The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8360
Van amugy a játékban valami Dungeon Finder szerü cucc?
#8359
"mi az ami más mmo-ban nincs meg? "

Az Elder Scrolls feeling.

"mért nem unod a monoton quest grindinget?"

Te mirõl beszélsz? Minden MMO-ban questeket kell csinálni (sõt, nem csak MMO-kban), de semmi sem kötelez, hogy grindeld õket. Menj el felfedezni, craftolj, PvP-zz stbstbstb.

A kis szigetet meg a nem mehetsz átot már megválaszolták, baromság.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8358
Nekem is sikerült kiprbálnom a pvp-t, de nem igazán vagyok vele megelégedve. Sajnos az én gyengécske gépemen elég nagy fps dropot produkált, de nem akkorát, mint a gw2. A harc nekem elég kaotikus, oké hogy nincs target, de mivel a sebzést sem írja ki, azt setudom néha, hogy kit-mit vágok, vagy egyáltalán eltaláltam e az ellenfelet. Ezt késõbb majd be-kikapcsolhatóvá tehetnék, legalább a pvp-hez. Cyrodiil tényleg nagyon nagy. Mondjuk speciel engem nem érdekel ebben a játékban a pvp, de biztosan javítanak még rajta.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8357
Adja a TES érzést ezt mindenki akivel beszéltem és bétás ezt mondja, van köztük amerikai angol, finn norvég. Ebben egyetértenek. Innentõl ez egyedi lesz mert ilyen mmo még nem volt. Ha szereted a terát meg a többi ügyességet igénylõ mmot akkor imádni fogod, ha inkább swtor és társai tetszenek akkor nem vennék rá mérget.

Hyper hasonló az összes olyan játékoshoz akik 5 perc után üvöltve szaladnak ez szar, most véletlenül vagy mert bal lábbal kelt fel tovább, maradt mint 5 perc. 😊

s0n1c
#8356
DAoC 2.0 😊 <#finom>
#8355
"egész pálya egy kis sziget azután áthajózol a következõre ami az is egy kis sziget. "

Te voltál már a kezdõszigeteken kívül valahol?

"Nem ugorhatsz át egy szomszéd kis faluba egy új küldetésért sem."

Éppenséggel de, bármilyen fekete jelhez mész a térképen, kapsz valamilyen feladatot, tehát össze vissza is lehet küldizni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8354
Mivel TES rajongó vagy így nem írhatsz szubjektív véleményt. sorry!
Valami konkrétat írhattál volna mért tetszett meg a játék mi az ami más mmo-ban nincs meg? Vagy arra lettem volna kíváncsi mért nem unod a monoton quest grindinget? vagy mért nem unod azt hogy az egész pálya egy kis sziget azután áthajózol a következõre ami az is egy kis sziget. Nincs szabadság érzeted oda kell menned ahova a quest szól. Nem ugorhatsz át egy szomszéd kis faluba egy új küldetésért sem. Ez szöges ellentéte a guild wars-2nek ezért nem is értem ezt az érvelésed, mért pont ezt hoztad fel? Azért fogalmazhatnánk már valami értelmesen is...
#8353
Na bétateszteltem. Teljesen szubjektív vélemény következik arról, ahogy én látom a játékot.
Szerintem ez a stressz teszt a játékosok stressz tûrõ képességét tesztelte leginkább, a login képernyõ kényszerû bámulása már nagyon durva volt. Ha be kellett menni egy házba, ott is 20-30 perces töltés. Pedig nem olyan helyre akartam bemenni, ahol tömegek voltak, hanem én egyedül. Egy nord íjászt kezdtem, és azt kell mondanom hogy nagyon nem találták el ezt a kasztot. A lövések erõtlenek, a lövések animációi borzalmasak. És nem is láttam a talentek közt olyat ami tetszene ebben a kasztban. A küldetések nehézsége pocsékul van belõve, nem normális az, hogy lvl6-on adnak egy olyan küldit hogy kettesével jönnek a portálból a mobok. Szóval pár óra után biztos voltam benne hogy nem veszem meg. Aztán indítottam egy nord sorcerert. Tudom, nem a legalkalmasabb sorcerernek egy nord, de nem érdekel, nekem ez tetszik. Na itt már változott a leányzó fekvése, nagyon megtetszett a kaszt, a spellek nagyon jól néznek ki, nagyon élvezetes kaszt. Lassan elkezdett tetszeni a játék, és azon kaptam magam hogy hajnali fél három és nem akarom abbahagyni. A grafika inkább funkcionális mint szép, de teszi a dolgát. MMO-nál ez így oké, nem is szaggatott még ultra árnyékokkal sem.
Szóval megértem a fanyalgókat, és akik szidják a játékot, mert az eleje elég gyenge. Nem volt az az elsõ látásra szerelem mint a GW2 esetében. Mivel a TES szériából csak a Skyrimmel játszottam, Skyrim onine-t akartam látni, hát nem az lett. Ahogy haladtam, egyre jobban tetszett a játék, a summonerem, a grafika. Végül ma hajnalban úgy álltam fel elõle, hogy de kurva messze van még április 4.
Nálam a folyamat olyan lehetett mint sokaknál, a bukását jósilók pedig csak türelmetlenek voltak. Így alakult:
Hát ez meg mi a szar – na jó adok neki még egy esélyt – hm nem is olyan rossz – hát ez nagyon nem rossz – ez kurva jó – instant buy

Szóval sokaknál nem marad kitartás és türelem, mert ez a játék lassan mutatja meg azt, hogy milyen fantasztikus az egész.

