The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Remélem az összes kretén eltakarodik majd a megjelenés után egy hónappal és keresik tovább a WoW killer mmo-jukat.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Egyébként másnak is okoz gondot a mobok megkülönböztetése a játékosoktól? Én gyakran azt hiszem a playerekre, hogy õk is ellenségek, de ahogy a tömeges harcokat elnézem elég sokan próbálnak egymásra vagdalkozni 😄 Mielõtt bele kötne valaki nyilván nem a skeletont nem tudom megkülönböztetni a többi playertõl hanem mondjuk egy embert.
És miért ilyen kevés goldot dobnak a mobok? Bármit öltem eddig egy gold volt a legtöbb, ez nagyon kevésnek tûnik tekintve hogy mennyibe kerülnek a dolgok jelenleg.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
twitch.tv\mnk_official
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Kaptam key-t a stressz tesztre de amikor próbálom aktiválni akkor amikor megkel adni a címet ott mindig valami billing adress hibával eküld lehet hogy rosszul írom be amit kellene valaki megmondaná milyen formában kel megadni esetleg.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"
bármilyen kasztot próbáltunk csak odalopakodunk egy enemy mögé és nem elég hogy a hp 80%-át leveszi még stun-olja is.konkrétan esélye sincs a kisebb moboknak.
A kocsmai küldetés viszont tetszett 😊
ahol a bort kell ellopni.Elég nehéz volt rájönnöm hogy is lehet megcsinálni,de mellettem is próbálkoztak.Végül kicsit besegítettem mikor rájöttem.
Vannak vicces mellékküldetések.Ami még zavar hogy felesleges szinte a kill.1 arany ha esik meg néha fegyver.bár gondolom mert még az elején vagyok.lvl6 körül mozgok épp.
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
van itt még mit foltozgatni úgy érzem 😄
MadWolf#11626
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"
#7411
Nem tudom, nekem az jön belõle. Sajnos nem olyan szabad a világ mint képzeltem, az eddigi területek instanceolva vannak, a küldetés lineáris és csak úgy tudsz(legalábbis úgy van értelme gondolom) elõrébb haladni, hogy cisnálod az egymás után következõ küldetéseket. Minden npc le van szinkronizálva mint a tor-ban, ez tetszik. A sztori eddig érdekes, bár engem annyira nem érdekel, mindig is a szabadsága miatt tetszettek az ES játékok, ami itt nincs, legalábbis ez alatt a ~10 szint alatt nem ez jött le, késõbb lehet ez lesz.
A lopakodásnak én sem sok értelmét látom, a területek és a grafika tényleg nagyon szép. A harcrendszer nekem egy csöppet fura, mint valaki említette, olyan arcade-os egy kicsit, vagy nem tudom hogy mondjam. A karakterek futása is fura, olyan hátulról nézve a karakterem, mintha orra akarna esni 😄 First person módban nekem eddig lehetetlen volt játszani.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
A mohának mindig a déli oldala fás!
jelezni kellene h 60 kell a telepítéshez minimum..
"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"
Azokat bontja ki az install ami +30, de után törlõdnek.
A mohának mindig a déli oldala fás!
"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"
"Mi egy bankrablás egy bankalapításhoz képest?"
A mohának mindig a déli oldala fás!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Susarc : változik az csak nagyon ritkán frissül , nekem 8:21-rõl felment 8:59-re 😄
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
A mohának mindig a déli oldala fás!
A mohának mindig a déli oldala fás!