The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8560
Szerintem direkt csinálják így a buff, debuffot, hogy ne vonja el a figyelmed a harc látványától, ne azzal foglalkozzal, hogy felpakoltad-e a kötelezõket. Ez a targetelõs rendszer is érdekes taktikákat hoz majd hadjáratokon. pl. szoros libasor <#wow1>

j0nNyKa
#8559
<#wave>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

kastil
#8558
Az biztos, fõleg 8 hónap mulva, amikor f2p lesz.

Ugyan már, ez egy vicc. Nagyon jól fut még az én e6600as prockómon is 2giga rammal, de pont úgy is néz ki. Animációk rettenetesek, de komolyan, 2 hónap alatt nem is lesz másmilyen. UI förtelem, fõleg az inventory (persze, majd addonok, végülis csak kicsit jön le, hogy "szarunk rá, majd megoldjátok")

Melee combat ultragáz, még a skyrimhez képest is. Hála az égnek, a TPS nézet és a jumping animáció épp olyan szar (csak más) mint a single player játékaikban.
Storyvan nem foglalkoztam, mert egy havidíjas játékot nem a pár hetes questezés miatt fog az ember játszani, az alap dolgok amik számomra a játékélményt adták volna, gagyik.

Csak azért van fossá hypeolva, mert TES (amiket én is szeretek, de ez nagyon nem jött be)

Nem is értem, hogy lehetett erre ennyi pénzt elbaszni, fõleg, hogy közel sem lett igényes...

ps; jöhet a duma, hogy béta, de 2 hónap alatt nem lehet szarból várat építeni. jó játékot!

#8557
proxy*
#8556
Valaki legyenszíves írja le nekem priviben, hogy hogy kell roxy-n keresztul a greenmangaming-ról vásárolni. Köszönöm!
#8555
majd talán 50-es szinten 😄
#8554
Azt hiányolom, hogy a beszélgetéseknél a karakter nem beszél. TOR után szokatlan. TES játékkal nem játszottam, én ilyen multis vagyok, nem tudom ott is így van?

PiszkosFred
#8553
Elsõ addonok tuti, hogy ezzel kapcsolatban fognak elkészülni. Self meg target buffok mutatása.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8552

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8551
Õõõõõ 3 nap alatt level 16 ra lépve észre se vettem,hogy bármit is változik....azért ez sokat elmond a mûködésérõl/megvalóstásáról😛 ....vagy ennyire vaksi vagyok?😊

j0nNyKa
#8550
szivárvány 😊
ennél mondjuk tényleg lehet elképzelni jobb megoldást az tuti

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8549
Nem fizetett hírdetés de megosztom, hátha érdekel vkit...

Reggel rendelem az meg a játékot az Iceakosról és már meg is kaptam a kódot amit aktiváltam is. Mivel az elsõ vásárlásom volt innen eddig elég jó benyomást tett rám és merem ajánlani mindenkinek.

#8548
Én külön örülök neki, hogy nem ilyen 2 méteres manga balták vannak a játékban, amik érdekes módon a hátadon összemennek, hogy azért mégse a földet szántsad vele.

http://edtool.net

#8547
Aha köszi, az feltünt, hogy néha megváltozik a HP bar kerete. Érdekesen nézhet ki, ha van rajta pl. 5 debuff. 😊

http://edtool.net

#8546
A mob health bar-ja mutat debuffokat. Pl. egy armor reductiont esetén olyan lesz a háttere mintha omlana a vakolat :-)

#8545
figy, biztos lesznek nagyobb balták is. ebbe kevesebb van, ezért kisebb. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8544
Lehet, h hülye kérdés, de hol látom a target meg a saját debuffokat. Pl. nyomok egy armor reductiont 9 secre. Honnan tudom, h egyáltalán felment e? Nem lett e miss? A buffokat is csak a character lap alján láttam. Az mondjuk fel sem tünk, hogy nem írja ki a sebzést/gyógyítást, mondjuk nem is hiányzott annyira. Szeretem ezt a minial UI-t, nem vonja el az ember figyelmét mindenféle hülyeség a képernyõn. 😊

http://edtool.net

PiszkosFred
#8543
Tegnap próbáltam az Indoril Pyrostaffnál le akartam cserélni a 4 fire dmg-t, erre rárakta azt, amire cserélni akartam, így most van kettõ rajta 😊 Ebbõl gondolom, de az is lehet, hogy bug és nem fícsör.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8542
pasz tooltip, ill toltesnel hint irta ezt 😊

PiszkosFred
#8541
Illetve inkább azt, hogy az olyan fix enchant, amely nem veszi el az enchant "helyét", vagyis mellé lehet rakni mást is, és így kettõ is lehet rajta, vagy több.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8540
Valai legyen olyan kedves és írja le nekem privátban a greenmangaming-on történõ proxy-s vásárlást.
Megakadok a fizetési résznél...
#8539
Nem igaz mert a képkezes kardok azok a hátadon vannak és nem oldalra rakja el!
#8538
bone-t vehetsz vendornal, altalaban a blacksmith workshop korul van vendor akinek lehet venni a style koveket, egesz olcson.

