The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7807
A te véleményedre végképp nem vagyok kiváncsi. Ugyan úgy azokéra akik beböfögik, hogy "menj vissza skyrimezni/wowozni". Ez egy fórum, mindenkinek lehetõség van megosztani a véleményét a játékról. A negatív vélemény is vélemény. De mint általában, a legnagyobb fanbojok fogják az elsõ ingyen hónap után abbahagyni valszeg <#papakacsint>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7806
Na persze,megint van hangoskodó troll tábor,érdekes módon a 80 dolláros imperial edition vezeti az eladási listát pl gmg-n,nuuvemen is az volt az elsõ míg le nem korlátozták Dél-Amerikára.

Iszonyat módon sarazzák a játékot,pedig eddigiek alapján bõven megéri csak a felszintezés/felfedezés kedvéért is,nem kötelezõ endgame-re maradni/nem is tervezem,de persze ki kell próbálni/.
Amit még hallok és nem értem,az a "kicsi a térkép".Fel nem tudom fogni,hogy akkor mi neki a nagy?Így is szívom a fogamat a wayshrineozés miatt,mert nincs mount,kutyagolsz 1-2 percet vagy perkálsz.
#7805
40 perce nem tudok kijönni a kriptás hosszú küldibõl.....se a küldetés végi portálon át se wayshrine-al és a fõbejáraton se.......😞(((((((((((((

j0nNyKa
#7804
persze hogy nem valtoznak, nem tamogatja a hero engine <#idiota>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#7803
Az én gondolatom nem számít, a tömegé számít, én hiába fizetnék majd 3 accot is, ha a tömeg nem és folyamatosan vonja vissza a preordert, meg bojkottra szólít. Hiszen ebben a játékban még a napszakok sem változnak (by diopapa), mirõl beszélünk kérem?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#7802
legalabbis te 2 orankent azert berinyalsz valamit - ebbol mar siman lehet altalanositani, hogy "jol betett maganak a jatek"
kerdes, hogy ha akarnank picit gondolkodni is, akkor a fent leirt hogyan alakulna - sajnos nem akarunk, az nehez

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#7801
Amúgy itt szabadságról regélt valaki. például karakter generálásban faj/kaszt/fegyver stb. ilyen MMO-ban még nem játszottam hol ennyire szabad volt minden szinte!
j0nNyKa
#7800
erdemes lenne megirni nekik, hogy egy "Import options from another character" opciot meg bevarazsolhatnanak - nem hinnem hogy egy 8-10 emberoranal tobbet venne igenybe

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#7799
Értem én az iróniát, de sajnos tényleg elég nagy a negatív visszhang. Ezzel a nyílt bétával jól betett magának most a játék egyébként.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#7798
Ezt? Mindenki, csak összegeztem. Az kimaradt, hogy ha valaki ír egy pozitív reviewt róla (ld PCGuru), azonnal jön megoldás, miszerint hazudnak, mert a helyi forgalmazóval úgy kötötték a szerzõdést, hogy csak úgy csinálhattak 15 képet, 15 perc ingame footaget, hogy a cikkben csak jókat írnak. Ez pedig így átverés, és monnnyonle a teljes szerki.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7797
ÖÖööö...hogy mivan?
#7796
Elõször megijedtem, hogy PiszkosFred gondolatait olvasom... 😄

twitch.tv\mnk_official

#7795
Azt sajnálom, hogy a billentyûzetkiosztás karakterre érvényes, nem accra, mindig újra be kell állítani új karakternél.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7794
jaja 200millió dollár után f2p konzol 😄
Különc
#7793
Ezt ki írta?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#7792
néztétek,hogy a login screenen már köszöngetik a részvételt és hogy nagyon happy launch-lesz 4/4-én!......tehát kész vannak?😛

PiszkosFred
#7791
Teljesen mindegy. Ez a játék már most megbukott. El kell olvasni az emberek véleményét, senkinek sem tetszik, senki sem akar fizetni érte, senkinek sem jó semmi amit talált a játékban. A fejlesztõk helyében én menteném a menthetõt, PC-re ki sem adnám - ha így fogadja a PC-s közösség, nincs értelme -, csak konzolra, ott talán 1-2 évig ellene f2pként, korlátok nélkül, szabadon és ingyen adva mindent.

