The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
benézek akkor 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
#8102:
Na ez pl. hiányzik nekem is, legalább egy green-yellow-red indikátor a sarokba, valami ami jelzi, hogy mi a helyzet.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Itt az sg topik babazsúr a többi fórumhoz képest. Az, hogy nem tetszik valami, az érthetõ és elfogadható. Az ESO nem az mmo játékosoknak készült, "fapados", hogy a lentebb megszólaló kollégát idézzem. Pedig nem az, csak a hagyományokat követi. Vannak benne ballépések és rossz döntések, de a legtöbb ember aki ma bétázik, az életében nem játszott TES sorozattal, maximum pár órát ("az a sárkányos játék, az kiiiirály vót"), és így aztán dõl a szájukból kezükbõl a szarság, a mocsok, stb.
Azt meg sem merem említeni ezeknek, hogy az ESO nem tipikus MMO, hanem egy online rpg, mert az én anyám fog csuklani 😊
Természetesen a jelenlévõk mindig kivételek 😊 Következõ bétára letisztul a közösség, és jobban lehet majd haladni a kérdésekkel és válaszokkal.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
mennyire stabil eddig a stressz teszt? milyen volt a rekordkísérlet? ma lesz értelme belépnem? ittenieket hogy bírod? 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Az, hogy te nem tudsz, vagy nem találsz meg valamit, és ennek tudatában idiótázol, sajnos rád nézve lesújtó. Nem tisztem megakadályozni azt, hogy hülyét csinálj magadból, de kérlek, hogy butaságokat ne terjessz.
Egy megaszerveren egy AH mûködésére a legjobb példa a D3 AH-ja, amelynél nagyobb marhaságot sosem csinált a Blizzard, és nem tudnak elég sûrûn bocsánatot kérni miatt. LESZ AH-T HELYETTESÍTÕ MEGOLDÁS, ez a guild store, amely mûködésének nézz utána, és majd utána lesz lehetõséged - jogod továbbra sem - idiótázni bárkit is.
A "steel ore" pedig megy a hét vicce rovatba, és ezúton szeretném jelezni, hogy együtt érzek a kémiatanároddal, kemény évek lehettek számára 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
[PC GAMING]
Eddig a Daggerfall-os területeken bóklásztam emberként, Running nézett át a sötételfekhez.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
azt nyugodtan végig játszom és az eddigi MMORPG-kbõl kiindulba az alap után jönnek a ki egek patchek tartalmak. WOW-t hozom fel példának. megjelent volt pár duengeon még raid se igazán volt csak insták és a Dungeon KÉK setet tudtad kiszedni. Még Battleground sem volt. aztán kicsit késõbb megjenet WSG majd AV és stb stb. órákat álltál a BG bejárata elött 1000sével és mégis türelmesen vártuk a fejlesztéseket. RAID instákat és szívárvány színû Plate setet farmoltunk sima 5 fõs dungeonokból és tudom ,hogy mindnki PRO már és szenved WOW-ba vagyis unatkozik szinte ,de aki ott volt az elején az tudja milyen szenvedés volt gy mountot venni ,egy instát végig tolni setek nélkül. Szóval ez a játék egy tökéletes indítás mindent megkapsz amit a többi MMORPG meg add SÕT egy nagyon nagy plust ami nekem egyszerûen mindent visz. Az ,hogy végre nem más szabja meg ,hogy az ORC-om milyen képességeket használjon, hanem teljesen rám van bízva ,hogy rakom össze!!!! Már csak ez miatt megéri a játék nekem és még ehhez jönnek insták meg Battleground.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
Mindenki azt várta, hogy ez egy felturbózott Oblivion-Skyrim-Morrowind lesz multiban, de sajnos vagy nem sajnos, nem az. Épp ezért vergõdik a fél világ, mert mindenki azt várta, ehelyett kapott egy fapados MMO-t
DE!
