The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

drop
#6688
nekem 13 szintre lett úgy 9k aranyam sokk nyitogatás plusz levarrtam a ruhát így sok zöldet eladtam

Running
#6687
Ékezet nélkül töltsd ki.

#6686
Engem az is erdekel meg, hogy a sajat inventory meddig fejlesztheto, de attol felek erre a kerdesre nem ezen a hetvegen kapok valaszt.

PiszkosFred
#6685
Igen, bár szerintem minden lóra lehet pakolni, csak a mennyiség változik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#6684
Málhásnak gondolom lesz egy inventoryja. Fincsiül hangzik.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Terawatt
#6683
Pressek NDAja lesz feloldva. Írhatnak a régebbi bétás tapasztalatokról, amivel gondolom jön pár videó is.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#6682
Etetned kell, és annak megfelelõen fejlõdik: vagy harci ló lesz, vagy gyorsan vágtató versenyló, vagy málhás ló. Füttyentesz és elõjön. Több lovad is lehet, az istállókban tudod cserélni az aktuális lovaidat, a városok mellett.

Horse combat engem is érdekelne, ha valaki próbálta az megoszthatná a tapasztalatokat 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6681
pénteken oldják fel az NDA-t? ugye?

most annyian bekerülnek olyanok is akik meg se veszik szinte 100% ban,hogy tuti elárassza a netet a sok videó,SS.....

PiszkosFred
#6680
Mondjuk az meg sem fordult a fejemben, hogy craft alapanyagot eladjak, de ez jó ötlet a késõbbiekre nézve, kösz 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#6679
Lovat kell gondozni? Csak úgy elõvarázsolod az inventoryból, vagy itt is fütyülni kell neki és megjelenik? Harcolni lehet rajtuk vagy csak utazni jók? Bocs a sok hülye kérdésért, de én nem jutottam be 8(

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#6678
Minden Bosmer Mer, de nem minden Mer Bosmer 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6677
A mobok igen keves goldot dobtak a legutobbi betaban, de velemenyem szerint ez direkt volt igy. Viszont, feldolgozott nyersanyagokat a vendor is igen jo aron vette, szoval nemhiszem, hogy elesben gondot fog ez okozni. Ha akartam volna lehetett volna lovam, de inkabb a craftba oltem bele a penzt, hogy kicsit informalodjak. (17 ora played timerol beszelunk)

PiszkosFred
#6676
Hát, én január elején 20-25 óra alatt szedtem össze 8000 aranyat, és 17k a mount 😊 Vagyis eleinte biztos, hogy elõny az Imperial (CE) által biztosított mount, anyagiak miatt. Késõbb tuti, hogy meg sem kottyan 17k.

Aranyat nem nagyon lehet grindelni, mert nem sokat dobnak a mobok. Kvesztekbõl jön a legtöbb, meg trash/nem megfelelõ item eladásból vendornak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6675
Olvasgatom a wikin a lore-t, azt egy ilyen:

"The Bosmer are strict carnivores and cannibals. They eat the dead after battle"

WTF? Ezt eddig nem is tudtam, bár sose szerettem az elfeket, most már külön öröm lesz a kis kannibál pojácákat kardélre hányni <#eplus2>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Különc
#6674
Mennyi elõnyt jelent ez a 17k gold? Mennyire kell goldot grindelni a játékban? Emlékszem WoW Vanillában (szinte egyik kiegészítõben sem, de akkor nem voltak napi questek sem) nem használtam az AH-t, Winterspringben farmoltam ki a goldot az elsõ cicára, vért izzadtam, nagyon örültem neki. Itt hogy van ez a pénz dolog?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#6673
lvl1-en már használhatod a lovat. Annyi elõnye van az Imperial kiadásnak, hogy a premierkor már lesz egy lovad, a Standard esetében viszont 17k aranyba fog fájni. Második karakternél már kutyát sem fogja érdekelni, simán átadsz postán 20k aranyat a lvl1 altodnak és már neki is van lova.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6672
remélem a bugos küldik javítva lettek mert 5 küldimböl 4 volt bugos abból 1 main küldi volt+pvp re se tudtam belépni, de zseniális a játék

Különc
#6671
Gondolom a lovat késõbb tudod csak használni, olyan szinten, amikor másnak aki nem vett Imperial Editiont lesz pénze lóra

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

drop
#6670
köszi

#6669
Tomor agyfasz.