Sokan írják, hogy a TES VI-nak ezzel a bukással sajnos lõttek, de minimum 4-5 év újabb csúszás, mire kiheverik ezt a blamát, valószínûleg a teljes The Elder Scrolls sorozat megszûnt évekre a tesztelõk szerint. Talán a Bethesda túléli, bár nagyon sokan esküdöznek, hogy többet nem vesznek Bethesda játékot. Ez van.

A 200 millióból vehettek volna inkubátorokat, vagy segíthették volna az éhezõ afrikaiakat, esetleg menthették volna az õserdõket, nem pedig egy ilyen "5-10 éve is szar" mmo-t.

Kár érte 😞

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Tatyla
#7790
ja Battlemage 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

j0nNyKa
#7789
a-a, a 3-ban kiegyezhetunk, de en pl 2kezes kalapacsos sorc-kal mentem sokaig, es nagyon elveztem, eros is volt, es fun to play
elder scrolls jatekban nem jelenthetsz ki semmi ilyesmit
viszont a 3-mas szam az totalisan jo otlet (3 random fegyver vagy 3 random armor)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#7788
Cimbora sorcival iron armorban es ketkezes karddal vonul 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7787
Aki ilyen-olyan okból rendszertelen idõközönként játszik, illetve több játék között "ugrál", annak a p2p nem jó. De lehet hogy ez csak nagyon vékony réteget érint, sajnos én pl bele esek 😞

Tatyla
#7786
3 az már jó lenne de a mágusnak ne kelljen már a kétkezes kalapács 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7785
Igen, egy reward választás tényleg elférne... elsõ 10 szinten bow-ot használó nightbladeként, 90%-ban valami 2Handed swordaxe ot kaptam és heavy armorok tömkelegét... majdnem célzásnak vettem, de mégsem.

twitch.tv\mnk_official

#7784
level 13 vagyok és kb 3 tárgyam van amit rewardból kaptam és hasznos volt a karimnak😄

#7783
ja bocs..ez a sima 😞
#7782
http://livekodok.hu/index.php/2011-08-04-23-47-02/k2-categories/item/380-eso
j0nNyKa
#7781
ez is jo felvetes, a valaszthato rewardot azt mar multkor is hianyoltuk - bar nehez, mert ugye kaszttol fuggetlenul barmilyen fegyvered / pancelod lehet, vegulis azt nem varhatjuk, hogy minden quest utan mindegyik fajta armorbol / fegyverbol lehessen valasztani
de igen, mindenkepp jo lenne mondjuk 3 valasztas

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#7780
ez jo felvetes, megirhatnad a keszitoknek is 😊
szerintem nem a beta miatt nincsen, hanem alapvetoen nem is terveztek

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Fpocok
#7779

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7778
60 dollár az már 25%-os kuponnal annyi! ennél már hogy akarod olcsóbban megvenni?😛 csak érdeklõdnék😊

