The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7504
Csak mert nem akarok olyan játékot kezdeni ami elõbb f2p áldozata lesz. Volt már részem benne és nem volt kellemes. itt nem arról van szó, hogy nem akarom kicsengetni érte azt a fránya 4-5e forintot. EVE online-tól se sajnáltam 😊
#7503
Ne haragudj de 2-3 óra béta játék után elég nagy butaság eldönteni hogy milyen a játék....
Kifizetsz érte annyit amennyibe egy single player játék kerül, játszol vele egy hónapig aztán majd eldöntöd hogy megéri-e vagy sem. De egy béta délután után megmondani hogy a játéknak többet kell letennie...

Ha csak végigjátszom lvl50-ig a játékot egyszer is megér annyit amennyit egy másik szóló játékra költöttem... és némelyikkel nem is játszottam többet 1-2 óránál.
PiszkosFred
#7502
Kiválasztod, hogy melyik itembõl milyen traitet akarsz megtanulni, majd research opcióval megtanulod kb 6-8 óra alatt, az item eltûnik, viszont onnantól a traitet rárakhatod az adott típusú tárgyra.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7501
lvl12-15 és felette válik igazán érdekessé, az elsõ két zóna aránylag kicsi és egyhangú. Utána nyílik ki a világ, szó szerint.

Havidíj tényleg jó kérdés, PC-sek nagy része biztos, hogy sír majd mint a fürdõs k*rva, de talán lesz egy elõfizetõi bázis. Viszont konzolon más a helyzet, a TES sorozatot mindig is az tartotta el, nem a PC. Ha nekik tetszik majd az, amit júniusban kapnak, akkor nem lesz gond. MS-tal kellene még összebútorozni a live elõfizu miatt, és akkor nem lenne semmi gond.

Leszámítva a több milliós tesztelõ miatti lagokat, nagy gáz nincs a játékkal. Persze, a maradék másfél hónapban így is napi 25 órában kell a performance, grafika, animáció, bugok, stb-ra feküdni, hogy meglegyen minden a premierre.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7500
Üdv!

Valaki megtudott valamit a researchelésrõl és a traitekrõl? 😊
#7499
Tudtommal 50.es szint.
Érdekes játék bár nem tudom a havidíjmatt sokan ódzkodni fognak tõle. Kicsivel többet kell majd letenni az asztalra.
drop
#7498
menyi most a max szint amit el lehet érni a bétába?

#7497
Na hát erre kíváncsi leszek mert eddig a képi világon kívül nem igazán emlékeztet az ES játékokra sajnos.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7496
Ez is egy vélemény :
"After 20+ hours of questing, the game's larger world will open up to you. You should be in the late teens or early twenties in terms of level when this happens......Picture the open world of Skyrim. Now picture that mashed up with Oblivion's world, and maybe even some of Morrowind, too. Bethesda has stated in the past that ESO's world is bigger than Skyrim's, but it's got much more variety, too. Each race's starting experience will differ drastically from the other's, and the size of those stating areas is already bigger than any individual area in Skyrim by leaps and bounds. Once in the full world, you can explore any cave, any ruin, and any town you come across. You can read any book (some of which will provide you with unique quests, and all of which will add to the lore of the world), and you can fight any enemy. This is The Elder Scrolls done on a staggering scope."

Link
#7495
Nem'tom, ez a harmadik karakter amit csináltam ( nekem nem voltak meg az elôzôek a korábbi bétából ) és a többivel mindig minden trunk/urn üres volt.
Terawatt
#7494
Ismerem. Azért kérdem, mert a 3 frakcióra 16 map mindennel beleértve, ami ott van az nem tûnik túl soknak. Fõleg, ha az az endgame, hogy a másik frakciók területeire megyünk át. Endgame nálam a lvl 50tõl kezdõdik, és az az 5 terület, ami itt van a frakciómnál nem tûnik elégnek addig a szintig. Coldharbour passzolom, mert azt nem látom, hogy mekkora stb.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#7493
Clickable fixtures (crates, barrels, nightstands, bread, etc.) are now instanced on a per-character basis as opposed to having to compete with others for the items.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7492
Érdekes, olyan mintha csak egyedül lennék... Amikor a prófétával beszéltem a legelején a terület tele van urnákkal meg ládákkal, mind tele volt, összeszedtem vagy 46 lockpicket, csomó kajaanyagot, meg két kék könyvet amik megtanítottak a Breton és a Durmer crafting style-ra...
#7491
Jobbklikkelj a mapon. 😊

Terawatt
#7490
Térkép területe nagyobb lesz mint ami most megnézhetõ? /gondolom igen, csak nem elérhetõ még a béta alatt, hogy ne lõjék le/ Biztató szót srácok. <#zavart1>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7489
Legutobb semmi ilyesmi nem volt, szoval valoszinusitem, hogy igen.

