The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7857
Fred, csak a kezdõ zónák elérhetõek? Pl Stonefallsból The Rift-be át lehet menni? Mert egy láthatatlan fal van ott nekem, mások meg azt mondják át tudtak menni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7856
na végre!! GLEN HUMBRA quest 2 skill pont! fukk yeah😛

#7855
Beragadtam az npc menübe. Most léptem ki a játékból ez miatt. Nekem minden egybõl betöltött még szinte loading képernyõ se volt. Bár a játék elég vegyes érzelmeket keltett. Úgy éreztem magam mint egy singleplayer játékban 😄
#7854
Igen, kicsit összecsapott, de gyors reakció volt. 😊

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7853
Eltûnõ NPC-ket kérdezte vki délután: na én is belefutottam. /rReloadui megoldja egy rövid ideig, de a zóna floodja/túlterhelés miatt bugos és azért nem jelennek meg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7852
Deconstruct. Alapszabály, hogy semmit se adj el, mindent bonts szét.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7851
Téynleg 😊 De ahogy elnézem, ez valami gyors összeütött tooltip lehet. Na egy hülyeséggel kevesebb akkor.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7850
de rossz ezt olvasni ..... pedig nagyon jó

Fredi van craftnál hogy lehet fegyvert upgradelni, kell hozzá honing stone, azt hol lehet szerezni ?
#7849
craft*

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7848
Fred, te említetted, hogy a recepteken nem lehet látni, ismered-e már vagy sem? A tetejére kiírja, hogy "know recipe" + a crafcsoportot, ha már megvan.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7847
ááááááááááááááá nem tudok belépni ááááááááááááááááááá

#7846
Bármilyen armort és bármilyen fegyvert használhatsz bármilyen class-szal.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#7845
Pedig de. Csak oda kell menned a Wayshrine-hez, és azt használni. Nem tudsz random pontból kiugrani Cyrodiilból, csak a Wayshrine mellett állva, és azt használva.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

gabe paul logan
#7844
speciel most küldtem crash reportot

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#7843
Cyrodiilból hogy lehet vissza jutni? Wayshrine-a nem tudok rányomni mert innen nem lehet fast travelezni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7842
kidobni egyszer sem dobott ki...1-1 beakadás volt, de sohasem vágott ki...nem is volt baj...de ma egyszerûen mikor rányomok melyik karaktrerrel akarok belépni...csak tölt-tölt majd egy 10 min múlva kilép vissza.

s0n1c
#7841
Eltérõ idõközönként játszom egész nap, mindig beengedett, egyszer sem dobott ki. Csak a töltési idõ nõtt meg picit.
#7840
Bármilyen kaszt bármilyen fegyvert tud használni ? Pl. nehéz páncélban lehetsz sorci ? Sorciként pl. fel tudtam venni egy buzogányt. Nekem a klasszikus felállás az, hogy bõrruhában van a sorci staffal, a közelharcos tank pedig nehézpáncélban pl. axe-val.Vagy hogy van ez pontosan ? Nem tiszta ez nekem.Köszönöm !
#7839
Srácok nem nagyon akaródzik ez ma engem beengedni...reggel 8kor nem kellett volna kilépnem...csak éjjel 11-reggel 8ig úgy éreztem 1x elég volt 😄

Ma túl sokan rátaláltak úgy érzem... ebbõl megint max éjjeli játék lesz úgy érzem.

#7838
ja hülye vagyok úgyse enged be😄

#7837
mennyien vagyunk 12 felett? kéne egy instát tolni

#7836
Egyébként az elsõ nagy terület után nem lehet tovább menni? Pl Stonefalls után a The Rift-be?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#7835
Ne foglalkozz velük, játssz és majd eldöntöd, hogy tetszik vagy sem. Ugyanez volt swtor-nál is, azt is széttrollkodták valamiért. Szerintem az akkori és a mostani trollok is ugyanonnan bújtak elõ, de nem írok neveket...