#7777
Fene egye meg. 😞
Szülinapom van, gondoltam de jó lesz bétázok..
Erre ma szinte mindig várakoztat. 😞
#7776
60 euró környékénél ki lehet hozni valahol olcsóbbra az imperial editiont?
Nuuvemen látom,hogy kb 48,de azt max vpnnel lehet megvenni
#7775
Nekem mind1. Én fizetek egy játékért, hogy ha van benne munka tartalom és érzed, hogy nem egy single player játékkal játszol pl: (EVEonline) De errõl nem mondok véleményt mert még nem próbáltam mert másfél napja nem lehet belépni és még másfél nap van vissza. talán tudok majd 1percet játszani.
valakinek van infoja mennyire lesz ez közösségi játék? Gondolok itt most arra ,hogy Céhek, saját erõd (vagy valami),cw, siege ilyesmi?
benőmenő
#7774
A töltés idõ tényleg gáz, de legalább van idõm hearthstone-t is játszani közben 😄
TDC Geronimo
#7773
P2Pre gondolnak szerintem nem f2pre a legtöbben.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7772
ingyé*
#7771
Az F2P MMO-knál a sok ingyenélõ atomsötét kis hülye gyereket utálom.
Akik szinte mindig tönkrebasszák a játékélményt. Merthát igyé van, az jön be aki akar. (No offense..akinek nem inge..)
PiszkosFred
#7770
Hát, ha szar, akkor ingyen is szar, a pénz számít a legkevésbé. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7769
Amúgy pl ,hogy hogy dark elfet skyrimben lehetett hófehérre kreálni itt meg csak ilyen sötét színei vannak. BETA miatt vagy nem is lesz rá lehetõség csak mert Én egy 1 max 2 karit szoktam csinálni nem 100-at és nekem fontos ,hogy néz ki...
BoneDragon
#7768
Hát igen, ezért havidíjat kérni 2014-be, háát...

PiszkosFred
#7767
Még egy gondolat: Úgy fogd fel az ESO szökés utáni elsõ zónáit, mint a sokat emlegetett WoW-ban a Deathknight 55-58 sztoriját, vagy a pandák 1-12-es "szigetén" történteket. Ott sem hagyhatod el a területet addig, amíg végig nem csinálod a küldetéseket. Utána pedig, tiéd a világ. Nem mondhatod ezt a megoldást oldschoolnak vagy réginek, mert látod, a wow is most hozta be a képbe ezt a sztorimesélõs kezdést. ESO-nál pedig mindig is így kezdtünk, egy kihagyhatatlan tutorial, majd utána a fõtörténettel irány az elsõ város, hogy képben legyünk.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#7766
Az egész játékipar casualosodik. Okos telefonok, buta emberek világát éljük, ahogy fogalmam sincs ki mondta.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Tatyla
#7765
nekem eddig tetszik DE:
1.mi ez a fél órás töltés?
2.miért nincs választható reward?
ezen kívül a többi jó meg jó lesz remélem,de még a havidíj mindig bassz a a csõröm

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7764
Hát én akkor kíváncsi lennék, hogy melyik az az MMO, amihez nem elég egy átlagos csimpánz értelmi szintje... de tényleg. Lehet a mai MMO piac csinálja ennyire hülyebiztosra a dolgokat, de sem a GW sem a WOW, de tény az ESO sem hozza azt a "hûû hogy a rákba van ez" szintet. Bár akkor meg sokaknak azzal lenne baja... Kielégíteni mindenki igényeit? Esélytelen. Fõleg ekkora játékos számoknál.

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#7763
Az ilyen troll videókkal nem kell foglalkozni. Sosem fogja megismételni a wow sikerét, én magam sem fogom lemondani az ESO miatt a wow elõfizetésemet, még áprilisra sem 😊 Tipikus flémekeltõ faszság a videó, az olyan primitív emberek számára, akik mindig valami ellen mennek és csak fehér vagy fekete létezik számukra, és nem valami mellett kardoskodnak, elfogadva azt, hogy miért ne lehessen egyszerre kettõ is?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#7762
Nincs még kész nekik a wiki. <#help>

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

PiszkosFred
#7761
...és még így is, senki sem ért semmit, senki sem talál semmit, mindenki néz bután 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BoneDragon
#7759
Azért a wow bevágásoknál figyelt arra, hogy ultra lowon legyen a grafika, lol 😄

BoneDragon
#7758
Ezen a kijelentésen percek óta mosolygok. 😊 Pont, hogy már nem lehetne hova butítani...

#7757
8-P