The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#6888
Általánosan pénteken kezdõdik, attól még szombaton lesz egy "rekordkísérlet" is, a korábbi egy idõben bejelentkezett létszámot akarják gondolom felülmúlni és/vagy ezzel letesztelni, hogy bírja a rendszer.

De már bánom, hogy rákérdeztem erre 😊 Inkább acsarkodjon mindenki, abban legalább jók vagyunk.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6887
Az a téma vonatkozásában most tökéletesen lényegtelen. 😄

TDC Geronimo
#6886
január 8? Az 1 hónapja volt nem? 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#6885
Nem tudom az elderscrollsonline által küldött béta meghívóról a következõ mondatok melyikét nem értetted:
Egybõl a kép fejlécében "STRESS TEST SESSION FRIDAY AT NOON EDT", vagy
"Join us for a special event at 12:00PM (noon) EST on Saturday, January 8th!"

Tehát a béta nálunk még mindig péntek délután kezdõdik.

#6884
Lvl 8 körül már felvehetõ a quest, de 14-15 elõtt nem igazán érdemes odamenni.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6883
Nem, mert én jól írtam. Hát ennyi. 😛

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6882
Igen, sõt, saját kezûleg próbáltam is összevágni más képekbõl részleteket, hogy takarja a twitteres infóboxot, de gagyi lett, mert mindegyik talált kép más és más beállítással (contrast, satu, stb.) és egyéb módosítással volt csak megtalálható. Ez így jobb 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#6881
Talán 15 vagy 17 ...

The gods have disconnected you ...

drop
#6880
enyi hozászolás azt hitem mégse lesz beta de latom net sebeség meg idö zona szàmolàson kivül nem törtent màs hanyas szintöl van az elsö insta?
bocs mobilrol irtam

Ahet
#6879
Önmagában csak a képet, nem leltem meg ... de gondolom te is láttad már a TESO twitterét, jelenleg ez a háttere. (twitter.com/TESOnline)

The gods have disconnected you ...

PiszkosFred
#6878
Köszönöm! Rosszabb felbontásban már rátaláltam tegnap a cseheknél, de ez így már majdnemtökéletes 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#6877
Fred! Csak neked, csak most: kép

The gods have disconnected you ...

#6876
Mindez remek, de sajnos ez nem ilyen egyértelmû minden angolszász területen. 😊
Legalább láthatjuk újabb példáját a normális vitakultúra hiányának. 😊

#6875
Nem mellesleg remélem facepalmolsz nemsokára magad miatt is.

#6874
"Azt csodálom már csak, hogy nincsenek még itt Wildstarosok vagy EQ Nextesek, hogy osszák az észt"

Vannak, csak észosztás helyett jókat nevetek rajta, mekkora õrületet generált itt ez a stressz teszt, aztán majd lesz nagy login képernyõ bámulás. <#eplus2>

#6873
Ilyet senki nem mondott, de rájöttem, hogy valóban én is elnéztem a befejezést a hülye rendszertelen rendszerük miatt. 11:59PM EST akkor az náluk éjfél elõtt 1 perc, tehát itt kedd hajnal 06:00.

#6872
Igen, a 12.00pm az dél, de a 11.59pm az éjfél elõtt egy perccel... /facepalm

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6871
Jó, volt ebben hátsó szándék is. Kezdtek elszabadulni az indulatok, gondoltam egy "idõpont kérdéssel" el lehet terelni a gondolatokat. 😊 Hírbe már tegnap kiraktuk ezt, nem volt valódi a kérdés...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#6870
Ez megfelel?

Éjfél (elõtt).

AM = ante meridiem, dél elõtt. Dél elõtt 0:00:00-11:59:59 van.
12:00:00 is AM, de dél után a következõ másodperc már PM.

PM = post meridiem, dél után. Dél után 12:00:01 és 23:59:59 között van. Ha 12 órás formátum szerint nézed, akkor is 11:59 éjfél elõtt ha van PM, mivel még mindig abban a napban van aminek a deléhez képest számolod az eltelt idõt.

The gods have disconnected you ...

#6869
Hovatovább a béta meghívós emailben megadják a problémához a megoldókulcsot is a pirossal szedett keretes részben: "Join us for a special event at 12:00PM (noon) EST on Saturday, January 8th!"

