The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6388
Neked az...

TDC Geronimo
#6387
Na látom van patch. Akkor hamarosan beta? :p

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#6386
mondjuk tényleg😛

Különc
#6385
Minden AAA MMO így kezdi

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6384
Pre-orders for the physical ESO Imperial Edition have been selling quickly, and some retailers are already sold out

#6382
Hehe, tényleg. 😄 Azt hiszem túl sokat dolgoztam, ha magamtól nem jöttem rá. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6381
Ez a f2p vagy item shop pach 😄 Troll off
drop
#6380
magyarosítás ennyit foglal sajna xd<#banplz>egyébként jó lenne tudni
loginál nem ir hibát simán csak forog a kerék és ennyi

PiszkosFred
#6379
A következõ zónák a "nullás" fileok helyett 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6378
Jó nagy patch, mi ez?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6377
Kiraktam, kösz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Count Adyn
#6376
Tõtöm😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6375
http://www.gamebreaker.tv/news/elder-scrolls-online-pre-order-now-at-20-off-last/
#6374
digitális

#6373
Digitális, vagy dobozos?

#6372
Az elderscrollsonline.com-ról $79.99-ért a digitális Imperial Edition-t.
#6371
15305ft Imperial GMG

drop
#6370
elderscrolls.hu fb oldalon írva vagyon cimmek

#6369
Ahogy nézem dollárban jobb megrendelni 😄
#6368
ja nekem is jon.

Ki honnét rendelte elõ a cuccost és mennyiért?
#6367
valaki csináljon TS-t megyünk raidelni hétvégén😊

PiszkosFred
#6366
Pedig nem, csak az elmúlt idõszakra alapozva tippelek jelen esetben.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6365
3gb jött le eddig nincs vége még

#6364
Aki volt a bétában, indítsátok el a client-et, nekem tölti az update-t.
#6363
Tényleg..Iceákos ha megrendelem ad elõre kódot majd? Vagy hogy lesz nála?
#6362
Már rég törölték.
#6361
3 group, 12 fo ha jol emlekszem.
#6360
te kis rohadék! béta teszter vagy mi?😊

drop
#6359
lesz béta vajon törlik elölte a karikat lehet frakciós választás teszteljük

Különc
#6358
Errõl jut eszembe, raid hány fõs?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6357
én szabad leszek😛 csak szombat este lesz party😛 /bár 2 hete is -17000 ft ment el...szóval lehet szieszta lesz😄

#6356
Én nem mondok semmit! Lakat a száámon!
#6355
Lvl 50-es raid tesztek lesznek 😉
drop
#6354
roszab vagy mint a készitök mindig többet tudsz és csepegteted az infót<#vigyor2>

#6353

PiszkosFred
#6352
Pénteken kiderül. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6351
nem tudom jó lenne valami új infó mondjuk meglephetnének egy nagyobb event videóval 8 fõsre gondolok

#6350
szedem😛

ez jó jel😊

drop
#6349
kijött egy frissítés a klienshez 600mb

PiszkosFred
#6348
Több mint valószínû, hogy nem az NDA-t oldják fel, hanem - úgy, mint tavaly az elsõ zárkörû sajtós tesztek után - meg volt hagyva, mikor lehet megjelentetni az élménybeszámolókat és a cikkeket. Bárcsak igazad lenne, hozzáteszem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6347
Remélem tévedsz 😞

drop
#6346
nem de nda feloldás lesz elvileg és szerintem sajtó miatt várnak hogy megírják a cikkeket és utána jön beta

#6345
már mondták?😛

drop
#6344
bejelentés héten nincs béta xd

#6343
bejelentés ma?😛

#6342
Úgy tûnik, neki átment, mi volt a fejlesztõk szándéka (gyk.: nem WoW--verõ MMO, hanem multis TES).

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6341
"I was able to experience everything from the in-depth character creation, to the open ended world exploration. However, I can't really reveal much about it right now. Since the embargo on our coverage doesn't lift until 10am on Friday, you'll have to come back then.

If there is one single thing I can reveal right now, is that it certainly feels like an Elder Scrolls game, which I'm sure will ease the minds of many who feared the franchise's new online direction would ruin that epic sense of scope."

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6340
c u 03.30😊

#6339
Aztán még ugyanez 3x, mert valami mégse tetszik rajta, megértelek... 😄