hogy gyakorlatilag nulla érdemi fejlesztés és finomhangolás került bele. Havidíjjal talán kicsit másképp is alakulhatott volna, még a fejlesztõket is kötelezte volna.

#6252
Szep volt. Tenyleg a vedelem nyer SB-t. 😄
#6251
Akkor még nagyon keveset mondtál. Nálam sajna az ilyen "elmenõs" alkalom 8-9 ropi :S
Running
#6250
Én egy hónapban egy elmenõs alkalmat lehúztam, az pont ilyen 4-5 ropi.

#6249
Nekem se lessz egyszerübb. Valahogy megoldom..max nem veszek 3 doboz cigit, vagy átcsoportosítom azt a kis lóvém ami marad..
Running
#6248
Sajnos sokan azt képzelik, hogy nekik minden jár, ha lehet ingyen, vagy olcsóbban. Egyébként a sok sírdogáló kis hülyének van pénze rá, csak elköltik másra. Akinek meg annyira nincs, hogy semmire, az keressen más elfoglaltságot, hobbit.

#6247
Ámen!
#6246
Én azt a mentalítáõst utálom, hogy mindent ingyé..
Folyton a sírás, hogy minden MMO legyen F2P.
Miért? Egy MMO-nak van fenntartási költsége.
Nembeszélve az idõ, energia stb amíg elkészül.
Én rohadt keveset keresek, de még így is rohadt természetes, hogy ha havi díj van és játszani akarok vele akkor fizetek és kész.
Miért? Ti ingyen dolgoztok? Megkaptok bármit is ingyen manapság?
Amúgy a túlnyomó többség sokkal több lóvét fizet ki a F2P játékoknál havonta, mint amennyibe kerül itt is a havidíj.
Jó..más meg nem. Ok, de nemkell ingyenélõnek lenni. Azért készült a cucc, hogy pénzt hozzon illetve a belefektetett temérdek pénz megtérüljön. Nem azért, hogy egy rakás player ingyen játszon (vegye igénybe a szolgáltatást).

Ha én a lóf.sz fizetésembõl kiköhögöm(mert ki fogom) a havidíjjat, mert tetszik a cucc és játszani akarok majd vele..akkor más is köhögje ki!
Vagy ne játszon vele.

Uff..ez volt az én véleményem.
Running
#6245
2005 környékén még egy fps-el is évekig játszottak az emberek, mmo-val meg pláne. Manapság az mmo-k azok amelyek pár hónapig kihúzzák, mondjuk nem is volt ennyi híg és retard a játékosközösség.
Ilyen világot élünk. Szeretném jelezni, hogy a tömegrõl beszélek, és nem a kivételekrõl. GW2-be is szar volt már, hogy 5 hónap alatt 50+ ember lépett be és ki a csapatba. Ilyenekrõl, hogy csapatmunka, kitartás, meg hasonlóakról, azt sem tudták mi az.

#6244
Sorry az off-ért: ami az NFL döntõt illeti, én teljesen padlót fogtam. Mindenre számítottam, de erre nem. Mind NFC és Defense párti roppant örültem az eredmények, de ez megdöbbentõ volt. Haverom, aki Manning és Broncos drukkel hajnalban felhívott, hogy ma ne keressem. Sokan lehetnek így...

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#6243
Hát lehet, hogy a hétfõ, vagy az NFL döntõ miatti alig alvás miatt, de ezt mostan nem értem, kifejtenéd? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6242
Ennek semmi köze a magyar mentalitáshoz, ez így fog történni 😊

Egyet értek PiszkosFreddel. Ahogy az történt számos játék esetében sokan megveszik mert új, mert azt keresik benne, mint a WoW-ban, esetleg jobb kint a WoW. Õk nagyon hamar el fognak tûnni, mert hatalmasat fognak csalódni. Ez a játék nem WoW, nem jobb, de nem is rosszabb nála. Egyszerûen más közönségnek készült. De sajnos ezt sokan nem veszik figyelembe.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6241
Nos ez a hozzáállás az, amiért nem magyarok a fõ MMO fejlesztõk 😊

PiszkosFred
#6240
Hát lehet, bár minden nap fogom a fejem, hogy sokak által szidott és semmibe sem nézett D3-ba mennyi órát beleöltem a megjelenés óta. Pedig nem folyamatosan játszok vele, csak ha rám jön a "bolond óra", akkor nincs megállás egy ideig 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6239
<#eljen> A DAoC egy nagyon jó kis játék volt! Egy "folytatás" is készül hozzá, Camelot Unchained néven, bár eddig nem sokat tudni róla.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak