The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7102
Greetings,

Just a reminder that The Elder Scrolls Online beta test starts tomorrow at 12pm (noon) EST. Have you created your account, verified it by email, downloaded the client, and patched up? If not, get started! You don't want to miss a minute of the action. Here is your beta key in case you haven't used it to create an account yet:
PEY4P7C7TNNJXXNEXL7D

Join us for a special event at 12pm (noon) EST on Saturday! All you need to do is log in and play to help us break our record for players online at the same time. We need your help to push our Megaserver to the limit!

Remember that the contents of this test are confidential and that to participate, you must accept our Non-Disclosure Agreement (NDA). You are not permitted to share anything from the test, including screenshots, details, or videos.

PRE-ORDER NOW
Keep the adventure going! If you pre-order or pre-purchase ESO, you'll get exclusive rewards and early access to the game. Visit The Elder Scrolls Online Store to learn more.

If you have any issues, please don't hesitate to contact our hardworking Customer Support reps.

See you in game!

-The Elder Scrolls Online Team

#7101
még ma is kaptam meghívót!!!


meg ne lássam,hogy valaki béta meghívóért könyörög!

Ozzyehh
#7100
addig az updatet szedjétek le😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7099

#7098
vagy be se indultak😊

yesname
#7097
Köszönöm szépen! Egyiket vittem.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#7096
Én már fél négytõl, múltkor négykor már ment. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Ozzyehh
#7095
már azt hittem érdemes volt felkelnem.... rossz vicc<#idiota>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7094
Majdnem nem indultam el dolgozni <#duma> Az viszont biztos hogy 17:58tól folyamatosan a login feliratot fogom klikkolni!

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7093
Mocsok dolog volt ez. Belegondoltál, hogy a felelõtlen kijelentésed után hányan álltak fel és indultak haza a munkából, hirtelen jött rosszullétre hivatkozva. Isten óvjon a haragjuktól 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7092
a játék nem a login screen és nem a karakter választó és nem a szerverlista😛 HOPP😄 a pontodat nuktad fijam😛

#7091
Újragondolva, Nálad a pont 😊

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

Fpocok
#7090
Nem értem mit akarsz.
Be lehet lépni a játékba? Be 😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7089
Jó próbálkozás 😊

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

Fpocok
#7088
Hopp, be lehet lépni a játékba!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7087
Hopp peccs vót!!

#7086


Aldmeri Dominion színeibe indulókat keresünk guildünkbe. Mindenki jöhet. Lesz külön HC PvE, PvP részleg, de casualoknak is biztosítunk helyet. Minél nagyobb a guild létszáma, annál életképesebb lesz.
Háttér story szokásos, régi mmo motorosok a kemény mag, többünk hosszú évek óta együtt játszik, elõzõ guildjeink már bizonyítottak WoW-ban, SWTOR-ban stb...számtalan szerver first killel és még több hun first-el. Célunk, hogy megpróbáljuk egybefogni az Aldmeri Dominion alatt játszó magyar játékosokat egy jó hangulatú és jól szervezett segítõkész guildbe, ami természetesen igyekszik majd a top pve guildek közé tartozni + PvP-n is hírnevet szerezni magának. Ha érzed magadban a késztetést, vagy kihívást keresel, vagy csak casualkodni akarsz de azt egy nagy és erõs guildben, akkor jelentkezz hozzánk.


BÉTA HÉTVÉGE (Stress Test)

Aki akar csatlakozni hozzánk hétvégére, azt szívesen látjuk. Amint elérhetõ login, mi ott leszünk. TS-en is. IP-t, Pass-t privátban kérjétek, vagy regisztráljatok fórumunkra.

Nemesis Guild Oldal

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#7085
Mert még fent van swtoros oldalunk is, azt meg google kilistázza elsõ találatra <#idiota> Itt van az ESO (vagy TESO?) -hoz tartozó : Nemesis Guild

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

ricsaj
#7084
Fergeteges most latom h a ket kulcsot is egybe irta...
YH4YNAWKG4T76NH3LHFW
.
D3FJCR4GL7GJ53EGMKF5

ricsaj
#7083
Orultem a szerencsenek h a telefonom ekezetes karaktereit nem tamogatja...
amugy meg aki pre orderes az barmelyik frakcioba allhat

ricsaj
#7082
Legyen gyereknap, múltkor is kaptam kulcsot akkor is tovább adtam mert most nincs gépem. Nemtudom miert most 2-t is kaptam. Grátisz
YH4YNAWKG4T76NH3LHFW
D3FJCR4GL7GJ53EGMKF5
http://click.mailer.elderscrollsonline.com/?qs=042cf5b2f27107b25afd6288a02b647c010b6c422efeedd47b34b33bb912fde8
ha elvitted az egyiket akkor Írd ki légyszíves h a többiek már ne próbálkozzanak vele.
és csak akkor vidd el ha le is tudod tölteni időben, mert ba*om sokat foglal.

PiszkosFred
#7081
Hát hja.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7080
Ilyenkor mindig elojon az alapbeallitasnal is sokkal pesszimistabb enem, es elkezdek agyalni, minimum erdekes dontes ez. :F

#7079
Tit-ko-lozas!

