The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7704
Én szeretem akkor a hulladékokat! 8) (mind1 ne off) Ez az ESO nekem tetszik igaz haza megyek biztos healers + két kezes fegyveres templart próbálok ki szóval újra kell kezdenem !! 8) kívánics vagoyk a staminát növelõ heal mennyir etölti a staminamat játékban és akkor mehetnek a staminas ütések. Valaki próbált már ilyesmit?
#7703
Én is inkább Argoniant csináltam volna, faszán néznek ki.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Terawatt
#7702
Szivárgás allert !<#zavart1> Szerintem badass lett a gyíkom. <#idiota>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

TDC Geronimo
#7701
Mert a BF4 egy hulladék talán azért 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7700
Az elején mindig van "Cryolás" ( 😊 ez a szó). Addig, amíg ki nem kopnak azok, akik mást vártak. Nyílván nem lehet olyat csinálni, ami mindenkinek tetszik. Na de én most lecsökkentem a cryolók számát magammal. Tényleg jó, de nem fogott meg. Talán majd visszatérek, ha ilyesmire vágyok. Addig is várós a DA Inquisition.

Jó játékot!
#7699
Amúgy a Cryolás már populár séma! 8) BF4-nél is ez volt/van! 8)
#7698
Nekem nagyon tetszik ,de azért nem olvasom el csak klikkelek az NPC-kre mert a teljes játékban szeretném az egészet újból nyugodtan végig vinni...Nem akarok belemélyedni beta-ba! 8) Komolyan erre a játékra vártam már nagyon régóta. ÉN tudatában avval ,hogy ez beta és nem teljes és az MMORPG-k amúgyis 1-2 hónap után tökéletesednek ki így ÉN 10-bõl 9,5-t adok neki. klassz! Nekem egyetlen egyetlen egy a problémám csak vele,de ez nem annyira zavaró. Nekem a mozgás ,hogy mindenki ugyan ugy pattog súlytól fajtól függetlenül,de csak ez az egy!
#7697
Jó -jó de hova tünt a 200millió dollár amit beleöltek a játékba?😄
#7696
TEhát ha valakinek nem tetszik a játék, akkor az wowos crybaby, makes sense.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7695
Ez egy themepark mmo, ezt azért vegyük figyelembe. A szabadság a zónákon belül adott, de a zónák szinthez kötöttek. Lásd Morrowind ott is szopták ha Seyda Neenbõl elindult Balmorába, majd lvl1-ként bementél a nekro barlangba az út mellett, vagy Seydából elindultál Ebonheartba 😊 Oblivionban volt a skálázós módszer, ember nem anyázott annyit, mint amiatt. Skyrim a kettõ között volt.

Tudom, hogy felesleges pofázok, és valószínû már idegesítõ is, de ha valaki vette a fáradtságot, és olvasta a híreket (nem feltétlen ami híreinket), akkor tudja, hogy az elsõ Frakció szintezése themepark mmo jelleggel lett megoldva, a fentebb már leírt zónában jelen lévõ szabadsággal. Az 1-50-ig tartó szintezés a játék kb 20%-a. DE erre azt mondani, hogy csõszerû, a fene tudja. Irányított az igaz, de csõszerû?

Az igazi szabadság az Overland területeken fog jönni, 50+, ott tényleg azt csinálsz majd, amit akarsz, a világ egy szintben lesz veled bárhova is menj.

"A klasszikus vágjál fát, szedjél virágot, bányássz követ dolog már nem olyan menõ." - Hát, maga a világ is így mûködik IRL. Hogy kellene akkor beszrezni az alapanyagot saját kezûleg? Nyúlja le a Zenimax a replikátor licenszét a STrekbõl? 😄 Vagy, csak úgy legyen, kattintásra álljon rendelkezésre minden? Nem kötekedni akarok, de valahogy csak be kell szerezni egy fantasy világban az alapanyagot, nincs fedex meg ebay egyelõre.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7694
Akinek nem inge... 😄 Nyilván nem csak õk sírnak. Az, hogy mélyebb szerepjáték... hát ezt pedig nem lehet az elsõ 10-20 szintbõl leszûrni... WoW sztorija pl elsõ kijátszásra leköt érdekes stb. 20. karinál meg már pörgeti az ember. Viszont endcontentben, ahogy folyamatosan kerülnek be az új dolgok... na az mély. És itt még nem tudjuk az hogy sikerült. 😊

twitch.tv\mnk_official

Terawatt
#7693
"Aki persze wow-os átrohanósan játszik, annak ez dög unalom lesz."

