The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6438
Én Wildstar kulcsra cserélném az ESO kulcsot. 😊
#6437
Off: Mostanaba venek szamitogepet ehez a jatekhoz.ha valaki tudna segiteni hogy milyet vegyek 120 korul lenne ra,az sokat segitene.elore is koszi..

Jimi Hendrix

#6436
Jelentkezem! 😄

#6435
Leccileccilecci!

#6434
+ légyszi 😊

twitch.tv\mnk_official

#6433
Nekem! plz! 😊

j0nNyKa
#6432
wtf engem is behívtak, kaptam külön kis stressz teszt kódot, pedig bent vagyok 😊
oda tudom adni valakinek, aki elõször jelentkezik érte

update: 2 darabot is kaptam, úgyhogy az elsõ 2 embernek tudok adni

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#6431
Nincs itt ilyen. Az ember hajlamos túlgondolni ezt, pedig csak sima script az egész meg pár random függvény 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6430
Nagyszerû, mire begépeltem az életem történetét meg is jött az e-mail.
#6429
Értem, az jó lenne, én is úgy vagyok mint te, nem nagyon akarok felderíteni mindent a bétában, de azért szeretnék fellépni ezen a hétvégén hogy hozzászokjak a Razer Naga egérhez amit egy pár napja vettem, és eddig minden játék nagyon furcsa vele.
A legutóbbi bétába kaptam meghívót de nem tudtam fellépni mert éppen egy új gépet építettem és rossz alaplapot rendeltem, a régi gépet meg már nekiadtam egy havernak. Azért gondoltam hogyha nem léptem fel a múltkor egy percre sem, akkor úgy gondolják nem érdekel és nem küldenek megint egyet.
PiszkosFred
#6428
Automatikusan benn vagy ilyenkor, legutóbb legalábbis így volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6427
Érdekes, én nem kaptam e-mail-t ( két bétában voltam eddig ), de a barátom aki egy hete regisztrált már kapott.
PiszkosFred
#6426
Néha csak igazak a pletykák, amiket hallunk és leírunk. Folytatjuk a karaktert.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6425
Hát, szerintem most mindenkit behívtak, mert akivel eddig beszéltem, az kapott, még freemailre is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6424
NEW BETA INVITES – FEBRUARY 4TH
http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2014/02/04/new-beta-invites--february-4th

PiszkosFred
#6423
Na csak kimentek azok a meghívók 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6422
Ha már béta nem, legalább pár screenshot érkezett:









“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#6421
Atyaég mennyit szed ez le? Majdnem 9 gigát?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

PiszkosFred
#6420
Mostantól csak óvatosan a streamekkel, amíg van NDA 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#6419
/jealous

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

j0nNyKa
#6418
Congratulations!

You have successfully redeemed a Key Code for The Elder ScrollsŸ Online. These items...

3 days early access to the game before the official launch

...are in the process of being fulfilled to your account

Thank you,

- The Elder ScrollsŸ Online Team

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#6417
"This weekend I was able to get some hardcore time in with The Elder Scrolls Online, and I'll be getting even more time this upcoming weekend with the game's PVP."

Hát, akkor vagy viszlát márciusban, vagy összeeresztik a sajtósokat pár bétázóval most hétvégén.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6416
Bakker, ez még a jövõ hetet is letölti..
drop
#6415
értem bocs megnéztem ere ezt írtam gondoltam új de tévedtem

Count Adyn
#6414
Hát jah😊 Idén már venni fogok mindenképp, de jól szolgált eddig ez😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6413
Ha tovább nyafogtok, ma sem küldök kulcsokat. <#nezze><#banplz>
#6412
Akkor jó 😊

Azért mégis reménykedek egy béta kulcsban, bár sose volt szerencsém eddig, de talán majd most 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

Különc
#6411
LoL jobb mobilokban van ilyen konfig, jó sokáig nyúzod

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Count Adyn
#6410
Nekem az 5 éves dual core os intel procimmal, 2 gig rammal meg Geforce GTS 250 el játszható volt szóval nemigen kell félned😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

PiszkosFred
#6409
Ezt kb. naponta háromszor leírják a süket kérdezõknek... Olyan kellene, hogy sending now, vagy check your emails 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6408
Elder Scrolls Online ‏@TESOnline 5 ó

@Toothless_spoon Yes, we'll have more #ESO beta events before launch. Stay tuned for more info!

#6407
Most néztem az NFL honlapját, a Seahawkst hozták ki a legjobb csapatnak, és a 49'ers lett a második, nem a Broncos. Azt írják, az NFC döntõ volt az igaz SB 😊 A Vadlovak csak a 3.-ak 😊

Sorry a sok offért.

Hogy On is legyek: Nem tudom eldönteni, örülnék-e ha behívnának Bétára. Egyrészt szeretném felfedezni a világot megjelenéskor, másrészt mégis megnézném, mire számíthatok a laptopommal kapcsolatban.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6406
Sok sikert, fenykepezz sokat, es oszd majd meg. 😊
#6405
Jajj izé bocs, nem ide akartam.
#6404
Azért minden pénzt megadnék 😊 Egy álom lenne...
Munkatársammal tervezzük õsszel kimenni Londonba egy NFL meccsre, meglátjuk, mi lesz belõle.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6403
6tell PiszkosFred Te is bent vagy már a játékban? Szebbek lettek a karakterek sztem. xD
#6402
Neha eljonnenek NFL-bol, es eloben lathatnank egy 49-ers v. Seahawks merkozest. 😊
TDC Geronimo
#6401
Ma várunk vmi bejelentésre amúgy? Patch nem véletlen volt szerintem, de csak tipp! -.-

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#6400
Szerintem is jobban járnánk a HFL-el, mint a gurulós focival 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6399
Lehet, de azokban koncertek es a HFL merkozesek lesznek. 😊
Különc
#6398
Dehogy mondtál le, most épül az adódból a stadion lol /off

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6397
Mééé? Van Majar foci? O.O
#6396
Van benne valami, de a magyar focirol en mar reg lemondtam. 😊
#6395
Kezdeti szerverösszeomlások borítékolva.
PiszkosFred
#6394
Olyan ez, mint a magyar foci. Minden sorsolás után a tenyerünkbe csapunk, hogy "na majd most", aztán két év múlva meg legyintünk, és várjuk a következõ "keddet", mert "na majd akkor" 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6393
Nem kapkodjak el a "nagy" bejelentest. 😊
drop
#6392
még béta sincs megerõsítve kulcsokat meg küldhetnek ki

#6391
Új béta kulcsokat nem küldtek ki, most, hogy elviekben a mature besorolás miatt csökkent a "teszterek" száma?
PiszkosFred
#6390
Általában úgy szokott lenni.. bár, ez legyen a legnagyobb gondunk 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6389
jut eszembe ,remélem a béta klienst lehet majd patchelni a teljes verzióra,hogy ne kelljen órákig tölteni,installálni majd releasekor😛