#7834
Én tegnap elsõ belogolásra (korábbi bétán nem vettem részt), beleszerettem a látványba, aztán kicsit furcsáltam a combatot, de videók alapján nagyjából ilyet is képzeltem el. Akkor elsõ benyomásra : "Tetszik, megrendelem". Aztán csináltam a sztorit, ismerõsökkel groupba verõdtünk és questeltünk, Dark Anchor eventeket toltunk. Rohangáltunk kb össze-vissza, craftoltunk egymásnak. És érezzük a félórás logintzónák közötti váltást, továbbra is úgy vagyok vele, hogy megveszem. Mert ami vannak durva és zavaró hibái, azok korrigálva lesznek. Aki pedig egy Skyrim MMO-t várt, az kicsit naív volt. (hozzátenném, Skyrim nekem is akkor lett teljes, miután mindenféle modokkal megpakoltam, hogy pótoljam amit hiányosnak éreztem. Tökéletes játék nincs és nem is lesz.

twitch.tv\mnk_official

j0nNyKa
#7833
nem, ez az emberi butasag, es a teny, hogy valamiert mostansag divat a hiszti.
ha van eszed, a sajat tapasztalatodra hallgatsz, ha nincs, akkor ezekre az... emberekre.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#7832
Jó 1 órája nem tudok belépni. 😞(
#7831
Engem ezek a negatív hozzászólások, tesztek bizonyos oldalakon, fórumokon eléggé elbizonytalanítottak.
Elõrendeltem, bejutottam a BETA-ra... nekem maga a játék tetszik egy-két hibát leszámítva. De az, hogy mindenhol csak azt olvasni, hogy ezért meg azért nem jó, stb... erõsen lehangoló. Nem tudom, hogy mi ez az egész, hogy lefizette-e valaki az oldalakat, fórumokat hogy "nyomják ki magukból" a negatív véleményeket, teszteket.... de nagyon arra hajaznak egyesek, hogy bebukjon ez az egész játék. A BETA-t végigjátszom, de hogy mi lesz, lemondom-e az elõrendelést még nem tudom. Áprilisig még van idõ.

#7830
1 koktél😛

#7829
Tudom pont ezt írtam az egyik sírónak ,hogy egy angolnak ahol laktam itt kint a kanárin ahol lakok 7 font vagy 9 euro vicc gategória! 8)
#7828
engem az Istennek sem akar kiengedi az "instából":S

#7827
Ne hidd, szerencsésebb sorsú országokban ez nem pénz, nem tartja vissza õket.

PiszkosFred
#7826
Tessék úgy kezelni a dolgot, hogy a goha.ru fórumán írták, mint belsõ infót. Sok leak származik tõlük, de korán sem biztos, hogy ez valós. Kiderül, biztos lesz számadat a rekord loginról pár napon belül.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7825
F2P-re sok el tud menni, az biztos, ebbe a csapdába már nem egyszer beleestem.

PiszkosFred
#7824
Na, amíg pofáztam, addig átengedett. Kb 20 perc lehetett, mert a végére értem a 2 Broke Girls heti részének 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7823
olyan kis bénácska sajnos😛

#7822
3-4 millió! OHMFG! én 800000-1 misi közé tippeltem

Tatyla
#7821
a Temple of Auri-El-bõl nem tudok kijönni egy órája <#idiota>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7820
Jólvan, akkor hogy valami jót is mondjak:

A zene szuper, a szinkronizálás szuper, a látvány és a tájak kidolgozottsága egyszerûen fantasztikus, ahogy a karaktermodelleké is. A fegyverek és armorok is tetszenek, bár még nem sokat láttam. A térképek az elsõ zónában kicsik maximum, Stonefalls pl HATALMAS és attól függetlenül hogy egy map, nagyon változatos a táj. Nincs üresség, nagyon sok a látnivaló a térképen a már elmített hosszú séták közben. Kellõen sok kripta-rom-farm egyéb van, de ezekbe még sajnos nem mélyedtem bele mert félek ha belépek valahova kapok egy 20perces loading screent.
A gépigényre szintén nincs panasz, nagyon eltalálták. Alig várom, hogy mehessek lassan a következõ területre, és hogy a többi faj kezdõit is lássam.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Torzonborz
#7819
Miért , mi a baj combattal ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

PiszkosFred
#7818
Hát, stress teszt van, az a csoda, hogy eddig bírja. Ha igaz amit a goha írt, akkor 3-4 milliónak próbálnak bejutni, és döglik a rendszer bizonyos része. De, ezért van ez a három nap, ez a cél, a limitek feszegetése. Reggel 6-7 fele próbáltam, 10 sec alatt jutottam el a password beírásától Deshaan közepéig. Most fél óra se 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TDC Geronimo
#7817
Hát amilyen a combat egyelõre, úgy a pvphez sok sikert kívánok 😊

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#7816
Talán a havi díj kiszûr a sok vérpistikét!
Jockey
#7815
Keves idom van ra, de nekem egyenlore tetszik, kicsit ijjaszkodtam, egesz turheto tps-ben is. Questek atlagosak, nincs vele gond, grafika nekem bejon nagyon, skillprogress sztem kelloen szabad, ha tenyleg akkora a pvp zona mint, amit irtok nem lesz ezzel gond..
Azt is ertem, aki csalodott es nem akar fizetni erte, azt kell mondjam sajnalom, jon meg par mmo, ugyanezen problemakkal fognak talalkozni, de gl..
Kifejezetten orulok, hogy havi dijjas a game, nagyon jo kis szuro lesz, es talan kevesebb negativ flame ha lement az ingyen honap..
En varakozasaim alabol 0 szinten van evek ota a frissen erkezo mmoknal, ez hala istennek nalan felulrol verte at a szallagot, latok benne potencialt, igaz inkabb pvp erdekel..

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

#7814
fákkk már majdnem megvan a fegyó swap......találtam egy 13-as zöld resto staffot......

PiszkosFred
#7813
A kommentedre írtam, de nem neked céloztam, elnézést. Nekem teljesen mindegy, hogy f2p vagy p2p lesz, mindkettõért fogok fizetni amíg lehet és van kedvem, a pénz nem számít. Örülnék a p2p-nek hosszú távon, mert tudom, tapasztalat, hogy mmoként háromszor annyit költök mtx rendszerben, mint amikor p2p-ben minden elérhetõ. Szal számomra oly' mindegy, ha csak 10-en maradunk a végén és úgy játszom végig a tartalmat, akkor annyian 😊 Ha ez havi 3500 Ft-ba kerül, akkor annyiba, ha havi 20 ezret kell ráköltenem, akkor annyit. Még ha örülni, nem is örülnék az utóbbinak, de hát a hobbi az hobbi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7812
Elég szomorú ennyi negatív véleményt olvasni. Nekem tetszik a játék, de hiába, ha egyedül fogok játszani. 😞 Egy MMO-ba elvégre kellenek emberek is. Remélem pár hónapot azért kibír majd.

Tatyla
#7811
na déltõl olyan fél 4-ig jó volt a töltés bementem bárhova pikk-pakk meg ki is jöttem de most már csinál olyat hogy tölt (20-30perc vagy annyinak érzem 😄)majd errorral kidob a login screenre...
na én biztos így nem rendelem elõ ha kijött és megoldják ezt a load dolgot akkor meggondolom...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Torzonborz
#7810
Igen , fórum , igen meg lehet osztani a véleményt de bõven elég ha leírod egyszer hogy nem tetszik ( vagy másnak tetszik ). Minek itt ismételgetni ? Jobb lesz bárkinek is ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

PiszkosFred
#7809
Nem is fogsz. Hamarosan indul a "rekordkísérlet" is ráadásul 😊 Csak remélheted, hogy Rana megmentette a falusiakat, én nagyon drukkoltam neki, szabályosan sajnáltam, amikor.... no spoiler.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7808
Ne vedd ennyire a szívedre, egy szóval sem írtam, hogy rossz lenne a játék. Nem is tudok róla nyilatkozni, mert nem próbáltam. A fizetési modell nem tetszik, nagy különbség.