#7488
Ezek az ultra hosszú töltési idõk a sok játékos miatt vannak?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7487
Én most léptem be, csináltam egy Nordot random kinézettel, elindítottam és már bent is vagyok.
#7486
Én is elszorakoztam vele fél órát aztán feladtam, nem volt elég dps, többet healt kapott vissza. :/
TDC Geronimo
#7485
Nameplatekkel mivan? Lesznek amúgy késõbb? Csak mert elég gázos így. Elég nehéz megkülönböztetni, hogy ki ally, ki ellenség meg ki npc.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7484
Ehh Balrath <#falbav>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7483
Azt a mai napig nem értem, hogy miért szívatják a népet ennyire, hogy se csúszka, se .ini beállítás, semmi. Remélem észhez térnek hamarosan.

A Császár személyesen: 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#7482
FOV még mindig taszító 😞

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7481
sziasztok, van valami infó arról meddig tart ez a maintenance? Köszi!
PiszkosFred
#7480
Nem engedi az idõzítést. Szóval 2:55-tõl érdekes, bár némi spoilert tartalmaz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7479

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BoneDragon
#7478
Interfaceba állítsd be a healthbarokat, talán segít rajta egy kicsit. Viszont én a vendorok jelölését hiányolom, vagy legalább írnák az npc felé, hogy hé vazze rám kattintsál... Teljesen véletlenül találtam rá az árusra egy kis faluba.

#7477
Maintenance😛 akkor jó éjszakát! este remélem megfixálják! amúgy annyira nem volt gáz lag nem is volt mikor bent voltunk! jó lesz ez

Count Adyn
#7476
Annál jobb lesz😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

drop
#7475
behalt a login szerver megint

#7474
Ore-bol hogy lehet ingotot csinalni?
#7473
Nem igazán lehet belépni sajnos a pvp-re jelenleg, nagyon sok játékosnak nem megy most pedig már én is kipróbálnám.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7472
akkor még 3 szint, kíváncsi leszek a pvp-re, eddig egészen jó a játék, mondjuk az elsõ órában megijedtem picit, de aztán mióta megy a béta nem tudom lerakni 😄
drop
#7471
10 a pvp 12 az elsö insta

#7470
Bocsi a hülye kérdésért, de pvp-zni hányas szinttõl lehet, ileltve az elsõ insta menyitõl van?😊
drop
#7469
elsö insta megvolt hát nagyon jó volt tank nélkül xd

#7468
Hmm, pedig itt Stonefallban mintha mindig naplemente lenne, mióta ittvagyok.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7467
/reloadui is segít.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7466
Rosszul látod. 6 órás ciklus van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7465
Jól látom, hogy nincsenek napszakok?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7464
Amúgy a mountokból csak ez a 4 féle lesz vagy lesz majd még? 😊 egyébként nagyon drágák 😊
#7463
Elég sûrûn beakad NPC/QUEST -be a program, a megoldás:

alt, belépés a chat ablakba klikk a mailre, majd megint alt és voálá kienged a rabságból.

A mohának mindig a déli oldala fás!

Running
#7462
Oké köszi, megnézem!

Teppik Amon
#7461
horgászáshoz nem kell bot, csak megfelelõ helyet kell találni, ahol ugrálnak a halak

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

Teppik Amon
#7460
Na most nem tudok visszamenni én sem 😄 Idáig hamar visszaengedett, szinte várakozás nélkül.
Állatjó a játék, nekem bejön!

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

#7459
Nekem nem kellett pecabot hozzá, de lehet elnéztem valamit.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Running
#7458
Daggerfall kezdõn talált már valaki pecabot árust?

#7457


találgatok ezt, -azt
#7456
Lolwut... Nem eztet akartam xD

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#7454
Nem olvastam vegig ugyan a gamestar cikket de full of win...