The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6990
Az ember elmegy dolgozni, és több mint 200 hozzászólás 😊 Nem vesztegettétek az idõt, bár ahogy beleolvastam, voltak érdekes kommentek...

Tegnap kérdeztem, nem tudom, azóta érkezett-e válasz:

Mivel nem nézek videót a játékról, és bétát se fogom kipróbálni, érdekelne, hogy a harcrendszer mennyire hasonlít a TERA rendszerére? Ki lehet itt is térni a támadások elõl, vagy csak blokk van?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#6989
Nincs meg ez a kép nagy felbontásba?

Count Adyn
#6988

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6987
A Bretonok Tamriel igaz örökösei 😄 A Nordok meg a gyíkemberek csak koloncok.

#6986
Azok is ugyan olyan nyápicok! Minden hegyesfülû! 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#6985
Hypermonkey barátunknak:


Remélem félrerakott neki valaki egy keyt, mert nem láttuk már hetek óta, és csak ki kellene próbálnia a bétát neki is 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6984
Nem elfnek, halottnak!

Count Adyn
#6983
A dunmer elfnek számit e nálad az a kérdés😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6982
<#vigyor> Szerintem veled tartok, Bredan nevû nord barbárom rettegje a harcmezõn minden nyápic elf (ha be tudok lépni majd)!

Hogy egy klasszikus idézzek:

"Utálom a fákat. Olyanok, akár az elfek, emberifjonc – mondta Gotrek. – Arra késztetnek, hogy fejszét emeljek rájuk."

<#zavart1>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6981
Hazai pc játék boltra gondoltam. Persze ráér még 😊
#6980
NOOBOKNAK!!!!!


#6979
köszönöm a segítséget mindenkinek, majd olvasgatom a forumot

PiszkosFred
#6978
Én is ott láttam már, ha jól emlékszem. Illetve, a hivatalos oldalon van a FAQ-ban, hogy mivel lehet majd fizetni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#6977
Van még a megjelenésig 2 hónap + 1 ingyen hónap GC-t vásárolni, szerintem elhamarkodott még ezen agyalni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6976
g2play.net -en láttam már GC-t

twitch.tv\mnk_official

#6975
Már lehet elõrendelni gtc-t valahol?
PiszkosFred
#6974
Lesz Timecard 60 napos, ezt már láttam boltokban. Lehet fizetni CC-vel vagy bármilyen más kártyával. Illetve, lehet fizetni paypallal is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6973
még egy hülye kérdés 😄 hogy lehet majd elõfizetni? utalással vagy olyan kártyát kell venni mint wowban azzal sem játszottam csak szoktam látni a hirdetésekben

#6972
sry jogos 😄
#6971
én se értem....én simán millió feletti emberkére saccolok a 3 nap alatt aki kipróbálja.....az NDA totál faxság.....térdig járunk majd videókban meg SS okban....

#6970
Hivatalos oldal szerint 13 (12.99), nehogy elriassza az a +600 ft! 😄

twitch.tv\mnk_official

#6969
Szia! Én sem játszottam egyik TES-sel sem. A játékot meg kell venni és havidíjas 15Eur/Hó.
PiszkosFred
#6968
Hát, nem illik sajnálni azt, aki házhoz megy a lóf*szért 😊 Szerintem is baromság, fõleg úgy - és itt visszatérnék megint az elsõ mondathoz -, kiszedték a vízjeleket is most a kliensbõl... Egyedül "mi", a fansiteok és egyéb gamer oldalak szívtuk meg, mert nem posztolhatunk semmit sem a bétából, ezért majd trükköznünk kell megint 😊 Bár, mivel boldog-boldogtalan bejutott, nagyon nem lesz kivel megosztani a dolgokat, hiszen aki kíváncsi rá, az úgyis megnézi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6967
Igen ezt én se nagyon értem miért kell NDA. Mondjuk engem nem zavar mert nem tervezek leakelni 😄. Csak furcsálom.
#6966
hellosztok! lehet hülye kérdés még nem játszottam a skyrim-al korábban, érdemes lenne így játszani ezzel, kapcsolódnak a történetek? meg vhol azt olvastam ez fizetõs lesz lehet tudni mennyibe fog kerülni?korábban witcherrel meg diabloval játszottam, witcher 3 várom de az csak év végén jön, megtetszett a játék a videokból lehet kipróbálnám

