The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8710
Csak nehogy ez is úgy végezze, mi? <#idiota>

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

ricsaj
#8709
Haha, oke ha lesz olyan beteszem, de ahhoz tarsasag is kell, aocban is miutan elment a tarsasag nem apritottam annyit meet nem olyan jo ha nincs akivel megosztanod az oromod.
"Aaaaaa g*** megtamadott 2assa meg egy guard de elvereztek!! Haha" magadban mar nem is olyan vicces

#8708

Jelenlegi benyomásom az, hogy ez a játék az Age Of Conan 2!

#8707
igp-vel próbálta valaki a játékot? mit lehetett kihozni belõle fhd felbontáson?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#8706
Let me introduce you the Unarmed Badass!
Vicces, de tényleg lehet unarmed karakterrel menni a játékban, én lvl 9 és félig nyomtam fel mindenféle fegyver(a tõr csak dísznek van ott) és armor nélkül Kucsumot, a hivatásos kikötõi verekedõt. Poén, hogy próbáltam ugyan azon ellenfelekkel fegyverrel is harcolni, de ököllel jobban ment 😄 Tuti viszem tovább ezt a vonalat majd ennél a karakternél kicsit, mert fun, és kíváncsi vagyok meddig bírja majd. A páncél amúgy is a gyáváknak meg az elfeknek való! <#vigyor>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

j0nNyKa
#8705
okay majd azért vágd be ide a címet (meg szerintem a felhívást is)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Smithwarden
#8704
Hat ez nem hangzik tul jol. <#gonosz3>
Most vagyok 9.5-es, most este remerhetoleg kiprobalom en is a pvp-t, meg mielott vege a betanak.

Egy kis sajat velemeny a betarol:
Eddigi TES jatekokkal nem jatszottam, mert single game nagyon ritkan kot mar le jo ideje, utobbi evekben csak multi es coop jatekokkal foglalkozok.
Az elso 5-6 szint ide-oda maszkalas hihetetlen unalmas volt. 😞 Ilyen szinte sosem szokott tortenni, de szo szerint volt amikor bealudtam a kepernyo elott. 😄
Tudom hogy "RPG", de nincs idom/kedvem/erom vegigolvasni vagy hallgatni a tortenetet. Az MMO-kban engem az akcio / taktika / theorycraft / pvp / coop reszek erdekel.
7-es szinttol kezdett egyre jobb lenni a jatek...
Ha a pvp resze jo lenne, akkor kezdek gondolkozni, hogy megeri-e a havidijat. (Tenyleg mennyi is lesz havonta?)

Hol is talalom meg legegyszerubben es leggyorsabban 10-es szinten a pvp teruletet vagy bejelentkezest?

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

PiszkosFred
#8703
Most még sehova, csinálok neki egy külön fiókot elõbb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#8702
fred: hova lehet küldeni a facebookon hirdetett screenshotos mókát?

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#8701
A crafting iszonyat mely, es hogy az utolso 4 materialbol gyartott cuccok hordasahoz veteran dungeon rank kell, kemeny.

#8700
igen mert a dualosnal a wirldwine?
#8699
Nyilván nem jelen idõben értem, hanem már ha javában megy a játék 😊

#8698
Abe, ha nem titok majd tedd, be hol állsz aktuálisan a pvp kill listán, ha nem titokként kezeled 😊

PiszkosFred
#8697
Legalábbis én eddig itt tartok a tapasztalatok alapján. Nagyon jó lett a crafting, rengeteg lehetõséged van olyan tárgyakat létrehozni, amilyet szeretnél. Szinte végtelen egy enchantolt, extra anyaggal ellátott, trait-es, improved tárgy kombinációinak a száma.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8696
Ertem koszi. 😊

ricsaj
#8695
Bocsanat a duplazasert :/

PiszkosFred
#8694
Tudtommal nem. Nincsenek receptek csak a fõzõcskénél.

Traiteket tanulhatsz - research által
Stílusokat tanulhatsz - könyvekbõl
Fegyver/páncél/bot sebzését módosíthatod - több alapanyagot használsz
Minõségét (common, magic, rare, epic, legendary) pedig fejlesztéssel - ahány hozzávalód van, annyivel nõ a % a sikerre (Improvment)

Minden rajtad áll, szabad kezed van.

És erre jönnek az enchantok, amely kvázi olyan, mint a spellmaking a Morrowindben, te döntöd el, hogy milyen enchantot akarsz csinálni a három összetevõ alapján. Persze, ehhez elõbb meg kell ismerni, hogy melyik rúna mire való.

Amiket Shai is említett, és én is belinkeltem, azok a set itemet, nem receptek, hanem a világban található speciális üllõk és kovácsmûhelyekben gyártható tárgyak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

ricsaj
#8693
Kicsit off, de azert megkerdezem: ti mennyire biztok a laptopokban?
en mimdig PC-t hasznaltam, de most epp semmi sincs es az eso megjelenesig mindenkepp akarok valamit venni.
lapi sok tekintetben elonyos de en mindenkitol azt hallom h ennek ez annak az a baja. Ha jo jo, de amugy meg gaz volna kidobni 2000fontot ha egy ev mulva megadja magat.

#8692
ja de 2h az aoere jo, ott az elso activ ability az is aoe meg az elso passivval a sima attackok is tolnak kis splasht.

ricsaj
#8691
Kicsit off, de azert megkerdezem: ti mennyire biztok a laptopokban?
en mimdig PC-t hasznaltam, de most epp semmi sincs es az eso megjelenesig mindenkepp akarok valamit venni.
lapi sok tekintetben elonyos de en mindenkitol azt hallom h ennek ez annak az a baja. Ha jo jo, de amugy meg gaz volna kidobni 2000fontot ha egy ev mulva megadja magat.

