The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
Jó játékot!
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Tudom, hogy felesleges pofázok, és valószínû már idegesítõ is, de ha valaki vette a fáradtságot, és olvasta a híreket (nem feltétlen ami híreinket), akkor tudja, hogy az elsõ Frakció szintezése themepark mmo jelleggel lett megoldva, a fentebb már leírt zónában jelen lévõ szabadsággal. Az 1-50-ig tartó szintezés a játék kb 20%-a. DE erre azt mondani, hogy csõszerû, a fene tudja. Irányított az igaz, de csõszerû?
Az igazi szabadság az Overland területeken fog jönni, 50+, ott tényleg azt csinálsz majd, amit akarsz, a világ egy szintben lesz veled bárhova is menj.
"A klasszikus vágjál fát, szedjél virágot, bányássz követ dolog már nem olyan menõ." - Hát, maga a világ is így mûködik IRL. Hogy kellene akkor beszrezni az alapanyagot saját kezûleg? Nyúlja le a Zenimax a replikátor licenszét a STrekbõl? 😄 Vagy, csak úgy legyen, kattintásra álljon rendelkezésre minden? Nem kötekedni akarok, de valahogy csak be kell szerezni egy fantasy világban az alapanyagot, nincs fedex meg ebay egyelõre.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
twitch.tv\mnk_official
Köszönöm, hogy kimondtad. Ha nem olvasnám el amiket mondanak az Npck és csak tényleg menne és darálná az ember, akkor valóban kurva unalmas lenne, mert pont ez az a kis plusz szerintem, ami miatt jó lesz a játék, és képet kapsz arról, amit ténylegesen csinálsz. Szinkron miatt sokkal beleélõsebb, mint a wall of text olvasása.
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
twitch.tv\mnk_official
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
/bug - itt találsz egy tök jó bug report felületet.
Nem tudom ki, mire számított. Pl. a crafting szinte azonos a Skyrim-mel. Vannak receptek, lehet kísérletezni, stb.
A questek itt-ott kicsit mászkálósak, de a sztorik jók. Aki persze wow-os átrohanósan játszik, annak ez dög unalom lesz.
Én arra számítok, hogy az rpg kedvelõk maradni fognak, a többiek meg lelépnek hamar.
Összességében az a kérdés, hogy mik lesznek a lehetõségek magasabb szinteken. Ez itt most egyáltalán nem látszik. De a játék kivitelezése szerintem nagyon jó. Eddigi mmo megjelenések között messze a felsõ polcon van.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Olyan problémám lenne, hogy a loginnál állandóan Error 201-re hívatkozva nem enged belépni.
Utána néztem, hogy kiknek ékezetes betûik vannak a login névbe, azokat nem engedi be. De nekem nincs ékezet, sem más speciális karakter.
Esetleg valaki tudna rá megoldást, hogyan lehetne felcsatlakozni ?
Amúgy a questek jók lennének mert elég sok ötletes van és eddig még nem nagyon ismétlõdtek, élveztem is õket.
Viszont van egy iszonyú Neverwinter MMo feelingje, attól meg rosszul voltam 10 perc után. Ott még bírom mert érdekel, hogy meddig jutok, mik vannak még😊
Az eddig látott zónák kicsik. Glenumbrában vagyok most. Remélem lesz jobb. Kicsit ilyen Everquest 2 induló területei jutnak eszembe. Azok is anno iszonyú picik voltak és a sok rohangáló ember tönkrevágta az egészet. Itt is szaladgál mindenki.
Az, hogy nem külön instanceba rak mindenkit nálam nagy plusz. Vannak érdekes harcok így, de nem baj😊
Utálni fogtok ezért ,de eddig ez is eléggé csõszerû. Nem annyira mint az swtor, de azért sehol sincs a Skyrimhoz vagy a Morrowindhez képest.
Gondolom a sok ember miatt van, de per pillanat nem sikerül karakter törölni, ha crashelsz vagy kilövöd a kliens mikközben a börtömbõl a kezdõ területre töltõs helyen vagy, akkor esélyes, hogy loopba kerülsz és ha resurrect here-t nyomsz, akkor mindig lezuhan az embered valahonnan és jól meg is halsz. Szal azt nem ajánlom.
Craft eddig semmi extra, de nem nagyon ástam bele magam még. A klasszikus vágjál fát, szedjél virágot, bányássz követ dolog már nem olyan menõ. Máshogy kellett volna. Attól még lehet jó mert érdekekesnek tûnik a fejlõdés.
A skillek fejlõdése jó, tetszik, hogy szintet lépnek, lehet morpholni, új utakat nyitni az nálam egy nagy plusz. Dungeonben nem voltam még, remélem ma sikerül addig eljutni.
No, de most vissza, aztán majd összeszedek még pár dolgot.
BTW, bugot merre reportolhatunk?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- a sorrend mindegy
- elkezded lenyomni az egyik rugót, megnézed, mikor kezd el "remegni", elengeded, megjegyzed, kb. hol kezdõdött a "remegés"
- ha mázlid van, elsõre bekattan, ha nem, akkor újra lenyomod és az elõbb megjegyzett pont elõtt hajszálnyival elengeded
- ha bekattan, oké, ha nem, még egyszer meg kell próbálni stb.
Kis gyakorlással ráérzel, mennyivel korábban kell engedni és bõven idõn belül nyithatóak még a nehezebbek is.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Jobb, mint bármelyik, amelyikre eddig ránéztem, de akkor is az.
A játékkal magával egyébként nincs baj, mielõtt bárki a fejemet venné ezen a fórumon, egyszerûen csak annak, aki nem szereti az mmo-kat a szokásos dolgok miatt (már vagy hatvanan mentették meg elõtted a lányt, míg a környéken bóklásztál, most te jössz / mindenki vagdalkózik esztelenül egy területen, nincs mélysége a személyiségeknek . . .), annak ez nem lesz a kedvenc játéka.
Amíg ingyenes, addig elbohóckodok vele, mert tényleg nem rossz, de ezért asszem nem fogok fizetni.
Nem felhánytorgatni akarom a játéknak, hiszen csak béta, meg stressz teszt, meg minden, csak jó lenne tudni, hogy lokális vagy globális problémáról van-e szó? 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- Városi- és fõküldetések: ezek végigvisznek a zónákon, ez a céljuk, messzire küldenek, amolyan útjelzõ bójaként. Miközben ezeket csinálod, illetve haladsz a cél felé, találkozol:
- Apróbb, local questekkel, amelyek rendszerint a közelben orvosolhatóak, kevés mászkálással.
Mindegyikbõl van annyi, mint a szemét. Minden újkori TES-ben ez volt, kezdve a Morrowinddel (ahol nem is az, hogy fél napig mentél A-ból B-be, de még közben fogalmad sem volt, hogy hova kell menned, mert nem volt szájbarágva, mint manapság), Oblivionban és a Skyrimban is. Ez az egész lényege, egy pókháló szerû rendszer, amelyben azt csinálsz, amit akarsz.
ESO-ban detto ez van.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
@yusukee: +1
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Azokat a játékosokat fogja megtartani akiknek bejön a játék stílusa, hangulata stb... és nem azokat akik egy WoW 2-re számítottak.
Mi a garancia arra,hogy 8-10 óra unalmas játék után majd az ztánna következõ content izgalmas lesz és érdekes?!?! a tûzzel játszanak! nézd meg a vidit Force jól elmondja
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Egyébként nem igaz, hogy nem unják még ezt a börtönös kezdõs sztorit 😄 Valami újat is kitalálhatnának mán.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)