The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7050
megyek csak betolom a kakaómat😛

#7048
Kicsit szíven ütött a mondat. 😄 😛

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7047
Szerintem tenyleg menj aludni. 😊
Ozzyehh
#7046
na akkor van esélyem köszönöm 😄 a többieknek meg ajánlok egy kis mákos bejglit, hogy lenyugodjanak... persze én is abba hagytam a balfasz kérdések gyártását 8)

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Különc
#7045
Az egy dolog, ha mondjuk soloban kened, de ha már ketten castolnak melletted, akkor beszarik a géped

Laptopom pl 10fõs raidet úgy vitt mint a szél WoWban, de 25ben a padlót néztem, hogy legyen 5 fpsem

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#7044
Direkt nem írtam nevet 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7043
Hellósziasztok kék hajat is tudok választani vagy csak magentát? ja és lánckesztyût lehet hordani vasvért mellé? ,mert nemtudom eldünteni,hogy úgy nézek ki majd jobban vagy bõrvértben, sárga köpennyel! tényleg sárga köpeny lesz a játékban???😛PPPPP


hellósziaköszikeeepuszika

Ozzyehh
#7042
annyira idegesek vagytok és feszültek pedig csak egy szimpla kérdést tettem fel 😄 😞

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7041
Khm. 😄 😛

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7040
Még nem alszol? 😛 😉

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7039
Hát, olyan gépeken futott medium beállításokkal zokszó nélkül, amely gépeket már a kukába is szégyellsz levinni, és inkább otthon eldugod, hogy 1000 év múlva elõkerüljön, mint régészeti lelet.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7029
Nem gond. Én 2007 óta tudom, hogy meg fogom venni a játékot gyûjtõiben, pedig akkor nem hogy kép, de még hír is csak annyi volt, hogy a ZOS-t megalapították...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7028
Igen, craftból nagyon jól lehet öltözködni, ez volt a cél is. A drop nem jelentõs, inkább a küldetések jutalmai azok, amelyek a legjobbak a béta 1-20as szintjén. Késõbb persze más a helyzet, pl dungeonokban, de a crafttal endgame környékén is számolni kell.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7027
Nem baj, van aki ért 😊

Bocs, ha ilyen vagyok, úgy látszik vénségemre meghülyülök 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#7026
De ez miert zavar? 😊)
#7025
Na látod. 😛

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7024
mellékesen a #7016 szerintem kifejezetten korrekt tanács neki......

#7023
meglehet😊 megyek is aludni😛 akkor hamarabb lesz holnap😄

#7022
rohadjak meg ha értem ezt az ASHYN gyereket😊

#7021
Kicsit túlreagálod, nem? 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7020
😄😄😄 jaja az a pont az í-re😊

Különc
#7019
El ne kezdjetek flamelni nélkülem srácok

Kérdés: tudsz magadnak craftolni értelmes cuccot, mint a Skyrimben is pl. vagy drop jobb?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#7018
nem is beszélve,hogy kevesebb mint 24 óra múlva itt annyi SS meg videó lesz,hogy lefordulsz a székrõl ha benézel😊

#7017
Nem pontos az idézet, mert kimarad az "és a választ sem fogom elolvasni" sor.

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7016
elmondom mit csinálj:

regelj egy béta kulcsot, holnap nézd meg a karakter alkotást, az elsõ mapen próbáld ki a mozgást, nézd meg a karilapot, stb és logolj ki és uninstalláld egy óra elteltével! így nem spoilerezed el magadnak és mégis tudod mire számíthatsz ha megveszed!

