The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az Elder Scrolls feeling.
"mért nem unod a monoton quest grindinget?"
Te mirõl beszélsz? Minden MMO-ban questeket kell csinálni (sõt, nem csak MMO-kban), de semmi sem kötelez, hogy grindeld õket. Menj el felfedezni, craftolj, PvP-zz stbstbstb.
A kis szigetet meg a nem mehetsz átot már megválaszolták, baromság.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Hyper hasonló az összes olyan játékoshoz akik 5 perc után üvöltve szaladnak ez szar, most véletlenül vagy mert bal lábbal kelt fel tovább, maradt mint 5 perc. 😊
Te voltál már a kezdõszigeteken kívül valahol?
"Nem ugorhatsz át egy szomszéd kis faluba egy új küldetésért sem."
Éppenséggel de, bármilyen fekete jelhez mész a térképen, kapsz valamilyen feladatot, tehát össze vissza is lehet küldizni.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Valami konkrétat írhattál volna mért tetszett meg a játék mi az ami más mmo-ban nincs meg? Vagy arra lettem volna kíváncsi mért nem unod a monoton quest grindinget? vagy mért nem unod azt hogy az egész pálya egy kis sziget azután áthajózol a következõre ami az is egy kis sziget. Nincs szabadság érzeted oda kell menned ahova a quest szól. Nem ugorhatsz át egy szomszéd kis faluba egy új küldetésért sem. Ez szöges ellentéte a guild wars-2nek ezért nem is értem ezt az érvelésed, mért pont ezt hoztad fel? Azért fogalmazhatnánk már valami értelmesen is...
Szerintem ez a stressz teszt a játékosok stressz tûrõ képességét tesztelte leginkább, a login képernyõ kényszerû bámulása már nagyon durva volt. Ha be kellett menni egy házba, ott is 20-30 perces töltés. Pedig nem olyan helyre akartam bemenni, ahol tömegek voltak, hanem én egyedül. Egy nord íjászt kezdtem, és azt kell mondanom hogy nagyon nem találták el ezt a kasztot. A lövések erõtlenek, a lövések animációi borzalmasak. És nem is láttam a talentek közt olyat ami tetszene ebben a kasztban. A küldetések nehézsége pocsékul van belõve, nem normális az, hogy lvl6-on adnak egy olyan küldit hogy kettesével jönnek a portálból a mobok. Szóval pár óra után biztos voltam benne hogy nem veszem meg. Aztán indítottam egy nord sorcerert. Tudom, nem a legalkalmasabb sorcerernek egy nord, de nem érdekel, nekem ez tetszik. Na itt már változott a leányzó fekvése, nagyon megtetszett a kaszt, a spellek nagyon jól néznek ki, nagyon élvezetes kaszt. Lassan elkezdett tetszeni a játék, és azon kaptam magam hogy hajnali fél három és nem akarom abbahagyni. A grafika inkább funkcionális mint szép, de teszi a dolgát. MMO-nál ez így oké, nem is szaggatott még ultra árnyékokkal sem.
Szóval megértem a fanyalgókat, és akik szidják a játékot, mert az eleje elég gyenge. Nem volt az az elsõ látásra szerelem mint a GW2 esetében. Mivel a TES szériából csak a Skyrimmel játszottam, Skyrim onine-t akartam látni, hát nem az lett. Ahogy haladtam, egyre jobban tetszett a játék, a summonerem, a grafika. Végül ma hajnalban úgy álltam fel elõle, hogy de kurva messze van még április 4.
Nálam a folyamat olyan lehetett mint sokaknál, a bukását jósilók pedig csak türelmetlenek voltak. Így alakult:
Hát ez meg mi a szar – na jó adok neki még egy esélyt – hm nem is olyan rossz – hát ez nagyon nem rossz – ez kurva jó – instant buy
Szóval sokaknál nem marad kitartás és türelem, mert ez a játék lassan mutatja meg azt, hogy milyen fantasztikus az egész.
