The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
vagy hol van olyan hogy dontened kell arrol hogy hol segitesz, mivel egyszerre nem lehetsz ket helyen, igy mas- mas npck maradnak eletben/halnak meg, akik aztan kovetnek teged tovabb a kov mapokra,teruletkre es lehet utana meg beszelgetni veluk. Es a dontesed alapjan valtozik a parbeszed.
ilyet mondani hogy kidolgozatlan es unalmas... inkabb nem is peldalozok masik jatekokkal...
Nem is értem, én vagyok troll mert írtam pár mondat személyes véleményt egy játékról ami nekem nem igazán jön be. Erre ti itt nekem estek, személyeskedtek. Ki a fasz mondta, hogy nektek sem tetszhet 😊
http://edtool.net
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://edtool.net
#8592 Most is természetes, csak nem mindegy hányan és mennyit. (valamint hogy miért)
Egyébként meg, a fene tudja 😊 A stat overcharge miatt, lehet maxon majd heavy / light armor kombináció lesz a nyerõ.
Resto staff mellé Templar heal és ranged dmg ágát húztam. Magicka lvl 10-12 körül már nem nagyon volt gond a breton racial-ok és a light armor passive-ok miatt.
twitch.tv\mnk_official
Láttam ugyan a vendoroknál a csontot, de kiírt fölülre egy kis 0-t is, amibõl azt gondoltam, hogy kapható nála, csak most épp nincs raktáron belõle.
Mire rájöttem, hogy az a kis 0 azt jelenti, hogy az én inventorimban van 0 belõle... 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Vagy te ingyen dolgozol?
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
#8570 ahogy érzed, hypeold csak, jól nyakonbasznak most titeket 15k val az elsõ hónapra, aztán további 3,5-el. mire az embereknek elege lesz fél év múlva csökken a n épesség, jön az ftp. nyugi bele, a modell már kész van. csak hát ugye tes. ha piszkosfred kovászosubija lenne a cím mindenkit hidegen hagyna
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
pl te templarral tolod restro staffl, heavy armor vagy light vagy medium?
itt ha jol latom nincs megkotes vagy negativ bonus mit viselsz, csak a passzivjain keresztul?!
restro staff mellet healer agat huzod temõplarnakl vagy inkabb sebzest?
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
twitch.tv\mnk_official
twitch.tv\mnk_official
http://edtool.net
A játék oldalán akkor mar ugye az látszik, hogy megvan a rendes játékod, nem csak a négy napnyi elõrendelés, ugye?
Köszi
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
twitch.tv\mnk_official
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
Hála istennek nem kötelezõ játszani majd vele.
S a vélemény olyan mint a segglyuk..
Sorry, de ez egy hatalmas hülyeség
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403