KKTHNKPEACEBYE

ui: nem kell megköszönni

Terawatt
#7015
Csak félt téged, hogy az itt töltött idõ/olvasás miatt elveszti a varázsát a játék amikor már tolni fogod.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7014
az ilyen értelmetlen buta kérdések a probléma

"Mivel nem nézek videót a játékról, és bétát se fogom kipróbálni, érdekelne, hogy a harcrendszer mennyire hasonlít a TERA rendszerére? Ki lehet itt is térni a támadások elõl, vagy csak blokk van?"

ne haragudj,de te nem vagy normális!

ha meglepetést akarnál a topik környékére nem jönnél hiszen te magad írtad sõt ott az idézet is tõled! ,DE mivel ennek ellenére megkérdezed a dolgokat ez egy rohadt nagy paradoxon illetve egy rohadt nagy nemnormális dolog!

érthetetlen amit mûvelsz! nem is beszélve arról,hogy 15-20 ezer forintot fogsz kiadni egy játékra amirõl valami hülye elveid miatt nem tájékozódsz normálisan.....

#7013
a REGION-t át kell állítani Europe-ra vagy mindegy és maradhat United States-on?
(kis fogaskerék jobbra fent, alapból USA volt)

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7012
Ezt most nem teljesen vágom. Mi a probléma?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

Terawatt
#7011
Nagyon király ez a kép köszi. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#7010
A világmindenség, az halhatatlan Istenek birodalma 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7009
Crit% az tutira van! resist is van az elemekkel szemben ,de mivel elég spártai a karilap sok mindent nem tudsz kimazsolázni belõle.....én speciel hiányolom a széleskörübb infókat ezügyben

#7008
akkor megkérdezhetem mit lebzselsz itt? csak kínzod magad a "lesi fotókkal" meg videókkal meg infókkal.....felejtsd el a topikot 51-56 napig.....jobban jársz! meg is.....

Különc
#7007
Errõl jut eszembe, mennyi random faktor van a combatban? Százalékos értékû dodge, critical strike, ilyesmikre gondolok? Van-e miss meleevel illetve resist vagy immunitás spellel?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#7006
Tehát akkor most Aetherus micsoda?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7005
Senki nem szenved, direkt nem igénylek kulcsot, mert nem akarok bétázni. Azthittem, ez lejött az elõzõ hozzászólásomból, de ezek szerint mégse...

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#7004
Ezt pont 10 perce találtam. Ezt is érdemes átnézni, hogy képben legyenek az emberek azzal, hogy ki hova tartozik/honnan származik a TES világában, a 9 (10) nemzeten kívül 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#7003
Ezen enyhít, hogy olyan faj/területet választasz kipróbálásra, ami legkevésbé vonz,de még szívesen tolnád. Én valszeg ezt fogom csinálni.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7002
pazdmeg már ne is haragudj ,de ha nincs 2 és fél perced igényelni egy béta kulcsot akkor ne szenvedj itt nekünk! KÖSZIKE!

#7001
Nem kaptam béta kulcsot ( tudom, curse.com ), de jobb is így. Sok játék bétájában voltam, és gyakran elveszett az indulás varázsa. Nagyon várom a játékot, de most úgy döntöttem, kivárom az indulást. Ezért nem nézek pl videókat sem.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#7000
Ja értem. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6999
Vannak/ lesznek achievementek?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#6998
Miért nem bétázol?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#6997
Mint írtam, direkt nem nézek videót, mindent a megjelenésre hagyok 😊 Enyhén mazo vagyok .... 😊

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

Terawatt
#6996
Aki nem és mazo annak is jó, mert még jobban be hypeolódik. <#nyes>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#6995
én is linkeltem elõtted egy órával😛

mindenesetre ezt mindenkinek látnia kéne aki nem vágja mirõl is szól a TESO

Szaruman
#6994
Legalább 12 hozzászólással korábban vótmá.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#6993
Jó, tehát nem csak számok döntenek, hanem rajtam is múlik a dolog. Ebben reménykedtem. Köszi a választ neked is és Ozzyehh-nek!

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

Ozzyehh
#6992


ezt a videót ajánlom figyelmedbe valahol a vége felé van a combat

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

PiszkosFred
#6991
Block, dodge, interrupt, shield/absorb és a jó öreg WASD 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”