The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#7958



miért ilyen homályos tompa képet csinál a monitoron ez nem így néz ki?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7957
mit látsz fiLYjjam?😛 látsz 7 karaktert egy fa ajtót meg egy fél fát.....ÚRISTEN MOST MI LESZ?! elárulom: WULFGAR MEGHAL A KÖNYV VÉGÉN!

#7956
sry ,ha rosszul értem. holnap 3:30 pm?
#7955
Szóval, akkor 5 perc múlva visszakapcsolják? oksi xD
danone
#7954
Halkan hozzáteszem, hogy kép kitételéért elméletileg account permaban jár
#7953
Angliából gyorsabban be tudott logolni a haver mint én itthonról. Biztos a szerver közelebb van hozzá 😊 Mindenesetre Õ is elõrendelte
danone
#7952
https://account.elderscrollsonline.com/users/account

Itt bejelentkezel, és utána egy rohadt nagy gomb 😄
PiszkosFred
#7951
A másik balon, vagyis a jobb oldalon 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7950
Redeem Code
Download PC Client
Download Mac Client

Baloldalon az account management-ben.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7949
Moderátorok légyszi, írjátok ki valahova nagyon, hogy képeket csak spoilerbe, mert ez így siralmas, rendesen fáj, hogy még meg sem jelent a játék, de öt percenként olyat látok amit nem akartam.
#7948
Szerintem is nagyon klassz! 8)
PiszkosFred
#7947
The beta server will be taken offline to re-enable Cyrodiil. At this time we expect it to be back online no later than 3:30pm EST

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7946
nyomtunk egy koncertet😛

Shiwo
#7945
Hali,


lehet én vagyok hülye, kaptam egy ilyet e-mailben:

Just a reminder that The Elder Scrolls Online beta test starts tomorrow at 12pm (noon) EST. Have you created your account, verified it by email, downloaded the client, and patched up? If not, get started! You don't want to miss a minute of the action. Here is your beta key in case you haven't used it to create an account yet:"

annó jelentkeztem bétára, most elvileg jött a kulcs, létrehoztam accountot, de nem találom, hol lehetne letölteni a klienst...

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Teppik Amon
#7944
Nem olvastam még sehol teszteket, meg kinek mi jön be, csak ezt a fórumot követem jobbára. És nem értem a nyavajgásokat?! Igaz én nem MMO-zok semmivel, se wow se semmi, de ez a játék nekem nagyon bejön. Tuti vétel lesz, és meglátom mennyi idõre maradok.
Engem megvettek kilóra! És még csak vacak 6os szintû vagyok :p
Max Freddel kettesben bóklászunk a kihalt szervereken 😄

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

#7943
én wow pandánál éreztem ezt, hogy "na talán kijutunk ebbõl a catás lebutítástól. janem." 😄 -de persze ez saját tapasztalat volt, millió másnak bõven megfelelõ.-

twitch.tv\mnk_official

#7942
D3 az egyetlen játék amit meg is bántam! 8)
Pluskast
#7941
Meg az a kövér srác 😊 Hogy is hívták a ki youtbe-on hisztizett emiatt?😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#7940
jajh a Diablo 3.. mikor két hét folyamatos játék után rákerestem, mikor jutok már ki a nyitott játéktérbe az igazi online élményt megtapasztalni. Azt a pofára esést... 😊 és megvettem én állat.. 😊)
#7939
103 error a barátom! 8) Errõl a Diablo jutott eszembe! 😉
Terawatt
#7938
Szerintem régóta nem aludtak rendesen. 😄

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

Pluskast
#7937
Ha mondjuk a várakozási idõt le tudnák esetleg redukálni az nagyon jó lenne 😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#7936
Úgy ott lennék most a fejlesztõi oldalon. Mennyi adat, infó. Megnézném éppen most is mit ügyködnek. Gondolom ilyenkor különbözõ server konfigokat tesztelgetnek, mindenféle eshetõségekre. Tök izgalmas lehetett beengedni egyszerre ezt a sok állatot 😄
#7935
Erre voltam kívánicsi mert ugye olyan Templart csinálok ami spellbõl tölti a staminat !
danone
#7934
Karbantartás van, idõt nem írtak meddig, legalább is online.
#7933
Nem csodalom. 😊
benőmenő
#7932
Nekem ez volt csak a tutorial utáni kezdõ terület elhagyásakor.
Nemrég sikerült de már jött is a kiírás, hogy 5 perc múlva maintenance <#banplz>
#7931
Ez nem függ a stressz teszttõl, ennek éles játékban is így illene lennie szerintem. Igenis utazás közbeni szakadáskor reloginnál már a célhoz tegyen le.