#6868
Ja, es meg +1 ora mivel mi GMT+1 ido zonaban vagyunk. 😊
#6867
#6866
szerintem rakjátok ki beta start és end timerét is fejlécbe, vagy még 4 napig ez lesz a téma.....

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6865
Azért durva, hogy ekkora nagy problémát okoz ezt megfejteni.
#6864
Az angolszászok már csak ilyenek, hajlamosak keverni és komplikálni a dolgokat. Ezért is jobb a 24 órás idõszámítás. 😉

#6863
Az 11.59am lenne...

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Terawatt
#6862
Tudod létezik AM is, ami a délelõtt. Legkönnyebben úgy tudod eldönteni, hogy délelõtt vagy délután, hogy az A elõbb van mint a P. <#kuss>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6861
Akkor 11:59 AM lenne.
PiszkosFred
#6860
Biztos? 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#6859
Hasznos oldal a pontos idõ tisztázására: Budapest - Rockville (Friday, February 7th at 12:00 p.m. EST and lasts until Monday, February 10th at 11:29 p.m. EST.)

The gods have disconnected you ...

#6858
12:00PM EST az dél és nem éjfél, 11:59PM EST meg dél elõtt 1 perccel.

#6857
Az ám az érvelés...

#6856
A 11:59 pm az nem ejfel elott egy perc?
Különc
#6855
Én nem látok sírást

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Terawatt
#6854
Ugye látod, hogy EST hétfõ éjfél(11:59 PM(!P!M!)) a vége? <#nezze>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6853
ÖÖÖ... nem. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6852
Nem tudom mit sír mindenki, összes MMO indulása elõtt megy a Trollkodás. Azt csodálom már csak, hogy nincsenek még itt Wildstarosok vagy EQ Nextesek, hogy osszák az észt. Anno minden MMO-nál WoW-os pistikék verték magukat, bár ez panda óta abba maradt <#mf1> vajon miért? <#nyes>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

Ozzyehh
#6851
diginél van 80-am ... fullal jött végig

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6850
Rossz olvasni ezt a töménytelen értelmetlen szpemmet, ami most itt megy. Fõállású moderátor legyen a talpán, aki ezt meg tudja fékezni.

A kezdési/befejezési dátum teljesen egyértelmûen le van írva, ne találgassatok vakon. Péntek déltõl hétfõ délig tart EST szerint, ami kis hazánkban péntek délután 6-ot és hétfõ délután 6-ot jelent.

Különc
#6849
Garantált leltöltési sebesség 30 Mbit/s

Interneted csomagjánál, teljesen korrekt a 3 Mbit, ne is álmodj a folyamatos 120 Mbitért, ez itt Magyarország lol

Ráadásul "letöltési" szót se tudják leírni mint látszik, mert azt ctrl+c, ctrl+v-ztem

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Crokin
#6848
120-as UPC, szóval lehetne gyorsabb, de mindegy, ráérek 😊

Repatarurgyán

Terawatt
#6847
Nem tudom, hogy volt-e már errõl szó, de nekem ez az 1.0.0.729239 jól hangzik. Elõzõ béta alatt mi volt a verzió száma?

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Különc
#6846
Ha 25 Mbit a neted, akkor igen, és nem T-Online, mert az fos /tapasztalat

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6845
"Csak"? Szegény 😞

Crokin
#6844
Az normális, hogy csak 3mB/s-el tölt le?

Repatarurgyán

Különc
#6843
Nincs MMO indulás szerver összeomlás, errorok nélkül, kár ezen számolni, filózni, hullámokat számolni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#6842
Akkor csak jól gondoltam már elsõre is 😊 Annyiszor elhangzott a hétfõ hajnal, hogy kezdtem elbizonytalanodni, hogy a 11:59pm-et én néztem el (amiért egyébként járna egy pofán rúgás annak, aki így írta ki). Mert így kvázi van egy extra nap a többi bétához képest.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6841
Eddig vasárnapot írtak, nem hétfõt és az volt itt hétfõ reggel, lásd pl. #3714

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6840
EST+6=GMT
#6839
Neked van igazad.