The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Azért ez így durva minimumon, kb 15 éves játéknak néz ki, de lehet keveset írok.
Ez a sok rohangáló ember furcsa, és az is, hogy az ellenfelek összes távolsági támadása ilyen homing missile, tehát nincs az mint a többi TES-ben, hogy majd kikerülöm és kész.
Eddig a legjobb mmo, amit próbáltam, de nem fog rávenni, hogy lemondjam a DaS 2 elõrendelésemet 😄
Gondolom ez is az mmo mivoltból fakad, hogy brutálisan be bír szaggatni, a tutoriálban voltak 25 frémes részek helyenként, a sok npc-t és player-t biztos nagyon szereti a cpu.
BTW csak szerintem fura, amikor egy Khajiit engem kér meg, hogy oldjam meg a patkánygondjait? 😄
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Masik meg, mar a nagyanyam kutyajanak is van kulcsa stress testre minek az NDA, hadd streameljenek szerencsetlenek.
amugy a kis mapokat megmutatod nekem? esetleg az ocsmany textura ismetlodest is melle csaphatnad, illetve az alacsony latotavolsagot is
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Mekkora lvl kell a pvp-hez, tudja valaki?
Aki pedig nagyon bétázza, a verziószám már 1.0 felett van..
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ezt, hogy juttassam el hozzájuk?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
En a "paraszt magyar" veszem meg 3 peldanyban hogy a kolykok se vitatkozzanak, ebbol egy Imperial Edition.
Es mashol a vilagban sokan gondolkoznak meg hasonloan mert nagy nagy nev, nem akkora mint a SW, DE az SWvel ellentetben ez egy olyan jatek amin nem ront hanem nagyon erosen javit az hogy MMO lesz. Ne felejsuk el ennek a solojaban is nagyon jol volt megoldva a kuldetes es fejlodes rendszer.
A masik meg az hogy 200M nem egy nagy penz ilyen teren, mert nagy jatekoknal az 1M vevo siman van mar a launch napjaig
Azért szép a graf. High-on van most.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
negyedszer loggolok ki majd be.
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
ˆ sayiid: köszönöm. 8)
twitch.tv\mnk_official
Azért vigyázzatok a játékkal könnyen meggyúlhat a vidikari 😛
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
MadWolf#11626
de tetszik hogy sokan megköszönték mikor heal-eltem egyet.eddig megvett kilóra.
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Összeségében: jó játéknak ígérkezik.