The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7654
Szerintem nem baromság. Jelenleg abból áll a játék, hogy felveszel egy küldetést, futsz 4 percet, megölsz két mobot, futsz vissza négy percet kapsz 30goldot és kezdõdik elõröl. Néha útközben jön valaki, aki ad még egy küldetést, hogy 4perc futás után ölj meg 2 mobot, vagy gyûjts 3 dolgot. Számomra túl lineáris, lassú és repetitív a játék. És az ES játékokban pont ezt szerettem, hogy nem ilyenek. Természetesen én értem hogy ez egy MMO és nem lehet akkora szabadság benne mint egy SP játékban, de akkor is.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7653
Én lemondtam a ládákról, míg klántárs meg nem mutatta, mire kell figyelni, azóta elég könnyedén megy, pedig hagyományosan béna vagyok az ilyesmihez. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Terawatt
#7652
<#wilting>Nekem pont ez tetszik, hogy semmiben sem korszakalkotó, de minden más jó mmo tulajdonság meg van benne. Nincs még tökéletesre csiszolva, de ez csak egy kis idõ kérdése. <#smile>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

BoneDragon
#7651
+1

#7650
Szóval egy stresszteszten sem láttál olyat, hogy sokáig tölt és a végén kivág, aztán megint sokáig tölt stb. Oké, simán lehet, hogy mázlid volt, nekem sajnos nem, kb. minden stresszteszt ilyen volt idõnként. 😊 Plusz volt ESO béta, ahol az én muzeális gépemen (by Fred) is pillanatok alatt betöltött mindig, de az biztos véletlen volt.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7649
Várjunk még ezzel a f2p dologgal, itt most három platformon kell majd figyelni. A TES játékok konzolra készülnek elsõsorban, ott termelnek iszonyat pénzeket, nem PC-n. Itt van annyi lehetõség más mmo-ra, hogy nem számít. A konzolos számok alapján lesz majd eldöntve, hogy f2p lesz e vagy sem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#7648
Pont ezt írtam. 5 évvel ezelõtti szinten van minden téren kb a játék. Annyira oldschool az egész. Egyedül az elder scrolls név fogja ezt eladni a játékosoknak az elején, de megtartani már nem tudom mi.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7647
Ha Oblivion utan nem a Skyrim kovetkezett volna hanem ez a jatek akkor nagyobb siker lehetne.
PiszkosFred
#7646
"Hát de, ez olyan."

Szerintem ez baromság, de mivel mindenkinek saját joga eldönteni, hogy mit érez, ezért csak annyit tudok erre mondani, hogy sajnálom, hogy így látod. Sok mindenbe bele lehet kötni, de ebbe pont nem. De, ízlések és pofonok 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Pluskast
#7645
Na ja. Én most végeztem az elsõ szigeten és most vinne át Bal Foyen-re de egyszerûen nem tölti be. Mindig kiírja, hogy unknow error. Ha meg belépek újbol akkor az elsõ szigetre rak ki de nem Bal Foyen-re. Ördögi kör<#wow3>

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#7644
Nem csak PC-s szemszogbol kell nezni. Konzolokon lehet, hogy egy WoW anomalia fog szuletni.
PC-s oldalrol nezve nekem bejon de ez F2P lesz rovid idon belul szerintem 😞
TDC Geronimo
#7643
Ezért is öngyilkosság a fizetõs modell amivel indul. Ezzel a játékkal elkéstek úgy 5 évet kb.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7642
Nekem az a bajom, hogy azt mondták, hogy ez nem olyan lesz mint a többi mmo. Hát de, ez olyan. Ha nem elder scrolls lenne, a kutyát se érdekelné jelenleg, sajnos eddig nem nyûgözött le. Ahogy elnézem a revieweket, a többi embert se nagyon. Ha nem p2p lenne, akkor ok.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7641
Nem hogy eltûnnek, nem is lesznek sajnos.
#7640
Glenumbra már a "nagyobb zonának minõsül vagy nem?" 😊 mert nagynak tünik de mégsem vagyok 10 felett sõt 😊
#7639
teljesen egyet értek veled!

csak az a baj azok a negatívumok hosszú távon tönkrebaxxák a játékélményt és szép lassan eltûnnek a playerek.....ezek nagyon súlyos hiányosságok így 2014-ben!