Köszönöm, hogy kimondtad. Ha nem olvasnám el amiket mondanak az Npck és csak tényleg menne és darálná az ember, akkor valóban kurva unalmas lenne, mert pont ez az a kis plusz szerintem, ami miatt jó lesz a játék, és képet kapsz arról, amit ténylegesen csinálsz. Szinkron miatt sokkal beleélõsebb, mint a wall of text olvasása.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7692
Szerintem nem a wowosok sírnak, hanem azok, akik kicsit mélyebb szerepjátékot vártak. Wow, te jó isten, hová alacsonyítassz 😊
drop
#7691
kb órák ota gond van a belogolásal sajnos

#7690
Én bízom benne, hogy magasabb szinten még érdekesebb lesz. Most is annak vélem. Abban is bízom, hogy figyelnek a játékosok visszajelzéseire (eddig úgy tûnik figyelnek). Az ilyen WoW-os crybabykre meg a kutya sem kíváncsi. Megkövezés elõtt jó pár évet lehúztam wowban, sõt még most is wowozok. De ne haragudjon meg senki, de a blizzard is WOTLK óta annyira ötlettelen... csak a sok ember aki beleölt több százezret az évek alatt, nyilván nem dobja csak úgy el... 😊

twitch.tv\mnk_official

#7689
A nehézség is össze-vissza van kicsit belõve. Van, hogy két 2-3 szinttel nagyobb mobot is simán ölök, de jön 2 velem egy szintû scamp és alig maradok életben.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7688
Nekem bejött, az ostrom nagyon intenzív minden tekintetben, a terület hatalmas és nagyon szép, zergeknek, szóló vadászatnak és kisebb csapatoknak is van helye és feladata, a harc kicsit kaotikus volt, szokni kell a jelöléseket.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7687
érdekes, hogy mindenki ennyire negatív. Szerintem nagyon hozza a TES feelinget. Tetszik.

/bug - itt találsz egy tök jó bug report felületet.

Nem tudom ki, mire számított. Pl. a crafting szinte azonos a Skyrim-mel. Vannak receptek, lehet kísérletezni, stb.

A questek itt-ott kicsit mászkálósak, de a sztorik jók. Aki persze wow-os átrohanósan játszik, annak ez dög unalom lesz.

Én arra számítok, hogy az rpg kedvelõk maradni fognak, a többiek meg lelépnek hamar.

Összességében az a kérdés, hogy mik lesznek a lehetõségek magasabb szinteken. Ez itt most egyáltalán nem látszik. De a játék kivitelezése szerintem nagyon jó. Eddigi mmo megjelenések között messze a felsõ polcon van.

#7686
Szerintem nem lehet, fajonként tér el a szín.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7685
Cyrodiil-ban másnak is hiányzik egy csomó épület? szal bugosak az erõdök.😊
FrostBite
#7684
Hali.

Olyan problémám lenne, hogy a loginnál állandóan Error 201-re hívatkozva nem enged belépni.
Utána néztem, hogy kiknek ékezetes betûik vannak a login névbe, azokat nem engedi be. De nekem nincs ékezet, sem más speciális karakter.
Esetleg valaki tudna rá megoldást, hogyan lehetne felcsatlakozni ?

#7683
A tetoválásoknak ,hogy lehet színt változtatni?
#7682
Én örülök ,hogy fizetõs. Egy server-re elég lesz X ember nem kell száz millió! 8)Annyi mindenre elvernek az emberek 3000 Ft-t cigire stb. Én nem cigizek simán megvan az ára. vagy már lassan 2 Whisky Cola egy szórakozó helyen! 8) Szóval mint party fotós csak kibírom ,hogy 4 vodka red bull-t iszom meg és nem 5-t 8) 10/hó sok lenne ,de ezer nem. Magyar fejjel lehet sok ,de egy Angolnak 7 font semmi. Szóval lesz itt létszám. Én meg úgy vagyok vele ,ha folyamatosan megy be a pénz és normálisan állnak hozzá az emberek a cégnél akkor legalább tudnak mibõl fejlesztésre szánni! 8)
#7681
Mesélj legyszi milyen élményeid voltak?
#7680
Ezzel teljesen egyetértek. Nekem is ez a fõ bajom per pillanat.

Amúgy a questek jók lennének mert elég sok ötletes van és eddig még nem nagyon ismétlõdtek, élveztem is õket.

