The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem szabad elfelejteni, hogy amíg az elõzõ generáció(k) nyugdíjas éveiben régi családi fényképeket nézegetnek dobozokból és hallgatják a nóta tévét/spektrumot, addig a mi generációnk a nyugdíjas éveiben még mindig playstation 14-et fog szorongatni, és skype8-on beszél majd a családjával, háttérben Ragnaros, Molag Bal, Firefly és Lost poszterekkel/szobrocskákkal 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
És szívbõl remélem, hogy az ESO egy olyan játék lesz, amire érdemes lesz visszaemlékezni hosszabb idõ távlatából is. Egyébként meg gyûjtögetõs típus vagyok, és olykor nehéz megálljt parancsolnom ezeknek a hajlamaimnak... De általában végül a józan ész szokott felülkerekedni 😄
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
29 ezerért van, ami nem is rossz ár érte az eddig látottak alapján. Viszont ha belegondolok, ugyanazt a játékot kapnám meg harmadannyiért is...
Csak ne tetszene annyira az a Molag Bal szobor és a képeskönyv, de inkább nem siránkozok tovább 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
ha ez az új offline elder scrolls lenne, akkor is megvenném "látatlanban"
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Én nem merem megvenni mert ezzel már megjártam párszor. Többet mmo-t nem veszek megjelenéskor ezt utoljára a GW2-vel játszottam el. Majd ha 2 hónap után is azt mondják itt az emberek hogy mega giga atom állat a game és atom jó az end game content akkor beruházok rá 😄
Don Kartács :)
a CD galaxis meg elmehet a búsba!
bár én õszintén szivesebben támogatom az iceakost, amíg tartja a minõséget (nem, nem reklám, egyszerûen tényleg pozitív minden tekintetben)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
http://6proxy.pw/b.php?u=6YbIVblriN4DEKG0uJNuIURbXGbOELSAmuQxbKP%2FdUQH%2FtHYql%2FvqLNDUC2DWXsdSBKvv1hDmQtm8hEAhvC1KEwctC6T&b=29
konzolokszervize is megbízható
külföldrõl meg mindenképp greenmangaming
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Aldmeri egy trópusi jellegû szigeten kezd, ott max mutatóban van hó, bár ezt inkább csak a leakelt anyagok alapján tippelem, nem néztem a zónát eddig.
Daggerfall is hasonlóan száraz területen kezd, ott sem hiszem, hogy sok hó lenne. A késõbbiekben High Rock eléggé hegyvidékes terület, ott már simán elképzelhetõ, hogy ismét találkozhatsz hóval.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Ezen felül simán elképzelhetõ, hogy újak is érkeztek, de az nem ezzel a szöveggel. Vagy, ha igen, akkor kedden keveredett el a mail.
Teljesen mindegy, a lényeg, hogy a dupla key próbálkozásoknál a rendszer "letilt", FAQ-ban volt ilyesmi, ezért csak óvatosan azoknál az accoknál, amihez már van preorder ESO is rendelve is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Szoval ha valakinek esetleg meg kell privat irjon kuldom.
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
"You no mess with Lo Wang!" Amoxx
The gods have disconnected you ...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
Kaptam meg egy beta kulcsot ugyan arra az emailre. 😄DD
Ha kell valakinek irjon privatban.
Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
1. itt sok játékra nem kell számolni mert lehal az egész
2. Ennyi embernél lehet tesztelni a mega szervert és megnézik hogy bírja. Játszani is lehet akár 😄
ui: Szerintem káoszba fog fulladni az egész hétvégi teszt.
Don Kartács :)