The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7756

j0nNyKa
#7755
Our record-breaking attempt starts in three hours on the ESO beta test server. Will you be there to help us make ESO history?

(btw szeretnem mindenkinek megkoszonni, aki erzi magarol, hogy kegyetlen nagy butasagokat ird ide - bearanyozzatok ezt az unalmas hetveget, ne hagyjatok abba)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#7754
Nekem kétmagos 2100as proci, hd 6770 1gb és 8 giga rammal full hd-ben minden highon medium árnyékokkal stabil 40-50fpst fut tömegbe is, elég jó.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Terawatt
#7753
Same proci, 8gb ram, és 550TIvel nyomulok, és nekem fixen jó minden ultrán. Megjelenésre az ilyen gondok már orvosolva lesznek szerintem. Npc eltûnési jelenség meg elég bizarr. (1280x1024ben tolom, mert a full hds monstrumom megdöglött.)

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7752
Jó nekem si fullon megy az FX-el,de kíváncsi leszek a hirhedt 100 fõs PVP-re. Olyan lesz mint GW2-be akkor siralomház!
#7751
Persze én sem egy Pentium4eshez képest értettem, hogy nincs erõmûvem... Csupán ez egy 1.5 éves config, ami már akkor csak egy High-End alja volt. Azóta meg amik vannak... (persze ki a fene tudná azokat folyton megfizetni...) Szóval lehet mást értünk erõmû alatt! 😄

twitch.tv\mnk_official

benőmenő
#7750
Azért egy mmo-nál az i5-ös ivy az sokat dob a dolgon.
Nekem phenom 2 x4 @3,2Ghz, 4GB RAM és 270x-el Mistralban kínosan sokat szalad 30 alá.
#7749
Nálam sem fordult elõ az általad leírt probléma... :

Én örülök, hogy a fõtörténet során van súlya a döntésemnek, és ha egy kicsit is, de az én szájízem szerint alakíthatom az eseményeket.

twitch.tv\mnk_official

#7748
Nekem sem volt ilyen.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7747
Biztosan így lesz, de ez teljesen rendben van, nem jöhet be mindenkinek ugyanaz (nem is lenne jó, dögunalom 😄). Semmi bajom azzal, aki leírja, hogy nem tetszik neki, nem fog vele játszani. Azokkal viszont annál inkább, akik sajnos - mondjuk úgy - lódítanak tényekrõl, csak azért, hogy alátámasszák a saját érvelésüket, vagy sima trollként érvek nélkül doomolnak.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7746
Azért remélem nem egy szálon fog futni a játék mert akkor megint akadásos lesz a ZERG rohamok! 8)
Terawatt
#7745
Olvasgatom az F1nél a dolgokat, és tényleg olyan apróságokat tudok meg amiket eddig nem. Például, hogy Cyrodiilban a faltörõ kos mozgatható és legalább 3 ember kell hozzá (max 6-több ember nagyobb dmg és gyorsabb-). Végre nem csak annyi lesz, hogy valaki csak úgy lebassza a kapu elé és build.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#7744
Pedig még a beszélgetésüket is hallom, vagy a városi forgatag zaját, de látni nem látok ott senkit.
Relog után újra látok mindenkit, de egy idõ után ismét eltünedeznek maguktól. És nem tudom, hogy a gépemmel lehet-e valami gond, a kliens a bugos, vagy csak a túlterheltségtõl lehet...

PiszkosFred
#7743
MIért ne lenne miért? Attól, hogy a várost a fõ történet során cserbenhagytad, attól még a kisebb farmokon élnek menekültek, illetve vannak a vadonban npck, akiknek a konfliktust leszámítva is van elég bajuk.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7742
Amíg nem butítják le, mint sok más mmo-t, addig nincs nagy baj.

twitch.tv\mnk_official

#7741
Akkor Én kivétel lehetek mert a TES-sel nem játszottam 3 percet sem! 8)
#7740
Ha vissza tudok menni a szigetre (már ha lenne miért), akkor ez teljesen ok.