Lassan két level tizes karakterrel a hátam mögött úgy döntöttem, hogy én nagy valószinüséggel meg fogom venni. Már gyerekkorom óta imádom a TES világát, döntõ játékélményeim között van mindhárom nagy ES név, többszáz óra játékidõvel. Emlékszem mennyi theorycraft ment a fórumokon, kisebb oldalakon, hogy vajon milyen lehet a világ többi része, voltak vicces videók Obliban pl, hogy lóval próbáltak egyesek átugrálni a térkép szélén Morrowindre, hasonlók. Nos, itt végre megnézhetjük ezeket a területeket. MINDET! Sajnos nem tartozik hozzá egy Skyrim szintû élõ világ és az eddigi TES játékokhoz tartozó óriási szabadság, de ez egy mmo, itt nem lehet ilyet (bár késõbb ki tudja mi lesz), de úgy gondolom egy igazi rajongónak már csak ezért is megéri, hogy bebarangolja azokat a (tagadhatatlanul gyönyörû) területeket, amirõl eddig csak álmodott. Plusz szerintem a fejlesztõk ennyit megérdemelnek, úgy érzem ennyi le warezolt játékuk után tartozom ennyivel a Bethesdának. Maximum majd nem fizetek elõ, és porosodik a wow-ok mellett a doboz a polcon. Jó kis játék lesz ez ha a kezdeti gyengeségein mindenki túllép, és nem követel habzó szájjal (mint én) multiplayer Skyrimet, hanem a helyén kezeli az egész dolgot.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Don Kartács :)
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
"Life is a map and it's quite confusing" My screenshots: https://flic.kr/ps/2YWbrd
Viszont ez "csak" egy stressz teszt (vagy ügyesen annak reklámozzák <#hehe>#hehe>).
A lényeg:
Személy szerint én egy bug miatt nem tudok továbbhaladni a játékban lvl 6 után, viszont ennek ellenére meg fogom venni.
Az ok:
Tisztában vagyok vele, hogy a kis szintû kezdõterületekbõl nem tudom megítélni, hogy a megjelenést követõ akár fél éven belül játszani fogok-e még vele egyáltalán.
Amit láttam az nem más, mint egy TES játék MMO formában és ezt pedig a béta is hozza.
A döntõ nálam a PvP lesz, mert ha az jó, akkor tõlem lehet gyengébb a többi része (lásd WAR).
Anno az SWTOR-t is úgy vettem meg, hogy már ránézésre sem tetszett.
Viszont ha van egy jó társaság, akkor az elsõre idegesítõ dolgok már nem is olyan elfogathatalanok (talán ezért is hívják ezeket a játékokat MMO-nak).
Amit tanácsolni tudok az az, hogy mindenki vegyen egy mély levegõt és döntse el, hogy megéri-e neki kifizetni a játékot és a legrosszabb esetben egy hónap után törölni az egészet.
Ezért nem fogom a legdrágább verziót megvenni és így egy sima single játék árából tudok majd játszani egy hónapig (ez teljesen vállalható), aztán majd meglátjuk.
A másik lehetõség az, hogy vártok pár hetet/hónapot és mások (immáron valós) tapasztalata alpján már kényelmesen tudtok majd dönteni.
Viszont elõre eltemetni azt, ami meg sem született... inkább tûnik öngyõzködésnek, mintsem valós véleménynek.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
- insta, csapat játék
- pvp
- guild rendszer és ennyi
Nem kell benne keresni a többi mmo sajátosságot mint pl az ah, combat log, valami dps mutatás, szegényes ui... mert ez tipikus elder scrolls nem is tudom mit vártak az emberek. Fel is foghatjátok hogy ez egy nagy multiplayer patch!!<#idiota>#idiota>
Don Kartács :)
Már jól indult a napom. Ne haragudj de könnyesre röhögtem magam.
Ezek után viszont lehet elég lesz 1-2 magyar guild is ami nagy , jó lenne tudni hol lesz
En vallalom, hogy abszolut elfogult vagyok, akkor tudtam, hogy megveszem a jatekot amikor meg egy kepet sem lehetett latni rola. Ez teny.
Az is teny, hogy eros bugfixelesre szorulnak dolgok abbol a tartomanybol amit most mi lathattunk a beta hetvegen, nekem viszont magaval a jatekkal nincs bajom, azzal, hogy megaserver koncepcio, hogy teljesitett most a hetvegen, mar annal inkabb. De bizom benne, hogy ez konnyen javithato, orvosolhato.
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Én is hülyét kapok amikor a grafikát szidják , mert szerintem brutál jó ultran. De ettõl még ennyi ember csak nem téved..és lehet hogy egy kicsit mi vagyunk voltunk elfogultak.
eddig védtem mindenhol...de nem tudok mmot olyan combattal játszanni ahol nincs damage szám ... ez nem tudom elhinni... hogy gondolták ezt ?
a másik meg hogy hogy nincs ah, olyan anyázás megy érte hogy ...joggal, idioták meddig tartott volna ah berakni...
ami meg fölleg a fõ gáz , hogy pl a blacksmith crafting nincs steel ore , ugy tudsz szerezni steel oret hogy megveszel kész steel itemet széttöröd hogy utánna roszabbat gyárthass és fejlödhes... ez megint mi ?
valószinû nincs még kész a game ,de ki kellett adni a részvényesek miatt.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Ja, várjál...
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)