#8537
az a kard a amrkolat hosszából ítélve szintén kétkezes.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8536
az hogy azt az enchantot nem lehet lecserelni rajta.

#8535
Igen van BS, a woodcraft-tól dél-keletre pár sarokra. Ahogy Johika írta, ha ráviszed az kurzort az épületre kiírja, mit találsz ott. Csak kicsit kell keresni.

http://edtool.net

#8533
Hogyan tudok képet ide linkelni mert ugye nem képfeltöltéses oldal nem jó ide azt írja ki userem emg csak 20kbyteosat tud ide
#8532
minden jatek olyan amilyennek csinalod magadnak, ha nem partyzol, nem lepsz be guildbe, nembeszelgetsz ingame, akkro persze hogy singlenek tunik majd.

En pl eve-t probaltam eleg sokszor, es midnig singleplayereztem benne, nem is akartam corpba lepni, jol elvoltam highsecben banyaszgatva, missionozve, nem kellett ehhez a tobbi ember. Szoval nekem pl az EVE volt egy singleplayer jatek, mert en ugy akartam jatszani. Persze hosszutavon midnenkeppen kell ott is corp, dehat itt is kell majd guild, es akkro majd kinyilik az mmo erzet is.

PiszkosFred
#8531
Jaja, Stonefallban nem volt ott az npc, akihez küldtek, de nem kellett relog (hál'stennek, mert volt vagy másfél óra a queue), egy karakterválasztó képernyõig kilépés majd vissza a játékba is megoldotta, ott állt az argóniai. És csak 5 perc volt a loading, nem másfél óra 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8530
screenshot?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Fpocok
#8529
Hát szerintem elég messze van a kettõ. 😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8528
érdemes visszamenni késõbb ha van rá lehetõség mert egy idpõ után megjavul. Azt figyeltem meg annál is meg pár másik questnél is, hogy van 1 vagy 2 ember akinek bebugzik...ha azok relogolnak, akkor pl magjavulnak a questek rögtön.

Az esetek nagy részében persze nem reklogolnak az emberek csak áll ott 50 ember és vár...

Valszeg az okozza a problémát ha egyszerre klikkelnek egy adott npcre sokan. Gondolom egy bizonyos adat után nem tud vele mit kezdeni a szerver és vhogy kiakad a dolog.

Mert pl amikor délelõtt csináltam ezeket a questeket, semmi gond nem volt, kb 3 mp votl a töltõlépernyõzés is, este meg a nagy része ezeknek már nem ment jól és kb 5 perc volt a töltõképernyõzés.

Viszont remélem, hogy ennyire sok ember nem lesz releaskor😊...bár a több hullám segíthet, mert magasabb szinten már oszlik a nép gondolom.
#8527
amugy szeritnem ez a TESO a The Secret Worldhoz hasonlit leginkabb rendszerben. csak ugye az egy modern vilagban jatszodo jatek, de ott is 3 faction van, ott is szabadon lehet varialni a skilleket. aztan kb ennyi, minden masban mas 😊

#8526
Viszont egyet azért nem értek ez nem negatívum csak észrevétel. sz.tem a 2 kezes fegyverek mérete kicsi. Szóval pl.: egy two handed axe penge része nagyon pici ahhoz képest ,hogy kétkezes!
#8525
Értem. Köszi köszi!
PiszkosFred
#8524
Közben kolléga megnézte. 250 gold az "erõsítés" és 1 (azaz egy!) darab slotot hozzáad az inventoryhoz minden egyes kajálás után 😊 Össze van vonva tehát, nem külön "tároló egység" a mount.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8523
Bug valszeg. Ládákat kéne szétütni, de vmiért nem spawnolnak újra.
#8522
LEírtam! 8)


