The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

A mohának mindig a déli oldala fás!

Amíg nem oldják meg ezt a gondot nem engednek be új játékosokat.
The gods have disconnected you ...
mert a rendszerkövetelménye ezt nem feltétlen indokolná, de ahogy itt olvasom vannak problémák..
"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amúgy ha úgyse tudtok belépni, egy ingame chat vitában segítsetek:
Az argonianok hogy szaporodnak? <#vigyor>#vigyor>
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
when the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
jaja árnyékot kikapcsoltam,mert 15-20 fps-t zabált fel
kar, hogy mire lejön hétfõ lesz
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
A receptes szakmának a mûhelyét nem lelem:S
nem is értem
bár a 15 az erõs túlzás, 98-ban örültünk volna neki 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Off: sz SWTOR spemmel Nephin 😛 Már a 3. emailt küldi az új repcsi módjáról..
IGEN szerver miatt is lehet ocsmany egy textura a tobbi meg szerintem is egyertelmu
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