Mindegy, a lényeg, hogy nektek tetsszen, én úgyis csak kíváncsiságból néztem meg. Gyanítom, hogy ez a játék a TES kedvelõk egy részének fog tetszeni, másoknak nem nagyon. A sarkalatos kérdés, hogy a készítõk (fõleg a kiadó) mennyi elõfizetõre terveztek...
#7739
Én nem észleltem ilyet, hogy eltûnnének NPC-k 😮
#7738
Még egy dolog, ami viszont nagyon pzitív, teljesen jól fut maxolva, akkor is ha sok ember pörög a környéken. Végre egy cég, aki meg tudta oldani.
PiszkosFred
#7737
Te is tudod, hogy a világ úgy változik, ahogy te döntesz. Ha szarsz a lakosok sorsára, és hagyod õket lemészárolni, akkor ne akard õket megmenteni "mégis csak" két hét múlva. 😊 Azt fogod látni a szigeten, ami történt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7736
Ismét megkérdezem, mert nem szeretném, ha végleg elsikkadna a dolog itt a hozzászólások hömpölygõ forgatagában 😊

Másnál is elõfordult-e, hogy "eltûnnek" az NPC-k, és a játékosok is a világból?
Üresnek látom az utcákat, házakat... Ismételt bejelentkezés után helyreáll a dolog, de 5-10 perc játék után újra elkezdenek eltünedezni.

#7735
Nem, de pl. az explorationnek lehetne benne nagyobb szerepe. Mindegy, ez igazából nem nagy para, szal nagy bajom nincs vele. Mármint a nyersanyag gyûjtögetéssel.

Azért mondtam, hogy nem tudom magasabb szinteken mi van, de alacsony szinten kicsit behatárolt. Azzal együtt ezzel is lehet élni, de jobb lett volna szabadabbnak hagyni a dolgot.

Attól még lehetne theme park.

A félreértések elkerülése végett, nem szidom a dolgot, csak van benne pár olyan megoldás, ami 10 évvel ezelõtti mmokban sem volt már túl jó.

Viszont csináltam nord karit, az a rész sokkal jobban bejön. Vagy a karakterek mások picit, vagy a környezet miatt, de itt nem annyira darabosak az npck, játékosok mint a sivatagos részen.
#7734
És késõbb visszamehetsz? Része a térképnek, a világnak továbbra is a sziget...?
#7733
Nekem 8120 FX (4,2 Ghz-en) + Ati 6850 1GB és minden ultran van! Jó igaz 16 GB ramom van lehet szereti az MMO!
PiszkosFred
#7732
Itt is oda mehetsz, ahova akarsz. Nem kell végigcsinálnod a szökés utána területet. Pl. Ebonheartban szólj Rannának, hogy szarsz a sziget sorsára, és mehettek is tovább.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7731
lemaradt az "nincs erõmûvem" (bocsi) : cpu: i5-3570k, 4 giga ram, gpu: sapphire 7850 2GB.

twitch.tv\mnk_official

Torzonborz
#7730
Nincs még nameplate , késõbb - talán ? - lesz opcionálisan.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#7729
Ez tény, de ettõl még elfuthatsz a városba, onnan átutazhatsz a másik faj kezdõhelyére meg ilyenek. Egy nyitott, élõnek ható világ. Pl. a GW2 készítõi felfogták ennek a jelentõségét, és ott pl. az elsõ 5 perc után már egybõl 5 területen kezdhetsz el küldizni. Ezt a változatosságot késõbb is megtartották, 3-4 karaktert simán felhúzhatsz úgy, hogy nem mész ugyanazokra a területekre. Ez nehogy már ne legyen alapdolog manapság. Ellenpéldának pl. ott az SWTOR, ahol minden karaktereddel 90%-ban ugyanazokat a küldiket kell végigtolni...
#7728
A playerek nevét hogy lehet megjeleníteni úgy, hogy állandóan lássam, ne csak akkor amikor a célkeresztben éppen benne vannak.Nem láttam beállítást
#7727
Definíció Munkie értelmében: nincs fps dropp. Stabil 60 fps körül van. Egy két alkalommal áll be a kép pár másodpercre, ez viszont nem hardware oldali hiba.

twitch.tv\mnk_official

#7726
azért ez nem teljesen igaz legalábbis wow-ban,ha vanillától toltad ott se rohangáltál low lvl-en 50+ os területre mert még a lassabb mountról is lekaptak 500m-rõl! 8) olyan sûrûn voltam a mobok ,hog ynem tudtál elszaladni közöttük sok helyen. Hiába voltál skilles!
Különc
#7725
Lvl 10 körüli Ashenvale mellett volt Felwood, ami lvl 52-es terület, csak egy példa