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
daggerfall wayshire-be a nagy városban nem utazós hajó csak áll 2 hajó lvl 5-s quest a nagy városban és itt van 8 jelzés a hajón bemehetsz minden hova ládákat nyitogathatsz ,de sehol semmi már egy órája itt rohangálunk vagy 15-n
#8521
Hajóval mész szigetrõl szigetre. Melyik konkrétabban? de szerintem elõrébb tartasz mint én. Egyébként ez a játék csak jobban sülhet el mint amikkel eddig játszottam <#hawaii>

Pl: Neverwinterben volt egy normális szerver meg volt egy teszt szerver ahol direkt tesztelés érdekében magasabbak voltak a rate-k nem kicsit hanem nagyon durván! Jött egy új contentel egy valós pénzért nyitható láda amiben olyan mount volt ami 0,001% eshet kb. Erre fogták az ész kombájnok és sikerült úgy elcseszni hogy a valós szervere a teszt szerveres patchet raktál fel így hirtelen a teszt szerveres rate került be. Amint erre rájöttek az emberke mindenki nyitogatta ki ezt a real money-s ládát és mindenki kinyitott vagy fejenként 20-30 mountot 😄DD 10 perc tert el mire az adminok észrevették hogy itt nincs minden rendbe és leállították a szervereket. Rollback et nem csinálhattak így minden úgy maradtt akik kinyitották akkor azok nagyon durván jól jártak és milliárdosok lettek a játékban itt lett vége a neverwinternek itt hagytam abba. Ezt kb más játék nem tudja megismételni szóval ez csak jó lehet
PiszkosFred
#8520
"Ez a játék még nagyon béta, endgamerõl szart se tudni,"

Ez idegesít a legjobban engem is. Már sokadjára teszteljük a 1-20as tartalmat, de felette semmit sem láttunk. Se 20-50, se veteran zónák, se adventure zónák, semmit... és már csak másfél hónap.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8519
azt hiszem a ddo pont ilyen, próbáld ki.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#8518
Oké, akkor tisztázzuk.
Talán tetszik a játék neked, talán nem (vszínû az elõzõ), de nincs rá 3500 forintod havonta. Ezért szeretnéd, ha ingyenes lenne, és lenne lan, vagy saját szerver is hozzá (mmo-ról beszélünk).
Illetve, jó lenne, ha a Zenimax sávos vagy unlock rendszert/elérést használna MTX bolttal, vagyis ingyen csak pár zóna érhetõ el, a dungeonokért és egyéb zónák pénzbe kerülnének, a ruhák és skillek szintén - ami kb. 20-30 ezer forint lenne a végén havonta, és nem havi 3500, de kicsire nem adunk. Jól összegeztem?

Én értem, hogy ingyen akarsz vele játszani. Mások is vannak ezzel így. De ez jelenleg p2pnek indul. Gyere vissza vissza akkor, ha F2P vagy B2P lesz. Mert ez is benne van a pakliban. De az is, hogy sosem lesz ingyenes. De Lan meg coop - errõl le kell mondanod, sajnálom 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Faki
#8517
Ejj minden MMO indulásakor trollok vs rózsaszín ködben hempergõ fanboyok epikus csatáit kell olvasgatni..
Ez a játék még nagyon béta, endgamerõl szart se tudni, még azt sem, hogy hogyan védik ki pvpben a zergfesztivált.
Aki meg sokallja a havidíjat, annak tanácsolnám, hogy várjon fél / 1 évet a játék indulása után, addig kiderül milyen az endgame, nõ vagy csökken a játékosbázis, bõvül-e a content, stb. A legtöbb mmo nagy csalódás volt az elmúlt jó pár évben, ezért nem árt fokozottan óvatosnak lenni, mielõtt egy drágának mondható porfogót vesz az ember.

