The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Másodikkal számolni kellett, ez az, ami nem lehet kivédeni. Ez a multiplayer hátránya, hogy millió hõs rohangál és teszi rendbe a dolgokat, száz játékos egyesíti a Nagy Házakat egymás után. Ezt le kell nyelni mindenkinek, még szerencse, hogy a phase technika miatt csak veled beszélnek az npck és azt látod, ahogy alakítottad a sztorit. De igen, néha ott van még 10 másik is, a titkos barlangban kvázi 500-an egy nap 😄 Hiteltelen, de van, amit nem lehet kivédeni egy mmo-ban. Instance nem lenne rossz, sõt, a main sztori így lett megoldva, de ha minden más kvesztnél is ez lenne, akkor nagyon elszeparálná egymástól a játékosokat.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Számomra ugyan mondjuk tökéletesen irreleváns, de érdekelne, hogy azok, akik TES-hangulatra hivatkoznak, hogyan tudnak megbarátkozni azzal a jelenséggel, hogy a történet szerint "réges-régen elhagyatott/elfeledett/lezárt/kísértetjárta" kripta/barlang/rom/stb akkora forgalmat bonyolít a játékos látogatásakor, mint az Andrássy út péntek délután. Ez alaposan arcul csapja a TES-élményt. Miért nem oldották meg egyéni instance-okkal esetleg?
Amúgy a játék hangulata, a területek, a gyûjtögetés, a craftolás, a küldetések nagyon eltaláltak, urambocsá' engem még a combat rendszere sem zavar, a fejlõdés lassúsága meg szinte külön tetszik. Egyvmit érzek még kicsit összecsapottnak, a skill-rendszert... ez olyan, mintha erre nem fordítottak volna túl sok figyelmet a világ, a küldetések kidolgozása mellett.
A pvp-n ellenben kellemesen meglepõdtem, miután sikerült másfél óra erejéig kipróbálni, olyan érzésem volt, mintha arra különösen oda akartak volna figyelni. Ugyan még nem teljesen átlátható számomra minden szabály benne, de elsõre jól összerakottnak tûnik, kellemes gyorsasággal omlanak a falak és kapuk, egészségesen nagyok a távolságok, stb. Az ellenfél csapatai mögötti sunnyogáskor kicsit megérintett a jó öreg daoc-érzés is...
Végülis úgyis minden azon múlik, hogy milyenre sikerül megcsinálni a hosszútávú motivációt a játékosoknak.
azóta bétánként változott 😊
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Szerintem rendben van így, csak várni kell április elsejére 😊
csináltam eddig(igaz néhányszor csak builderrel):
1. Dragon knight 2h charge crites, aoe rootos,longstunos darálót
2. DK dualwield aoe rootos darálót
3. Templar s/b aoe dot-s heales tankot
4. Nightblade bow/class tree - hp töltõs ijjászt
5. Night blade dualwiled assat
A baj az, hogy mind1k tetszik a maga módján:-)
nehéz döntés lesz a kezdés
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
#8639
Az kemény, nem sokat pihent ez sem akkor az elmúlt és a mostani béta alatt 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Valami dev? vagy vkinek a vkije?
Amúgy..megy még a szerver?
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
twitch.tv\mnk_official
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
http://edtool.net
Senkinek nem pofáztam bele hozzászólásába, amikor épp azt ecseteli hogy ez vagy az mennyire jó, nem is írtam véleményt olyanról, amit nem láttam, csak azt írtam le ami engem elijesztett a pár óra alatt.
Na de tényleg jó játékot nektek srácok
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Ezért kell megkérdezni mindenkit, hogy meddig jutott, mert lvl1-6 alapján persze, hogy nem tetszik neki, hiszen se skillje, se cucca, semmilye nincs, kvesztet elolvasni meg nem akar. Naná, hogy uninstall. Mondja 10-12-es szinten is azt, hogy nincs lehetõsége semmire sem. Ennyi.
A kedvenc kommentek azok, amikor 2-3 óra alatt uninstall. Erre mit lehet mondani? 😊
Oké, a játék hibája is, hogy nem egybõl rak bele a tutiba, de könyörgöm, mindenhol van egy bevezetés, egy tanuló idõszak. Ez a 450 órás pve tartalom esetében az ESO-ban az elsõ 6-8 szint, ami kb 10-15 óra. "Ingyen" van a bétában most ez, mégsem használja senki, 3-4 óra után feladják és elhamarkodott véleményt mondanak. Helyén kell ezeket kezelni, ennyi.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Melee combat ultragáz, még a skyrimhez képest is. Hála az égnek, a TPS nézet és a jumping animáció épp olyan szar (csak más) mint a single player játékaikban. Storyva nem foglalkoztam, mert egy havidíjas játékot nem a pár hetes questezés miatt fog az ember játszani, az alap dolgok amik számomra a játékélményt adták volna, gagyik."
Idáig vélemény (még ha a stílusa enyhén kekeckedõ is), semmi gond, nem jött be, jó játékot máshol.
Nade utána nettó trollkodás jön egy kis váteszi kinyilatkoztatással fûszerezve és mint ilyen, röhejes... Csodálod, hogy leszólnak? 😊
"Csak azért van fossá hypeolva, mert TES (amiket én is szeretek, de ez nagyon nem jött be) Nem is értem, hogy lehetett erre ennyi pénzt elbaszni, fõleg, hogy közel sem lett igényes... ps; jöhet a duma, hogy béta, de 2 hónap alatt nem lehet szarból várat építeni. jó játékot! (...)...ahogy érzed, hypeold csak, jól nyakonbasznak most titeket 15k val az elsõ hónapra, aztán további 3,5-el. mire az embereknek elege lesz fél év múlva csökken a n épesség, jön az ftp. nyugi bele, a modell már kész van. csak hát ugye tes. ha piszkosfred kovászosubija lenne a cím mindenkit hidegen hagyna"
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Viszont az meg nem jó ha mindenre pakolgat az ember. No, de mindegy ez még lvl 8-9en fordult elõ, gondolom magasabb szinten már kevésbé fog.