The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7604
Hülye kérdés de én vagyok béna vagy tényleg nem lehet a víz alá lemerülni? 😄
#7603
mükõdik a pvp ? aki magasabb szintû probálta ?
#7602
Stonefallsban vette talán, mindenképp PvE területen.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7601
Ott vettem, arany áron matolcsy miatt, de ez már legyen az én bajom 😊 Megnézem akkor még egyszer akkor este a városi istállóban is, mert Cyrodiilban az Ebonheart bázison a csóka nem állt velem szóba, csak ha fizetek 17 rugót neki.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#7600
Amint adsz egy logikus magyarázat, miért kerül többe egyeseknek a ló, örülni fogok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7599
Nálunk megvette egy srác 100-ért, de õ a hivatalos oldalon vette az imperialt. Lehet, hogy ez kell hozzá, mármint a hivatalos oldalas vétel.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Fpocok
#7598
Én azt nem értem, hogy egy teszt során, wipe elõtt, miért kell valakinek 100x többet fizetnie, hogy tesztelhesse ugyanazt, mint a másik.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7597
neked mi bajod ?
#7596
Minden egyes szavával egyet értek.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7595
kegyetlen mit kap ez a játék gyerekek.....savat savval.....mindenhol:S

http://www.pcgamer.com/previews/the-elder-scrolls-online-hands-on/?utm_source=fb&utm_medium=emp

Torzonborz
#7594
p2w mert egy lovat occóért lehet venni ?

ha lehet.

yayyy

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

PiszkosFred
#7593
Azért vicces ez, mert digitális imperial itt van az accomon a beta mellett, és továbbra is 17200 pénzt kér ez a nyomorult lókupec. Hol van az olcsó mount, mert megõrülök, hogy még most sincs csak 11000 aranyam 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#7592
Igen.
De aki már megvette, annak sokkal sokkal olcsóbb. P2W baby!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7591
Nekem is, dehát ez a stresszteszt. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7590
Ha visszalépek este, akkor meg tudom mondani majd, de az tény, hogy az elsõ ilyen shrine amit láttam 20-25as területen volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BoneDragon
#7589
Legolcsóbb ló 17200 gold, ezek betegek! 😄

#7588
Hol vagy hányas szinttõl ?
#7587
kezdenek felébredni a népek😛

#7586
Requesting character load. Már jó ideje nem tudok belépni.
TVelvet
#7585
Vicc ez a töltési idõ... Már 8 perce tölt egy területet...
#7584
nem tudok belogolni😛 fák

s0n1c
#7583
Közben rájöttem, hogy woodwork station kell hozzá.
#7582
Doshiára mi a tactic, aki már megcsinálta? Tudjátok, nagy négykezû naga szerû nõszemély self healezõ gömbökkel. Spoilerbe is jöhet. Bocs hogy itt kérdezem, de a zone chaten ha válaszolnak egyáltalán értelmesen akkor is 10percig tart a két töltõképernyõ.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7581
Xpadder-rel sem mûködik a gamepad?
PiszkosFred
#7580
A faszságokat ne most, majd a béta után lécci, kösz. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

s0n1c
#7579
Staffot lehet craftolni?
#7578
Én sem fogok majd ha megvettem, de most minél magasabb szinten el akarok érni a béta végéig, mert ez a pár nap lesz nálam a sorsdöntõ, hogy megveszem-e. Eddig a nem felé billen a mutató.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7577
Öööö... mi a probléma? 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7576
En soha nem rohanok. Minden sarok es ko moge benezek. Elvegre TES 😛
#7575
#7565

#7571
<#eljen> Igen, swtor + neverwinter nálam.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Fpocok
#7574
Majd szépen raknak be a boltba, hogy pénzért tudjál.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7573
ttényleg nem lehet a skilleket resetelni ? azt írják soha nem lehet a generalon..
#7572
Én lvl 20-at hallottam 😄

Egyébként tetszik a fejlõdés lassúsága, most így hogy végig rohanok mindenen kb, 9 óra alatt lettem lvl 8.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7571
Nekem kisse Neverwinter erzesem van. A mobok mozgasa, a karakterek egyforma lotyogose miatt es a vilag csorendszer felepitese miatt is.
Van sok felfedezni valo szerencsere meg TES hangulat 😊
Gamepad-ot valaki osszetudta esetleg buheralni a jatekkal?
#7570
Lassan elérem az 5. szintet. Azt mondják, hogy 10. szint felett "kezdõdik az élet a játékban"...
Már a második szigeten tartok. 😊

#7569
Igen, bár most jobb mint tegnap éjaszaka.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

TVelvet
#7568
Nektek is barmi lassan tölt be egyes területeket?

#7567
valaki kitudta már próbálni a pvp-t?
benőmenő
#7566
Egyébként elég fura, hogy az Elder Scrollsos skill csoportok eltûntek 😞
PiszkosFred
#7565
De, lehet, attribútum- és skill pontokat is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7564
Majd 10-12 szinten mondd, hogy könnyû, amikor egyszerre hárman támadnak rád 😊 Ott már azért akad kihívás. 1-10 között - ha nem húzol be feleslegesen még két grouput - aránylag könnyen lehet haladni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7563
Nem lehet újra rakni õket? Valaki azt mondta Davons Watchban lehet resetelni a skilleket.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7562
Igen, meg kell gondolni, hogy mire költöd õket, képességre, craftra, morphra stb. Mert mindenre nem lesz elég.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7561
Néhány quest is adott nekem skillpontot.

#7560
Van már SG-s bétaguild?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7559
Azt néztem, hogy a skyshardok achievementjei alapján a világban lévõ összes skyshard után kb. olyan 100-110 pont jár. Ezen felül meg ugye van a szintenként járó 50 (ugye ennyi a max szint?) skill pont. Ezeken felül lehet még vmilyen módon pontot szerezni?

Másik kérdés, hogy a class, weapon, armor, stb. skillfákon túl a craft, guild, alliance war, stb. ágakra is ugyanezekbõl a pontokból kell költeni? Mert akkor ezekszerint lesznek érdemi döntések és nem lehet minden lényeges ágat kimaxolni?

#7558
Valószínû, mert reggel 6-kor még nagyjából gyorsan ment a töltés. Most,hogy már mindenki felébredt, valahogy nem akar túljutni a karakterválasztó képernyõn, csak percek múlva.

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

Running
#7557
alt, belépés a chat ablakba klikk a mailre, majd megint alt és voálá kienged a rabságból.

Fpocok
#7556

Parasite Eve 2, best game EVER!

benőmenő
#7555
Miután bezártam az errort az "alt exit" eltûnt.