The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6488
Szerintem írd be ide és aki kapja marha.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6487
Latom orulunk. Gyurjunk vazze! 😄
Jockey
#6486
õõõ, ha elõrendeltem, akkor nyilván "nem" vagyok jogosult a bétára?:-)
wtf

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

BoneDragon
#6485
Viszont akkor most van 2 felesleges kulcsom. Esetleg össze lehetne dobni a fent maradt kulcsokat és csinálni egy giveawayt, hogy mindenkinek legyen esélye aki nem kapott. Vagy csak simán kiszórom itt... ?!

#6484
Az biztos 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

BoneDragon
#6483
Idõközbe már rájöttem, hogy külön kell regisztrálni, még reggel van. 😊

j0nNyKa
#6482
de és mit írsz a jelszó mezõbe? már hogy most lehet én értek félre valamit, de van 4 email címed, 4 stressz kulccsal, és próbálsz belépni.. na ezt nem látom, hogy milyen jelszóval, és.. wat?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6481
Regeltél már accot? Mert ezek alapján még nem. A bétajelentkezés nem számít annak.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

BoneDragon
#6480
Mármint email címekkel. 😊

j0nNyKa
#6479
mármint kaptál 4 stressz teszt kulcsot, amikkel nem tudsz belépni egy account oldalon, ahova account regisztráció kell?
hm

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

BoneDragon
#6478
Ja és régebben regisztráláskor kért userid-t meg titkos kérdéseket? Nem rémlik... Viszont ha kikérem az userid-t, a nevemet se fogadja el. <#mf2>

BoneDragon
#6477
De jó hogy kaptam 4 meghívót, de egyikkel se tudok belépni az oldalra, mert nem fogadja el az adatokat...

j0nNyKa
#6476
legnagyobb hibám legyen az életben
mmm remélem tesoban lehetõség lesz majd késõbb valami nagyon kifacsart darkos szektához csatlakozni, akik mondjuk kisgyerekeket esznek és kecskevért isznak
wait wat

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

kemotox
#6475
Hát nem lennél valami jó szektás... 😄

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

j0nNyKa
#6474
"Remélem, ki tudjátok próbálni, mert nem lesznek bajok. Nem fogok hétvégén TESO-zni, mert lesznek. Mármint izé nem lesznek. Elsõre sikerülni fog mindenkinek a belépés. A ping minuszba for fordulni."

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6473
Jaja, csak van egy "banda", akiknek kulcsot kellene szereznem és még nem jeleztek, hogy kaptak volna. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

kemotox
#6472
Jajj ezek a negatív hullámok... 😄 Tedd a kezed a monitorra, és mondd utánam:
Nem lesz baj. Sikerülni fog a login elsõre. A hétvégén megszûnök létezni. Napi 25 órát fogok TESO-zni. Nem lesz baj. Sikerülni fog a login elsõre.

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

PiszkosFred
#6471
Istentelen mennyiségû keyt szórtak most ki, eddig 10 ismerõsbõl akivel beszéltem mindenki kapott, átlag 2-3 keyt... Azért na 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6470
Látom is, azt írtad, hogy 6-tól, akinek nincs prémiuma... bocs, reggel van még. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6469
Lehet az lesz amugy, azt irtak redditen hogy lehet azt csinalni hogy reggelsz egy premium accot kersz kulcsot es rogton cancelezed es akkor nem vonjak le a premium account arat.

Bar ez gonosz dolog.
j0nNyKa
#6468
értem én hogy mi nagy szintrõl folytathatnánk, de ha loginolni se lehet majd, baszhatjuk 😊
én szerintem ezt most kihagyom, félek hogy csalódnék valamiben, amiben pedig nagyon nem kellene
aztán max utólag megbánom, annyi baj legyen

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6467
Aha, köszi.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Fpocok
#6466
4-5én csak a premiumosok igényelhetnek, de 6 után a nem prémiumosok is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kemotox
#6465
Ez egy egész jó tipp, köszi 😛

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#6464
Regeled a kulcsot és az accodon ott lesz a link.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6463
Ha van bétád akkor az emailben le van írva. Nekem 9 mB/s-el jön úgyhogy péntekre csak-csak <#papakacsint>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6462
Nem csak a prémium Curse-ösök kapnak? Oldalt ezt írja + beléptem és nem vagyok jogosult.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6461
Valahonnan el lehet kezdeni leszedni a klienst(?), ha most kezdem talan pentekre lejon.

Koszi.
PiszkosFred
#6460
Menni fog az, nem lesz nagy gond, pár órás login server leállás volt legutóbb is. Nem kell kilépni a játékból ha nem muszáj, és nincs gáz 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6459
Na igen 😊 A fõ accountom, amihez már csatolva van az Imp. digit, az nálam sem kapott, viszont a béta acces még ott figyel a "games" között. A többi emailbõl, amivel regeltem a bétára szinte mindegyik kapott, ami magyar volt (citrom, freemail).