#6965
Azért szerintem az endgame tartalomba nem fogunk betekintést nyerni 3 -4 nap alatt..
#6964
Most komolyan.. 50 nappal a start elõtt még mindig így titkolózni?
TDC Geronimo
#6963
Mondjuk ennyi embernél NDA szerintem már totál felesleges, de õk tudják. Annyi leak lesz, hogy nem gyõzik majd õket törölgetni.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

PiszkosFred
#6962
"New ESO hands-on impressions are coming! Recently, members of the press participated in the ESO beta and they’ll be sharing their impressions of the beta with you starting tomorrow morning. Check your favorite gaming news sites starting at 10:00 AM EST for hands-on impressions, screenshots, and video.

Testers: please remember that the contents of the beta are still protected by the Non-Disclosure Agreement. You aren’t permitted to share your own impressions or media just yet!"

Ennyit a "pénteken megszûnik az NDA" féle agyrémrõl 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6961
Majd a hétvégi béta után megugrik megint az ESo-t ellenzõk száma
#6960
Látom elég sokan már most stresszelnek..
#6959
na, azért állat kínzok nem vagyunk 😊 még a végén tényleg elkapnak szerencsétlen jószágok valami kórságot ezektõl az északi fattyaktól <#ravasz1>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

Terawatt
#6958
Majd jól megbetegedik és megdöglik a drága 17k goldos lovad. <#ravasz1>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6957
Dominion = Gayelfz+pussyz

#6956
- Hullátokból pörköltet csinálok és azzal etetem majd a lovamat.
Különc
#6955
Nem akarok rasszistának tûnni, de Elf<All

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#6954

#6953
Ámen!
#6952
Elfek ellen nincs esélyetek. Dominion mindent feléget, foglyokat nem ejtünk, hullákat Bossmerek elintézik, hogy azok ne kísértsenek. Másik 2 frakciónak esélye sincs. A Trón a miénk. <#ravasz1>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#6951
Made my day. <#taps>

#6950
1.: Levagom a lovad megrohasztom agyvelejet mert ugy csemege.
2.: Ellopom a hatizsakod.
3.: Feltamasztom elfeket.
drop
#6949
vajon lesz lehetõség kipróbálni az imperial fajt?

#6948
1. Lovat inventory novelo kajaval tuladagolni.
2. Maradek penzbol minel tobb sajat inventory noveles.
3. 2 napos pvp campaignben minel tobb elfet elasni 6 lab melyre.

Es Ti mit terveztek?

drop
#6947
most kaptam új mailt amibe behivtak bétara de az a mail már multkor is bent volt ilyenkor wtf?+kaptam kulcsot is
Welcome back to the ESO beta! You've been invited to participate

#6945

#6944
Köszi, kíváncsi leszek az esetleges változásra.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Count Adyn
#6943
Lehet hogy kényelmes, de nekem MMO-zni gamepaddal olyan érzéseket kelt mintha azt mondanák hogy villával levest enni😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

PiszkosFred
#6942
Texturákkal nem volt gondom, viszont iszonyat nagyon lagolt az a terület. Vagy direkt, vagy pont kifogtam egy túlterheléses idõszakot, nem tudom, de el tudtam menni Mournholdba, de se npc, se mobok, semmi nem volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6941
Sajnos nincs egyelõre, csak 3rd party progin keresztül.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

tenca
#6940
Van a Pc-s változatban gamepad support hivatalosan?

PSN: lacibacsi77