Elmentek az ügyfelek, remélem most már beenged, pont nálam is stressz teszt ment az elmúlt órákban, most hogy kiürültek a termek, remélem a játéktéren is jut hely számomra 😊)
#7930
Szerintem most gyûlt össze annyi javításug, +javításuk, hogy elõbb nem érte meg lelõni a szerót. Legalábbis ebben bízom 😊

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#7929
Csak sikerült lerohasztani a szervert 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7928
Na mar queue is error uzentettel szal el. 😊
#7927
Most rövid maintenance.
#7926
a Stamina az erõn konkrétan nem változtat (sztem ) csak, hogy pl. a Bow skillek staminát használnak, így minél több van, minél jobb a regen annál többet skillezhetek -> dmgelhetek 😊
PiszkosFred
#7925
Egy relog megoldja, nálam is eltûnt mindenki, altf4, relog és kész.

Régi ismerõsünk: (spoiler)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7924
Én már be se tudok lépni sajnos. Ez van. 😊
Count Adyn
#7923
Énis ezt szoptam be pont😄 Stressz teszt van, deal with it😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#7922
Bár a belsõ nézet annyira nem hatot meg pedig az adná a legjobban az élményt mert abba úgy éreznéd hogy valóban te vagy mert úgy látod a világot ahogy a való életben is de valahogy mégse. Az ütés mintha átmenne a a szörnyeken vagy nem tudom annyira nem jó 😄 közelharcosként
tutituti
#7921
ismerõseim folyamatosan panaszkodnak hogy a fõszál quest beragad és se elõre se hátra.
nincs npc se.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#7920
Na engem beengedett most, és persze megint egyel visszább, mint kellett volna, így megint térkép ugrás elõtt állok, ergo kidob. Jó lett volna ha visszaloginkor annyit ment hova akartál utazni szakadás elõtt, és reloginnál már oda tesz ahova menni akartál volna. Lehet/érdemes ilyenkor írni a fejlesztõknek vagy magasról tesznek már az ilyenekre? 😊
PiszkosFred
#7919
Ne tarts attól, alap angol elég lesz. Szerintem nagyon egyszerû a nyelvezete, direkt figyeltem, semmi extra, vagy gótikus körmondat. Legközelebb akkor háttértörténetet írj, és nagyon szívesen belinkelem - ha már egyszer anno összeszedtük, nem magunknak, hidd el 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7918
Nekem a háttértörténet is megfelelt. Mert fingom sem volt, hogy ez miféle játék. De most-már megtaláltam képet fogok kapni róla. Mondjuk a történet az nem lesz egyszerû ha nem rendelkezünk minimum középfokú angollal. :S
#7917
Légyszi erre válaszoljon valaki! Stamian tudom staminából futok .. ,de a kérdésem ,hogy a Stamian azt adja ,hogy többször tolhatok el stamiana melee ütéseket vagy a magába a Sebzésbe is többet add?ó
PiszkosFred
#7916
Nem lehet leírni a történetet, csak a háttértörténetet. Nem ugyanaz. Az ESO története, (a próféta "szál") szerintem zseniális, de továbbra is NDA. A kezdõhelyekrõl szintén nem lehet írni. Az, hogy itt beszélünk a fórumban, az egy dolog, mert gyökerek vagyunk és szarunk az NDA-ba 😊 De bármilyen publikus oldalra, fõleg a magyar oldalra nem lehet kirakni, mert jön a Zenimax legal francessenbele osztálya, és megint leszedeti cuccost, mitn anno leak anyagokat.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7915
Ez volt a kérdés nem is értem elõször mért nem értetted 😊
#7914
Akkor azért nem tudok én sem bejutni. Lassan 1,5 órája nincs game, de ezek szerint a rekordkísérlet miatt. Akkor viszont próbálkozok bõszen, toljuk ki a határokat, hagy izzadjon a vas! 😊
#7913
Nyugi, nekem is épp nem megy... pont kiraktam az ultit és már rettegnek is tõlem... 😞

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#7912
18:00-tól van a terheléses rekordkísérlet, most nekem is elszállt a dolog, nem enged be Stonefallba. Eddig nem volt gond, 5-10 perc után berakott bárhova, de most nem akarja az igazságot lassan fél órája.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7911
Neked meg gondolkodni kellene kedves, aztán "puffogni". 😊 Kezdõhelyekrõl nem lehet felrakni egyelõre semmit. Háttértörténet, mélyebben és hosszabban pedig lassan egy éve elérhetõ "nálunk" is magyarul (link a fejlécben ha érdekel), fajokra lebontva, és globálisan összefoglalva is. Egyéb kérdés?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Torzonborz
#7910
WHO , AOC , DF . Ezekben biztos .

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#7909
inkább pve-ben. lásd bõvebben a klasszikus beülök a broker elé a ház ajtajába, hogy más már ne férjen el c. témát.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.