The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Különc
#6338
Szét leszel gankelve, ragelni fogsz

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

j0nNyKa
#6337
nah meg is jött az early access kódom 😊
cu @ 04.01

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6336
A TOR-ban meg vannak számozva a lehetõségek a csúszkákon, ott tényleg percek alatt összeállítható a minta alapján. 😊

Mondjuk itt kicsit nehezebb, de screenshotokkal simán meglesz. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6335
😊 Itt a tomeg megy el melletted?

En sose betas karakterrel jatszom. Betaban random gomb (ha van) aztan jol van. 😊
j0nNyKa
#6334
a karakteralkotást ugyanúgy oldom meg mint tornál, bétában felírom hogy melyik csúszka hol áll, és fél perc alatt összehúzgálom élesben 😊
tömeg szerintem lesz 5 nappal elõtte is, 3 nappal elõtte is, megjelenéskor meg fõleg, azt szvsz esélytelen elkerülni
torban még le tudtam hagyni a tömeget, ott nem volt bajom, itt... más story 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6333
Ah so.

Remélem majd GC ügyben beveted a kapcsolataidat... 😉 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6332
Legalabb nem lesz neked ott a tomeg. 😊

Nekem kell az a +2 nap, meg kell alkotni a karaktert. 😄
j0nNyKa
#6331
úgy hogy csak iceakostól vagyok hajlandó ilyesmit beszerezni (van hozzá némi kedvezményem), és mivel nagypapásan szerepjátszósan tervezem majd a tesot, rohadtul nem érdekel hogy 3 vagy 5 vagy 0 nappal megjelenés elõtt kezdem 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6330
Hogyhogy a 3 naposat választottad?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#6329
kelet felõl 😊
így hogy beütött az elõrendelés, picit már én is lassúnak találom azt a visszaszámlálót

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#6328
Ilyenkor mindig Gandalf szavai jutnak eszembe, aktualizálva: "Jöttükre április 4. múltán számítsatok!" 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#6327
itt mondjuk azért hálisten nagyon nagyon kevés van belõlük 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#6326
Én hibám, sorry. Mentségemre legyen szólva, annyi kreténnel találkozok és "küzdök" az ilyen-olyan ESO fórumokon, hogy már fel sem tûnik az ilyen szofisztikált humor 😊 Majd figyelek legközelebb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6325
Csak ovatosan, talalkozol az oreggel, es torheted fejed, hogy akkor most kavarja vagy nem kavarja. 😊)
#6324
En is verem a mellet a sarkanyfeju harci kalapacsommal. 😊)
Különc
#6323
Szarkazmushoz nem teszünk smileyt, csak a hülyegyerekek, de te már amúgyis öreg vagy ehhez, nem értheted <#idiota> (najó, teszek)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

j0nNyKa
#6322
gondolj arra hogy jobb mintha a te melledet verné
jobb ötletem nincs 😄
én sem fogom netrõl nézni, random józsival meg pont annyit fogok foglalkozni, mint õ velem

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6321
Egyértelmû, én nem nézem meg, mert a fun része érdekel. De sokakat bizonyára zavarni fog, hogy randomjózsi fogja a listát, végigfut rajta és veri a mellét a 200 skillponttal.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6320
Ne nezd meg a neten, es megmarad a varazs. 😊
PiszkosFred
#6319
Ez esetben nem szóltam, de egy szmájlit tessenek odarakni legközelebb 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#6318
poénkodik 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#6317
Sajnos a shardok tuti, hogy fix helyen lesznek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6316
Ennek azért fuss neki még egyszer 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6315
Egyetértek, ugyanígy a skyshardoké is, mert különben egy hét alatt lesz full lista a neten és az egész egy zsinórkövetéssé silányul, pedig a legjobb móka keresgélni õket.