#8690
Igen user/documments/elder..../


Amúgy sz.erintem a MMO rpg az semmi más hanem egy Készítõ --- JÁTÉKOSok szimbiózisa. ha megfelelõ a készítõ csoport és a játékos csoport akkro bumm kész a jó játék ,de amikor akármelyik nem megfelelõ akkor jönnek a bajok!
#8689
Itemek szetszedesevel lehet uj receptet tanulni?
#8688
Amúgy megnéztem a skilleket. two handed weapon nem érdemes használni a dual vgy a one hand + shiedl skillek ugyan akkor dmg-et adnak! 8)
PiszkosFred
#8687
Készül(get), de inkább kérdezz ha valami nem tiszta 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8686
Fred craftrol sutyiban nem lehetne valami osszefoglalo? 😊)
#8685
A játék menti valahova a screenshotokat?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#8684
Ladywhox sikerult a proxyzas?

twitch.tv\mnk_official

#8683
Sajnos úgy érzem, hogy a Rift-el, Tera-val, és legfõképp az SWTOR-ral egy új hullámot indítottak el és hát ugye a neten divat szidni is mindent ami csak fokozza mindezt a játékosoknál. Tényleg, nehogy az legyen mint ddo-nál. Ott minden quest instance-olt és külön pénzbe kerül az elsõ pár szint után..
#8682
Milyen listában? Ingame?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#8681
Mindenhol szidják. A legtöbb helyen annyira belejöttek a kommentelõk, hogy esküdöznek meg bojkottra szólítanak fel. Majd elmúlik, inkább most jöjjenek rá, hogy nem nekik való, mint késõbb. Ezt a pár napot már kibírja mindenki, a következõ béta már nyugisabb lesz.


#3 Oliver Horvath 2014.02.09. 16:24
En is betazok, ill betaztam szombat delig amikor is uninstall.

😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8680
azt tudom, más a kérdés.
#8679
Ha jól értettem az itt a kommentelõket akkor, majd fogsz kapni egy másik kulcsot.
#8678
Megvettem az imperial editiont, be is reggeltem a kulcsot.
Viszont nemtudok lovat venni. Még mindig nem látom a listában.
Vagy vmit még meg kell tenni?
#8677
mmounion-on is szidják a játékot 😞 Mára- Holnapra ígérnek részletes beszámoló cikket róla Vamp-ék.. hát Õk is tuti le fogják húzni nem csak a kommentelõk. EVE online -on kívül szinte mindegyik havidíjas mmoval játszottam és számos f2p-vel és sokat meguntam már. Megpróbáltam elfogulatlanul hozzáállni a játékhoz, sõt a TES világát sem ismertem és nekem elsõre megtetszett. Sajnos Ízlések és pofonok..
PiszkosFred
#8676
Bow of Night's Silence

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

j0nNyKa
#8675
nembaj úgyis benne van már 250 milla, mi nekik egy 50 milla felfogadni 10-15 leak vadász szakembert ?! <#hehe>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

PiszkosFred
#8674
Részemrõl passzolok, bár ezzel a mostani tömeggel sok értelme nincs fenntartani, ember nincs, aki tudja a leakelt anyagokat cenzúrázni, vadászni, stb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8673
Holnap oldják fel az NDA-t?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

s0n1c
#8672
Jó, én is nyuggerbe tolom ne aggódj. Kell guild és majd húznak a pro-k 😊
#8671
Elképzelhetõ, bár így hajlott koromra már a lvl 10 kiseggelése is kihívást jelentett. 😄

#8670
És Daggerfall-nál merre van reset?
TDC Geronimo
#8669
Nagy nehezen elértem lvl 10et végre, hogy megnézzem pvp-t. Hát... a map jó nagy, asszem ezzel ki is fújt a pozitívumok száma. Nekem ez a combat megöli az egészet, de ezt már sejtettem a pve részbõl is.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

PiszkosFred
#8668
Deshaan közepén van egy shrine.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

s0n1c
#8667
Hm, hol / merre?
PiszkosFred
#8666
Lesz (már most is van) re-skill / reset.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8665
hát ez a skill-rendszer ez nekem is a rákfeném. remélem a késõbbiekben lesz majd respec lehetõség, mert ami jó szólózáshoz, az messze nem a legjobb group pve-re, és messze nem a legjobb pvp-re sem.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

s0n1c
#8664
Megveszed-e?
#8663
ja meg ami marhajo volt,amikor egyik fogadoban egy ismeros hangot hallottam meg.

http://www.youtube.com/user/malufenix?feature=watch

valami red diamondos notat enekel ingame, de tutifix hogy ez a csajszi az😊

PiszkosFred
#8662
Az jó lenne, mert én azt hittem ez a "hülyegyerek" kapcsoló, a "most blokkolj", "most powerattackolj", "védekezz" stb. feliratok miatt. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#8661
Azzal egyet értek ,hogy vannak olyan questek pl.: balance-ra célzok ,hgoy egy kicsi szobába ölj meg valaki aki csupán 1/4-ed szinttel nagyobb és esélyem nincsen megölni! Ezt arra értem,ha valaki olyan hero-t akar,hogy supportolni is szeretne. akkor vagy esélye nincsen vagy csak csapatba levágni egy néhány enemyt. 😉