Terawatt
#6668
Arról ír, hogy szerinte p2w, hogy plusz pénzért kapsz egy lovag az imperial editionnel, amiért mások több ezer goldot adnak ki ingame és ez szerinte nem fair. <#banplz>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

danone
#6665
A guruló fej elgurult bocsi 😄
danone
#6664
Hát igen, a q<#vigyor2>uickload hiányozni fog ESO-ból
Count Adyn
#6663

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Terawatt
#6662
Érdekességnek szántam, hogy nálam túlreagálta valamiért. Lehet a Cre ellenõrizte, de közben ugye nem oda szedi.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

benőmenő
#6661
Az most, mindegy, mert a másik meghajtónál is kiírta, viszont:
1. C-re nem telepítek játékot
2. ~34 GB szabad helyem van ott, így miután lejött túl kevés maradt volna
Nem akartam ennyi hsz-en keresztül vinni, nem fikának szántam.
Terawatt
#6660
Nekem is ezt írta ki, de aztán nem zártam be és nyomtam egy playt, majd beindult a letöltés.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

BoneDragon
#6659
Ahova telepíted a launchert oda tölti.

benőmenő
#6658
Megnéztem jobb fent a fogaskerekes settingsben és bal oldalt a TESO felirat alatt is. Illetve a downloadra csak annyit írt, hogy nincs elég szabad helyem, amikor a c-n volt a kliens.
Na mindegy, most már csorog lefelé, kemény 2%-nál tart a cucc.
Terawatt
#6657
Ezer köszi <#worship>Holnap igyekszek szerezni egy curse kulcsot is és oda adom annak aki nem ért rá.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6656
A steam, origin stb.. alapértelmezetten a C:program files mappába teszi a játékokat. Ott is egyénileg kell kalibrálnod, hogy a játékokat másik particióra, mappába telepítse. ESO-nál sem volt ez másképp (emlékeim szerint, hiszen nem az ssd-men van.. )
benőmenő
#6655
Persze rákérdez. A hetvenvalahány megás launcherre.
Nem tart semmibõl újrarakni, de szvsz alap dolog lenne egy letöltõ kliensnél, hogy kiválaszthatom hová szedje le és telepítse a játékot (ahogy ezt a többi amit használok - Steam, Origin, GoG downloader - mind tudják.
danone
#6654
Megkérdezi, de csak a launcher helyét, a játékét nem, ebben igaza van. 😊
danone
#6653
30,8 Gb itt, gondolom ez azért nagyobb különbség, mint a bejegyzések nagysága között lehetne 😊
#6652
Kilehet, a hiba benned van.
#6651


Nekem csak 29,4Gb.

PiszkosFred
#6650
"A hiba az Ön készülékében van." Amikor leszeded a kb. 40mb-s telepítõt, akkor rákérdez, hogy hova szeretnéd pakolni a cuccost 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6649
még van béta kulcsom aki nem kapott írjon bocs csak elég sokk priv jött és nem tudom ki kapott mástól 2 embernek küldtem

PiszkosFred
#6648
Igen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

benőmenő
#6647
Elsõ komoly fogyatékosság:
Az idióta kliensben nem lehet kiválasztani hová telepítse a játékot <#zavart2>
Jól indul 😄
#6646
yes bennt vagy ott a profilodban a béta access

#6645
köszi

benőmenő
#6644
Hú, ma láttam meg, hogy küldtek béta kulcsot.
Azt hiszem hétvégén nem sokat fogok aludni 😄
drop
#6643
31gb nekem a eso most

drop
#6642
nem olvasok vissza de aki múltkor bent volt most az is bent lesz? csak arra a e-mailre nem kaptam semmi infót

#6641
Kérdés: most 21GB-t kell letöltenem, (az én "kemény" internetemmel ez 14 óra) ezután van még valami amit le kell töltenem?

PiszkosFred
#6640
Ez teszt, a premierre kukázva lesz minden(ki), nyugodtan próbálkozz! De azért játssz is majd! 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

danone
#6639
Nekem onnan folytatta, de lehet ez nem általános