The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kifizetsz érte annyit amennyibe egy single player játék kerül, játszol vele egy hónapig aztán majd eldöntöd hogy megéri-e vagy sem. De egy béta délután után megmondani hogy a játéknak többet kell letennie...
Ha csak végigjátszom lvl50-ig a játékot egyszer is megér annyit amennyit egy másik szóló játékra költöttem... és némelyikkel nem is játszottam többet 1-2 óránál.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Havidíj tényleg jó kérdés, PC-sek nagy része biztos, hogy sír majd mint a fürdõs k*rva, de talán lesz egy elõfizetõi bázis. Viszont konzolon más a helyzet, a TES sorozatot mindig is az tartotta el, nem a PC. Ha nekik tetszik majd az, amit júniusban kapnak, akkor nem lesz gond. MS-tal kellene még összebútorozni a live elõfizu miatt, és akkor nem lenne semmi gond.
Leszámítva a több milliós tesztelõ miatti lagokat, nagy gáz nincs a játékkal. Persze, a maradék másfél hónapban így is napi 25 órában kell a performance, grafika, animáció, bugok, stb-ra feküdni, hogy meglegyen minden a premierre.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Valaki megtudott valamit a researchelésrõl és a traitekrõl? 😊
Érdekes játék bár nem tudom a havidíjmatt sokan ódzkodni fognak tõle. Kicsivel többet kell majd letenni az asztalra.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
"After 20+ hours of questing, the game's larger world will open up to you. You should be in the late teens or early twenties in terms of level when this happens......Picture the open world of Skyrim. Now picture that mashed up with Oblivion's world, and maybe even some of Morrowind, too. Bethesda has stated in the past that ESO's world is bigger than Skyrim's, but it's got much more variety, too. Each race's starting experience will differ drastically from the other's, and the size of those stating areas is already bigger than any individual area in Skyrim by leaps and bounds. Once in the full world, you can explore any cave, any ruin, and any town you come across. You can read any book (some of which will provide you with unique quests, and all of which will add to the lore of the world), and you can fight any enemy. This is The Elder Scrolls done on a staggering scope."
Link
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
A Császár személyesen: 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
alt, belépés a chat ablakba klikk a mailre, majd megint alt és voálá kienged a rabságból.
A mohának mindig a déli oldala fás!
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
Állatjó a játék, nekem bejön!
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
találgatok ezt, -azt
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.