The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#8008
Mindenkinek, ez alapból jár minden verzióhoz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8007
de ne a börtönben*

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8006
már átírták 4:30pm EST -re 😛
#8005
Nézted a legvilágosabb szürkét ingame? Ott kicsit mások a színek, de a börtönben, hanem már napfényben.

A tetoválások színe fajonként tér el, nem lehet változtatni.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8004
amúgy a server mikor is indul? -15 perce? 8)
#8003
Aki csak kódot vesz annak is jár a 30 nap free game?
#8002
Azért egy dolgot alakíthatnának . Tetoválás színválasztássás! Meg ha már nevet adtak neki akkor legyenek már hûek az elõdökhöz és legyen fehér DARK elf(skyrim)! 8)
PiszkosFred
#8001
Lehet venni +10 helyeket vendortól, ott a bankos körül (vagy akár tõle)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8000
Remélem nem, lefotóztam mindent úgy, ahogy akarom. 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7999
nagyobb városokban van lehetõség backpack bõvítésre ( 400g elsõ 10 slot, utána már 2000 gold a következõ tizes azt hiszem )
böröczk
#7998
Karakter kreáláson fognak még alakítani?

Kumiho #2179

#7997
Sayiid Én nem tudom tippeltem az eddigi MMO tapasztalataimból! ,-P
#7996
Sziasztok.Azt nem tudja valaki hogy lockpicket lehet valahol venni mert mindig elfogy és egy csomó ládát nem tudok kinyitni😊
#7995
Igen, le is görgettem gyorsan 😄
#7994
Ha már úgyir ráérünk chatelni,hol lehet még +inventory helyet szerezni?
Biztos én vagyok vak de még nem láttam semmi ilyesmit csak bankhelyre,és ez az 50 nagyon kevés.
#7993
Ajjaj mindjárt jön dühöngeni csimposz!
Hogy merted spoiler nélkül beírni hogy van kovácsolás? és még a materialok névét is beírtad jézus!
#7992
hja nem kell csákány hozzá mint skyrimben?
#7991
Nem kell csákányt venni,kint a vakvilágban a sziklák környékén keresgélj egy nagy pirosas plecsnit a földön,az az iron ore.
Egyébként meg a fémbõl készült(nehéz) páncélzatokat meg fegyvereket a kovácsolósablakban szétszedve is esik,bár az talán már kész iron bar.
#7990
Nem az a baj h ír valaki ezzel kapcsolatban, hanem ha már van erre lehetõség, hogy eltüntesse egy tag beszúrásával, az illendõ ha megteszi.
Én pl pont ezért nem jöttem eddig, mert nem akartam látni számomra kéretlen infókat, most viszont itt van normális magyar technikai állapotjelentés, ezért örömmel követem az eseményeket élõben, a többi honfitársammal.
#7989
siman tudod szedni a mapokon, nem kell hozza semmi extra. aztan bar-t ugy csinalsz belole, hogy a blacksmith cuccnal extract/raw materialsnal 10 oret feldolgozol.

#7988
Kovácsolás ,hogy mûködik mármint láttam vehetek követ ,de ignotot hol tudok bányászni? vagy legalábbis csákányt venni? nem találtam még olyan vendort! VAgy az késõbbi szinten lesz elérhetõ?
PiszkosFred
#7987
Annyit mindenki megtehet viszont, hogy a képeket spoilerbe rakja. Nem egy nagy dolog, és még a mobilosoknak is könnyebb. (fõleg az elõzõ png kép miatt sem hülyeség)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7986
Egy teso fórum ahol nem írhatsz a teso-ról végképp semmit az szerintem nektek is szürreális lenne 😄 ha végkép nem akarsz még minimális infót se a játékról akkor ne nézz be. Nincs jobb ötletem.
Count Adyn
#7985
Detto😊 Ha meg beraagdsz elég bemenni a mailekhez a cseten, és kienged, gyorsabb mint reloadolni😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#7984
Derítsd ki melyik accountról készült a kép. lehetetlen. Egyébként aki végképp nem akar ennyi spoilert az minek van itt? nem kötözködésbõl csak kíváncsi vagyok mit hitt hogy mit fog olvasni?😄
#7983
Fogni kell bogarakatlepkéket, aztán víz mellett ki lehet választani a csalit s utána mehet a peca.

twitch.tv\mnk_official

#7982
Azt probaltam en is de nem akart sikerulni. 😊
PiszkosFred
#7981
...meg némi csali 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#7980
Hát elsõsorban víz...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7979
Bogárdarabok vagy kis rágcsálók belsõségei. 😄 Csak kiválasztod a csalit egy pecázós résznél és aktiválja.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#7978
mi a rákfene ez?D😄

