The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6838
EST miatt esik nekünk hétfõ reggel 6ra, szerintem, ahog a start is péntek délután 6ra. Lehet tévedek persze 😊

twitch.tv\mnk_official

#6837
A 11.59pm az hétfõ éjfél elõtt egy perccel, tehát itt kedd reggel 6 óra.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Running
#6836
Értem, de sokszor jogos, de sokszor meg igen, utána kéne járni a dolgoknak, nem rögtön rákérdezni. A bannerban pl rögtön szerepel információ, a topikban többször elhangzott és a google-t, vagy a hivatalos oldalt még nem is nézte.

PiszkosFred
#6835
Most vagy én jól az idõpontokat és kedd hajnalig tart, vagy ti, és akkor tényleg hétfõ hajnalig tart a béta. Valaki döntse már el, mert részemrõl a keddre szavazok, de folyamatosan hétfõrõl beszélünk 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6834
Nem feltétlenül rád gondoltam, de ugye akinek nem inge. Csak érdekes, hogy mindig van egy-két ember(ugyan azok általában) akik betévednek minden új mmo topikjába és olyan lekezelõen beszélnek mindenkivel, mintha õk lennének itt az ügyeletes nemtudomkik.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Ozzyehh
#6833
sztem most elégedett vagy magaddal 😄 na de mind1 inkább béke és szeretet

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Running
#6832
A Faszrázó kifejezés pedig minden férfi topiklakóra érvényes, rád is, remélem. Egyébként kérlek válogasd meg a szavaidat és pillangó lelkedet ért sérelmedért ne itt sírd össze magad. Elõre is köszönöm.

Torzonborz
#6831
Azért az baromi jó ám hogy még el se indult a béta de már olyan spam áradt folyik itt hogy alig lehet követni a topikot.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Running
#6830
Én meg válaszoltam. Ez nem cset, nézz utána, ha érdekel valami és ha nem találod a választ, akkor kérdezz.

MaRee - Elhiszem, hogy nem érzed magadénak a gondot, de attól még a hozzászólásod felém legalább olyan kaliberû volt, mintha te attól lennél valaki, mert több idõt töltesz egy topikban. Ez tényleg valami, ja mégsem.

Braikingboss
#6829
Jonnyka össze hozza itt a sebzett szívû társaságot <#taps>

Don Kartács :)

#6828
Jaj 😄 ne mérgelõdj.

Õ ilyen. Én sem mérgelõdöm rajta, hogy baszogat a helyesírásom miatt.
Sõõt, inkább hálás vagyok neki. Mert én még az ékírást tanultam anno Krisztus elõtt. Szóval, rámfér.
Ozzyehh
#6827
semmi baj nagyon kedves vagy, az arcodból is visszavehetnél egy kicsit 😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6826
Kell ez, ha birja ezt a terhelest remek, ha hibas valami tuti elojon.
j0nNyKa
#6825
igen és ez nagyon helyes is
azt már határozottan el tudom hinni, hogy megjelenéskor a 3 hullám bõven elég lesz
most ez az "eresszünk rá 150x annyi usert a szerverre, amennyi összesen a 3 hullámban lesz" dolog még mindig elég hihetetlen nekem, de mondom legyen neked igazad, szeretek kellemesen meglepõdni 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#6824
rendben, elnézést hogy nem olvasok vissza helyetted, máris pótolom!
pl:
#6619

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6823
Ne vedd a szívedre, van itt egy két õskövület idióta aki azt hiszi õ szarta a spanyolviaszt és minden új mmo topikjában megjelenik osztani az észt.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Braikingboss
#6822
Kedves játékos társam sajnálatos módon magyar idõ szerint péntek 18:00-tól hétfõ reggel 6:00-ig lehet bétázni megértésed elõre is köszönöm.

Don Kartács :)

PiszkosFred
#6821
Ezért is van gondolom 5 és 3 napos early acces.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6820
most*
Ozzyehh
#6819
az vonatkozhat azokra is akik nem jutottak be 😊 én így értelmeztem, hiszen swtorban is voltak bétások akik már tolták és mégis voltak béta hétvégék azoknak akik még nem jutottak be😊 az elejétõl swtorozttam szal szerintem nem beszélek hülyeségeket, de egyáltalán mi a faszért kell így válaszolni? attól függetlenül, hogy milyen volt a kérdés, primitív hülye gyerek módjára amikor teljesen normálisan próbáltam meg érdeklõdni 😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6818
"btw végig closed bétáztam swtorral a legelejétõl, sosem volt ilyesmi 😊" Ugye nem haragszol meg, ha nem fogok errõl mest vitázni?
Nem emlékszem, legyen neked igazad. Bocsánat.

