The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#6738
Nagyon sok az instant képesség. Szerintem pörgõs eléggé. A powerattack meg egyéb nagy ütések tartanak 1-2 secig, a saját és az ellenfeled részérõl is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6737
Ezert jo az a lo, azt a penzt lehet inventori bovitesre kolteni. 😊
Különc
#6736
Errõl jut eszembe, mennyi instant castos spell van a játékban? Elég pörgõs a PvP, PvE? Vagy inkább egy helyben állós, 2-3 secig castolós móka?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6735
Tessekerteni: mmo-megaloman hajlamaimon esik a csorba, mert lusta vagyok 10 percenkent visszamenni a varosba lepakolni szajret.

PiszkosFred
#6734
"Fixed an issue that was causing people to see a significant delay between the button press and the ability firing, particularly when using lots of abilities in quick succession."

Nekem ez. Ez kis "csúszás" néha idegesített. Illetve, amire azt hiszem Nephin adott megoldást, de addig már néha hülyét kaptam a ki-be lépésekkel /reloadui helyett:

"Fixed many crafting UI issues." 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6733
Ugyan ez a "problemam".<#csodalk>

PiszkosFred
#6732
Hát, eddig sem bírtam el a sok szajrét, most már pláne nem fogom 😊 Tényleg olyan lesz, mint a Skyrim, hogy fél óra játék után már ár/érték alapján dobálom a cuccokat. Amennyi üres ládát láttam a játékidõm alatt, és azokból most kivehetem a cuccot... jézus 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#6731
btw akit érdekel, screenshot a teljes patch notes-ról, 5,5 megás png

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#6730
nekem magasan a kedvenc sorom a patch notes-ból:

We have made many audio fixes and improvements throughout the game, including audio for abilities, monsters, UI, etc.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6729
Errol nemtudom mitgondolok egyelore, nyersanyagoknal lenne jo igazabol ugyanez.

Különc
#6728
Akkor még jobban megéri partyban menni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#6727
"Clickable fixtures (crates, barrels, nightstands, bread, etc.) are now instanced on a per-character basis as opposed to having to compete with others for the items."

Hmmm...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6726
Egy kérdés a harcrendszerrel kapcsolatban: mennyire hasonlít a TERA rendszerére?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#6725
Nem is rád gondoltam, hanem azokra, akik szpemelték a csetet, hogy bugos a boss, mert nem lehet megölni. Pedig de, csak a gömbökre kellett "rájönni", és hát lássuk be, az ember az elsõ percek szopóága után elkezd gondolkozni. Jobb esetben 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6724
igen csak elég szûk helyen volt a harc és kb 2 azért ment be mert falba volt a gömb és nem láttam+láma vagyok nem tagadom viszont nem haltam mert élet töltõ skill nagyon jó +ki lehetet resetelni xd

#6723
Majdnem 10 farkas, 6 malacpite.

PiszkosFred
#6722
Pedig annyira adta magát a taktika, csak figyelni kellett. Mennyi sírás volt a cseten, az valami hihetetlen, pedig mennyire egyszerû egy harc volt az.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6721
Nem mechanikai valtoztatasokat kell ezalatt erteni szerintem, nem 50%ra rak le a gomb elott hanem 62.5.

drop
#6720
Fixed the difficulty of certain monsters associated Fighters Guild, Mages Guild, and Main Quest content who were more difficult than intended.
ne már 2 órát szenvedtem mire rájötem hogy a gömböket szétkell ütni akki csinálta az tudja xd
The User ID watermark has been removed VÉGRE mert szememet nagyon bántota

#6719
Nekem nemvolt vele bajom, bar en a dinosarkanyraptorgyik petemet figyeltem legtobbszor ahogy chargeol es leragja minden labat. 😊

TDC Geronimo
#6718
Hát ez ráférne minden karakterre meg minden animra 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

drop
#6717
Improved the running animation for all female character models, based on player feedback.ezel mi volt a baj nem inditotam csajt karit

#6716
Nem te leptel bele eloszor ebbe a godorbe, az install elott irja is a launcher hogy 50 giga kell.

