The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

j0nNyKa
#8510
ez... ez dio3 ugye?
nice <#eljen>
plusz pontért hasonló idézetet kérek a morrowind-ból <#idiota>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

gabe paul logan
#8509
már ne haragudj de ki szítja a feszkót rajtad és néhány hasonszõrûn kívül?
kb úgy viselkedtek, mint ha bemegyek egy vendéglátóegységbe, eszek iszok valamit a barátaimmal és megjegyzem hogy nem éri meg nekem az árát, erre két nagyokostojás odajön, hogy ossz az igét, hogy én akkor mit csináljak, vedd már magad észre öregem, tudom hogy nick mögül nicknek könnyû a magas lóról ugrálni, de ez csak a net és emberekkel beszélsz, vehetnéd emberszámba másokat és a véleményüket

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#8508
Jonny the ancient law of the High Heavens strictly forbids us from interfering with the mortal world! Yet you have done so—brazenly.

Csak hogy klasszikustól idézzek 😄
j0nNyKa
#8507
kaptál egy combos pluszt a spoiler tagért, köszi <#eljen>
gw2 szerintem egy jó produkt lett, és nem is biztos, hogy annyira dobni kell, mint példát, a PVP például igensok hasonlóságot mutat a két játékban
vannak a gw2nek dolgai, amit itt szivesen látnék viszont, meg persze vannak, amiket kevésbé

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#8506
De msot komolyan, ha dungeonokért kellene fizetned 5 dollárokat, meg extra mapokért, zónákért, az jó lenne? Olcsóbb lenne?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8505

#8504
My old enemy. You cannot hide from me, no matter what form you choose to wear. Let your true form be revealed!
gabe paul logan
#8503
de rendben, jó akkor kurva olcsó és megéri

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#8502
QUEST kérdése szóval spoiler-be kérdezem

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Fõvárosban van 2 hajó és ott kell emgkeresni egy assasint,de már egy órája rohangálok rajtuk és sehol nincsen. bug lehet vagy valamit elnézte?


GW2-rõl meg 2 pozitívum 1 ingyenes 2 szép ,de vagy 100 negatívum. még soha nem hagytunk abba csapatostól MMO RPG-t ilyen gyorsan mint a GW2. Szóval a GW2-t pont ne hozzátok fel példának mert nekem a GW2 potn egy rossz kategória MMO szempontjából!
#8501
Geonard Stower, Camille phien, ezzel tényleg elõrébb vagyok...
j0nNyKa
#8500
és márcsak azértis tékelem a 8500at, mert kapják be a trollok.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#8499
nem, ez nem komoly
összegyûlt itt sok.. okosság az elmúlt napokban, de ez a fazon magasan túl akar ezeken mutatni egymaga - ilyen nincsen. ez kamutroll.

ui.: látod, csak baitel a butaságba, ez direkt történik
le kell szarni, amíg running kolléga meg nem érkezik

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

gabe paul logan
#8498
mondtam hogy hülyeségeket írsz, azt meg most mondom hogy olvasni se tudsz

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

PiszkosFred
#8497
Akkor ne írj butaságot! 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8496
Nem vagy tisztában az MMO fogalmával, úgy látom. A gw2 egy elég sarkalatos példa, és hiába b2p, egy nagy szar az egész. Azért fizetsz havonta, hogy a fejlesztõknek legyen mibõl készíteni további kontentet, és soha ne legyen vége a játéknak. A gw2-t megvetted ugyan ennyiért és futhatsz körbe eternal battlegroundson a zerg után, nagyjából ennyi.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#8495
Ez most komolyan gondolta, látva az elsõ kommentjét, ami alapján fizetne 10 ezret havonta az extra unlockok miatt, mint sem 3500-at mindenért 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8494
Terkepen vidd a kurzort az epulet jele fole, es kiirja mit talalsz ott.
gabe paul logan
#8493
ha "no offense"-nek szánod, akkor minek írod le?
néhányan olyan hülyeségeket írtok le, vázolom a véleményem, hogy szeretem a TES játékokat, csak ezt egy rablásnak érzem, ennyi, de elvakult, unatkozó fanboyokkal nem is akartam társalogni és ezt nem csak neked címezem, tisztelet a kivételnek