Ahogy a tájon haladsz, gyalog ott van olyan mikor átmész az egyik "géprõl" a másikra, hogy egy pillanatra megáll.
Mint PVE-ben mikor belépsz egy barlangaba pl.
A mohának mindig a déli oldala fás!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
"Imagine 100 ppl going to take a keep , lots of catapults , battering ram on doors , archers, sorceres trying to kill ppl on towers etc. then from left flank reinforcments of alliance we were attacking came, 150+ ppl , we needed to fall back to bridge , bridge had some fortifications (towers) so all ranged got up on towers , melee stayed down, and we were able to defend that strategic place even with less people. Like 300 spartans in tight corridor
No lag, no fps drop, simple amazing experience seeing hundreds of ppl fighting + all siege weapons shooting everywhere .
You need to play and experience that. Most of ppl that comment here didn't get even to lvl 10 , they didn't see Cyrodiil = main attraction of this game."
amugy egyre tobb pozitiv velemenyt olvasok, ahogy egyre tobben jutnak tul a kezdeti reszeken, egyre tobb ember kezd rajonni, hogy hat ez bizony tenyleg jo jatek lett.
ha a tobbi mapot is jol osszeraktak, amikeg most betaban nem lehet elerni, akkor nem felek annyira hogy bukta lesz, remeljuk cyrodiil sokaig le tudja majd kotni a nepet, mert hat cyrodiil lesz gyak a jatek lenyege hosszutavon. Persze melette ott az exploration is.
es az a marhajo hogy meg csomo terulet van parlagon, szoval siman van meg contentnek hely 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
márpedig feltételezem, hogy akárhonnan is jött ez a komment, vannak a kollégnak minionjai is 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Mai kedvenc kommentem. Adja Isten, hogy az életben csak fele annyira legyen boldog, mint amennyire buta, mert akkor már szép élete lesz. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Én most abba is hagytam mára mert elkezdett szaggatni is kicsit meg lag is lett.
Eddig különösebb baj nem volt, de gondolom a vasárnap este megteszi a hatását😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
WoWtól kezdve Conanon át SWTORig mindig kellett,ezért írták ki nyilván cdgalaxisnál is.
Ha itt nem lesz ilyen,annál jobb,engem nem érint,csak hát kellemetlen,ha épp játszani szeretnél.
Szerintem itt valami könyvelési stb ok lehet mögötte,hogy ki számít aktív elõfizetõnek a játékuk kapcsán,mivel ez a 30 nap bár jár,de "ajándéknak" számít.Érdeklõdj utána ha komolyan érdekel,de nem ilyen kicsinyes az oka,hogy hátha a Pista elfelejt cancelt nyomni és véletlen sikerül lenyulni 1 havidíjat.
Pontosítok, írtam korábban hogy leginkább swtor-al lehet összehasonlítani. Ezt úgy értem, itt is inkább az rpg rész a hangsúlyos.
Amúgy nem arról szól,hogy hátha elfelejted.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"Players who pre-purchase the digital Standard Edition (PC/Mac) of The Elder Scrolls Online will have five days of early access to the game and 30 days of unlimited play before being required to activate a subscription."
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amikor megláttam, hogy másfél-két óra, hagytam a fenébe és mentem hearthstone-ozni. Majd holnap. Kedden úgy is sokáig alhatok 😊
Ijat akarok gyártani meg medium armort/tudom en vagyok a balfasz/van sok alap matim és nem tudok belölük olyan matit csinálni ami kellene a gyártáshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Parasite Eve 2, best game EVER!
,,Többi MMOhoz hasonlóan vagy gamecard vagy bankkártya legyen bekészítve 04.04-én,különben nem lesz hozzáférés csak a játékkulccsal magában, hiába ad 30 napot."
Ezt nem teljesen értem. Mihez kell nekik a kártya/paypal? Nem csak akkor ha majd a 30 nap lejárta után a következõ 30 napra kell elõfizetnem?