The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
wtf
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
hm
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
mmm remélem tesoban lehetõség lesz majd késõbb valami nagyon kifacsart darkos szektához csatlakozni, akik mondjuk kisgyerekeket esznek és kecskevért isznak
wait wat
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Nem lesz baj. Sikerülni fog a login elsõre. A hétvégén megszûnök létezni. Napi 25 órát fogok TESO-zni. Nem lesz baj. Sikerülni fog a login elsõre.
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Bar ez gonosz dolog.
én szerintem ezt most kihagyom, félek hogy csalódnék valamiben, amiben pedig nagyon nem kellene
aztán max utólag megbánom, annyi baj legyen
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Parasite Eve 2, best game EVER!
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Koszi.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Hát kíváncsi leszek én is a hétvégére, mert most nagyon sok embert ráengednek. Remélem a német technikában nem csalódunk, és Frankfurt bírja a strapát. Viszont, amíg mi tudjuk folytatni és 17-rõl kezdünk, addig az új emberek 1-rõl, vagyis picit oszlik a tömeg majd.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
az agyadat készítsd hogy nem arról fog szólni hogy kaját készítesz és 0-24 játszol
baszki én 2 emaillel voltam regelve, amelyikbõl az egyiken van preorder meg folyamatos béta, és így most csak nekem 3 hozzáférésem van - szerinted hány ember lesz?
én így alapból elfelejtem az egész hétvégét inkább, nem akarok majomkodni a login screenen
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
AAAAAAAAASSSSSSSDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
12:00 PM EST az mennyi itt?
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Végül is logikus, aki megvette, annak a pénze már úgyis náluk, a többieket meg még megfûzhetik a bétával...
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
500 ezer kulcs keresi gazdáját.
Parasite Eve 2, best game EVER!
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
Szép gesztus lett volna tõlük, hogy aki elõre megveszi a játékot, legalább kapjon már 1-et, de úgy tûnik csak én vagyok ilyen maradi <#nevetes1>#nevetes1>
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
Hali all <#smile>#smile>
Aldmeri Dominion színeibe indulókat keresünk guildünkbe. Mindenki jöhet. Lesz külön HC PvE, PvP részleg, de casualoknak is biztosítunk helyet. Minél nagyobb a guild létszáma, annál életképesebb lesz.
Háttér story szokásos, régi mmo motorosok a kemény mag, többünk hosszú évek óta együtt játszik, elõzõ guildjeink már bizonyítottak WoW-ban, SWTOR-ban stb...számtalan szerver first killel és még több hun first-el. Célunk, hogy megpróbáljuk egybefogni az Aldmeri Dominion alatt játszó magyar játékosokat egy jó hangulató és jól szervezett segítõkész guildbe, ami természetesen igyekszik majd a top pve guildek közé tartozni + PvP-n is hírnevet szerezni magának. Ha érzed magadban a késztetést, vagy kihívást keresel, vagy csak casualkodni akarsz de azt egy nagy és erõs guildben, akkor jelentkezz hozzánk.
Nemesis Guild Oldal
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