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#8492
Daggerfallba van bs-es?😄 mert nem találom. Working stationt találtam de ott csak staff és íjjat lehet craftolni. Gondolom kell lennie bs-nek is vagy ez az? <#alien2>
#8491
Lehet, de a frakcioja stilusait tudja nem? Vagy csak sajat fajat?
#8490
Egyébként én is azért várok vele egyrészt bár más ok is van, mert hátha mint a tsw átvált b2p-re. Bár nem vennék mérget rá. De idõm van. 😊

j0nNyKa
#8489
egyébként ez ilyen trollbait, kötve hiszem hogy komolyan írja amit ír 😊
viszont ráugrotok, úgyhogy jól csinálja a szemétje

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#8488
Aki nem bír kifizetni havi 3500 Ft-t, az inkább keressen másik munkát, és ne akarjon mmoval játszani - no offense. Az MMO továbbra sincs benne az alkotmányban mint alapjog, ugyanolyan hobbi mint a fitness terembe járás, gitársuli, képzõmûvészeti foglalkozások, sakkszakkör és bármi más. Ezt kellene végre elfogadni, és megérteni. ATTÓL, hogy valami megjelenik a piacon, NE ÉREZD A KÉNYSZERT arra, hogy azonnal játssz vele/megszerezd, ha nincsenek meg hozzá a képességeid/anyagiak/lehetõségek. Ennyi. Havi 3500 Ft nem sok, fél éve tudjuk, hogy ennyi lesz, bõven lehetett volna félretenni egy kis pénzt pár hónapi játékra. No offense. 😊

Nyugatra meg 3500 Ft semmi, ha ennyi borravalót adsz, legközelebb beleköp a levesedbe a pincér...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8487
Megvan a GW2, tök szép és tök jó - míg szintezel, utána dögunalom, ráadásul 2 méterenként az orrod alá nyomják, hogy vegyélvegyélvegyél és az új tartalmak vicces egy hónapig tartó ideiglenes cuccok, mert nincs pénz rendes kiegészítõre.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8486
Nem sznobnak szántam. Úgy gondolom õk azok akik megengedhetik ezt maguknak, aztán meg kiderül. Egy tsw az bebukott vele, mert eleve szûk réteg, ez viszont nagy területet fedd le. De majd év közepén visszatérünk rá. Mondjuk szerintem ennek a története és a questjei biztos jobbak mint a skyrimé de ez van nem értünk egyet. 😊

#8485
Jonnyka, Nephin köszönöm a válaszokat! 😊

#8484
Csak a stílusitemet tudja megvenni, de nem tudja használni, míg nem ismeri a motifot. (Bár volt egy bug szombaton, amivel bármit lehetett, de tegnap már rendbehozták.)

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#8483
Még annyit, hogy engedelmeddel a "Legalább lenne benne lan, saját szerver létrehozására lehetõség ingyen, ahol 2-en, 4-en nyomhatnánk haverokkal." mondatodat elrakom emlékbe, mert ritkán hangzik ez el egy MMO esetében, még akkor is, ha jelenleg az ESO egy online rpg, de besorolás szerint viszont mmo. 😊 Érhetõ amit kérsz, csak a mûfajt tévesztetted el.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8482
van ilyen pay2win játék a piacon, köztük van olyan is, ami elég tisztességesen meg van csinálva. havi pár százezer forint ráköltéssel már egész jól lehet boldogulni bennük. sok sikert!

