The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ugyan már, ez egy vicc. Nagyon jól fut még az én e6600as prockómon is 2giga rammal, de pont úgy is néz ki. Animációk rettenetesek, de komolyan, 2 hónap alatt nem is lesz másmilyen. UI förtelem, fõleg az inventory (persze, majd addonok, végülis csak kicsit jön le, hogy "szarunk rá, majd megoldjátok")
Melee combat ultragáz, még a skyrimhez képest is. Hála az égnek, a TPS nézet és a jumping animáció épp olyan szar (csak más) mint a single player játékaikban.
Storyvan nem foglalkoztam, mert egy havidíjas játékot nem a pár hetes questezés miatt fog az ember játszani, az alap dolgok amik számomra a játékélményt adták volna, gagyik.
Csak azért van fossá hypeolva, mert TES (amiket én is szeretek, de ez nagyon nem jött be)
Nem is értem, hogy lehetett erre ennyi pénzt elbaszni, fõleg, hogy közel sem lett igényes...
ps; jöhet a duma, hogy béta, de 2 hónap alatt nem lehet szarból várat építeni. jó játékot!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
ennél mondjuk tényleg lehet elképzelni jobb megoldást az tuti
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Reggel rendelem az meg a játékot az Iceakosról és már meg is kaptam a kódot amit aktiváltam is. Mivel az elsõ vásárlásom volt innen eddig elég jó benyomást tett rám és merem ajánlani mindenkinek.
http://edtool.net
http://edtool.net
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
http://edtool.net
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Megakadok a fizetési résznél...
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
http://edtool.net
En pl eve-t probaltam eleg sokszor, es midnig singleplayereztem benne, nem is akartam corpba lepni, jol elvoltam highsecben banyaszgatva, missionozve, nem kellett ehhez a tobbi ember. Szoval nekem pl az EVE volt egy singleplayer jatek, mert en ugy akartam jatszani. Persze hosszutavon midnenkeppen kell ott is corp, dehat itt is kell majd guild, es akkro majd kinyilik az mmo erzet is.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Az esetek nagy részében persze nem reklogolnak az emberek csak áll ott 50 ember és vár...
Valszeg az okozza a problémát ha egyszerre klikkelnek egy adott npcre sokan. Gondolom egy bizonyos adat után nem tud vele mit kezdeni a szerver és vhogy kiakad a dolog.
Mert pl amikor délelõtt csináltam ezeket a questeket, semmi gond nem volt, kb 3 mp votl a töltõlépernyõzés is, este meg a nagy része ezeknek már nem ment jól és kb 5 perc volt a töltõképernyõzés.
Viszont remélem, hogy ennyire sok ember nem lesz releaskor😊...bár a több hullám segíthet, mert magasabb szinten már oszlik a nép gondolom.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Pl: Neverwinterben volt egy normális szerver meg volt egy teszt szerver ahol direkt tesztelés érdekében magasabbak voltak a rate-k nem kicsit hanem nagyon durván! Jött egy új contentel egy valós pénzért nyitható láda amiben olyan mount volt ami 0,001% eshet kb. Erre fogták az ész kombájnok és sikerült úgy elcseszni hogy a valós szervere a teszt szerveres patchet raktál fel így hirtelen a teszt szerveres rate került be. Amint erre rájöttek az emberke mindenki nyitogatta ki ezt a real money-s ládát és mindenki kinyitott vagy fejenként 20-30 mountot 😄DD 10 perc tert el mire az adminok észrevették hogy itt nincs minden rendbe és leállították a szervereket. Rollback et nem csinálhattak így minden úgy maradtt akik kinyitották akkor azok nagyon durván jól jártak és milliárdosok lettek a játékban itt lett vége a neverwinternek itt hagytam abba. Ezt kb más játék nem tudja megismételni szóval ez csak jó lehet
Ez idegesít a legjobban engem is. Már sokadjára teszteljük a 1-20as tartalmat, de felette semmit sem láttunk. Se 20-50, se veteran zónák, se adventure zónák, semmit... és már csak másfél hónap.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Talán tetszik a játék neked, talán nem (vszínû az elõzõ), de nincs rá 3500 forintod havonta. Ezért szeretnéd, ha ingyenes lenne, és lenne lan, vagy saját szerver is hozzá (mmo-ról beszélünk).
Illetve, jó lenne, ha a Zenimax sávos vagy unlock rendszert/elérést használna MTX bolttal, vagyis ingyen csak pár zóna érhetõ el, a dungeonokért és egyéb zónák pénzbe kerülnének, a ruhák és skillek szintén - ami kb. 20-30 ezer forint lenne a végén havonta, és nem havi 3500, de kicsire nem adunk. Jól összegeztem?