#7977
Fred horgaszaskoz mi kell?
#7976
a sok combat haternek!

https://www.youtube.com/watch?v=oyA8odjCzZ4

twitch.tv\mnk_official

#7975
Nekem mikor beragad a párbeszéd után, elég ha a bal oldalon a borítékra kattintok, s akkor kihozza beragadásból, ugrik egyet s jó. Nem kell konzolozni, így fel sem tûnik h bug.
PiszkosFred
#7974
Two Handed Weapon ágon a charge is ilyen. Néha benyomod, aztán csak elszáll a stamina, és marad helyben 😊 A mob persze jön, mert combatba teszi.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7973
Sorry szerintem ugrott egyet éppen az oldal mikor kattintottam s mellé céloztam sorry, de annyira nem is lényeges 😊
#7972
kicsit marhajo...most mar mindegy 😄

#7971
Ezt miért nekem írod?
#7970
fasza eddig tetszik nagyon a jatek, nem ertem mi a retek ez a sok negativizmus amit kap 😞

combat nekem tetszik igy is hogy nincs collision, ha megutod a mobot van egy talalat animacioja, szoval van vizualis visszajelzes mit talaltal el.

ami zavar hogy sokszor beragad a craftba, meg vendorokba, ill parbeszedekbe a kari, de erre megoldas a /reloadui (ra is makroztam a bill egyik makrobombjara 😊 ) dehat ez a stress test miatt van, mert tegnap meg nem csinalta ilyen gyakran.
dragonknightot kezdtem de speciel az ultimateje nem mukodik a dragonskin agon (vagy mi a neve), ami egy ilyen charge/leap lenne, de eddig 20bol 1szer sikerutl neki odaugrania. Tobbinel meg szepen allva marad, de az effekt elmegy, meg csokken az ultimate is 😞 remelem javitjak majd, mert ezt nem tudom a stress testnek betudni. majd ha visszajon a server tolok is ra egy /bug-ot asszem.

stonefallnal az a vulkan marha jol nez ki, meg votl mar ez a lancosportalos random event is, ami marha jol nezett ki, ahogy lejottek az egbol a lancok, meg marhajo a hangja az egesznek.

Engem eddig meggyozott, szoval tuti megveszem.


#7969
Meg ki kell cserélni a bilit, hamutálat.. gondolták segítenek.. 😊 nekem speciel pont most lett volna idõm játszani, így bánom, a mínusz egy órát, de sebaj.
BoneDragon
#7968
Hogy micsodát?

PiszkosFred
#7967
Stress teszt van, kedd hajnalig ilyen lesz. Reggel és délelõtt játszható, szerintem hétfõn egész nap sem lesz gond (mégis cask munkanap), de a stress teszt alatt csodát ne várj. Fõleg, hogy csak az nem kapott keyt, aki nem kért, vagyis a tömeg az garantált - de ez is az egész hétvége célja, nem a folyamatosan és stabil játék. Az csak a következmény lesz - remélhetõleg.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#7966
walking dead-et😛

#7965
azért milyen kedvesek, tudják, hogy sokan nézni akarják a DAL-t vagy mit és szolidaritásból addig is leállnak a szerverek! 😄

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7964
valószínüleg az nem most lesz😛

#7963
Nagyon remélem, hogy megcsinálják ezt a rohadt ki/be loggolást meg zonaváltást..
#7962
az amcsi idõ mi +6-al vagyunk arébb

akkor kb 9:30 ?

A mohának mindig a déli oldala fás!

#7961
Azt pl h lehet majd itt is zenélni nekem elég spoiler. És nem csak neked szólt. Volt itt már 1-2 olyan helyszín is amit tökre bántam, hogy nem a játékban láttam meg elõször. Nem nézek videókat, kerülöm az összes információt a játékkal kapcsolatban, ezt illik tiszteletben tartani, még akkor is, ha nem értesz egyet.
benőmenő
#7960
Amerika keleti partjának idõzónája szerint 15:30, ami nálunk 21:30-at jelent.
PiszkosFred
#7959
Keleti parti idõ szerint 15:30-ig, az nálunk 21:30-ig, vagyis szûk egy órán belül, fél 10-ig lesz újra szerver. Addig lehet pihenni, wowban dailykat csinálni (én speciel azt csinálom😊), vagy valóvilágot nézni, bármit, de ESO csak kb. egy óra múlva lesz. Vagy hamarabb, ha gyorsak a srácok.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”