The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Running
#7453
Ennyi gyökeret, akik írnak errõl a játékról, valami döbbenet. Még mindig ott járunk, hogy nem lesz WoW killer, fantasztikus.
Remélem az összes kretén eltakarodik majd a megjelenés után egy hónappal és keresik tovább a WoW killer mmo-jukat.

PiszkosFred
#7452
Egy átlag mmoban igen, egy online rpgben elég.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7451
Skyrim-hoz kepest elore lepes az action bar gyors hasznalata de egy atlag MMO-ban ez a par gomb keves.
Terawatt
#7450
Alt+f4 és menni fog másodjára 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

TDC Geronimo
#7449
Hát ez a combat még mindig elég lapos, mondjuk valamennyit lépett elõre az elõzõ beta óta.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7448
Nekem is ez van.

ricsaj
#7447
Linket! 😉

#7446
20 perce nem tudok belépni új karakterrel 😞 Haverommal egy idõben alkottam, de Õ Angliából bent volt rögtön
#7445
Jaj, nagyon hosszúak a töltési idõk. Öt percig kell várni, míg egy kriptába be tudok menni egy egy perces küldetés miatt <#gonosz3>

Egyébként másnak is okoz gondot a mobok megkülönböztetése a játékosoktól? Én gyakran azt hiszem a playerekre, hogy õk is ellenségek, de ahogy a tömeges harcokat elnézem elég sokan próbálnak egymásra vagdalkozni 😄 Mielõtt bele kötne valaki nyilván nem a skeletont nem tudom megkülönböztetni a többi playertõl hanem mondjuk egy embert.

És miért ilyen kevés goldot dobnak a mobok? Bármit öltem eddig egy gold volt a legtöbb, ez nagyon kevésnek tûnik tekintve hogy mennyibe kerülnek a dolgok jelenleg.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7444
Thx. Most mar jó 😊
#7443
Nem akarom meggyõzni, csak jót nevetek, hogy égeti magát, azért ez az angolcucc tényleg kíííííínos... 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7442
Hát Nephin, kitartást! Bementél a troll barlangba a GSO-n, ellent mertél mondani az mmo szinten a legelvakultabb szerkesztõjüknek, és erre jön az ovi megvédeni az óvóbácsit. 😄 Már fenyegetnek... Sosem fogod mocsyt meggyõzni, csak ha leitatod, de másnap úgyis letagadja, hogy igazad volt 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7441
ne használj ékezetet!

twitch.tv\mnk_official

#7440
Ékezetek nélkl írd

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7439
Sziasztok.
Kaptam key-t a stressz tesztre de amikor próbálom aktiválni akkor amikor megkel adni a címet ott mindig valami billing adress hibával eküld lehet hogy rosszul írom be amit kellene valaki megmondaná milyen formában kel megadni esetleg.
PiszkosFred
#7438
Egy restoration staff és bárki lehet backup healer.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7437
Templar jobban bejon mint gondoltam volna. Elsodleges healer a jatekban ha jol latom a skilleket de inkabb hybrid. A tobbi class-nal is vannak/lesznek tamogato heal-ek? 😊
PiszkosFred
#7436
Xp alapon lép a karaktered. A skillek pedig használat és a karakter szintje alapján. A képességek használat alapján. Mágusok könyvekkel, Harcosok daedrákkal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7435
Nekem épp, hogy nem nagyon akar mûködik, érdekes. A kocsmás küldetés tényleg jó volt. Thieves guild még nincs? Egyébként a fejlõdés hogy is mûködik tulajdonképpen, mi alapján lépünk szintet? A skill használattal, mint az eddigi ES játékokban? Mert egyes küldetések teljesítésekor is lépek szintet, ilyenkor "skillpontot" ad a játék xp helyett?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Terawatt
#7434
Újra kellett indítanom, mert beragadt a töltõképernyõre, már majdnem anyáztam, erre sor nélkül beengedett, és szinte instant betöltött a játék is. Yay! <#vigyor> (lehet, hogy egy ideig tartja a helyed, ha ki dcznél?)

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

DasIsFuck
#7433
letöltött 30 gb-t mi a franckan kezd megint letölteni ahelyett h installálná?....

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

tutituti
#7432
szerintem a lopakodás pont hogy túlontúl jó!
bármilyen kasztot próbáltunk csak odalopakodunk egy enemy mögé és nem elég hogy a hp 80%-át leveszi még stun-olja is.konkrétan esélye sincs a kisebb moboknak.

A kocsmai küldetés viszont tetszett 😊
ahol a bort kell ellopni.Elég nehéz volt rájönnöm hogy is lehet megcsinálni,de mellettem is próbálkoztak.Végül kicsit besegítettem mikor rájöttem.