Én értem, hogy ingyen akarsz vele játszani. Mások is vannak ezzel így. De ez jelenleg p2pnek indul. Gyere vissza vissza akkor, ha F2P vagy B2P lesz. Mert ez is benne van a pakliban. De az is, hogy sosem lesz ingyenes. De Lan meg coop - errõl le kell mondanod, sajnálom 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez a játék még nagyon béta, endgamerõl szart se tudni, még azt sem, hogy hogyan védik ki pvpben a zergfesztivált.
Aki meg sokallja a havidíjat, annak tanácsolnám, hogy várjon fél / 1 évet a játék indulása után, addig kiderül milyen az endgame, nõ vagy csökken a játékosbázis, bõvül-e a content, stb. A legtöbb mmo nagy csalódás volt az elmúlt jó pár évben, ezért nem árt fokozottan óvatosnak lenni, mielõtt egy drágának mondható porfogót vesz az ember.
+ hangok, zene nagyon jók
+ grafika nem egy cry engine, de amit kell azt hozza és jól optimalizált, sok helyen nagyon szép a játék így is
+ karakterek változatosak, a páncélok, ruhák jók, kár, hogy színezni nem lehet
+ a pve terület óriási, ahogy a pvp zóna is, és erre még jönnek updatek
+ a questek nagyon jók, változatosak, hosszúak, igényesek
+ a játék a felfedezésrõl szól és a questek végrehajtásáról, nem mob pakkok ölésérõl
+ a játék hangulata teljesen TES, hozza azt minden pozitívumával
+ a partizáshoz minden adott, még a szétterhelt szerverek esetében is csak a töltõképernyõn várakozás volt sok, a funkciók mûködtek, ha idõnként nem is gyorsan
+ skillekbõl sok van, sok felé el lehet menni, mindenki össze tudja rakni amit szeretne
+ szerencsére a fejlõdés kellõen lassú, a ruházkodás is, így nem fog senki 3 hét alatt összerakni egy fullos karit és felszerelni, aztán meg unatkozva táncolni valami fõvárosban motiváció nélkül
+ a mobok erõsek, idõnként kihívás, oda kell figyelni, ásítozva gyorsan meghal az ember
+ a questek és amúgy a játék jóval HC jellegûbb, mint pl a GW2, így idõnként gondolkozni is kell, nincs minden a játékos szájába rágva
+ nincs minden npc feje fölött jel, nincs kötelezõ bemegyek felveszem a questeket, aztán szaladok vissza leadom, a játékban barangolva érkeznek a küldetések és vezetik tovább a karaktert az újabb és újabb területekre, küldetésekhez
- karakterlap az vérgyenge és kicsi
- pár funkció nem mûködött, pl group-ban a trade, de ez elnézhetõ egyelõre
- a harc az jobb, mint volt, varázslóval már szinte jó, de a tökéletestõl messze van, sokszor darabos és idõnként súlytalan, habár 11. szintre érve már fel sem tûnt, annyira megszoktam.
- a hitbox/hitreg részen is van mit finomítani, hasonlóan a GW2-höz idõnként itt is bekapsz olyan aoe-t, amiben nem álltál, illetve idõnként olyan ütéseket is, ami elõl kitértél, vagy messze voltál (kíváncsi lennék, hogy túlterhelés nélkül is vannak e ilyen hibák)
- nincs combat log, ezért tömeg esetén sokszor nehezen kivehetõ épp kit talál el az ember, mivel target rendszer sincs, pvp esetén ez is érdekes lesz
- a goupban található emberek jelölése elég primkó, ennél azért komolyabb jelölést is lehetne találni
- a tutorialok itt is hiányoznak, pvp, dungeon, pve-re, nem kéne kihagyni ezeket, mert a játékosok sajnos olyan szinten el vannak már butítva, hogy maguktól nem gondolkoznak, cserébe segghülyék csomó mindenhez
- a kör alakú quickbar PC-re felesleges és atomgáz, helyette a simára tehettek volna plusz slotot az italoknak egyéb cuccoknak
- szerintem kevés skill 5+1 (+egér), engedhettek volna még legalább 2 slotot a skillekhez, úgy sincs cc, csak mana
Ennyi jutott eszembe, így hirtelen. Alapvetõen a játék jó, élvezhetõ a hibák ellenére is, hamar beszippantja az embert. Komoly gondok nincsenek a játékkal, semmi olyan, ami elviselhetetlen, vagy nagyon zavaró lenne. Az, hogy meddig tart a tartalom, mennyire lesz életképes a pvp, illetve meddig tart meg a játék, errõl majd a megjelenés után 2-3 hónappal lehet csak nyilatkozni, addig nem fog kiderülni.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Ebbe tud akkro valaki helpet adni?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#vigyor>#vigyor><#vigyor>#vigyor>
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/