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

benőmenő
#7724
Légyszi definiáld nálad mit jelent az "akadás mentesen", és a "nincs egy erõmûvem". 😊
#7723
Hát, WoWban is adott szinteknek megfelelõen voltak a küldetések területeken, ahogy a mobok is és nem a te szintedet követte...

twitch.tv\mnk_official

#7722
Két dolog. A WoW játékmenete semmivel sem rohanósabb, mint a TESO-é, SWTOR-é, GW2-é, stb. A különbség, hogy 10 évvel ezelõtt még nem azzal akarták eladni a questeket, hogy voice actedek... A másik ez a "ne az elsõ 10 szint alapján ítélj" szöveg, amivel kapcsolatban maximálisan egyetértek a korábban linkelt videóval, hogy egy baromság. Pont hogy úgy kell megcsinálni a játék elejét, hogy megfogja az embert. Egyébként a két MMO amivel a legtovább játszottam, a WoW és a GW2, ezeknek az eleje maximálisan tetszik még ma is. Hogy mi a különbség? Hogy ezek úgy kezdõdnek mint egy MMO, azaz az elsõ 1-2 quest után teljesen nyitottak, elbarangolhatsz más kezdõhelyekre, legalább annyiféleképpen játszhatod az elejét, ahány faj van a játékban. PONT a TES MMO-ban zárják be az embert egy kezdõhelyre...? Na ne már...
#7721
A subsampling quality nagyon fontos, anélkül borzalmasan néz ki.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

drop
#7720
A message to let you know our team is looking into that. We thank you for all your reports, the more information we have, the more data our team can work with.

We will come back with updates later on. végre már dolgoznak a loginés a töltési idön

TDC Geronimo
#7719
Hát igen 14 percnél amit mondanak, hogy fél órát fut egyik pontból a másikba és ezalatt semmi se történik, még mob se nagyon van. Amikor egyedül toltam múltkor 10 perc után már untam. Most, hogy többen voltunk egy fokkal jobb volt, de csak azért mert elbohóckodtunk.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7718
És be? 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7717
Ez még béta. Biztos optimalizálni fogják a starting.
Egyébként ennek a stress test nek nem az a lényege hogy felkészítsék a szervereket a nagy érdeklõdésre? Beállításokat végezzenek rajta, bõvítsék stb? Csak mert 3ból már 1,5 nap eltelt és még mindig nem lehet belépni. Azért ki szerettem volna próbálni mielõtt elõrendelem.
#7716
pvp-bõl h a francba lehet kilépni?😄
#7715
Igen, nekem is meglepõen jól fut, pedig nem mai gépem van, és árnyékon kívül minden maxon van. Bár most ha sikerül belépnem szerintem kirpbóálom amit Fred mondott, mert ez így nem állapot.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7714
Akartam még béta kulcsokat osztani de ez a fránye sg-még a hozzászólásaimat se küldi el😞(
#7713
Ahogy észrevettem nincs nagyon vészes gépigénye. Nekem 1080-ban fut minden ultrán akadás mentesen (leszámítva a lagokkat). És nincs egy erõmûvem! Viszont láttam az összehasonlító videót minimum és maximum között. Na az durva! 😄

twitch.tv\mnk_official

Fpocok
#7712
Amikor a WoW megjelent, ott sem volt végigrohanás, csak most, amikor ennyi xpac van már.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7711
Hmm, akkor lehet nem most kellett volna megnéznem, mit tud a gép ha az ajánlott grafikai beállítások fölé megyek 😊

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

#7709
Jó lett. Szerintem az eddigi ES játékok közül itt néznek ki legjobban.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7708
Azt mondják ismerõsök, és már fórumokon is olvastam, hogy a zónák közötti töltési idõt lehet csökkenteni picit, ha lentebb veszi az ember a grafikát. Valamit, valamiért alapon. Illetve, a goha.ru-s oroszok azt mondják (és ezek ritkán tévednek), hogy jelenleg us-eu összesen 2-3 millióan próbálnak bejutni/vagy vannak belépve a tesztre.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7707
Na úgy látom eddig tartott az én szerencsém is, kidobott egy 15 perces loading screen utn azóta meg nem tudok belépni, sebaj.

Cloakok vannak a játékban? Mert én eddig nem találkoztam egyel sem.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7705
elirtam bocs. *staminát töltõ heal