Viszont van egy iszonyú Neverwinter MMo feelingje, attól meg rosszul voltam 10 perc után. Ott még bírom mert érdekel, hogy meddig jutok, mik vannak még😊

Az eddig látott zónák kicsik. Glenumbrában vagyok most. Remélem lesz jobb. Kicsit ilyen Everquest 2 induló területei jutnak eszembe. Azok is anno iszonyú picik voltak és a sok rohangáló ember tönkrevágta az egészet. Itt is szaladgál mindenki.

Az, hogy nem külön instanceba rak mindenkit nálam nagy plusz. Vannak érdekes harcok így, de nem baj😊

Utálni fogtok ezért ,de eddig ez is eléggé csõszerû. Nem annyira mint az swtor, de azért sehol sincs a Skyrimhoz vagy a Morrowindhez képest.

Gondolom a sok ember miatt van, de per pillanat nem sikerül karakter törölni, ha crashelsz vagy kilövöd a kliens mikközben a börtömbõl a kezdõ területre töltõs helyen vagy, akkor esélyes, hogy loopba kerülsz és ha resurrect here-t nyomsz, akkor mindig lezuhan az embered valahonnan és jól meg is halsz. Szal azt nem ajánlom.

Craft eddig semmi extra, de nem nagyon ástam bele magam még. A klasszikus vágjál fát, szedjél virágot, bányássz követ dolog már nem olyan menõ. Máshogy kellett volna. Attól még lehet jó mert érdekekesnek tûnik a fejlõdés.

A skillek fejlõdése jó, tetszik, hogy szintet lépnek, lehet morpholni, új utakat nyitni az nálam egy nagy plusz. Dungeonben nem voltam még, remélem ma sikerül addig eljutni.

No, de most vissza, aztán majd összeszedek még pár dolgot.

BTW, bugot merre reportolhatunk?
#7679
Ha nem lenne havi fizetõs hanem csak egyszeri akkor megérné de így, hogy még meg is vedd és még fizess is havonta így sok ez...
PiszkosFred
#7678
Hát, ilyesmivel próbálkoztam, de egyszerûen elfogy az idõ 😊 Köszi mindenesetre, megpróbálom.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7677
😊

- a sorrend mindegy
- elkezded lenyomni az egyik rugót, megnézed, mikor kezd el "remegni", elengeded, megjegyzed, kb. hol kezdõdött a "remegés"
- ha mázlid van, elsõre bekattan, ha nem, akkor újra lenyomod és az elõbb megjegyzett pont elõtt hajszálnyival elengeded
- ha bekattan, oké, ha nem, még egyszer meg kell próbálni stb.

Kis gyakorlással ráérzel, mennyivel korábban kell engedni és bõven idõn belül nyithatóak még a nehezebbek is.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7676
hmm, hat ez tényleg mmo.
Jobb, mint bármelyik, amelyikre eddig ránéztem, de akkor is az.
A játékkal magával egyébként nincs baj, mielõtt bárki a fejemet venné ezen a fórumon, egyszerûen csak annak, aki nem szereti az mmo-kat a szokásos dolgok miatt (már vagy hatvanan mentették meg elõtted a lányt, míg a környéken bóklásztál, most te jössz / mindenki vagdalkózik esztelenül egy területen, nincs mélysége a személyiségeknek . . .), annak ez nem lesz a kedvenc játéka.
Amíg ingyenes, addig elbohóckodok vele, mert tényleg nem rossz, de ezért asszem nem fogok fizetni.
#7675
Bocs, ha esetleg volt már róla szó, de másnak is akadt olyan problémája a játékban, hogy rendszeresen eltûnnek a quest ado NPC-k?
Nem felhánytorgatni akarom a játéknak, hiszen csak béta, meg stressz teszt, meg minden, csak jó lenne tudni, hogy lokális vagy globális problémáról van-e szó? 😊

PiszkosFred
#7674
Tényleg leírhatnád, mert részemrõl már oda se megyek a zárt ládákhoz, túl drága az egerem ahhoz, hogy hetente vágjam a földhöz 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Jeffjohnson
#7673
Ez a stressz teszt azt hiszem jól sikerül mert eddig kb. több idõt töltöttem a login képernyõt bámulva mint a játékban. Kis szinten ha kidob csak sokára lehet visszamenni. Nem mintha másra számítottam volna 😊

PiszkosFred
#7672
Egyetértek. A börtönbõl szökés itt érdekes elsõre, de lehetne egy skip tutorial rész is, mint a legtöbb PAX/GC eventen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7671
Küldetésekhez pár dolgot:

- Városi- és fõküldetések: ezek végigvisznek a zónákon, ez a céljuk, messzire küldenek, amolyan útjelzõ bójaként. Miközben ezeket csinálod, illetve haladsz a cél felé, találkozol:
- Apróbb, local questekkel, amelyek rendszerint a közelben orvosolhatóak, kevés mászkálással.