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

gabe paul logan
#8481
ez most elég sznob komment volt de mindegy, Guild Wars 2 meg van valakinek mint tapasztalat? és ezután bejátssza ezt a Bethesda, na mindegy...nem a játékot fikázom, mert egy TES hangulatú(azért közel sem über, Skyrim veri) átlag mmo de még ha hiper szuper játék lenne, akkor sem érne ennyit szvsz, gazdagék játéka lett

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#8480
Frakcioet tudod. Mondjuk erdekes volt hogy vood elfken a nord stilust is tudtam hasznalni. A farkcio stilusokat tudsz venni a vendortol is.
#8479
Hétvégén nekem is volt lehetõségem kipróbálni a játékot. Tetszett is, jó öreg TES fíling nagyon megvan, persze, van benne hiba bõséggel, de melyik mmo-ban nem volt, azokat lehet javítani 😊
Viszont véleményem szerint ez a játék az elõfizetési díjon fog elcsúszni. Nekem legalább is biztosan... egyszeri kiadásnak ez túl sok. Remélem azért sikeres lesz a játék, és ha egyszer úgy állok, akkor belevetem én is magamat a TES világába 😊
#8478
Egyrészt kapsz egy havi játékidõt a dobozzal, másrészt 13 euró (egyelõre még) nem 5k forint.

Sok f2p/b2p+itemshop játék van, nézz körül bátran. Azt lefogadom, hogy többet kifizetsz rájuk havonta, mint itt a havidíjjal tennéd.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#8477
Mindenkinek 😊 Csak nem merek ide konstruktív dolgot beírni, mert látom, hogy megy a brainstorming ezerrel, nem szakítanám félbe 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#8476
Ezen már hiába agyalsz, ez így készült. Amit leírtál, azt NEM akarták megcsinálni. Pont ezért lett p2p.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8475
Tudtommal ez az egyetlen mód, igen. A kezdõn, még a börtönben a ládákat érdemes kutatni, volt, hogy három motifot is találtam (igaz, utána egyet sem).

A kérdésekre spoiler nélkül:

1. szerintem állandó
2. egy NPC-nél, általában a craftos helyek környékén
3. saját loot van, de nem feltétlenül egyezik máséval és nem feltétlenül olyan, amit használni is fogsz (bár megteheted, hiszen bármit használhatsz)

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8474
Azért ne húzd fel rajta magad. 😊 Lesznek elegen nélküled is. Végül is belegondoltam már abba mi lenne, ha úgy lenne mint írod. Egyszerûen túl sokan lennének. 😊

j0nNyKa
#8473
fred: a facebookos postod nekünk sgseknek is szól? 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

j0nNyKa
#8472
1. -t én is szeretném tudni 😊
2. városban van bankos
3. tekintve hogy nincs olyan, hogy "kaszthoz illõ fegyver / armor", ezért random kapod

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

gabe paul logan
#8471
Egyszerûen nem tudom felfogni, hogy kicsengetek 15 ropit, amit le se játszhatok subscriptionként és még rá fizessek havi 5-öt...tudom hogy ez vmi hülye divat, meg a szervereket is üzemeltetni kell blabla, de pöppet rablásnak érzem. Azért mert ES játék, nem hinném hogy 2 max 3 évnél tovább lenne bõséges aktivitás a szervereken.

Szóval miért nem úgy oldották meg valahogy, hogy full ingyenes a játék és ha pluszban elõfizetsz, akkor minden féle extra tartalmakra van lehetõséged? Plusz 200 fegyver, 300 ruha, spellek stb? Esetleg beépíteni a lore-ba az egész fizetõsdit, minden tartományban/országban ha kicsengetsz 5000 HUF-ot, akkor nem csak az alap dungeonokba mehetsz el, hanem a spécikbe is bejárást nyerhetnél, pl adó fizetés esetén, vagy npc-ék lefizetése esetén?
Lenne a játékban 15 helyszín, helyszínek nagyságától, ill. fellelhetõ dungeonok számától függõen növekedne az ár esetleg, ezzel egyenes arányban spécibb bossokat kapnél és spécibb cuccokat.
Ezeket a cuccokat meg lehetetlen játékpénzért tradelnéd a piacon, a nem elõfizetõk meg ha akarják, vesznek játék pénzt igaziért és megveszik tõled a spéci cuccost.

