The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nice <#eljen>#eljen>
plusz pontért hasonló idézetet kérek a morrowind-ból <#idiota>#idiota>
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
kb úgy viselkedtek, mint ha bemegyek egy vendéglátóegységbe, eszek iszok valamit a barátaimmal és megjegyzem hogy nem éri meg nekem az árát, erre két nagyokostojás odajön, hogy ossz az igét, hogy én akkor mit csináljak, vedd már magad észre öregem, tudom hogy nick mögül nicknek könnyû a magas lóról ugrálni, de ez csak a net és emberekkel beszélsz, vehetnéd emberszámba másokat és a véleményüket
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
Csak hogy klasszikustól idézzek 😄
gw2 szerintem egy jó produkt lett, és nem is biztos, hogy annyira dobni kell, mint példát, a PVP például igensok hasonlóságot mutat a két játékban
vannak a gw2nek dolgai, amit itt szivesen látnék viszont, meg persze vannak, amiket kevésbé
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
GW2-rõl meg 2 pozitívum 1 ingyenes 2 szép ,de vagy 100 negatívum. még soha nem hagytunk abba csapatostól MMO RPG-t ilyen gyorsan mint a GW2. Szóval a GW2-t pont ne hozzátok fel példának mert nekem a GW2 potn egy rossz kategória MMO szempontjából!
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
összegyûlt itt sok.. okosság az elmúlt napokban, de ez a fazon magasan túl akar ezeken mutatni egymaga - ilyen nincsen. ez kamutroll.
ui.: látod, csak baitel a butaságba, ez direkt történik
le kell szarni, amíg running kolléga meg nem érkezik
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
néhányan olyan hülyeségeket írtok le, vázolom a véleményem, hogy szeretem a TES játékokat, csak ezt egy rablásnak érzem, ennyi, de elvakult, unatkozó fanboyokkal nem is akartam társalogni és ezt nem csak neked címezem, tisztelet a kivételnek
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
viszont ráugrotok, úgyhogy jól csinálja a szemétje
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Nyugatra meg 3500 Ft semmi, ha ennyi borravalót adsz, legközelebb beleköp a levesedbe a pincér...
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
Viszont véleményem szerint ez a játék az elõfizetési díjon fog elcsúszni. Nekem legalább is biztosan... egyszeri kiadásnak ez túl sok. Remélem azért sikeres lesz a játék, és ha egyszer úgy állok, akkor belevetem én is magamat a TES világába 😊
Sok f2p/b2p+itemshop játék van, nézz körül bátran. Azt lefogadom, hogy többet kifizetsz rájuk havonta, mint itt a havidíjjal tennéd.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A kérdésekre spoiler nélkül:
1. szerintem állandó
2. egy NPC-nél, általában a craftos helyek környékén
3. saját loot van, de nem feltétlenül egyezik máséval és nem feltétlenül olyan, amit használni is fogsz (bár megteheted, hiszen bármit használhatsz)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
2. városban van bankos
3. tekintve hogy nincs olyan, hogy "kaszthoz illõ fegyver / armor", ezért random kapod
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Szóval miért nem úgy oldották meg valahogy, hogy full ingyenes a játék és ha pluszban elõfizetsz, akkor minden féle extra tartalmakra van lehetõséged? Plusz 200 fegyver, 300 ruha, spellek stb? Esetleg beépíteni a lore-ba az egész fizetõsdit, minden tartományban/országban ha kicsengetsz 5000 HUF-ot, akkor nem csak az alap dungeonokba mehetsz el, hanem a spécikbe is bejárást nyerhetnél, pl adó fizetés esetén, vagy npc-ék lefizetése esetén?
Lenne a játékban 15 helyszín, helyszínek nagyságától, ill. fellelhetõ dungeonok számától függõen növekedne az ár esetleg, ezzel egyenes arányban spécibb bossokat kapnél és spécibb cuccokat.
Ezeket a cuccokat meg lehetetlen játékpénzért tradelnéd a piacon, a nem elõfizetõk meg ha akarják, vesznek játék pénzt igaziért és megveszik tõled a spéci cuccost.
Így is lehúzás lenne, de nem annyira baszdki hogy ha nem fizetek elõ akkor kb van egy tele írt, semmire se jó discem...sokkal felhasználóbarátabb lenne. Én ezért a havi buziságért nem fogom megvenni a játékot. Legalább lenne benne lan, saját szerver létrehozására lehetõség ingyen, ahol 2-en, 4-en nyomhatnánk haverokkal. Aztán ha a globális szerverre akarnék menni, akkor fizethetnénk havonta.
Fuck you Zenimax és Fuck you Bethesda!
Remélem a következõ TES játékban (GTAV-öt követve) több fõszereplõt is felvonultat, akár szintén hármat, ahol két játékos npc vagy neten helyükre beugorhat haver és co-opban végig lehet tolni a storyt.
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
Mert bosmerként játszva kb minden féle faji stíluselembõl tucatjával van már, csak csontot nem találok, a többit meg ugye felhasználni nem tudom, szóval kicsit meg vagyok lõve 😄
Egyébként mennyire gyakoriak ezek a könyvek? Az normálisnak számít, hogy 9-es szintûként még nem találkoztam ilyennel?
A béta alatt felvetõdött bennem még néhány nagyon noob kérdés, ezeket inkább spoilerba is teszem, hogy ne borzolja itt az idegeket, de örömmel venném, ha valaki válaszolna rájuk 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A városokban cserélõdik-e az NPC kereskedõk kínálata? Tehát ha egy konkrét valamit keresek, ami ott van a nála vásárolható tárgyak listáján, de momentán épp 0 darab található belõle nála, érdemes lesz-e késõbb visszanézni hozzá, hátha több sikerrel járunk?
Hallottam, hogy van valami personal bank, ahol tárolhatjuk a cuccainkat, és nem az inventoryból foglalják a helyet. Ez micsoda is pontosan, és hogyan/honnan érhetõ el?
Quest rewardként mindenki ugyanazokat a tárgyakat kapja ugyanazon küldetés elvégzéséért, vagy mindenki az adott karakterhez illõ tárgyat, esetleg totál véletlenszerû az egész?
Elõre is köszönöm!
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
kérdés : ha minden frakció minden questjét és minden terület minden skyshardját megtalálom akkor minden skill ki tudok rakni ? 😛
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Bár azóta szépen elbaszta a SOE.
De az a játék ami akkor volt..hát nekem azóta sem überelte semmi.
A régi szép idõk.