The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
twitch.tv\mnk_official
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
MaRee - Elhiszem, hogy nem érzed magadénak a gondot, de attól még a hozzászólásod felém legalább olyan kaliberû volt, mintha te attól lennél valaki, mert több idõt töltesz egy topikban. Ez tényleg valami, ja mégsem.
Õ ilyen. Én sem mérgelõdöm rajta, hogy baszogat a helyesírásom miatt.
Sõõt, inkább hálás vagyok neki. Mert én még az ékírást tanultam anno Krisztus elõtt. Szóval, rámfér.
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
azt már határozottan el tudom hinni, hogy megjelenéskor a 3 hullám bõven elég lesz
most ez az "eresszünk rá 150x annyi usert a szerverre, amennyi összesen a 3 hullámban lesz" dolog még mindig elég hihetetlen nekem, de mondom legyen neked igazad, szeretek kellemesen meglepõdni 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Don Kartács :)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Nem emlékszem, legyen neked igazad. Bocsánat.
"egyszerûen elõrendelés sorrendjében hullámokban eresztették be a usereket, és meg volt oldva a terhelés probléma" Igen, jó lenne itt is.
más: a topic fejlécében lévõ "BÉTA: Hétvégente várható!" stringet te hogyan értelmezed?
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
és igen, megjelenéskor is pöccre indult minden, egyszerûen elõrendelés sorrendjében hullámokban eresztették be a usereket, és meg volt oldva a terhelés probléma
itt is simán lehetne valami hasonló
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Örülök, hogy örömet okozok neked. 😊
Csak nem nyelvtanár vagy? 😊)
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Bocsánat.
neked nem kéne iskolában lenni fórumozás helyett?
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Ezt nem állítottam.
Csak annyit írtam, hogy szerintem pénteken a kezdéstõl számítva pár óraig tuti, hogy nehéz lessz a bejutás, illetve a karaktergenerálás. Illetve, hogy lehet össze is fog omlani a szerver.
Azért az nem ugyanaz..
Értem az általad jelzett külömbséget. 😄
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Hiszed, vagy sem, tisztában vagyok a stress teszt fogalmával, mûködésével. 😊 Ennek ellenére fenntartom azon véleményemet, vagyis szerintem(!) nem lesz használhatatlan és játszhatatlan az egész a béta 3 és fél napja alatt, ahogy azt vizionáljátok. Ellentétben veled, ez csak egy magánvélemény, és nem kinyilatkoztatás - csak hogy értsd a két komment közötti különbséget 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Az, hogy esetleg még sikerül beloggolni, az kevés.
Olyan terhelés lessz mint az állat.
Ha elõrelátóak, akkor beizzítanak minen erõforrást, minden sávszélességet stb. S akkor majd legalább lessz vmi fogalmuk majd a kapott infók alapján, hogy mennyit kell majd még bõvíteniük..
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Illetve sztem a karaktergenerálás is kemény dió lesz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
(majd az lesz a facepalm, amikor minden pöccre mûködni fog, right?)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Don Kartács :)