The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8208
Hmm engem néha kidob, és az égben a felhõk között születek újra, zuhanok örökkön örökké, még ki nem lépek. Belépéskor lezuhanok a földre és meghalok. Nektek is van ilyen?
PiszkosFred
#8207
A fene tudja, eltekintve a themepark mmo korlátaitól, semmivel sem egyszerûbb, mint a modok nélküli Skyrim. Sõt...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8206
Na akkor gyorsan csekkolja valaki hogy aranyat lehet-e gyártani, a lovacskázást még kipróbálnám 😛
j0nNyKa
#8205
give it up like a man 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Prince23
#8204
Eléggé butított játék lett. Skyrim köröket ver rá még így is.

#8203
Amúgy azt mondják, hogy néhány additem parancs mûködik 😄😄 hallottam chatbe, panaszkodtak, hogy túl sok kihasználó van
yesname
#8202
Na lemondtam róla. Sehogy sem megy GMG-n. Se PayPallal, Se kártyával. Nem veszem meg. 😞
Elveim vannak, ha korlátokat állítanak elém, inkább hagyom.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

PiszkosFred
#8201
Ez volt a cél valahol 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8200
Oops, bocsi nem akartam szóismétlést.. 😄

https://www.twitch.tv/sp1gu

#8199
Csak számomra nem olyan nagy pukk a game? 😞
Számomra olyan mintha csak egy Skyrimhez hozzáadtak volna egy online módot.. Bár lehet, hogy még csak pár szint fejlõdés miatt...

https://www.twitch.tv/sp1gu

Terawatt
#8198
Valami szar van a palacsintában. 😄 Full üres nekem minden, az összes fülnél.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

j0nNyKa
#8197
ha még kapsz is választ, az ilyesmiket kérlek spoilerbe (a választ fõleg)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

TVelvet
#8196
Na még 1x.

Valaki nem tudja, hol találom meg ezt a a kincset?
Kincs
TVelvet
#8195
Vki nem tudja, hol találom ezt meg? 😞


PiszkosFred
#8194
Home campaign-nál a special-ból válassz, ne a felsorolt huszonsokból.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#8193
Miért? Light armorra - minden darabra - rak Reinforced traitet, enchantban health recoveryt vagy valami def jellegût, esetleg resisteket, és mindjárt bírja a strapát. 😊 1hand meg staff között váltogatva simán megoldható, fõleg grotto.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8192
L gombot lenyomod kiválasztasz egy home campaignt aztán lehet behív a queue, lehet nem. De nem sok látnivaló van.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8191
Akkor lehet benevezek én is egy verzióra a gmg-n, végülis 3000 ft-tal olcsóbb mint ahol eddig néztem így.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Terawatt
#8190
Cyrodiil-t Ebonheartosként hogy lehet a leggyorsabban megközelíteni? Meglettem lvl 10 és rohannék megnézni. 😊

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

darth devil
#8189
Fogalmam sincs. Szerintem nem.

War, war never changes.

j0nNyKa
#8188
igen és elhasználta elõled!
szóval nem, nem azok. idõvel járnak le.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8187
Ezek a voucherek egyszer használatosak?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8186
Bárki lehet tank, aki úgy érzi, hogy tud tankolni. Clothos staffos sorci is, a más kérdés, hogy mennyire eredményesen 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

darth devil
#8185
Kösz a kódot. 😄
Items bought
The Elder Scrolls® Online - PC $45.00
Payment type: AdyenCard
Savings: -$14.99
Total $45.00

War, war never changes.

#8184
nektek is olyan emberekt rak be tanknak healnek instaba kik nem azok ? pl tank staffos sorci ? ez bug vagy retrdok a palyerek jewlentkezésnél ?
yesname
#8183
Lehet. Az tuti az illetõtõl itt csak menõzést látunk, segítséget nem. 😄

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Fpocok
#8182
Nem lehet, hogy ez egy JEL? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

yesname
#8181
De csesszék meg minden egyezik és mégsem fogadja el a fizetést.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8180
Angol Pay Pal cím is jó hozzá?
#8179
köszi Warcat! már csak egy proxyzós leírás kell. nálam 70 fontért mutatja a GMG. és én is bankkártyával fizetnék (a váltás miatt elõfordulhat némi eltérés)

twitch.tv\mnk_official

yesname
#8178
Segíteni is tudsz?

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8177
Gondolom bankkártyával fizet valahogyan,Péj Pálnál egyeznie kell emailtõl kezdve minden hülyeségnek,amúgy aki onnan venné, -25%os voucher
YOGCST-BESTYT-EVERRR
#8176
<#conf><#nezze>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8175
Engem lekenyereztél! 😄 Én is kérnék szépen egy gyors leírást, hogy sikerült megoldanod. És merre találtál kódot. Hálám majd Tamrielen üldözni fog 😛

twitch.tv\mnk_official

#8174
Szórod itt a pénzt,ha ez GMG,van -25%os voucher is.
#8173

Items bought

The Elder ScrollsŸ Online: Imperial Edition - PC $64.00
Payment type: PayPal
Savings: -$15.99
Total $64.00
All prices are inclusive of applicable taxes and fees

#8172
PvP rész nem megy? Mintha valaki írta volna, hogy megy.

#8171
@Susarc : gondolom a standard pre-order 15k?!

twitch.tv\mnk_official

yesname
#8170
Na akkor please áruld el GMG-n hogy lehet proxyval, mert nekem mindig visszadobja a fizetést. Privát is jöhet.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8169
Amióta kilõtték nuuvem-et, imperialt nem találtam 15 környékén (16 alatt)... sajnos. Pedig adná.

twitch.tv\mnk_official

Fpocok
#8168
Az elvileg nem imperiálos.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8167
az GMG😛 proxyval😊 15000

#8166
Valaki vett már onnan? Mert a legjobb ár amit én is eddig találtam... csak érdekelne, hogy biztosan jár hozzá minden (standar elõrendeléshez) járó extra

twitch.tv\mnk_official

yesname
#8165
Az Imperial? Linket. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8164
Sajna külföldön vagyok így nekem átutalás stb.. nem éri meg Ft-ban!
#8163
mit szenvedtek mikor ott van iceakos-nál 10500 ft-ért?

yesname
#8162
Már csak az a kérdésem valaki tud-e trükköt, hogy a 25% kuponnal dollárban meg tudjam venni? GMG-n próbáltam proxyról és USA adatokkal, de nagyon trükkös controlljuk lehet, mert nem megy át semmi. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#8161
itt 39,99sok játékot vettem tõlük.
ricsaj
#8160
Akkor viszont elnezest kerek, csak azt pont szarul latom, meet valamiert 10 bol 9szer bugosan jelenik meg a banner a telom bongeszojeben

#8159
Én Ebonheart oldalon leszek, de amit ki lehetett végezni BETA-ban, már 80%-ban kivégeztem... kicsit meggondolatlan voltam... 😄 DE ezeken az alap kicsit zötyögõsebb szinteken legalább gyorsan végigpörgök 😊

twitch.tv\mnk_official