Running
#8516
Véleményem a stressz tesz alapján a játékról:
+ hangok, zene nagyon jók
+ grafika nem egy cry engine, de amit kell azt hozza és jól optimalizált, sok helyen nagyon szép a játék így is
+ karakterek változatosak, a páncélok, ruhák jók, kár, hogy színezni nem lehet
+ a pve terület óriási, ahogy a pvp zóna is, és erre még jönnek updatek
+ a questek nagyon jók, változatosak, hosszúak, igényesek
+ a játék a felfedezésrõl szól és a questek végrehajtásáról, nem mob pakkok ölésérõl
+ a játék hangulata teljesen TES, hozza azt minden pozitívumával
+ a partizáshoz minden adott, még a szétterhelt szerverek esetében is csak a töltõképernyõn várakozás volt sok, a funkciók mûködtek, ha idõnként nem is gyorsan
+ skillekbõl sok van, sok felé el lehet menni, mindenki össze tudja rakni amit szeretne
+ szerencsére a fejlõdés kellõen lassú, a ruházkodás is, így nem fog senki 3 hét alatt összerakni egy fullos karit és felszerelni, aztán meg unatkozva táncolni valami fõvárosban motiváció nélkül
+ a mobok erõsek, idõnként kihívás, oda kell figyelni, ásítozva gyorsan meghal az ember
+ a questek és amúgy a játék jóval HC jellegûbb, mint pl a GW2, így idõnként gondolkozni is kell, nincs minden a játékos szájába rágva
+ nincs minden npc feje fölött jel, nincs kötelezõ bemegyek felveszem a questeket, aztán szaladok vissza leadom, a játékban barangolva érkeznek a küldetések és vezetik tovább a karaktert az újabb és újabb területekre, küldetésekhez

- karakterlap az vérgyenge és kicsi
- pár funkció nem mûködött, pl group-ban a trade, de ez elnézhetõ egyelõre
- a harc az jobb, mint volt, varázslóval már szinte jó, de a tökéletestõl messze van, sokszor darabos és idõnként súlytalan, habár 11. szintre érve már fel sem tûnt, annyira megszoktam.
- a hitbox/hitreg részen is van mit finomítani, hasonlóan a GW2-höz idõnként itt is bekapsz olyan aoe-t, amiben nem álltál, illetve idõnként olyan ütéseket is, ami elõl kitértél, vagy messze voltál (kíváncsi lennék, hogy túlterhelés nélkül is vannak e ilyen hibák)
- nincs combat log, ezért tömeg esetén sokszor nehezen kivehetõ épp kit talál el az ember, mivel target rendszer sincs, pvp esetén ez is érdekes lesz
- a goupban található emberek jelölése elég primkó, ennél azért komolyabb jelölést is lehetne találni
- a tutorialok itt is hiányoznak, pvp, dungeon, pve-re, nem kéne kihagyni ezeket, mert a játékosok sajnos olyan szinten el vannak már butítva, hogy maguktól nem gondolkoznak, cserébe segghülyék csomó mindenhez
- a kör alakú quickbar PC-re felesleges és atomgáz, helyette a simára tehettek volna plusz slotot az italoknak egyéb cuccoknak
- szerintem kevés skill 5+1 (+egér), engedhettek volna még legalább 2 slotot a skillekhez, úgy sincs cc, csak mana

Ennyi jutott eszembe, így hirtelen. Alapvetõen a játék jó, élvezhetõ a hibák ellenére is, hamar beszippantja az embert. Komoly gondok nincsenek a játékkal, semmi olyan, ami elviselhetetlen, vagy nagyon zavaró lenne. Az, hogy meddig tart a tartalom, mennyire lesz életképes a pvp, illetve meddig tart meg a játék, errõl majd a megjelenés után 2-3 hónappal lehet csak nyilatkozni, addig nem fog kiderülni.

#8515
Alapból csak a saját faj stílusát ismeri.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#8514
GABE neked meg annyit mondok ,hogyha jól kielemeznénk egy hónapodat tutira talánák olyat amit ingyen is kaphatnál Te mégis fizetsz érte! 100%
#8513
Konkrétan Én sem értem néha Jonnyka reakció kritikáit,de egy dologban egyet értek vele és a hasonló emberekkel itt sg.hu-n! Szóval ,hogy bejövök egy Játék topicjába és elmondom ,ogy ez nem tetszik az tetszik stb. rendben ,de ,hogy 3 oldalon át ecsetelni és már a majdnem,hogy a csak ez az oldal errõl szól. jó megértette mindenki valakinek megéri fizetni valakinek nem..

Ebbe tud akkro valaki helpet adni?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hajós questbe valaki ötlet?
#8512
"I don't recall using teleportation, but there I was: alone, naked."
<#vigyor><#vigyor>
gabe paul logan
#8511
a cégnek kevesebb pénz lenne, mivel nem a végelláthatatlanságig fizetnének a felhasználók, hanem behatárolt ideig, mert contentért fizetsz(ha csak nem bõvítenek a végtelenségig olyasmivel ami megéri), de az alapjáték f2p lenne, én ezt szeretném speciel és lehet a játék egy részéért fizetnék is. de mondom a cégnek ez valószínû nem annyira jövedelmezõ, ezért van havi díj

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/