The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#7252
Gamespot cikk 4 perces ingame HD videóval azoknak, akik még melóznak 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ozzyehh
#7251
😄DDDDDDDDDDDDDDDDD

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Különc
#7250
Visszanézek 1 óra múlva elolvasni az 500 hozzászólást a szerver crashrõl <#wave>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Ozzyehh
#7249
jah oké csak fura volt mert már 5 perce tölt folyamatosan 😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7248
Türelem, olyannak kell lennie.

Ozzyehh
#7247
átállítottam a régiót, de elég sokáig tölt:/ crash?

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

PiszkosFred
#7246

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7245
ELINDULT!
#7244
Elindult a beta.

Ozzyehh
#7243
*sight* még két óra

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7242
még mindig régiónként 1 mega server.

twitch.tv\mnk_official

#7241
1 Mega server! Tetszik érteni?
#7240
<#banplz><#bdead><#violent><#kocsog><#idiota><#action><#boxer><#fogmosas><#levele><#mf2>

Ozzyehh
#7239
<#idiota><#taps>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7238
Nem tesztelik külön EU régiót? Csak USA server lesz stress testen?

eso-nemesis.blogspot.com Aldmeri Dominion Armen

#7237
Ment! xD
#7236
Igen én szeretnék 😊 Elõre is köszönöm!

PiszkosFred
#7235
Nem csak te, aki regelt az kapott most (bár 1-2 kivétel midnig akad). Ezen felül a curse.com-on is van még vagy 200 000 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7234
Kér még vk béta kódot? 26 címmel regiztem mindre kaptam van még 3-4db...xD
#7233
Szia mindenki!
danone
#7232
Elméletileg számunkra (GMT+1) a kora-éjszakai, valamint a koradélutáni órák a legkedvezõbbek globális játékoseloszlást nézve (tehát kb 02-06-ig és 14-18-ig). Ekkor érdemes leginkább próbálkozni. A világ egyik nagyobbik fele megy feküdni, a másik pedig ébredezik. 😊

Persze ez csak elmélet, de a különbség lehet akár 60-70% is.
#7231
nem,dehogy! számomra biztos nem, azért írtam ,hogy ellenben sokan mennyire annak veszik akik össze-vissza szórogatják a +/-

Terawatt
#7230
Ez most a pénisz mérickélésrõl szól? 😊 Régóta olvasom a fórumot, de csak hébe-hóba írtam.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7229
neked pl van 11 pozitív meg 6 negatív.....ellenben nekem meg már 1000 feletti értékelés😄 te nagyon jelentéktelen fórumozó leheccc😄😄

#7228
Nekünk kell átírni, nem neked 😊

Terawatt
#7227
Hiszek benne, hogy a javulás útján vagy, így tõlem kaptál egy pluszt. Ne felejts el majd meglátogatni ingame az elsõ templomot. Hail to Mehrunes Dagon <#worship><#zavart1>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7226
-27 (410/716)

de ráérnek az emberek😄

Ozzyehh
#7225
Most jó?? a tökömet elhajítom párizsba.... minek kell ez a mínuszolás, persze, hogy -50-nél vagyok amikor teljesen feleslegesen is lehet mínuszolgatni...

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

PiszkosFred
#7224
Még rosszabb lesz a megítélése, efelõl ne legyen kétséged. Milliószor le lett írva, hogy az ESO felfogása, megvalósítása, lassabb játékmenete, stb. nem fog tetszeni azoknak, akik a mostani népszerû mmokon nõttek fel, vagy azokat szeretik. Õk csak gyomorideget kapnak a játék alatt, nem élményeket.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7223
"Ennyi pontszám alatti hozzászólás elrejtése/Ennyi pontszám alatti felhasználó elrejtése" - vmelyik a kettõ közül.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7222
hát most 20 perc alatt azért kapott 230 dollárt:S

BoneDragon
#7221
Mert rosszkisfiú voltál és sok a mínuszod.

PiszkosFred
#7220
A "-50" szûrõt írd át "-100"-ra, az sg.hu profilban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#7219
Lenyíló fülre gondolok, hogy megjelenjen a kommented.

Kíváncsi leszek a béta után hogy fog megváltozni az emberek véleménye. Szerintem sok fog múlni a mostani béta eredményén.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Ozzyehh
#7218
Hát ez érdekes... ha valaki megtudja mondani, hogy hogyan kapcsoljam ki akkor offolom, de fogalmam sincs amúgy, hogy miért van 😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

#7217
Mindig rá kell kattintani egy kis nyílra, hogy el tudjuk olvasni az üzenetedet.

#7216
én bírom Kungen-t ,de nem csak az õ streamjén oltják a TESO-t....

Sacriel,Cohhcarnage,Lirik,MMODEN mindenhol puhatolóztam és lesújtó az emberek véleménye és nem értem,hogy miért.....

Ozzyehh
#7215
spoilerben? én nem látom, hogy abban írnék😄

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Terawatt
#7214
Miért írsz mindig spoilerben vagy akármi is legyen itt a neve <#wilting>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Ozzyehh
#7213
annyi baj legyen... ahogy alább említette MaRee kevesebb hülye kevesebb lagg <#nyes>

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

Terawatt
#7212
Én ManvsGame-et szoktam nézni. Szóba került a játék, és õ se nagyon ugrál a Tesoért.(Látványvilága nem ragadta meg, pedig Skyrimet sokat tolta) Attól nem félek, hogy egyedül maradunk ingame. <#idiota>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7211
Annyi baj legyen, 5000 hülyével kevesebb lag 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Ozzyehh
#7210
+1

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

PiszkosFred
#7209
Ilyenkor mindig egy 90-es évekbeli cikk jut eszembe, egy nagy nulla (sport)újságíró tollából. A drága munkásember elment az aktuális mtk-fradi örökrangadóra, és beült a fradi táborba, hogy majd jól megfigyeli a szurkolást, és leírja "oknyomozva" a dolgokat. Az mtk szerzett egy gólt, ez a barom meg felugrott örömében. A biztonságiaknak kellett kimenteni abból, amit kapott a következõ 2 percben. Aztán lehozta a cikket, hogy mekkora gyökér egy társaság a fradi tábor, és kikéri magának a magyar fociszeretõk nevében, hogy õt, mint a törvénytisztelõ szurkolót majdnem meglincselték ottan... (mondom ezt Debreceniként, sz'al pont leszarom, ha ezek odafenn egymást ölik 😊) Értsd a párhuzamot 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7208
En nemtudok olyan streamet nezni, jatektol, streamertol fuggetlenul, ahol ha a teso szob kerul ne kopkodes lenne. Ez ilyen.

Szaruman
#7207
Meh... a preordernél nem mentem lejjebb ^^ És tényleg ott van 😄

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Különc
#7206
Mert Kungen maga és aki nézi az proli

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#7205
Epicet faileltem, de talan igy megtalalod.

#7204
szundíts egyet😊

Crokin
#7203
Legalján.

Repatarurgyán