The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8158
Nekem is nagyon tetszik már a harmadik városba vagyok, persze még rengeteg dolog hiányzik belõle de, amire teljes játék lesz arra már szerintem senki se fogja azt mondani, hogy ez nem éri meg a pénzét. A tagság az azért túlzás remélem kiveszik majd azt.
PiszkosFred
#8157
Minden fent van a bannerban. ESO háttértörténet részletesen "nálunk", a teljes The Elder Scrolls történelem, a világ megszülétésétõl a Skyrim DLC történetéig pedig a "Tamrieli Történelmi Tudástár" link alatt. Az a cikk, a valaha készült legrészletesebb és legprofibb TES írás magyarul. Ennél többet ember nincs, aki tudna ajánlani vagy mondani 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#8156
Ezért kínlódok én is már megint az Ebonheart területen, mert élesben Aldmeriban akarok, de abból nem akarok látni egy másodpercet sem elõre, majd akkor ott, március végén. Memóriám mint az aranyhalé, így mire azon végigérek, el is felejtem az Ebonheartot és új lesz megint minden 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

ricsaj
#8155
Engem igen, de elotte orulnek ha talalnek valami hatter tortenetet a dologhoz. Tudom valaki mondta h fent van az oldalon meg magyarul is van de engem speciel egy ilyen overall dolog erdekelne.
igaz jatszodtam obliviont is meg skyrimet is es igy azert van mar valami fogalmam, de azert Ott is voltak dolgok amiket ugy ismertet, hogy valami alapot tudnod kene Ami viszont nekem kimaradt

#8154
Szintén vétel,teljesen jó a játék,remélhetõleg sok olyan dolog hiányzik a bétából ami megjelenéskor már bekerül😊
yesname
#8153
Szerintem itt a rinyálók 90%-a az elsõ tutorial sziget alapján rinyál. Valóban tovább kell menni a következõre és ott csinálni a questeket, belemélyedni a világba. Utána kezd kitárulni, megnyílni.
Általában a questek sem tucat MMO típusúak. Nagyon jól dolgoztak a designerek a tájak és belsõ terek tekintetében, mint a lairek és instanceok.
El is döntöttem, hogy nem bétázom tovább, engem meggyõzött. Majd élesben fektetek több idõt már bele. Meg is veszem az imperialt.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

j0nNyKa
#8152
persze sorry 😊
külön jó volt egyébként olvasni nem mocskolódó meg rinyáló véleményt <#eljen>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

yesname
#8151
TES akart lenni, de tudod Te. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8150
Köszönöm

Fpocok
#8149
100%

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8148
mért ne lenne? 😊 Csak olyan játékoknál nincs ahol már a zárt béta alatt is megy a tranzakció rendszer. Lásd: hearthstone,Path of Exile, stb.
#8147
Karakter wipe lesz?

#8146
Én igazából az end game content re lennék kíváncsi.
j0nNyKa
#8145
TS vilgáát? mi az a TS?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8144
RP érdekel itt valakit rajtam kívül? Ha úgy van, valami kis RP-s közösséget alkothatnánk majd.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8143
Meddig lehet elõvételben megvenni? Én is megveszem úgy döntöttem 😊 Sok idõm nekem sem lesz játszani, de ez kell.
yesname
#8142
Most így level 8-nál és ahogy haladok elõre egyre jobban teetszik. Ebbõl vétel lesz úgy érzem. 😄 Hozza a TS vilgáát és hangulatát. Tetszik az egész rendszere is (crafting, harc stb.) Nagyon jó, hogy nem tucat MMO!!! Végre. 😊 Ja és gyönyörû a design és grafika (tájak)!

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8141
Fasza, akkor meg is rendelem holnap.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

DonnieBrasco
#8140
Szevasz Fred, hát 11 év után (Morrowind) megint összefutunk? 😊
Én is belekukkantottam a bétában péntek este, sajnos most egy ideig nem fogok tudni, illetve a való élet (család, kisbaba) miatt amúgy sem lesz sok idõm rá, hogy játsszak.... de a pénteki két óra alapján nagyon tipródom, hogy elõrendeljem-e, mert eddig nagyon bejött...

A ti kung-futok nem erős!

#8139
Igen, ahol írják az explorer packot, az jó. A hivatalos oldalon annyi a különbség, hogy a simához is 5 nap jár.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8138
Tehát akkor mondjuk ez jó?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8137
Akkro vigyázzak instákban a healre mert rögtön célkeresztbe leszek? 8)
PiszkosFred
#8136
Bármelyik verziónál, ha pre-order vagy pre-purchase. Akkor kapod az Explorer's Pack nevû DLC-t is hozzá, ami eltörli a kötöttségeket.