#8352
Nem volt lag, még több emberrel sem.
Ahogy a tájon haladsz, gyalog ott van olyan mikor átmész az egyik "géprõl" a másikra, hogy egy pillanatra megáll.
Mint PVE-ben mikor belépsz egy barlangaba pl.

A mohának mindig a déli oldala fás!

#8351
Nincs BG.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8350
Alapvetõen nem, még az én gépemen sem (legutóbb + november). Most voltak szerverlagok (az a pár másodperces leállós/képbefagyós), de ezt betudom a stressztesztnek.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8349
Van BG a játékban vagy csak a www zóna középen?

#8348
Pvp nem lagos ennyi embernél?
#8347
Az a tüzes nyíl vagy mifene durva a harmadikon.

#8346
Nyilván az írója játszott PvP-t. Te meg nem, ha neked ez fanfiction.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

0Fritz0
#8345
Pivipi képek.





Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Fpocok
#8344
Jó kis fanfiction. Ilyet én is szoktam írni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8343
egy cyrodiil velemeny mmo-champsrol igy hirtelen:

"Imagine 100 ppl going to take a keep , lots of catapults , battering ram on doors , archers, sorceres trying to kill ppl on towers etc. then from left flank reinforcments of alliance we were attacking came, 150+ ppl , we needed to fall back to bridge , bridge had some fortifications (towers) so all ranged got up on towers , melee stayed down, and we were able to defend that strategic place even with less people. Like 300 spartans in tight corridor
No lag, no fps drop, simple amazing experience seeing hundreds of ppl fighting + all siege weapons shooting everywhere .
You need to play and experience that. Most of ppl that comment here didn't get even to lvl 10 , they didn't see Cyrodiil = main attraction of this game."

#8342
eszmelelten kurvajo ez a jatek 😄 nagyon tetszik!

amugy egyre tobb pozitiv velemenyt olvasok, ahogy egyre tobben jutnak tul a kezdeti reszeken, egyre tobb ember kezd rajonni, hogy hat ez bizony tenyleg jo jatek lett.

ha a tobbi mapot is jol osszeraktak, amikeg most betaban nem lehet elerni, akkor nem felek annyira hogy bukta lesz, remeljuk cyrodiil sokaig le tudja majd kotni a nepet, mert hat cyrodiil lesz gyak a jatek lenyege hosszutavon. Persze melette ott az exploration is.

es az a marhajo hogy meg csomo terulet van parlagon, szoval siman van meg contentnek hely 😊

#8341
Frappansan van megoldva, siman hozzaadodik az inventory spacehez. Megetettem szegenyt, 60->61 inventory space es ennyi.

PiszkosFred
#8340
Azt megköszönném, mert sanszos, hogy meló után már nem sok esély lesz belépni, látva az elmúlt napokat. HA, tényleg jól írták, és kedd hajnalig tart.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8339
Reggel megnezem neked, addigra jar le a cd.

#8338
Ez bug vagy mi? Heavy weapon ability passive azt adja AXE-ra ,hogy 10%-ban 0 bleed dmg 10 sec alatt! 8)
PiszkosFred
#8337
Vagy összeadódik/hozzáadódik a karakter inventoryjával/hoz?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#8336
Egy dolgot nem találtam meg eddig. Ugye a pacinak van "teherbírása" is. De az hogy érhetõ el, hogy lehet pakolni stb, erre rájött már vki? Mert etetni lehet ebbe az irányba fejlesztve, de hol a gyakorlati haszna/megvalósítása?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8335
How terrible 😊
j0nNyKa
#8334
gyönyörû megfogalmazás <#idiota>
márpedig feltételezem, hogy akárhonnan is jött ez a komment, vannak a kollégnak minionjai is 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8333
Te is idetévedsz évente?
#8332
Hát ja
PiszkosFred
#8331
"The graphics (on maximum settings 2560x1600) are far from being impressive as I expected/hoped them to be (= expected them to be better than Skyrim + mods)."


Mai kedvenc kommentem. Adja Isten, hogy az életben csak fele annyira legyen boldog, mint amennyire buta, mert akkor már szép élete lesz. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8330
Beszélgetésekbe ragadok bele rendszeresen, szerencsére más bugba még nem futottam bele.

