The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7202

Ozzyehh
#7201
huh, nah munkával végeztem.... testformálás megvolt.... ettem ittam, aludtam.... és még csak 2 óra van:/ nagyon csalódott vagyok...<#banplz>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7200
5000-en vannak Kungen streamjén most....megkérdeztem ki jön TESO bétázni.....azt az oltást és kopködést amit kaptam:S

árulja már el valaki ki a fene generálta ezt a globális TESO gyûlöletet? és miért érdemelte ki ezt a játék?? nem vágom

Szaruman
#7199
Hát ööö... én ilyet nem látok a bétás levélben.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#7198
Ahogy fred irta a beta kulcsos levelben van egy forum username, forum password kombinacio, ezzel tudsz belogolni a beta forumba.

Szaruman
#7197
Korábban csináltam már accot, ahhoz adtam hozzá a béta kulcsot. Szóval az acc megvan, és a fórumra mikor be akarok jelentkezni, azt mondja, h resetelni kell a jelszót.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

PiszkosFred
#7196
Ha a Zenimaxtól kaptál keyt, akkor abban van a spéci login/pass kombináció, amellyel be tudsz lépni elõször, és amelyet átírva kapsz elérést. Máshonnan szerzett kulcsok esetében nem tudom, hogy lehet e regelni a béta fórumra.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Szaruman
#7195
Az eso fórumra külön account kell? Vagy a normál accal oda be lehet vhogy jelentkezni? Ugyanis baszogat, h reseteljem a jelszavamat <#wow3>

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Ahet
#7194
".. + Scuttler Vanuty pet és mind a 9 játszható kaszt és egy kincses térképet is ad a kód."
Szerintem a 9 játszható kaszt akar lenni az Explorer's Pack - play any race in any alliance opciója.

The gods have disconnected you ...

PiszkosFred
#7193
Hát én azt mondom, hogy igen, muszáj(!) neki ezt is tartalmaznia. De egy telefon talán megnyugtatóbb lenne.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Running
#7192
Ja ezt láttam, csak a legfontosabb mondat hiányzik belõle, ezért kérdeztem. 😄

Pluskast
#7191
Juj már most látom elõre lelki szemeimmel, hogy jönnek majd az anyázások meg a szitkozódások, hogy fos, szar, laggos használhatatlan a szerver😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

PiszkosFred
#7190
"Az elsõ véglegesített elõrendelõk, 3 napos EARLY ACCES kódot kapnak, amivel már 04.01-én elérhetik a játékot. + Scuttler Vanuty pet és mind a 9 játszható kaszt és egy kincses térképet is ad a kód."

Ez az Explorer pack leírása, vagyis ebben benne kell, hogy legyen a szabad frakció választás is a 9 faj esetében.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7189
Értem. Azt levágtam, hogy a nagy számú kiküldött meghívóból számítani lehet szerver összeomlásokra. Én is bízom benne, hogy lesz legalább egy pár órás intervallum, amikor viszonylag élvezhetõen ki lehet próbálni a játékot.

Pláne mivel, mint ahogy gondolom itt is többen, én is ettõl teszem függõvé, hogy megveszem-e launch-kor (vagy egyáltalán...)
drop
#7188
mig nem èrek haza adig nem lesz beta èn inditom az agregátort mig az àll nem megy a vursli Xd

Running
#7187
Jól látom, hogy az itt kapható játék nem tartalmazza a szabad szövetség választás jogát? livekodok.com

Ozzyehh
#7186
Igen bármikor 😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7185
Igen, de arra számíts, hogy nem feltétlenül fogsz tudni belépni, mert rengeteg béta meghívót osztottak ki, lehetséges, hogy lehalnak majd a login szerverek. Ez egy stressz teszt, próbálgatják mennyit bírnak a szerverek. Azért reméljük a legjobbakat!

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7184
Bármikor be lehet lépni, amennyiben éppen mennek a szerverek. (Stress tesz lévén elõfordulhatnak szerver crash-ek)

#7183
Üdv!