Vannak vicces mellékküldetések.Ami még zavar hogy felesleges szinte a kill.1 arany ha esik meg néha fegyver.bár gondolom mert még az elején vagyok.lvl6 körül mozgok épp.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

McHaals
#7431
mondjuk karakterválasztásnál meg kidob hibával...
van itt még mit foltozgatni úgy érzem 😄

MadWolf#11626

McHaals
#7430
na jó most már énis bent vagyok, kb 10 perc alatt

MadWolf#11626

Terawatt
#7429
Engem hamarabb bedobott, mint a kiírt idõ. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

McHaals
#7428
kár volt elmennem futni, én hülye azt hittem, hogy egybõl bejutok mint fél 6kor

MadWolf#11626

McHaals
#7427
48 perces queue

MadWolf#11626

DasIsFuck
#7426
igen, rájöttem elnézhettem, összezavart h a launcher csak 30-at írt, de annak is illett volna jeleznie h a telepítéshez még 30gb kell...

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

#7425
Nekem is 30 gigát használ kb. Mindjárt lvl 10 vagyok, remélem ki tudom próbáni a pvp-t.

#7411

Nem tudom, nekem az jön belõle. Sajnos nem olyan szabad a világ mint képzeltem, az eddigi területek instanceolva vannak, a küldetés lineáris és csak úgy tudsz(legalábbis úgy van értelme gondolom) elõrébb haladni, hogy cisnálod az egymás után következõ küldetéseket. Minden npc le van szinkronizálva mint a tor-ban, ez tetszik. A sztori eddig érdekes, bár engem annyira nem érdekel, mindig is a szabadsága miatt tetszettek az ES játékok, ami itt nincs, legalábbis ez alatt a ~10 szint alatt nem ez jött le, késõbb lehet ez lesz.

A lopakodásnak én sem sok értelmét látom, a területek és a grafika tényleg nagyon szép. A harcrendszer nekem egy csöppet fura, mint valaki említette, olyan arcade-os egy kicsit, vagy nem tudom hogy mondjam. A karakterek futása is fura, olyan hátulról nézve a karakterem, mintha orra akarna esni 😄 First person módban nekem eddig lehetetlen volt játszani.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7424
Hivatalos system req-ban 60 van. DVD-rõl telepítve vszínû elég lesz a 30-35 is, de digitális letöltés esetében 60-65 a temp fileok miatt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Tatyla
#7423
TESO oldala nem akar beloggolni az oldalra hogy beírjam a kulcsot,mondom jelszó változtatás de a nevet sem fogadja el az e-mail cím mellé... <#falbav>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7422
valami van 😊

A mohának mindig a déli oldala fás!

DasIsFuck
#7421
nyilván telepíteni nem kell csak játszani....
jelezni kellene h 60 kell a telepítéshez minimum..

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

#7420
Az a játék igénye de a telepítésnél a win mint ideiglenes fileok szintén használ 30-at.
Azokat bontja ki az install ami +30, de után törlõdnek.

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7419
36 perc fincsi 😊)) Azt viszont nem értem ,hogy lehet negatívum az, hogy 60 GB hely kell neki, hát apukám 1 terrás winyó 15 ezer 😊 Vagy letörölsz két elõzõ játékot. Továbbá nem értem a nem megy a 4-5 éves videokártyámon dolgot sem 😊 Csak szólok annyi idõs kártyán már a WoW is laggol raid környezetben 😊

drop
#7418
nem tudom de azért gáz hogy felfelé megy az idõ k.. anyukat

DasIsFuck
#7417
akkor miért csak 30-at írnak a rendszerkövetelménynél?

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

drop
#7416
60gb

drop
#7415
8 percröl 22 percre nem is szidtam a játékot xd

DasIsFuck
#7414
mennyi hely kell ennek, 30gb-ot írt, de az nem volt neki elég....

"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"

BoneDragon
#7413
16 percnél kiléptem, boldog lehetsz. 😄

#7412
én is csak olvastam valahol...

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7411
Miben hasonlít rá szerinted? Ém spec nem tudom mihez hasonlítani, sõt a TES játékokkal sem játszottam, de nagyon tetszik. Viszont a lopakodásnak egyenlõre semmi értelme és nem csak azért mert mire a mob közelébe lopakodsz átmegy rakta a játékosok fele és már rég halott. Nemsokára indítok egy sorcit is mert a nightblade-hez képest mintha gyorsabban henteltek volna. Mindenki megy mint a tank ami viszont kissé zavar. De a grafika ultrahájon nagyon szép 😊
PiszkosFred
#7410
Sose volt az, ez kb akkora marhaság, mint a yeti vagy a loch nessi szörny. Egyszer valaki kitalálta, és azóta minden idióta ezt ismétli. Hiába is írták a fejlesztõk, hogy a hero engine csak tervezésnél kellett a legelején, látták mit tud, és inkább saját motort írtak a játék alá.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7409
lépjetek ki akkor elõrébb kerülök😛 majd elmondom milyen volt😄😄😄

Torzonborz
#7408
Nem , párszor el lett már mondva hogy semmi köze a HE-hez.

Susarc : változik az csak nagyon ritkán frissül , nekem 8:21-rõl felment 8:59-re 😄

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

BoneDragon
#7407
Cserébe viszont növekszik. 8 percrõl 11 lett. 😊

#7406
hát nem, viszont nõ! eddig 3:37 volt most 7:45 😄

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7405
elvileg a motorja annak az alapja

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7404
BÓNUSZ! NEM CSÖKKEN A QUEVE TIME😄😄😄