The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BoneDragon
#6939
<#sniffles>

Terawatt
#6938
Én már nagyon stresszes vagyok.<#idiota>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Ozzyehh
#6937
<#banplz><#banplz><#action>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Különc
#6936
Nem is lesz béta, mi nem egyértelmû?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6935
Majd márciusban lesz, most csak az SG tart stressz tesztet. Aki mást állít hazudik! 😄

Ozzyehh
#6934
de most ez ez a hét vagy a következõ, mert rohadtul nem egyértelmû?! oda kéne írni, hogy hanyadika , mert ez így nem lesz jó

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6933
Klántárs átment most meg nem mondom, melyik területre, de csak textúrázatlan dolgokat talált, nade most elvileg már megvannak azok is az adatok között, biztosan próbálkozunk majd átjutni valahová. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6932
Ez az árnyalat nem jó, nem harmonizál a monitorommal.

j0nNyKa
#6931
ha nem akarod hogy piros legyen a saját dumád, az menjen ki a </span> után 😊
fasza amúgy <#eljen>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Különc
#6930
Melyik péntek? Holnap?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Running
#6929
Köszi szépen!

j0nNyKa
#6928
én berakom, de megb*sznak 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#6927
Ezt én is néztem, bár van még mit felfedezni, de remélem, hogy a következõ zóna is lelakható lesz 😊 Múltkor elmentem Mournholdig, csak kvesztet nem találtam.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#6926
Nem lehetett volna minden betût más színnel írni az idõpontban? Annyira bele olvad a header alatti pirosba az a szín...

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#6925
Én mondjuk egy b*szdmeg-et beleraktam volna még a végére, csak a nyomaték kedvéért 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6924
Nnna megjöttem. Eldöntöttétek már, hogy mettõl meddig fog tartani a demo? <#idiota>
j0nNyKa
#6923

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#6922
Hejj, a vitakultúra meg az önmegerõsítõ kinyilatkoztatások... <#smile>

@Armen #6911 : és tényleg! Yaaaay! <#smile>

Viszont azt láttátok, hogy ugyanazok a területek és lvl lesz elérhetõ, mint legutóbb? Tehát a múltkori felfejlesztett karakterek nem tudnak megnézni új területeket, sajna/nem sajna (a patch notes alapján).

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6921
Nade melyik héten? És EDT vagy EST? <#nyes>

Pluskast
#6920
Pihenj. Majd csak holnap 😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#6919
Látod, ezzel csak megerõsítetted a dolgot. 😉

Count Adyn
#6918

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6917
Nagyon remélem, hogy ezen nem is fognak változtatni késõbb sem.
Pari
#6916
Pentek 18:00 - Kedd 5:59

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

Ozzyehh
#6915
hopp bocsi..

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Ahet
#6913
Szerintem nem tudja akkorában kiírni, hogy ne kérdezzék meg. <#vigyor2>

The gods have disconnected you ...

Running
#6912
Valaki akkor megírja, hogy mettõl meddig tart, mert akkor kirakom bannerba.

#6911
még várd meg azokat akik dolgoznak, majd 4 után, khm 16:00 után újra kezdõdik <#bee1>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

Terawatt
#6910
<#taps><#nevetes2><#eljen>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6909
A facepalmozási jogot fenntartom magamnak bármilyen vitában, fõleg, ha a másik fél köti az ebet a karóhoz egy nyilvánvalóan téves állítása esetében, köszönöm.

Mindazonáltal örömmel és napfénnyel tölti el munkában megfáradt lelkem, hogy végre rendet tettünk az AM/PM rendszere által okozott káoszban és most már mindenki pontosan tudja, mikor lesz és meddig tart a béta a mi kis helyi zárványidõnk szerint. <#smile>

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6908
o/

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#6907
Nem teleportál be az instába. Gyalog kell eljutnod a bejáratig, legalább a legközelebbi wayshrinetõl.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ozzyehh
#6906
Mi az a béta?<#banplz>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#6905
Mint már korábban írtam, a befejezési dátumot elnéztem és korrigáltam is magam. A kezdési dátum vonatkozásában meg úgy tûnik félreértettem amit írtál, mert abban nem volt vita köztünk.
Ettõl függetlenül a "facepalmozások" kapcsán a vitakultúráról írtakat fenntartom.

Különc
#6904
Oda is teleportál az instanceba, mint a WoWban? Ilyen behívós rendszer van itt is? Vagy oda kell menni a bejárathoz?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#6903
Lfg van már most is 😊 Az nem, ha sokan kiábrándulnak most esetleg, mert a premier annál könnyebb lesz. Ezt a pár napot kibírjuk, nem lehet rosszabb a helyzet, mint egy random VV6 összefoglaló.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6902
Csak azért, mert szerintem trollkodsz, kétlem, hogy ennyire nem érted.

Nem a kezdés volt a kérdés, hanem az egész béta VÉGE, miszerint hétfõ reggel itteni idõ szerint, vagy kedd reggel, te erre kezdted azt írkálni, hogy hétfõ 11.59pm az itt hétfõ este 6 óra, (lásd #6850-es hozzászólásod). Márpedig nem az, ezt kb. 10-en próbálták neked elmagyarázni és még mindig nem jött le, szóval én feladom.

És /doublefacepalm <#banplz>

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#6901
alig várom

running fred: bannerba menjen a béta idõpont valami nagybetûvel?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Különc
#6900
Majd mikor jön a spam áradat, hogy "NEM IGAZ HOGY ENNYI IDEIG STEALTH, ÚGY ÖL MEG HOGY NEM IS LÁTOM, FUCK BLIZZARD, BETHESDA, DA POLICE, THE SYSTEM!!!!44444NÉGYNÉGY" "MIKOR LESZ MÁR LFG?!?!?" "NEM TALÁLOM EZT A KINCSET, PEDIG ITT A TÉRKÉP A KEZEMBEN!" "BUGOS SZAR" és hasonló hozzászólások

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

tutituti
#6899
oké balfék vagyok.nem szóltam!
már látom.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

tutituti
#6898
tudom már ezerszer meg lett válaszolva de nem találom.
kb. mikor kezdõdi ka tress teszt nálunk.szombat reggel?sajna az EST átváltás nem az erõsségek.elõre is kösz

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

PiszkosFred
#6897
És ez ennél csak rosszabb lesz 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6896
Látom, neked is csak a lényegtelen információk maradnak meg.

#6895
Ja, inkább kanyarodjunk vissza a "faszrázós" témához, mert ennyi hsz között már azt sem tudom ki írta a "nem déli kezdést". 😄

#6894
Mhm, kene valami login script. :F

PiszkosFred
#6893
Igen és nem. Utóbbi esetben lesz valami hasonló már eleve, de a fejlesztések csak post launch.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#6892
valaki hasznàlta lfg ? guildnak lehet sajat cimere lobogoja?

#6891
legutóbb is már kora délután lehetett játszani.....lehet most sem kell estig várni😛

#6890
Mert elfelejtetted kiosztani a gyogyszereinket es sarokba allitani minket gondolkozni. 😊)
PiszkosFred
#6889
Jobb oldali infóboxban február 8. van, ott legalább nem írták el. Így jár, aki újrahasznosít egy béta meghívót, csórikáim spórolnak 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”