Az Imperial verzióhoz az Imperial mint faj tartozik.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8135
Ez jó hír, köszönöm! A hivatalos oldalról kell elõrendelni, vagy hogy van ez? Tudom, hogy elhangzott már valszeg ezerszer a kérdés, de nem vágom ezeket.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8134
Mindegyiknél, csak elõ kell rendelni.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8133
Srácok, lame kérdés, melyik editionnél van a minden frakciónál mindegyik faj választható téma? Imperial?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8132
Hali! Felvilágosítana vk posta ügyben?(nem kérek vicceket)Lvl-hez van kötve mert lóvét se tudok küldeni...
#8131
na az rohadtul van! bármit csináltam 60-70% ban engem ütöttek😊 lehet csak a csapataim voltak szarok,nem tudom....,de nekem ez még újgyakorlatnak is kevés volt😛

#8130
Heal agro az van?
PiszkosFred
#8129
Itt most a tank a két, három "kockás" mobokat meg a bossokat fogja, a többirõl a dpsnek és a healernek kell gondoskodnia. Kaotikus, az tény, nem a megszokott "tankot üt minden mob" harcok vannak 😊 Aggron szerintem változtatnak még, mert azt én sem értem, hogy mi alapján és meddig.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8128
Amúgy pont ezért nem a tankolos templarra mentem hanem kétkezes fegyverrel és a heallõsre...mivel inkáb healelem azt akire ráugrik mert ez így elég érdekes! 8) Fõleg azt néztem a kétkezesnél cleave még abrsobot is add szóval inkább healelek! 8) egy másodperc alatt eltolom a self healet és még manat is tölt a másik meg még staminat is szóval majd nagy szinten lesz érdekes ,hogy a heal mennyire tud menteni és mennyire kell direct tank speces ember a bossokhoz
#8127
Sõt, ez nem is side quest?!
#8126
Én DD-ztem és kb a háromnegyedénél kaptam is egy disconnectet, én is fungal grottoban voltam. A tankokat nem irigylem. Van aggró egyáltalán, vagy mi alapján választanak targetet a mobok?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8125
Nekem eddig mindegyik tetszett a kisebb insták közül (gondolom ezek a nyílt kis insták), már jó sok Dark Anchor eventen is voltam, számomra az említettek közül egyedül egy tûnt fel, az aggro... kis félig törött geares ranged íjjászként folyton lehúztam a mobokat.... mindenkirõl... pedig a cuccaim fele törött volt már, smucig voltam költeni javításra, de így is engem csaptak-vágtak és nekem nagyon fájt... 😄

twitch.tv\mnk_official

#8124
designra okés,de amit lemûvelnek a mobok az vicc.....össze-vissza rohangálnak, mindenki csapkod szintén össze-vissza maga elé azt hali.....

az aggró pattog mint egy ping pong labda, szerencsére sok skill nem kell a healeléshez mivel van egy bazinagy AOE heal amit letszel, egy célkeresõ dot heal meg egy szintén aoe heal sugárban magad elé /resto staffal/

CC-ni lehetetlen mivel üsd-vágd az egész

nagyon,nagyon kezdetleges ez így

#8123
Ami viszont rendkivül bosszantó számomra, hogy a megjelenés elõtt ennyivel van olyan fontosabb side quest ami totál bugos, nem jelenik meg az npc (The Unveiling). Elég nehezen hiszem el, hogy az eddigi teszt hétvégék alatt ezt senki nem vette volna észre. Vagy esetleg az új buildbe sikerült bele rakni mint új bug, mert ahoz csak gratulálni tudok ezen a szinten...
#8122
Nem tudom, én toltam egy Fungal Grottot (most hirtelen lehet rosszul írom a nevét), nekem speciel tetszett. bár a healer kommentje: "azt üssétek amit a tank" kicsit macerásabb, mint pl. wowban 😄
#8121
Én voltam Stonefallsban, mi a baj vele?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8120
Voltatok Instában??? most rohadék leszek, DE EZ MI A FRANC VOLT?!?!?!

ui: borzalmasan kotvány munka

#8119
Mindegyik.



#8117

Na igen, de ez engem pont nem csikol😄 Késõbb hátha lesz necromancy!

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8118
Egyébként, sok kritikát olvastam itt is meg máshol is, hogy a melee játékmenet nem a legjobb. Tegnap kezdtem egy Dragonknightot és sokkal jobban élveztem a játékmenetet vele mint a templar-al. Nyilván ha az ember fps nézetbe skyrimhoz probálja hasonlitani, csalódni fog, de egy mmo-hoz viszonyitva szerintem teljesen korrekt, kellõen dinamikus.
#8117
ja hát igen, abban az értelemben nincs... summolni viszont tudsz egy kis segítõt, ami ha jól tudom ahogy fejlõdik úgy változik, hogy milyen formát is ölt.

twitch.tv\mnk_official

#8116
Melyik kasztok tekinthetõk a játékban dps kasztnak? 😊
#8115
A daedric summoning ágon sajnos nem találtam nekromanciát, a cseten is azt mondják, hogy nincs. Kár, pedig jó lenne csontikkal járkálni 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8114
Tradelni úgy lehet, hogy nem vagytok partyban. Akkor megy.

Necromanta ág szerintem inkább a Daedric Summoning (Conjuration iskolának felel meg inkább)

twitch.tv\mnk_official

#8113
Sehogy, bugos.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

yesname
#8112
Hogy az istenbe lehet tradelni party memberrel???

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8111
Nekromanta karaktert nem lehet csinálni?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#8110
Régi a cikk és nem túl aktuális itt-ott, de igen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8109