Tegnap kaptam beta kódot, örültem is nem gyengén. Feltehetõen láma kérdés (soha semmilyen beta-ban nem vettem még részt): a mostani beta teszt alatt (péntek-hétfõ) bármikor beléphetek? akár egy órával a vége elõtt, holnap délben, stb? nem kell induláskor megpróbálnom igaz?
Felteszem nem, de szeretnék az itteni hozzáértõ közönségtõl bizonyosságot nyerni.

Válaszokat elõre köszönöm!
PiszkosFred
#7182
Igen, ezért is csúszik a megjelenés õszre, mert játszhatatlan az egész már lassan egy éve.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MrStokes
#7181
Megaszerver mega laggal? ;D

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#7180
Köszönöm!

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#7179
Account szintû, cross faction, és maximum 5 guildnek lehetsz tagja.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7178
Igen, amennyire én tudom, egy nagy megaserver lesz.

Még egy kérdés a guildekkel kapcsolatban: a tagság character vagy account szintû lesz?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#7177
hát ez éppenséggel elég ritka😛 ,de én jó áron jutottam hozzá Japánból😊

Különc
#7176
Megaszerver? Mármint az összes játékos az adott kontinensen egy szerveren lesz? lol?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

PiszkosFred
#7175
Valószínûleg igen, a gyorsabb viszi a nevet. Mivel egy guilden belül a tagok más és más campaignhoz is tartozhatnak, így nem lehet ezekhez rendelni. Aki gyors, azé a név.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7174
Nézd meg lehet ibéjen el lehet adni egymillióért <#idiota>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7173
Sorry, hogy megint kérdezek:

Mivel Megaszerver lesz, felmerült bennünk a kérdés, mi a helyzet a guild nevekkel? Valahogy ( Pl Tamriel Foundry ) le lehet foglalni guild neveket, vagy aki gyorsabb, azé lesz a klán név, a többiek nézhet új név után?

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#7172
És tényleg XD Sorry

#7171
najó azért nekem is van porfogóm😊

Ozzyehh
#7170
relaxálunk és közbe nézzük az órát, mondjuk van aki dolgozik is <#wave>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7169
Vihar elõtti csend? Semmi spam? Tegnap ilyenkor ment a vérontás <#ravasz1>

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

Ozzyehh
#7168
<#idiota><#idiota>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

PiszkosFred
#7167
Dolgozik az adrenalin 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Crokin
#7166
"Bétázunk"-nak olvasta szerintem <#taps>

Repatarurgyán

Ozzyehh
#7165
What are you talking about?

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7164
Muszáj szivatni minket?

Ozzyehh
#7163
már betáraztunk😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

TDC Geronimo
#7162
Szed új patchet megint, patcheljetek ne este kelljen.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7161
A béta beli élmények remélhetõleg segíteni fognak majd nekem is az optimális döntés meghozatalában 😊

PiszkosFred
#7160
Imperial verzióhoz ellenben van, az Imperial, mint játszható 10. faj. Késõbb ez majd megvehetõ (az accountot lehet majd upgradelni Imperial verzióra), vagy feltehetõleg unlockolható lesz szabadon ingame is. Ez utóbbi csak félmondatok alapján egy remény, pletyka, semmi hivatalos.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#7159
"Extra".

Parasite Eve 2, best game EVER!

kemotox
#7158
Oké, köszi, helyes, ezt akartam hallani/látni😛 Gugliztam ezerrel de semmi ilyesmit nem találtam.

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

PiszkosFred
#7157
Nem, Pre-orderhez nincs extra nemzet/faj.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kemotox
#7156
"+ Scuttler Vanuty pet és mind a 9 játszható kaszt és egy kincses térképet is ad a kód." ? Lesznek olyan kasztok amikkel csak az elõrendelõk tolhatják?

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

PiszkosFred
#7155
Te leszel az isten, mert õk csak a Diablo 4-5-6 ismerik 😊 Nem szabad mindent túlbonyolítani. Élj a mának 😊 (még ha elcsépelt is ez a mondás). Ha tetszik valami, vedd meg, élvezd ki, és ne azt nézd, hogy mi lesz 10 év múlva... @szerintem

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Különc
#7154
Ja, de szerinted én mit fogok kapni az unokáktól, ha meglátják a Diablo 3 dobozt? "Ej tatter, te balfasz..." Vagy mikor én nézek rá...

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#7153
A Diablo az egy fájó pont nálam is...