PiszkosFred
#6715
Digital verzió ajánlott paraméterei között:

Hard Disk Space: 60GB free HDD space

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6714
60-65 nem árt neki, mert van sok tmp file amit elõször leszed, majd kibontja.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#6713
Emberek nem tudom, hogy most mit szóljak, de install közben ténylegesen kaptam egy hibaüzit, hogy nincs hely. Ami a legjobb benne, hogy újra elkezdte így szedni a játékot. <#wilting> /több mint 45gb hely volt még a kiszemelt partíción. / Tanuljatok a hibámból. <#vigyor>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#6712
Az még hagyján, de a levélben amit kaptál, még januári dátum is van 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6711
Nem okosak, az elozo patch noteot irtak ki februar 4en.

#6710
Ha 20/30/40 meteres kozelebe ersz fenylik/csillog. Must have szerintem.

drop
#6709
Play through level 1-17 content most akkor 17 után megyek pvp ni xd

#6708
Én is nyilván, de vannak itt akik szerint ez fõben járó bûn <#vigyor2> Én -ha beenged- egy jó órát biztos el töcsölök majd a karakter(ek) kreálásával, utána meg megyek amerre visznek a küldik.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Terawatt
#6707
Ebben még lehet, hogy nincs is benne a curseös srácok fél millája.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#6706
😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6705
akkor csinálom a küldetéseket is 😄 majd közbe felfedezem a világot.

Count Adyn
#6704
The Realist😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

drop
#6703
bukta mert küldi nélkül nem jutsz el a kezdõrõl se de szerintem is kb login felirat lesz nézve fb írták közel 2 milla inv ment ki

#6702
Nem azt mondom, hogy nem tesztelni fogok... csak engedek a csábításnak és elnézek majd erre-arra 😄

#6701
Juj ne mondj ilyet, mert jönnek az okosok és megmondják hogy a béta nem erre való <#papakacsint>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

j0nNyKa
#6700
login screent fogsz nyomkodni

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

drop
#6699
tényleg az hogy látszót fénylett vagy a térképen megjelent ?pl a bánya

#6698
Ki mit fog csinálni a BETA-ban?
Én a küldetéseket hanyagolni fogom, a területeket tervezem felfedezni. Na meg ha sikerül elérnem a 10. szintet megyek PVP-t tesztelni.

Terawatt
#6697
<#vigyor> Megnyugodtam. Mindezek amiket írtatok, eddig nagyon is ES hangulatot hozza. De rohadt messze van még az a péntek...releaserõl nem is beszélve.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

drop
#6696
de Wowba irányítva voltál itt is mert azért a küldik úgy vannak kitalálva hogy nagyábol irányt adjanak,térképen jelölnek pár nézni valót feketén jelzi mondjuk egy falut mikor kivégezted elfehéredik a jele

#6695
Kulonosen veszelyes ha raksz skillpontot a nyersanyag highlightra!

drop
#6694
nagyok a területek de van gyors utazás lehetõség, meg kezdõ pontol kiszúrtam magamnak mere megyek és ott mikor már nem volt felfedezni való küldi utána mentem tovább, de hétvégén meglátod lehet magasabb szintû területen jó a mount azt még nemlátam

PiszkosFred
#6693
Itt mindig látsz valamit, amit meg akarsz nézni, meg akarsz fogni, be akarsz menni, aztán azt veszed észre, hogy három órája indultál A pontból B pontba, de jelenleg a térkép ellenkezõ részén kóborolsz 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#6692
Kutyagolás mennyire jellemzõ? Mennyi üresjárat van a területek között, amikor igazából nincs semmi extra? Csak azért kérdem, mert a mount jelenléte elég nagy területeket "követel meg" /lásd a régi Barrens Wowban, ami elég üres volt szvsz/. Gwbõl nekem nem hiányzott a mount. Ló mint állat nem is létezik abban a világban.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

drop
#6691
igen viszont kraft alapanyagokat nagyon dobálták a bétába és sokat eladtam bört tartottam meg csak majd belövik igazából eleinte nem is zavart a mount hiánya mert kb minden baromságot megnéz az ember

drop
#6690
hétvégén lesz béta guild ?

Terawatt
#6689
Ha általánosságot nézzük, akkor 100-120 óra alatt megvan a max szint(lvl 50?) ami ha úgy nézzük, hogy neked lvl 13ra 9k az simán jó. Nem beszélve arról, hogy gondolom idõvel egyre több goldot is kap a player .

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram