The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7403
Eddig ez a játék az swtorra hasonlít nekem a legjobban, jöhet a fujjogás 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

BoneDragon
#7402

#7401
Azért egy Stress testen nem vártam volna login queue-t

#7400
Na , quele azaz sorbaállás van 😊
#7399
queue. 8min
#7398

#7397
Login Queue van most már ...ez bíztató

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7396

#7395
Kulonben amit edig lattam az tetszett. Nem volt lag siman, futott a jatek, semmi buggal nem talalkoztam.
#7394
Az elsõ kolléga véleménye, hát finoman szólva sem mérvadó. Én nem szoktam leugatni ezeket az gamer újságírókat, mert láttak már egy pár Rise&Fall-t, de az elsõ botrányosan wow pisti, menjen csak vissza oda való 😄

Ahet
#7393
Gond van az egyik területrõl való átmenetellel egy másik területre. Aki bent van és nem vált térképet, az tud játszani, aki megpróbálja nagy valószínûséggel kidobja a játékból.
Amíg nem oldják meg ezt a gondot nem engednek be új játékosokat.

The gods have disconnected you ...

DasIsFuck
#7392
Mint gyengébb konfigos, kapásból ha bejutok kezdjem azzal, hogy amit tudok minimumra leveszek?
mert a rendszerkövetelménye ezt nem feltétlen indokolná, de ahogy itt olvasom vannak problémák..

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

#7390
Server maintenance van, valószínûleg csak login szerveré, de most ne lépjen ki senki😊

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

PiszkosFred
#7389
Nem raknak tojást, de tojásból kelnek ki 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7388
az csak szexuális segédeszköz😛

PiszkosFred
#7387
Hist miatt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7386
De akkor minek van a nõstényeknek melle?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7385
Crash volt nalam is azota nem lehet belepni.
#7384
tojásrakók😛

#7383
valami rést kifogtál a pajzson én 25 perce nem tudok belogolni

PiszkosFred
#7382
Akkor mázlim volt, mert egy instance loadingnál besültem, altf4 és nincs 5 perce, hogy újra a barlangban vagyok Stonefallban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7381
Szerintem semmi baj nincs a véleményeddel. Sokan azt várták, hogy ez egy "új Skyrim" lesz, hát nem az. Sok embernek vannak emiatt visszás érzései a játékkal.

Amúgy ha úgyse tudtok belépni, egy ingame chat vitában segítsetek:

Az argonianok hogy szaporodnak? <#vigyor>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

kemotox
#7380
Mi trollkodás abban, hogy leírtam a véleményem? Meséld már el.

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

kemotox
#7379
Hajajj úgy néz ki nagyon beletapostam a lelki világodban a múltkor a modi topikban 😞(

when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

#7378
Azt írja, hogy a szerver most megy karbantartás módba. Aki benn van, az még játszik, de új login nincs.

#7377
pedig nem😄

Jeffjohnson
#7376
kb. 10 perce folyamatosan próbálkozom és a már lent is linkel Maintenance mode jön fel aztán egy percig rá se lehet nyomni a play gombra. Úgyhogy nem.

PiszkosFred
#7375
Pedig de.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Jeffjohnson
#7374
Ne aggódj be se lehet logolni úgyhogy nem vesztesz sokat.

#7373
áááá de hülye vagyok az a FÕZÉS😄 azthittem ilyen mágikus recept gyártó skill😊

jaja árnyékot kikapcsoltam,mert 15-20 fps-t zabált fel

#7372
na van porges a forumon 😊
kar, hogy mire lejön hétfõ lesz
PiszkosFred
#7371
Árnyék bugos szerintem, vedd le. Receptek miatt pedig keress egy kocsmát, ott fõzz! 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7370
aki bent vagy ne logoljon ki,mert be sem lehet logolni😄

#7369
kicsit meleg nekem is:S

Különc
#7368
Meglepõdött bárki is?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#7367
Egy srác most írta chatre hogy a másik gépén megfõtt a videokártya 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7366
Hát én most jutottam el egy régi morrowindes területre és olyan nosztalgia kapott el. Már ezért megérte. 😊
#7365
Fred kraftolgatsz? most nyomok reszörcsöt levehették volna a 6 órás idõt,mert így nem fogok sok mindent kifejleszetni a Béta alatt😛

A receptes szakmának a mûhelyét nem lelem:S

#7364
nem mindegy milyen a minimum grafika, de tényleg . . . .
nem is értem
bár a 15 az erõs túlzás, 98-ban örültünk volna neki 😊
#7363
Bárki bármit mondd, én nem is vagyok egy nagy TES-rajongó, kicsit skyrimeztem kicsit morrowind, de nem ájultam el tõle, de karaktert csináltam beléptem, és ez a játék már akkor is megéri a pénzét, ha elfejlõdök 50-ig és vége... Hozzáteszem 2004 WoW béta óta játszom MMO-kal, volt nálam Conan,Swtor,Gw2.

#7362
<#violent><#violent><#violent><#gun><#gun>

#7361
PiszkosFred
#7360
Hát, mondták, hogy le lehet butítani nagyon, hogy bármilyen gépen fusson, de ennyire retrora nem gondoltam volna. Viszont, így most már biztos, hogy az melós gépen is futni fog 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#7359
maintrance van lol most irja

#7358
ÉN sem 😊 Biztos most szabadult rá a nép, vagy épp tesztelnek.

Off: sz SWTOR spemmel Nephin 😛 Már a 3. emailt küldi az új repcsi módjáról..
ricsaj
#7357
Nem azzal akarok jonni h beta mert majdnem végleges, de EZ EGY KURVA STRESS TEST (mar bocsanat) amiket felsoroltal mind server altal kezelt dolgok ami nemtudom mennyire de valoszinuleg szenvedésben van.
IGEN szerver miatt is lehet ocsmany egy textura a tobbi meg szerintem is egyertelmu

#7356
na most nem tudok belogolni

#7355
hogy lehet morpholni ? 😄
#7354
A chaten is ezt nyomja pár ember, hogy kicsik a mapok. Egyébként ez most open world, vagy minden zónának külön töltõképernyõje van?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak