The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6788
Tökéletes <#worship>

#6787
Basszus 😞 Legyen már péntek! Bétázni akarook! <#rinya>

Télleg..mikor küldik ki végre a kulcsokat a bétához? <#wilting>
j0nNyKa
#6786

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6785
Jéé..mijeza kód? Mire jó?

Ööööö...gombaa... <#idiota>
#6784
Akik mégsem értik: EW6D9JA33WKDN4KEJY4F

#6783
VALAKI CSINÁLNA EGY: MINDENKI NYUGODJON LE A PICSÁBA MAKI MAJMOS KÉPET,HOGY VAN BÉTA MINDENKINEK CSAK REGELNI KELL CURSE.COM-ON?:d:d:d:d

Ozzyehh
#6782
bocsi 😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

j0nNyKa
#6781
ezeket küldd neki kérlek privátban, vagy inkább sehogy
elég káosz van most nélküled is 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Ozzyehh
#6780
megvan a béta yuhéé😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6779
én nem 😞

PiszkosFred
#6778
Két kattintásba kerül szerezni egyet 😊 Mai napi új csomaggal már csak az nem kapott, aki nem kért.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Jockey
#6777
továbbra se értem, hogy egy imperial csomag megvétele sem hoz annyi pluszt, hogy hozzámbasszanak egy beta keyt:-p

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Inferno
#6776
Nekem is meglett a kulcsom,curse oldalon aki regel kap. 😊

PS3/X360 user: Infernohun

Pari
#6775
en kaptam...

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

Ozzyehh
#6774


Nephin ezt neked küldöm 😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6773
Ez már azért beteges 😄
Ozzyehh
#6772
vagy mikor?

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Ozzyehh
#6771
nem tudja valaki hánykor osztják a béta kulcsokat?😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

j0nNyKa
#6770
+ a curse is megy már ingyér

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6769
Mailen is jöhet még bétakulcs, volt, aki kapott ma reggel.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6768
A próféta szóljon belõlünk 😊

De... sajnos ott volt a Skyrim is, már volt objektum is a játékban, lásd a "taxikat" a fõbb városoknál, de mégsem lett belõle semmi, pedig az single player volt, több lehetõséggel.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6767
mar lehet curse honlapjarol beta keyt kerni nem premium usernek is!

danone
#6766
Már látom is lelki szemeim elõtt, hogy valaki aggrót kap egy halom szörnytõl az út mentén és iszonytató sebességgel próbál menekülni a szekerével <#smile>
#6765
Kis szekér, sorcibot, csúcsos sipka... Gandaaalf! 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6764
A kis szekér lehet nem is olyan lehetetlen, talán eszükbe jut: Daggerfall-ban lehetett venni lovasfogatot, amit aztán csak odaállítottál a dungeon bejárata elé, és vihetted ki a sok "lootot".<#vigyor5>

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

PiszkosFred
#6763
Bár úgy lenne, vagy kis szekérrel 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#6762
Nem csak egy málhás lóval fogsz járkálni, hanem egy karavánnal. <#hehe>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

DasIsFuck
#6761
igen így már jó lett, köszönöm nektek😊

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

#6760
Ne hasznalj ekezetet a cimben.

#6759
Ékezeteket ne használj.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

DasIsFuck
#6758
nem mégsem oldódott meg....

"Saving billing address failed"
ezt írja folyamatosan

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

#6757
<#shakehead>

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

DasIsFuck
#6756
Most látom, hogy most meg jött az email h aktiváltam a fiókot, akkor vmi probléma volt a rendszerbe😄

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

#6755
Már korábban is írtam:

"You'll be able to play any characters you created during the last test, and they'll all be available again when we send you an invitation to our next test. "
#6754
Azert vannak elvetemult emberek, bar nemmondom, hogy nem bamulom negyed oraja.

Beta van mar?!

PiszkosFred
#6753
Azt ugye vágod, hogy tucatjával osztogatják ingyen a kulcsokat, sz'al most csak vicceltél, ugye? A holnapi fél milliós csomagról nem is beszélve.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6752
Nem az.

#6751
Ez most komoly?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6750
😊

#6749
Ha valakinek kell kulcs 3000ért a hétvégi bétára (ami az összes többire jó lesz) az irjon privit.
#6748
Ez jo:

*Zenimax - Why is it Thursday tomorrow and not Friday. This is not fair, I will never play your stupid game. /sarcasm*

Count Adyn
#6747
Megnyugtató hogy mások is vannak ezzel igy😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6746
Eselyes szerintem is, igen.

TDC Geronimo
#6745
Ahogy olvastam patch notet kikerült már minden placeholder szinte így valóban sanszos.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

TDC Geronimo
#6744
Na fasza thx

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

PiszkosFred
#6743
Sanszos, hogy innentõl már mindegyikbe, bár szerintem a következõ már a nyílt béta lesz. Ebben a tempóban két pislantás, és április.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6742
Is.

TDC Geronimo
#6741
Lehet volt már nem tudom, mert volt 200+ hsz, de ez a mostani meghívó azt jelenti, hogy a többi betaba is részt vehetünk vagy egyszeri alkalom?

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#6740
MMO alapszabaly hogy inventory spacebol sosem lehet eleg. 😊

PiszkosFred
#6739
Nézd, én "hoarder" típus vagyok 😊 Béta alatt nem járt annyit vissza az ember a városba a bankhoz, mint én. Mert ami nem volt "vendor szürke", azt megtartottam. A fegyvereket és páncélokat dobáltam el leginkább, ha nagyon messze volt a város, vagy nem akartam a barlang mélyérõl teleportálni haza, mert még nem fejeztem be. Ennyi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”