"egyszerûen elõrendelés sorrendjében hullámokban eresztették be a usereket, és meg volt oldva a terhelés probléma" Igen, jó lenne itt is.
j0nNyKa
#6817
válaszolnék kérdéssel a kérdésedre: ha lehetne tolni egybõl, itt baszná a rezet a topicban mindenki, vagy loginolgatna inkább?
más: a topic fejlécében lévõ "BÉTA: Hétvégente várható!" stringet te hogyan értelmezed?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Ozzyehh
#6816
az ilyen faszrázók nélkül jobb lenne a világ 😊 normálisan kérdeztem valamit

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Running
#6815
Akkor olvass utána, vagy kérd meg anyut, hogy olvassa fel neked, mint régen az esti mesét.

j0nNyKa
#6814
btw végig closed bétáztam swtorral a legelejétõl, sosem volt ilyesmi 😊
és igen, megjelenéskor is pöccre indult minden, egyszerûen elõrendelés sorrendjében hullámokban eresztették be a usereket, és meg volt oldva a terhelés probléma
itt is simán lehetne valami hasonló

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6813
Látom, szeretsz a helyesíráson lovagolni. 😊

Örülök, hogy örömet okozok neked. 😊

Csak nem nyelvtanár vagy? 😊)
Ozzyehh
#6812
Kövezzetek meg, de most attól, hogy bejutottam a bétába még nem tudok játszani egybõl csak hétvégén? srry, de abszolút tájékozatlan vagyok ez ügyben 😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6811
SWTOR closed bétájában játszogattam egy ideig, akkor még azért volt jó sok összeomlás. Utánna nem kisértem figyelemmel. Szóval igen, elnézést akkor. Lehet, hogy tényleg volt az SWTOR + Rift. Errõl nincs infóm.

Bocsánat.
j0nNyKa
#6810
külöNbséget
neked nem kéne iskolában lenni fórumozás helyett?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Count Adyn
#6809
Legutobb is összeszarta magát egyszer de 1 órán belül felrántották😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6808
Bocsi. Nem azt mondtam, amit írtál: "használhatatlan és játszhatatlan az egész a béta 3 és fél napja alatt".
Ezt nem állítottam.
Csak annyit írtam, hogy szerintem pénteken a kezdéstõl számítva pár óraig tuti, hogy nehéz lessz a bejutás, illetve a karaktergenerálás. Illetve, hogy lehet össze is fog omlani a szerver.

Azért az nem ugyanaz..

Értem az általad jelzett külömbséget. 😄
Terawatt
#6807
5WM3YKRNL63FEPJNX6MC <#nezze>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6806
SWTOR is siman indult. Nem hiszem hogy hatalmas problemak lennenek, de az edigi betak alapjan ha lesz valami azt hamar orvosoljak.
#6805
Mivel az elõfizetéses modell miatt valószínûleg jóval kevesebb ember fog vele ténylegesen játszani a kezdésnél mint amennyit most rászabadítanak, ezért nem hinném, hogy ekkora irreális terhelésre van a rendszer méretezve. Garantált, hogy összeszakad az egész.

#6804
De, Rift.
PiszkosFred
#6803
Lesz*

Hiszed, vagy sem, tisztában vagyok a stress teszt fogalmával, mûködésével. 😊 Ennek ellenére fenntartom azon véleményemet, vagyis szerintem(!) nem lesz használhatatlan és játszhatatlan az egész a béta 3 és fél napja alatt, ahogy azt vizionáljátok. Ellentétben veled, ez csak egy magánvélemény, és nem kinyilatkoztatás - csak hogy értsd a két komment közötti különbséget 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6802
Inkább most , mint éles startkor.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6801
Megjegyzem, idáig soha semelyik MMO-nál sem sikerült az, hgy ne omoljon össze párszor a rendszer.
#6800
De lessz.
Az, hogy esetleg még sikerül beloggolni, az kevés.
Olyan terhelés lessz mint az állat.
Ha elõrelátóak, akkor beizzítanak minen erõforrást, minden sávszélességet stb. S akkor majd legalább lessz vmi fogalmuk majd a kapott infók alapján, hogy mennyit kell majd még bõvíteniük..
PiszkosFred
#6799
A téli olimpia megnyitóját nézheted miközben vársz. Bár szerintem nem lesz ekkora gond, de mit értek én ehhez.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6798
17:59-kor már bõszen nyomkodni kell a logint, hátha sikerül <#vigyor>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6797
Amúgy igen, tuti hogy login problémák lesznek.
Illetve sztem a karaktergenerálás is kemény dió lesz.
BoneDragon
#6796
Eljött a ninjak ideje:

MEFPWDXMGMTTEY7YN7PK

#6795
PMT6X77LMXL733AKCJGL

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6794
😄😄😄 Köszi😄

#6793
Én már láttam s játszottam is vele. Pont azért várom. <#nezze>
#6792
megvan a kulcs! ha itt lennél most megszexuálnálak <#law>

j0nNyKa
#6791
áh, tegnap rászántam vagy 5 hozzászólást ennek a megértetésére, pont annyi esélyed van, mint krokodilt fára mászni tanítani
(majd az lesz a facepalm, amikor minden pöccre mûködni fog, right?)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Ozzyehh
#6790
😄DDDDDDDDDDD ez kész

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Braikingboss
#6789
Így vissza olvasva látom elég sokan várják a bétát. Szerintem ne lelkesedjetek ennyire az elvárás legyen 0 mivel ez egy stressz teszt lesz szal sok játékra nem kell számítani fõleg péntek 18:00-tól mikor egybõl rácuppan a tömeg 😄 de akár az is lehet hogy kellemesen csalódtok és még talán játszani is lehet a játékkal nem a dc sorozatot és a laggtengert nézi az ember.

Don Kartács :)