The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Just a reminder that The Elder Scrolls Online beta test starts tomorrow at 12pm (noon) EST. Have you created your account, verified it by email, downloaded the client, and patched up? If not, get started! You don't want to miss a minute of the action. Here is your beta key in case you haven't used it to create an account yet:
PEY4P7C7TNNJXXNEXL7D
Join us for a special event at 12pm (noon) EST on Saturday! All you need to do is log in and play to help us break our record for players online at the same time. We need your help to push our Megaserver to the limit!
Remember that the contents of this test are confidential and that to participate, you must accept our Non-Disclosure Agreement (NDA). You are not permitted to share anything from the test, including screenshots, details, or videos.
PRE-ORDER NOW
Keep the adventure going! If you pre-order or pre-purchase ESO, you'll get exclusive rewards and early access to the game. Visit The Elder Scrolls Online Store to learn more.
If you have any issues, please don't hesitate to contact our hardworking Customer Support reps.
See you in game!
-The Elder Scrolls Online Team
meg ne lássam,hogy valaki béta meghívóért könyörög!


Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
Aldmeri Dominion színeibe indulókat keresünk guildünkbe. Mindenki jöhet. Lesz külön HC PvE, PvP részleg, de casualoknak is biztosítunk helyet. Minél nagyobb a guild létszáma, annál életképesebb lesz.
Háttér story szokásos, régi mmo motorosok a kemény mag, többünk hosszú évek óta együtt játszik, elõzõ guildjeink már bizonyítottak WoW-ban, SWTOR-ban stb...számtalan szerver first killel és még több hun first-el. Célunk, hogy megpróbáljuk egybefogni az Aldmeri Dominion alatt játszó magyar játékosokat egy jó hangulatú és jól szervezett segítõkész guildbe, ami természetesen igyekszik majd a top pve guildek közé tartozni + PvP-n is hírnevet szerezni magának. Ha érzed magadban a késztetést, vagy kihívást keresel, vagy csak casualkodni akarsz de azt egy nagy és erõs guildben, akkor jelentkezz hozzánk.
BÉTA HÉTVÉGE (Stress Test)
Aki akar csatlakozni hozzánk hétvégére, azt szívesen látjuk. Amint elérhetõ login, mi ott leszünk. TS-en is. IP-t, Pass-t privátban kérjétek, vagy regisztráljatok fórumunkra.
Nemesis Guild Oldal
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen
YH4YNAWKG4T76NH3LHFW
.
D3FJCR4GL7GJ53EGMKF5
amugy meg aki pre orderes az barmelyik frakcioba allhat
YH4YNAWKG4T76NH3LHFW
D3FJCR4GL7GJ53EGMKF5
http://click.mailer.elderscrollsonline.com/?qs=042cf5b2f27107b25afd6288a02b647c010b6c422efeedd47b34b33bb912fde8
ha elvitted az egyiket akkor Ãrd ki légyszÃves h a többiek már ne próbálkozzanak vele.
és csak akkor vidd el ha le is tudod tölteni időben, mert ba*om sokat foglal.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Adminka gondolom majd rendet rak úgyis, írjatok játékról. 😊
Én még mindig ott vagyok elakadva, hogy melyik az igazi Nemesis Guild oldal, mert röpke 10 perc alatt 3-at találtam <#nyes>#nyes>
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Az NDA meg szerintem fel lesz oldva, csak nem akarják még bejelenteni mielôtt a média megjelenteti a saját cikkeit/élmnyeit. Ha feloldanák holnap reggel a kutya se olvasná a magazinokat hétfô estig.
Szerintem legkésôbb a béta után nem lesz NDA.
Apropó itt kíváncsi vagyok hogy oldják meg, hogy a mass pvp ne fulladjon unalomba, mint pl GW2 esetében, hogy zerg rohan keeprõl keepre, vagy a másik zerg után körbe a mapon és ennyi.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”