Hát kíváncsi leszek én is a hétvégére, mert most nagyon sok embert ráengednek. Remélem a német technikában nem csalódunk, és Frankfurt bírja a strapát. Viszont, amíg mi tudjuk folytatni és 17-rõl kezdünk, addig az új emberek 1-rõl, vagyis picit oszlik a tömeg majd.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kemotox
#6458
Akkor nézem a logint 0-24, az is jó 😄 Azért néhány órácskát csak fogok tudni játszani.... Vagy ha soha senkit nem enged be akkor meg hogy akarják a szervereket tesztelni? Majd éccaka, mikor a többség alszik (de minek?😄)

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#6457
Nekem a hétvégi stress test az, hogy 12órázhatok 2x egymást követõ napon <#falbav>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6456
Hol vetted az egeret? 2014-es?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#6455
nem akarlak elkeseríteni de így stress test
az agyadat készítsd hogy nem arról fog szólni hogy kaját készítesz és 0-24 játszol
baszki én 2 emaillel voltam regelve, amelyikbõl az egyiken van preorder meg folyamatos béta, és így most csak nekem 3 hozzáférésem van - szerinted hány ember lesz?
én így alapból elfelejtem az egész hétvégét inkább, nem akarok majomkodni a login screenen

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

kemotox
#6454
Hajjaj ne is mondd 😄 Jövõhéten már indul a suli de szerencsére hétfõre nem vettem fel semmi órát, így lehet nyomni TESO-t az utolsó percig😄 Hú de durva lesz basszus. Be kell készülni kajával meg mindennel. Nagyon feldobta a napomat ez a kis béta kulcsos email. Annyira sokat csalódok mostanában a (fõleg multis) játékokban, pedig nagyon szeretem tolni velük. Ez kb az egyetlen játék amit igazán várok. És most végre kipróbálhatom. Fakje.

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#6453
<#worship> Hétvégi társasági életemnek lõttek <#vigyor5>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

kemotox
#6452

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#6451
YOU HAVE BEEN INVITED TO PARTICIPATE IN AN UPCOMING ESO BETA TEST!

AAAAAAAAASSSSSSSDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

12:00 PM EST az mennyi itt?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6450
Az ok, de azért az 5 napért kemény pénzeket fizetsz <#nevetes1>.
Végül is logikus, aki megvette, annak a pénze már úgyis náluk, a többieket meg még megfûzhetik a bétával...

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

Fpocok
#6449

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6448
5 nappal elõbb kezdhetünk, nem elég ? <#nezze> Marad a kuncsorgás, látod valaki többet is kapott <#rinya>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6447
Én sem kaptam invite-ot <#conf>
Szép gesztus lett volna tõlük, hogy aki elõre megveszi a játékot, legalább kapjon már 1-et, de úgy tûnik csak én vagyok ilyen maradi <#nevetes1>

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

#6446
Lili nem játszott anno véletlen EQ-val?
#6445
na szép....zavard már át õket Nemesis-be Domininonba 😄

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6444
Barati korrel Daggerfall.

#6443
Tényleg, õk hol kezdenek? Mola mondta, hogy Ex, Lili stb is jön ESO-zni

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6442
1 kiment Eksznek, ma körbe kérdem haverokat ki nem kapott , a többit itt elosztom
#6441
ha van felesleges akkor elfogadom 😊

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6440
ez vicces 7 emaillel voltam reggelve .... amire megvettem a játékot , az nem kapott . másik 6 igen... ez mi ?
#6439


Hali all <#smile>

Aldmeri Dominion színeibe indulókat keresünk guildünkbe. Mindenki jöhet. Lesz külön HC PvE, PvP részleg, de casualoknak is biztosítunk helyet. Minél nagyobb a guild létszáma, annál életképesebb lesz.
Háttér story szokásos, régi mmo motorosok a kemény mag, többünk hosszú évek óta együtt játszik, elõzõ guildjeink már bizonyítottak WoW-ban, SWTOR-ban stb...számtalan szerver first killel és még több hun first-el. Célunk, hogy megpróbáljuk egybefogni az Aldmeri Dominion alatt játszó magyar játékosokat egy jó hangulató és jól szervezett segítõkész guildbe, ami természetesen igyekszik majd a top pve guildek közé tartozni + PvP-n is hírnevet szerezni magának. Ha érzed magadban a késztetést, vagy kihívást keresel, vagy csak casualkodni akarsz de azt egy nagy és erõs guildben, akkor jelentkezz hozzánk.

Nemesis Guild Oldal

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen