The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7303
Igaz, bár ez nagy részt a launcher, egy admin/moderátor törölné a kommentem?
benőmenő
#7302
zOMG megy a játék!!!44négy
#7301
Csak óvatosan a kép megosztásokkal nehogy bepereljenek 😄 ugyebár titoktartás kötelez még egy screent sem publikálhatsz a játékról.

Whysper elment a key! jó szórakozást!
j0nNyKa
#7300
johat nyilvan feladtam, ez vagy hulye vagy troll vagy mind2 😊
nektek jo jatekot, en meg mindig dc hegyekre szamitok, ugyhogy majd vasarnap kornyeken benezek

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#7299
Bocsi, hogy még ezen lovaglok, de ötletem, se az oldalon se a játékba nem találom a régiót. :/

#7298
sok sikert vele Johnnyka......

benőmenő
#7297
Páran már rá lehetnek szabadulva.
Megcsináltam a karit és percek óta megy a requesting character load...
#7296
https://account.elderscrollsonline.com/users/account --- ide van regelve userem.
#7294
Pedig komolyan mondtam <#puszi>
#7293
ˆ sayiid: igen neked akartam 8)

Jonnyka. felvagyok regelve curse-re
PiszkosFred
#7292
Viszont a restoring order már nem bugos, végre egy hónap után be tudtam fejezni az utolsó lépést 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7291
Miért? Egész korrekt a cikk, Gyu és mazur is leírta mit tud jelenleg a játék, hibákkal és a TES feelinggel. Mocsyval nem kell foglalkozni, õ annyira elvakult és hithû wow játékos, hogy ha fizetnél érte se írnak jól bármely más mmoról. Õ ilyen, tudni kell kezelni a dolgot, és lehetõleg jelen lenni majd tíz év múlva, ha bezár a wow, mert azt a hisztit amit le fog vágni, azt látni kell 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7290
Nem nekem akartad?😄
j0nNyKa
#7289
es curse.com -ra tudsz regisztralni?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#7288
Én kérhetnék egyet mert nekem nem küldtek pedig már nyár óta fel vagyok regelve?
#7287
Nem tudom, hogy mit valtoztat az ha alapjaban valasztom ki a grafikai beallitasokat de finomhangolasnal nem lehet tenylegesen testre szabni. Ez fura.
ricsaj
#7286
Köszi de akkor marad inkabb a bolt a plazaban mert kb ugyanannyi de ez 300m-re van tolem. Meg atvaltassal postakoltseggel az meg dragabb is lenne

#7285
Én most telepítem a játékot. Rakat béta keyem van de mindenki kap most aki regisztrál szóval mind1 is. Nem tudom milyen érzéseket fog kelteni mert én még sosem játszottam egy elder of scroll-al sem.
drop
#7284
kérdés nektek van olyan hogy q instancolt rész nem tölt be ?most main story barlang pl

#7283
Vissza néztem most újra, a te képeden is amit beraktál van PTS (nyilván független a gondomtól), de pl nálam nincs, de van opció rá, de a tesómnál nincs. 😄
j0nNyKa
#7282
ma linkeltem konzolokszervize-t, pl ott

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

danone
#7281
Egyik monitoron Téli olimpia megnyitó, másikon az TESO. Az élet szép ^^
#7280
én ezt nem értem megy a rinya hogy 2007 es grafika , de nekem leesett már az állam nem egyszer...
#7279
Igen, nekem is ott van. De hidd el tesómnál nem, sõt nála jobb oldalt még egy PTS opció is van. Elég furcsa. Most a játékba partyba tudunk lenni, meg friendsek, de egy helyen vagyunk és nem látom.
ricsaj
#7278
Nem teged kovezunk meg. Mindenki tudja hogy a GSnel szarpocsu wow gyokerek vannak ha egy mmo tul mutat a klikk es 1234en akkor az a ketbalkezes gyoker azt irja rola hogy szar. Az a baj hogy sokan olvassak.

A masik pedig egy kerdes lenne: tud valaki olyan oldalt ahonnan £90alatt megkapom a imperialt postakoltseggel egyutt?

#7277
Ezek orultek!?

"A Bethesda a World of Warcraft trónfosztására készül a The Elder Scrolls Online-nal"

Ezt maguk talaltak ki vagy a Bethesda tenyleg tett ilyen kijelentest? Nem hinnem ...
Lehet a cimnel nem is kellene tovabb olvasnom ha mar igy kezdodik xD
j0nNyKa
#7276
erdekesseg: mult pentek ota 1263 hsz erkezett 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#7275
<#banplz>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7274
Miért nem hagyák a tesók TESÓ-zzunk legalább 1 hetet, miért csak 3 napot?
#7273
Lehet sokan megfognak most kövezni skyrim rajongók és teso rajongok.
http://www.gamestar.hu/the-elder-scrolls-online-betateszt.html
GS TESO

Ez itt a GS beszámolója a játékról és a béta perceirõl.
Mit ne mondjak nem lesz egy világmegváltó játék de biztos lesz olyan aki élvezi. fõleg rajongó..
#7272
Nekem is szaggatgat minimálisan fõleg ha valami speckó effekt van. Lejjebb vettem az árnyékokat, most viszont lefagyott vagy nem tudom de 4perce tököl valami loading screen 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

BoneDragon
#7271
Milyen vihar elõtti csend van...
Eddig csak a karaktergenerálásig jutottam, de teljesen megvagyok elégedve vele. Átlátható, részletes, nem is kell ennél jobb. El is készítettem a kis fekete párducomat. <#finom>

PiszkosFred
#7270
Megnéztem liveon, ott van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7269
Remek, hamarabb indult de mégse szólnak legalább egy emailt küldhettek volna 😄 kösz, hogy szóltál!
#7268
úristen milyen hate megy a zoneon hogy milyen szar , pedig nagyon jó
#7267
kicsit esett az FPS😛

kemotox
#7266
C betû és bal felsõ sarok.
xalyy: Én már toltam egy negyed órát vele... Már megy😛

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#7265
MINNYÁ INDÚÚÚ 😄DD
Ozzyehh
#7264
srácok hogy láthatom a haveromat? csak egy nyilat látok, nem tudom hogy kell instanszot váltani help😊

Amd Athlon 4x 750k, 8gb Corsair 1600mhz, Amd R9 270 2gb

drop
#7263
pvp kilépés keres portált shirent vagy mit ugy lépj ki

#7262
Hmm, fasza. Belépett nekem is végre egy 10 perces várakozás után, irány Tamriel.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Acidlich
#7261
Jo otlet reszukrol, igy legalabb nem mindenki 6kor zuhan ra a serverekre

#7260
hmm hol az xp bar ?
PiszkosFred
#7259
Múltkor is ment már 16 körül. Hivatalosan 18:00-tól van a kezdés, de a kapukat kinyitották két órával korábban, a jelek szerint most is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7258
Hoyhogy elindult a teszt ennyivel hamarabb?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7257
Akkor azóta változott, még jobb 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7256
Na most akkor mivan? Hogy-hogy megy 2 órával hamarabb? Én is beléptem, nekem is forog alul. A launcser nekem sem olyan mint a #7246-ben.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7255
Nem kell velük foglalkozni. Úgyis te döntöd el, hogy tetszik e, nem más.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

kemotox
#7254
Egyértelmû, hogy mirõl van szó... Ha tényleg szar lenne szerintük, akkor valszeg nem nézegetnék, hogy más játszik vele... Tolnák õk is, csak nem engedi fel õket a játék. És ezért világfájdalmuk van. Vagy mint amit Freddy mondott, hogy valami ellenzékbõl valóak és propagandázni mentek oda 😄 (Tudod divat az mostanság, hogy ha játszol egy játékkal akkor kötelezõ minden másnak szarnak lennie)

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#7253
Miért lehet az hogy nincsenek meg ezek az opciók meg? Tesómnál más picit a launcher és nála nem lehet beállítani a régiót.