PiszkosFred
#7638
Ma reggel sem volt ilyen, 10 sec alatt volt login, kari választás, loading, játék.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7637
Hja, +1-nek, aki belerakta a zárfeltörés minijátokot, az ***** meg a ***** *****-ját. Azt hittem az Oblivion után elfelejtették ezt a szarságot, de nem...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

drop
#7636
ja rekordot akarnak dönteni csak hogy ha be se tudunk lépni

PiszkosFred
#7635
70% vs 30%-ban igen.

- A világ gyönyörû továbbra is, 10-12 után "elveszik" az ember a zónákban, és tényleg olyan, mint egy TES játék, a küldetések, döntések stb. Audio és zene csillagos tízes, a grafika szerintem tökéletes (ismétlõdõ textura? - ekkora faszságot mint amit tegnap írt itt valamelyik vakegér - lehet, hogy a játék egy fos, de legalább egy szép fos)

De.

- A harccal továbbra sem vagyok kibékülve, jobb mint a legutóbb, több az effekt, de néha továbbra is csak suhingatok a nagy semmibe 😊 Ez fõleg akkor érezhetõ, ha többen ütünk egy ellenfelet.
- Animációk - hagyjuk. Jobb, mint volt, de egy-egy futás vagy "ruha" animáció az hihetetlen tragikus.
- Tudom, hogy lag meg minden, de a blokkolásnál van egy fél másodperc csúszás, ami idegesít, mert nem lehet azonnal reagálni az ütésekre.
- Nagyon hiányzik egy combat log, tudom, hogy sosem volt TES-ben, de egyszerûen idegesít, hogy nem látom, mit vettem fel és mit nem, vagy ha 10 receptet akarok egyszerre megtanulni az inventoryból (mert minden mob dob egyet lassan), akkor tudjam, melyikre mondja, hogy már ismerem, és melyikre nem. Ez akár jöhetne tooltipben is, akár (already know-t odarakn nem egy nagy wasistdas)
- Továbbra is tartom, hogy a legtöbb karakter arcra úgy néz ki, mintha testvérek, de minimum unokatestvérek lennének.

Én elleszek vele egy ideig az biztos, megvan benne a potenciál, de ahogy írtam már, másfél hónap alatt napi 25 órában kell dolgozni a premierre az utolsó simításokon.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7633
Én azt tolom, de egyelõre elég teszt üzembe raktam össze vissza, eddigi tapasztalatom hogy az Aedric Spear ág sokkal jobb és a Dawn's Wrath meg túl sok magicka. A healek azok jók nagyon.
#7632
Akkor itt gyorsan boviteniuk kell a serverekkel kapcsolatos dolgokat mert start-nal is szamolhatnak majd a nagy rohammal.
Sorba allas meg elfogadhatatlan szvsz 2014-ben egy friss jateknal.
BoneDragon
#7631
Ilyennel még nem találkoztam. Lehet szerver hiba, de én már erõsen gyanakszom, hogy játék hiba.

#7630
Azt hittem, van már pár MMO-béta a hátad mögött.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7629
A rengeteg játékos miatt vannak ezek a crashek és a hosszú loading screenek, elõzõ bétában nem volt ilyen.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7628
Igen.
#7627
Fenébe, azt hittem azért fogok látni valamit a játékból, de nem baj, így is nagy fless és megtiszteltetés, hogy mi tesztelhetjük. Már alig várom a továbbiakat.
Az oldalon jól értelmeztem, hogy a játék megvásárlása mellé 30 nap után havidíjas is lesz?
BoneDragon
#7626
Jézusom. Komolyan gondoltam. Büntess.