PiszkosFred
#7078

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

danone
#7077
...Aztán jönnek az olyanok, akiket pedig az az 1-2 ember zavar folyton, aztán pedig az olyanok mint én akit az egész nem érdekel és csak játékinfót szeretne, és mindkettõ zavarja <#taps>
Adminka gondolom majd rendet rak úgyis, írjatok játékról. 😊

Én még mindig ott vagyok elakadva, hogy melyik az igazi Nemesis Guild oldal, mert röpke 10 perc alatt 3-at találtam <#nyes>
PiszkosFred
#7076
Ha a realm alatt a Campaign-t érted, akkor simán, bár nem lehetsz ugyanabban egy alttal, csak azonos oldalról.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7075
Ugy gondoltam hogy egy accounton 8 toon azt hiszem, kilogolok a bretonommal és belogolok a másik realm-ba a wood elfemmel.
PiszkosFred
#7074
Csakhogy, erre a fejlesztõk is gondoltak 😊 Egyszer lehet váltani, és ennyi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#7073
Mivel gigamega szerver lesz ezért elvileg mindig lesz player aki véd.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7072
Egyedül az zavar hogy mindenki játszhat minden szövetséget. A realm pride nem fog kialalkulni... és sokan vissza fognak élni azzal hogy kilogolnak a vesztes szövetségbôl és belogolnak ahhoz amelyik éppen foglalja el a várakat.
PiszkosFred
#7071
No meg ne felejtsük el, hogy Cyrodiil egyben pve zóna is, küldetésekkel, publikus dungeonokkal, Dark Anchor eventekkel, bányákkal, felfedezni valókkal, stb., vagyis ugyanúgy meglesz az 5v5 harc, mitn a zerg kontra védõk. Ha pedig az adott guild, amely birtokolja a Keepet fejleszti azt, még nehezebb dolga lesz a zergnek. De ennek ellenére nem lehet elkerülni azt, lesz bõven.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7070
O, igen errol nem is beszelve. + Paran hajnalban elninjakommandozni a daralotol tavol par millt,farmot,minet. Beleelos.

#7069
Az nem kérdés hogy lesz-e zerg. De aki el akarja kerülni a zerget és akar pvp-zni az fog tudni.
#7068
Nem kell bocsánatot kérni, én is izgatott vagyok, még az abc-- is elolvasom mostanában 5-ször mert benne van az hogy ESO.
PiszkosFred
#7067
Bukod a keepet, bukod a boltodat. Ez is azért motiváló tud lenni 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7065
Ezt gondolom nekem szántad. Nos kiváncsi vagyok, a GW2-ben is ellõtték hogy ez milyen epik lesz, aztán csak ment a zerg vs zerg 2fps-sel. Mondjuk a pvp engem annyira nem érdekel egyelõre ebben a játékban, ami érdekes, mivel elsõsorban pvp huszár vagyok.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7064
Szerintem az egyetlen fontos dolog a motivacio, legyen valami cel, amiert 3 nap, het, honap mulva is ugyanugy bucirvered az ellen fejet.

#7063
Plusz nem törlik a keepállást a körök végén. Plusz nem két hetes egy ciuklus, hanem három hónap. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7062
Nem hiszem hogy játszottál Daoc-ot. Ott is volt zerg, de kisebb csapatok mentek és foglaltak el másik erôdöket míg a zerg egyet. Vagy átmentek a harmadik realm-ba elfoglalni egy keep-et. Lesz zergelés is, de 3 különbözô szövetséggel sokkal nagyobb lesz a PvP variáció.
#7061
Mert kb. 10x akkora a terület kb. 10x több objektummal.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7060
Fujj. 😛 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7059
Oszt?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7058
Nem kell idegeskedni emberek, mindenki izgatott a játék miatt, azért kérdezgetnek mindenfélét.

Az NDA meg szerintem fel lesz oldva, csak nem akarják még bejelenteni mielôtt a média megjelenteti a saját cikkeit/élmnyeit. Ha feloldanák holnap reggel a kutya se olvasná a magazinokat hétfô estig.
Szerintem legkésôbb a béta után nem lesz NDA.
#7057
Emperor.

#7056
Érdekes, nekem wow-ban sose volt ilyen gondolom.

Apropó itt kíváncsi vagyok hogy oldják meg, hogy a mass pvp ne fulladjon unalomba, mint pl GW2 esetében, hogy zerg rohan keeprõl keepre, vagy a másik zerg után körbe a mapon és ennyi.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7055
Én kifejezetten erre a játékra építettem egy gépet, hogy mindent maxon tudjak játszani. <#vigyor5>
Különc
#7054
Kezdõdik

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#7052
Miert, mertek egyseg es regeszeti lelet lett a geped. Ez megtiszteltetes. 😊)
PiszkosFred
#7051
Nemtudom, én hiszek annak, aki ezt nyilatkozta 😊 Hiszek annak is, aki bemutatta, hogy még streamelve is 30 fps a 100-120 fõs tömegmészárlás. És hiszek a saját szememnek is, a saját - bár annyira nem ócska - gépemnek, amely high/ultra beállításokkal tökéletesen futott, és csak nagyon ritkán kellett lejebb vennem a shadowt mediumra, mert szerintem bugos bizonyos helyszíneken a dinamikus árnyék. Holnap te is meglátod, szerintem ne aggódj a performance miatt, ha maga a játékról ki is derül, hogy egy rakás fos, de a motort azt jól összerakták 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”