#8329
Gondolom a nagy terhelés miatt bebugzódott. Este a questjeim 80%át nem lehetett megcsinálni elsõre. Volt ami megoldódott idõvel, reloggal vagy reloaduival, de még így is volt vagy 4-5, amivel nem lehetett mit kezdeni.

Én most abba is hagytam mára mert elkezdett szaggatni is kicsit meg lag is lett.

Eddig különösebb baj nem volt, de gondolom a vasárnap este megteszi a hatását😊
j0nNyKa
#8328
attól hogy a 2. hozzászólásod szól errõl, ez még nem lesz a skyrim topic 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8326
És ezek elõfizetéses MMOk voltak,megjelenéskor?
WoWtól kezdve Conanon át SWTORig mindig kellett,ezért írták ki nyilván cdgalaxisnál is.
Ha itt nem lesz ilyen,annál jobb,engem nem érint,csak hát kellemetlen,ha épp játszani szeretnél.
#8325
Ahány MMO-val eddig játszottam, ott egyiknél se kellett se bankkártya, se gamecard az aktiváláshoz. Elég nagy szemétség, ha itt kell.

#8324
Miért nem enged be a játék ?
#8323
Szerinted 2004 óta mindegyik elõfizetéses mmo erre játszik? Nem.Bankkártya kapcsán arra gondoltam,hogy az adatokhoz kell(hogy legalább egy felnõtt van a vásárlás mögött stb)de nyilván mióta a gamecard is jó,másról van szó.
Szerintem itt valami könyvelési stb ok lehet mögötte,hogy ki számít aktív elõfizetõnek a játékuk kapcsán,mivel ez a 30 nap bár jár,de "ajándéknak" számít.Érdeklõdj utána ha komolyan érdekel,de nem ilyen kicsinyes az oka,hogy hátha a Pista elfelejt cancelt nyomni és véletlen sikerül lenyulni 1 havidíjat.
Fpocok
#8322
Hát persze... nyilván nem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8321
Én tök köszi az infót ezzel kapcsolatban, nem vágtam volna (MMO fun vagyok, hanem Elder Scrolls)
#8320
Még 47 perc...

Pontosítok, írtam korábban hogy leginkább swtor-al lehet összehasonlítani. Ezt úgy értem, itt is inkább az rpg rész a hangsúlyos.

#8319
Korábbi tapasztalatok alapján írtam énis,hogy ne legyen meglepetés ebbõl esetleg.
Amúgy nem arról szól,hogy hátha elfelejted.
Fpocok
#8318
Hát nem.
De ha több is csinálja, attól még nem lesz JÓ.

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#8317
Mindegyik verzióra ezt írják, csak lusta voltam bevágni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#8316
Az oké, de ezek direkt hangsúlyozták, hogy 30 napig mindenki azt csinál amit akar az alap verzióval, bármi féle kötöttség nélkül. Sok játékos fosik a CC-tõl, timecard pedig vagy lesz, vagy nem, ha ezek is kérnek már most ilyet, az kellemetlen lesz és nagy hiszti lesz belõle.

"Players who pre-purchase the digital Standard Edition (PC/Mac) of The Elder Scrolls Online will have five days of early access to the game and 30 days of unlimited play before being required to activate a subscription."

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

benőmenő
#8315
Én péntek óta most láttam elõször a queue ablakot. 😊
Amikor megláttam, hogy másfél-két óra, hagytam a fenébe és mentem hearthstone-ozni. Majd holnap. Kedden úgy is sokáig alhatok 😊
#8314
Uark vki gyártott a hétvége folyamám?

Ijat akarok gyártani meg medium armort/tudom en vagyok a balfasz/van sok alap matim és nem tudok belölük olyan matit csinálni ami kellene a gyártáshoz.
#8312
Minden MMO-nál amivel eddig játszottam meg kellett adni a bankkártyám adatait, és automatikus elõfizetésre van eleve állítva. Elsõ dolgom cancelezni mindig az active subscriptionöket.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#8311
Errõl kérlek adj egy linket, hivatalos forrást, mert egyedül a CDG honlapján olvastam ezt a baromságot, a hivatalos oldalon a FAQ-ban nincs errõl szó. Köszi elõre is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#8310
Ezt a bullshitet a tsw is eljátszotta. Arra játszanak, hogy elfelejted majd lemondani és akkor fizeted.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8309
Bocsi ezt nem értem:
,,Többi MMOhoz hasonlóan vagy gamecard vagy bankkártya legyen bekészítve 04.04-én,különben nem lesz hozzáférés csak a játékkulccsal magában, hiába ad 30 napot."

Ezt nem teljesen értem. Mihez kell nekik a kártya/paypal? Nem csak akkor ha majd a 30 nap lejárta után a következõ 30 napra kell elõfizetnem?