Mindegyikbõl van annyi, mint a szemét. Minden újkori TES-ben ez volt, kezdve a Morrowinddel (ahol nem is az, hogy fél napig mentél A-ból B-be, de még közben fogalmad sem volt, hogy hova kell menned, mert nem volt szájbarágva, mint manapság), Oblivionban és a Skyrimban is. Ez az egész lényege, egy pókháló szerû rendszer, amelyben azt csinálsz, amit akarsz.

ESO-ban detto ez van.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7670
Hát remélem, hogy ezt a hosszú bejelentkezõs/map töltõs izét megoldják gyorsan, mert sok játékost el fog ijeszteni.

#7669
Szerintem az swtor küldetései izgalmasak voltak kis szinten is.
#7668
már*

@yusukee: +1

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7667
Ezt valószínûleg az magyarázza, hogy ez egy MMO, itt nem tehetik meg, vagy nem merik megtenni, hogy az esetlegesen MMO-t sosemlátott ES-közönség csak pislogjon, mi merre - kell egy tutorial. Ez a börtön + a kezdõtelepülések, aminek lineárisnak is kell lennie, hiszen betanító funkciója van. Sok MMO-t játszottaknak persze unalmas lehet, bár szerintem minden MMO kezdõje unalmas, fõleg sokadszorra... Ráadásul egy MMO-t az elsõ 10 szint vagy még kevesebb alapján megítélni nem túl szerencsés, de ezt mát többen mondták.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7666
Most lehet, hogy le leszek hurrogva, de én még nem láttam olyan MMO-t aminek az eleje nem lett volna "altatós". (unalmas)

#7665
Ebben a játékban pont az a jó. Az ESO nem egy forradalmi alkotás, nem azért csinálták, hogy WoW verõ legyen. Azoknak csinálták akik szeretik a TES játékokat.
Azokat a játékosokat fogja megtartani akiknek bejön a játék stílusa, hangulata stb... és nem azokat akik egy WoW 2-re számítottak.

#7664
nagyon nagyon NAGYON merész húzás,hogy az elején "altat" a játék! Force a linkelt videómban is ezt hozza fel,hogy orbitális marketinges baklövés ám!
Mi a garancia arra,hogy 8-10 óra unalmas játék után majd az ztánna következõ content izgalmas lesz és érdekes?!?! a tûzzel játszanak! nézd meg a vidit Force jól elmondja

#7663
Én nem vonok le semmilyen következtetést, csak az eddigi benyomásaimat mondtam el. Pár perc múlva lvl 10 leszek egyébként, meglátjuk az elkövetkezõ egy-két napban mennyit változik a véleményem. Reméljük, jobb lesz.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7662
Rám ne hivatkozzatok, mert amíg nekem tetszik a játék és úgy játszok vele, addig másoknak már az elsõ félórában elment a kedvük tõle. Innentõl felesleges az egész.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7661
Igen. Itt nem tehetem meg azt, hogy megcsinálom a karaktert, aztán megyek amerre látok. Követnem KELL a küldetéseket, hogy valahova jussak. Ott nem kellett. A lehetõségek száma, fõleg a modokkal szinte végtelen volt, akkor is el lehetett több száz órát tölteni a játékban, ha egyáltalán nem csináltam a fõküldetést. Plusz itt valahogy nem érzem, hogy a világ része lennék, de ezt nehéz megmagyarázni.

Egyébként nem igaz, hogy nem unják még ezt a börtönös kezdõs sztorit 😄 Valami újat is kitalálhatnának mán.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Terawatt
#7660
Mesélj, mi a titkotok? <#nyes>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7659
Elmondta Fred is, hogy a játék a 10. szint után "indul be" igazán. Miért vonsz le ilyen következtetéseket úgy, hogy még a bevezetõt sem csináltad végig?<#falbav>

PiszkosFred
#7658
Hát akkor nem tudom milyen ES játékkal játszottál, de pont ilyenek. Ott sem támad rád falkában 5 méterenként 4-5 fõs group. Ha kapsz egy küldetést a hagyományos TES játékban, az legtöbbször messzire mutat és sokat kell járkálnod. Biztos, hogy egyrõl beszélünk? 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7657
ááááhhh

#7656
Hol találtál ilyen questeket? Olyan, mintha teljesen más játékkal játszanánk.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7655