Sajnos a skyshardok esetében majdnem biztos vagyok benne, hogy nem random. 😞

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Különc
#6314
Kincses térkép? Mögveszem a játékot, és nekem kell megkeresni az ajándék tárgyat? Na akkor már most írok is a fórumra...

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#6313
50-30% eloszlásban a játékos ügyessége számít a gearrel szemben, szerintem. A maradék 20% a vak szerencse, hogy a millió és egy képesség közül miket raktál ki az actionbarra (mert ugye csak azokat használhatod).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Running
#6312
Szerintem erre senki sem fogja tudni a választ, max a játék megjelenése után 1-2 hónappal.

#6311
Na igen, mondjuk azért biztos lenne sírás bõven. Egyébként itt a gear mennyire számít majd mondjuk pvp-ben? Inkább skill lesz a lényeg, vagy a gear, mint wow-ban? BG szerû dolgok lesznek?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#6310
Jó lenne, ha random lenne a helyszín (lásd Pirates!-ben a Lost Treasure), mert 1-2 hét alatt komplett listák lesznek a helyeikrõl, és "varázsát veszti".

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6309
Térképet találtunk, de a kincset nem, sok volt a híd+fa kombó és inkább fejlõdtünk, kevés volt az idõ. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#6308
kincset

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#6307
Én egyet találtam a bétában, az egyetlen kék random lootom volt, de sajnos már nem volt idõ megkeresni, hogy mit jelöl 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6306
Egyébként ezekkel az emlegetett spéci kincsestérképpel lehet már tudni miféle cuccot lehet majd találni? Vagy meglepi?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6305
Ha lenne béta, szerintem én sem igazán játszanék konkrétan (bár ha megmaradtak a karakterek, a PvP-t jobban megnézném), viszont sorban átnézném az összes fajt, mit tudok kihozni belõlük, most, hogy lehet. 😄 Ezzel szépen el is leszek két napot. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6304
Mert már alig van hátra két hónap, és az addigi kezdõzónákat már csukott szemmel is bejárja az ember a leakelt anyagok és a korábbi béták miatt. De a következõ területek már nem ismertek annyira, nem akarnám pár "nappal" az egész elõtt megismerni, hogy aztán áprilisban újracsináljam az egészet.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Pari
#6303
meddig van az elorendeles vajon?
Marciusba meg elni fog?

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#6302
Dobozos ilyen early accesses verzió hol most a leg olcsóbb?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

j0nNyKa
#6301
le van írva baszod ne viccelj velem
Az elsõ véglegesített elõrendelõk, 3 napos EARLY ACCES kódot kapnak, amivel már 04.01-én elérhetik a játékot.
+ Scuttler Vanuty pet és mind a 9 játszható kaszt és egy kincses térképet is ad a kód.

(jó picit hülyén fogalmaz itt-ott, de ki lehet kaparni hogy mit akar)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6300
miért nem várod?
Különc
#6299
Dunno lol, én is várom Jancsi bohóc válaszát

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6298
Mit tartalmaz a kód? ( 3 vagy 5 nap head start, explorer pack )

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#6297
Kedd a bejelentõ nap, holnap kiderül, bár most már egyre kevésbé várom a bétát, azt is hozzá kell tenni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6296
Februárban minden gamer magazin lehoz egy átfogó reviewt, lesz mit olvasni azoknak, akik nem bétáztak még. Gondolom arra vonatkozik, akármi is van a videóban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#6295
Milyen kiadás az és mihez ad kulcsot? Steam?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

j0nNyKa
#6294
rendelve köszi <#eljen>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

TDC Geronimo
#6293
Ja. A sajtó betan felvett videókon...

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#6292
A Redditen találtam, úgy néz ki pénteken feloldják az NDA-t.
link
Különc
#6291
Iceakosnál 10500FT

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6290
Kene/Jo lenne ha lenne a heten, de szerintem most sem lesz.

#6289
Izgulunk Oszi?
Izguljunk Dezso.

Lesz e beta?😊