Így is lehúzás lenne, de nem annyira baszdki hogy ha nem fizetek elõ akkor kb van egy tele írt, semmire se jó discem...sokkal felhasználóbarátabb lenne. Én ezért a havi buziságért nem fogom megvenni a játékot. Legalább lenne benne lan, saját szerver létrehozására lehetõség ingyen, ahol 2-en, 4-en nyomhatnánk haverokkal. Aztán ha a globális szerverre akarnék menni, akkor fizethetnénk havonta.

Fuck you Zenimax és Fuck you Bethesda!


Remélem a következõ TES játékban (GTAV-öt követve) több fõszereplõt is felvonultat, akár szintén hármat, ahol két játékos npc vagy neten helyükre beugorhat haver és co-opban végig lehet tolni a storyt.

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#8470
Ezek szerint ez az egyetlen módja, hogy a fajunk saját stílusú tárgyain kívül más kinézetûeket is készíthessünk?
Mert bosmerként játszva kb minden féle faji stíluselembõl tucatjával van már, csak csontot nem találok, a többit meg ugye felhasználni nem tudom, szóval kicsit meg vagyok lõve 😄
Egyébként mennyire gyakoriak ezek a könyvek? Az normálisnak számít, hogy 9-es szintûként még nem találkoztam ilyennel?


A béta alatt felvetõdött bennem még néhány nagyon noob kérdés, ezeket inkább spoilerba is teszem, hogy ne borzolja itt az idegeket, de örömmel venném, ha valaki válaszolna rájuk 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A városokban cserélõdik-e az NPC kereskedõk kínálata? Tehát ha egy konkrét valamit keresek, ami ott van a nála vásárolható tárgyak listáján, de momentán épp 0 darab található belõle nála, érdemes lesz-e késõbb visszanézni hozzá, hátha több sikerrel járunk?

Hallottam, hogy van valami personal bank, ahol tárolhatjuk a cuccainkat, és nem az inventoryból foglalják a helyet. Ez micsoda is pontosan, és hogyan/honnan érhetõ el?

Quest rewardként mindenki ugyanazokat a tárgyakat kapja ugyanazon küldetés elvégzéséért, vagy mindenki az adott karakterhez illõ tárgyat, esetleg totál véletlenszerû az egész?


Elõre is köszönöm!

#8469
Nem.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8468
tankolásrol : simán lehet mivel 15 sec a taunt ideje és az idõ alatt nem megy le rólad... vagy tabbal vagy elfordulsz és puncture megint a másik mobra... amugy meg ha egy mob 10 5 van és odamész ráütöd a puncturet ée nem misselted akkor is rád fordul 15 secig....

kérdés : ha minden frakció minden questjét és minden terület minden skyshardját megtalálom akkor minden skill ki tudok rakni ? 😛
#8467
Fõleg nem shieldet😄
PiszkosFred
#8466
Azzal úgy túl egyszerû, a profik nem használják. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8465
Sword and Shield ágon az elsõ skill a Puncutre skill ami 15 secig tauntol egy targetet.

#8464
akkor 15.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8463
1-2 mobnál, ja, raidben, ja. eq1ben még külön role volt egykoron.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8462
Én még ebben látnék potenciált, hogy lenne fáklya amit lehetne vinni a dungeonokban valamelyik party membernek 😄 (mert anélkül szart se látnánk) Persze erre semmi esély de nagyon jóféle lenne 😄
#8461
Igen 😊 Mondjuk számomra az volt/és maradt is a "JÁTÉK".
Bár azóta szépen elbaszta a SOE.
De az a játék ami akkor volt..hát nekem azóta sem überelte semmi.

A régi szép idõk.