The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Persze az is igaz, hogy sokszor komplett guildek kezdenek egy játékot és õk mér ismerik egymást és éppen ezért együtt tolják ezeket. Nekem anno amikor kezdtem mmozni pont az tetszett a legjobban, hogy lehetett emberkékkel ismerkedni, iszonyú jókat nevetni meg dumálni. Mostanában ez csak inkább egy rövid tájékoztató, hogy ki mit csináljon aztán kuss.
Ilyen közösségi tereket bele lehetne ezekbe is tenni. Ha már amúgy is vannak bárdok a tes világában, lehetne akkor itt is combat fatigue mint anno swgben és mehetne mindenki kocsmázni egy picit vagy campelni. De ez itt nem így van és így kell megszokni. Én is sajnálom, de attól mlég lehet jó a dolog.
A hétvégén sikerült pár emberrel összeteamelni és hosszabb-rövidebb ideig együtt haladni, dumálgatni, szóval lehet TESOban ez is jobban fog mûködni. Én bízom benne.
Gazdaság. Igen, ez is egy nagy pont, de én még nem írnám le. Nem nagyon láttam, hogy mûködik ez a guildben eladok dolog, szóval nem véleményezném egyelõre. Majd meglátjuk. Valszeg az a része a játéknak változik majd.
egyébként meg itt egy link arról, hogy cáfolták, szóval innentõl mindenki eldöntheti szabadon, hogy kinek hisz.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Az pl. kiakasztott, mikor lementem BC-be lvl 14-en a többiek lvl 10-esek voltak. Mikor az elsõ keményebb kis boss-hoz értünk, jó távol megálltak, s valaki odaszólt nekem: Good luck 😛
De már ezért a flegma stílusért sem kapsz mínuszt mert látom az jó istenke megajándékozott már ezerrel. Ez van. Mindig is lesznek olyanok akik a fórumra csak azért jönnek hogy flameljenek. <#wilting>#wilting>
ha lenne twitterem, most kitolnám rá hogy megfázott az unikornisom és ezért a 6 lábú medvémen jöttem dolgozni, abból is lennének ilyen hiteles cikkek
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Ti eldöntöttétek már milyen karakterrel leszek és melyik frakcióban?
Én még mindig vacilálok, pedig már mindhárom alliancet kipróbáltam több karakterosztállyal is, legjobban Ebonhart-hoz húz a szívem, karakterre viszont van egy csomó ötletem. Argonian mágus meg ork haramia mindenképp lesz 😄
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
ülj le egyes!😊
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
De az ESO nem errõl szól. Egy nagy múltú játék evolúciója, meg kellett lépniük ezt is. Külön piros pont azért, hogy sok dologban nem voltak hajlandóak kompromisszumot kötni. Manapság kevés példát látok arra, ahol a játékélmény van fókuszban (FPS, noLAG, RPG elemek szigorú megtartása, stb). Ezért éri meg ez a játék, és felesleges hasonlítgatni. Manapság minden mmo hasonlít valamiben a másikra.
http://edtool.net
nincsen sajnos bizonyítékom, de majd pár év múlva látni fogod
szal érted
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
nem, nem akarnak millióknak megfelelni. nem egy tucat MMO-t akarnak készíteni, hanem egy TES játékot, amivel a TES rajongók online tudnak játszani korlátok nélkül. Nem wow klón és nem is annak készült. Van abból elég.
Az igazi gond az szerintem és ez független attól theme park vagy nem, ahogy ha jól tudom az EVehez is kell azért ész használat, azt látom nem lehet olyan játékot csinálni amit én is élvezek meg az ugrimókus is maradéktalanul. De ez csak egy példa az érthetõség véget. Ha érted mire gondolok. Szerintem ez fõleg az ugrimókusoknak készül. Így is felfoghatod ha érted mire gondolok.
Errõl egyébként van konkrét info ? Fred / Nephin ?
Több helyen is olvastam ezt az összeget de ez is csak téves infón alapul vagy valóban ennyi volt az összköltség ?
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
mostmár hogy 250nél járunk, igazán mutathatnál errõl hivatalos adatot 😊
jó én értem hogy nem tudsz, mert baromság, de legalább foglald el magad azzal, hogy keresed 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Elõször is ki kell bányásznod/fel kell szedned a legtöbb alapanyagot. Aztán ezeket általában finomítani kell a craftállomásokon. Aztán ezeket kombinálni kell stíluselemekkel, módosítókkal stb. Receptet vagy találsz, vagy ki kell fejelszteni a cuccot. Kereskedelem vagy két játékos között van közvetlenül, vagy a guildshopokon keresztül (több klán tagja lehetsz, mindegyik boltját látod, illetve lesznek nyilvános klánboltok is bizonyos feltételekkel). AH nincs, azt ne keress. Szövegbuborék sincs.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
A térkép kicsi dolgot továbbra sem értem, te melyik zónában voltál? Mert 12-16 óra játék után azért bekellett járnod már valamelyik kezdõterületet. Abból hogy "kis szigetrõl mész másik kis szigetre" gondolom Aldmerit próbáltad, nos a Summerset Isles vagy akárhogyan is hívják az elf kezdõt tényleg nem olyan nagy, de hát ez egy sziget. De pl Ebonheart kezdõje a Stonefalls akkora, hogy szerintem 15-20perc lenne csak keresztülfutni rajta.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Szereted vagy nem és kész. Szereted a sört? Magyarázd meg miért. Az íze miatt? Ezt meg a hangulata miatt. Érzésrõl van szó, nem lehet megmagyarázni. Vagy érzed vagy nem.
Még nem voltam más területen, mert kasztokat teszteltem. De hogy grind? Persze van olyan hogy szerezz meg 6 macskafület, de nem sok. Ez a grindtõl nagyon nagyon messze van.
Jó a világ hangulata, a zene adja azt a pluszt hogy kirázhat a hideg (pozitív értelemben). Írták hogy lvl10-12 után nyílik ki a világ. Nekem jó úgy is ahogy a kezdõ területen volt, nekem tetszik a komorsága, a dark stílusa. Ha más a GW2-t említed te is. Ott is csak az elsõ karival érdekes, a szívecskék ugyanott vannak, agyfaszt kaptam a szupermárió jumping puzzle-tõl, nem tetszett az asura faj, nem tetszenek az eventek amikor 3 méteres nyalókákon kell ugrálni, nem tetszik hogy mész valahol és egy hatalmas ajándékcsomag van az úton rózsaszín szalaggal átkötve.
A TESO hangulata nekem nagyon bejött. És a legjobb, hogy nem tudom megmagyarázni miért. Egyszerûen úgy jó ahogy van, a hangulata, az épületek, minden.
Nekem meg nem tudod megmagyarázni a tes érzést mert én nem játszottam egyik résszel sem. Valószínûleg ez az amiatt nem ejtett rabul a dolog. Gondolom nektek ez olyan mintha a kedvenc single playeres élményeteket végre megkapnátok online változatban is. Harc rendszere RaiderZ-es ez sem ért meglepetésként. Nyilván mindig is lesznek olyanok akiknek tetszeni fog. Nekem csak az volt fájó pont, hogy nem éreztem hogy ez online játék.
Az Economy-nak nyoma sincs. Szabadság érzet nincs. (megmondja a játék hova menj) nyilván akkor már teljesen megköveznének, hogyha azt mondanám hogy a térkép már már szürreálisan kicsi vagy a játék elsõre csalóka.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
