The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kastil
#8058
jahogy szombat mybad

kastil
#8057
persze, pénteken "alig'...

#8056
0:30perc EU szerver és 2órás queue van. Mennyi embert enged fel a szerver? 100-at 200 at? hihetetlen... azért 0:30kor eu-ban alig vannak fenn és igy is 2órás queue van az már hihetetlen :S
#8055
Szia, pont annyi hely kell az installhoz igen, a kliens maga ~32 gb lesz.

kastil
#8054
hali.

mennyi helyet eszik a kliens? 60as üres vinyóra felfér telepítés alatt?

ha nem, holnap adok beta accot ha kell vkinek (nemtom am ez most ob v cb-e? ha mindenki kapott kulcsot akk sry)

#8053
Az biztos, hogy ez után a béta után gõzerõvel fogják hegeszteni a játékot a megjelenésig.

"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd

#8052
papucs<#vigyor2>

#8051
Egy kicsit jobban "belemélyedtem" a játékba és megmondom õszintén, hogy egy kicsit csalódott vagyok.
Nem egészen erre számítottam. Igaz, hogy ez még csak egy béta és ez végett nem is fogok levonni következtetéseket, és nem fogok negatívvéleményû hozzászólásokat írni.
Az elõrendelésemet NEM mondom le. Továbbra is bízom a játékban, remélem... hogy a teljes verzióban nem fogok csalódni.

#8050
Mindenkinek további jó játékot, sajnos én lelépõs vagyok, mert az asszony kiherél 😉
BoneDragon
#8049
De legalább ne nézne ki minden szikla ugyan úgy! Mondjuk az összeset végig jártam, de így sem találtam meg. 😊

PiszkosFred
#8048
Mi értelme lenne elásni titkos helyre a kincset, majd készíteni hozzá egy térképet, ha mindeközben egy villogó neon nyíl mutatná, hogy "itt ássá' vazze" 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

BoneDragon
#8047
Na jó kicsit körbenéztem és rájöttem, hogy az összes szikla ugyan így néz ki ugyan azzal a fával a tetején.... Szórakoznak itt velem. <#idiota>

#8046
most az uccsó bányából nem tudok kijönni a map végén😊

#8045
akkor ez másik.....

#8044
😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

BoneDragon
#8043
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

PiszkosFred
#8042
Akkor jól emlékeztem. Nem merek visszamenni a városba, ilyen zónaváltási idõ és 31 perc queue mellett 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8041
Szerintem de.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8040
melyik térkép van meg? az a hajós?

BoneDragon
#8039
Nem találok kupacot, pedig már a falat is próbáltam useolni. 😄

#8038
31perces queue van :S
#8037
Oda mész ahova a kép mutat és lesz egy kupac sár amit useolsz (kiásod) és egy láda terem oda amit nem kell lockpickelni csak ki lootolni.
BoneDragon
#8036
Ha megtaláltam egy treasure map helyét hogy kell kiásni? Vagy hogy mûködik?

TVelvet
#8035
Azt közbe megtaláltam. De pénzt nem tudok küldeni neki. 😞
danone
#8034
Jól látom, hogy az armorok viselésének (li/me/he) sehol nincs hátránya, csak max elõnye, ha rakok rá skillpontot?
PiszkosFred
#8033
Nem account szintû a bank?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TVelvet
#8032
Valaki tudja hogyan tudok küldeni aranyat, meg cuccokat egy másik karimnak?
Nem tudom felvenni friendbe, és küldeni sem tudok neki mail-en keresztül
#8031
behivtok valami SG-s guildbe? kéne menni instát /van healer "spec"😛 😊/

GORATRIX

PiszkosFred
#8030
Azért ez a mount fejlesztés nem egy kapkodós sportág 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8029
Shadowplay el próbált már valaki videót felvenni a játékból? Én felvennék maximum csak akkor publikálnám amikor már lehet 😛 addig lenne idõ editálni. Csak kérdés, hogy kompatibilis-e vele
#8028
Jéé, egy játék amibe a villámlás tényleg villámlás (yay).
drop
#8027
pvp megy most?

drop
#8026
kérdés hogy tudok átmeni másik földrészre mert 15 let a karim de küldi npc sehol

PiszkosFred
#8025
Premier után jönnek.

#8024
Sõt, ha megnyomod a hívó gombot (H), és közben elindul a karaktered, felugrik rá menet közben, mint egy szittya magyar lovas 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8024
Javítottak rajta? Mert korábban olyan volt, mint egy tégla.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

danone
#8023
Nem tudjátok, csak mage és warrior guild van, vagy van valahol thief, stb is?
#8022
Mondom ,de klassz ORc senki se lesz. Erre teli van orccal. tök jó látni! 8))
PiszkosFred
#8021
Nagyon jó a mount, van fizikája ahogy elindul és ahogy megáll, illetve ahogy sprintel. Amilyen szar volt a TES részekben (tank effekt), itt annál jobb. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8020
Hja engem már be is engedett!
#8019
Instant tolt minden, kicsit furcsa is. )

#8018
látod, pénzkidobás volt. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

danone
#8017
Megy bizony 😊
#8016
Szintén egyetértek. Nekem eléggé fincsi volt így is, szinte bármilyen karaktert össze lehet vele varrni, viszont a nézete valahogy nem jó, torzabb lettem ingame mint ahogy kinézett elõnézetben.
Hiányzik nekem is 1-2 plusz feature, de érzésem szerint lesznek még késõbbiekben lehetõségek.
#8015
Mintha már menne a szerver...
Count Adyn
#8014
Meg bénák a férfi hajak...😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

böröczk
#8013
Nekem is, én 1-2 órát simán el szoktam lenni a karakter kreálással. 😄

Tehát errõl semmi hír ezek szerint még.

Kumiho #2179

PiszkosFred
#8012
Egyetértek, pár extra, de emiatt jól elkülöníthetõ alakzat kellene szemnek, szájnak stb. Ezen lovagolok már nagyon régóta én is, a játékhoz semmi köze, de nekem számít 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8011
Értem köszike. Kár!
böröczk
#8010
Mintha kevesebb lehetõség lenne itt, mint a többi elder scrollban, csak azért kérdeztem.
Egy-két pluszt még betehetnének, presetek, szem-or-egyéb formák.
Így nyomkodtam a random customizationt, majd amikor már elviselhetõ volt a karakter kültakarója, azon módosítottam egy keveset. 😄

Kumiho #2179

PiszkosFred
#8009
"The beta server is currently offline to re-enable Cyrodiil. At this time we expect it to be back online no later than 4:30pm EST."

fél 11, kb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”