#7625
Jézusom. Ezt komolyan gondoltad? Semmi köze?

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7624
De igen, ez a stressz teszt miatt van pontosan.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7623
Stresszteszt nagyüzem.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Pluskast
#7622
Per pill én sem bírok bemenni, de srácok. Ez a stressz teszt lényege 😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

BoneDragon
#7621
Nem fogok elõfizetni, ahhoz nekem többet kell letenniük pedig kellemesen csalódtam. Annak semmi köze a stressz tesztnek, hogy a küldetés közben mikor beléptem a templomba 10 perc laza töltõképernyõvel a végén kivágott hibával, utána megint belépni az volt 2-3 perc, aztán megint be a templomba ahol 10 perc töltõképernyõ... Ezt eljátszotta 3x. 😊

TVelvet
#7620
Nálam is csak tölt. 😞 Csináltam egy új karit, azzal megy nagyjából, de beragadt töltõképernyõre folyton.
Crokin
#7619
Már 1 órája nem tudok kijönni az elsõ barlangból, rift-et aktiválom és csak tölt... ha kilövöm és visszalépek akkor meg mindig zuhanok és kampec 😄

Repatarurgyán

#7618
Én most kezdtem volna, tegnap csak beléptem, de a felszippantós után mindig visszadob az elõzõ mentéshez sajnos. Nem tudok haladni vele. Ti is így vagytok?

#7617
lvl3-ig mentem ,de ha jól értem akkor ha 2 kezes fegyverre specelek akkor kapok stamina skilleket és a templarból meg a manasakat?
#7616
Valaki próbálta már a Templar healelõs buildjét? az is mehet meleeként vagy az inkább ilyen ranged féle? Mert nekem iylen van skyrimben mint ez ,hogy a healel regeli a staminát is csak azt nem tudom ,hogy staminából jövõ melee ütés az van-e akkor ,ha healelõs templarra specelek
#7615
😄DDDDD
#7614
Majd ,ha elõfizetsz a játékra headstart után nem lesz ilyen 😊 Jelenleg béta és stressz tesz folyik. Remélem ezt szem elõtt tartod
BoneDragon
#7613
3x dobott ki töltõ képernyõrõl. Szóval laza 30perc+ várakozási idõ...

#7612
Fred, neked beváltotta a játék az eddigi reményeidet?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7611
Íjász karakterrel játszom, nekem szinte állandó a FP de néha sajnos TP kell az ellenséges képességek elkerülése és egyáltalán behatárolása miatt.
PiszkosFred
#7610
FP nézet inkább a szólózás miatt került bele, no meg azért, mert TES-hez elengedhetetlen. PVP-ben öngyilkosság, ott a hagyományos TP nézet az egyetlen megoldás.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7609
Az fps nekem is szar, fõleg mert nincs ütközésvizsgálat, és mindenki átszalad mindenen. Olyan,mintha a semmit csapkodnám. Én is tps-ben nyomom.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Jockey
#7608
Egyenlõre tetszetõs, ha tényleg igaz, hogy lvl10 utàn kinyílik az tèr, akkor jó lehrt ez, az eleje ugyebár elèd csõpályás..
Amit nem èrzek egyenlõre, az a fps-tps nèzet. DF után tesztelgetem az fps nèzetet, dede nem vagyok biztos benne ez mass pvp-be hatèkony tud maradni sok enemy esetèn. Tps meg megnehezíti a cèlzást casternèl rangednèl..ki hogy tolja ès mi a preferált nézete?

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

benőmenő
#7607
Ez mehetne valami faq-be, mert elég gyakori és idegesítõ hibát lehet vele megkerülni <#eljen>
#7606
Nem lehet.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7605
Igen, mûködik, legalábbis a múltkori karakteremet beengedte.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)