The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
"Aaaaaa g*** megtamadott 2assa meg egy guard de elvereztek!! Haha" magadban mar nem is olyan vicces
Jelenlegi benyomásom az, hogy ez a játék az Age Of Conan 2!
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Vicces, de tényleg lehet unarmed karakterrel menni a játékban, én lvl 9 és félig nyomtam fel mindenféle fegyver(a tõr csak dísznek van ott) és armor nélkül Kucsumot, a hivatásos kikötõi verekedõt. Poén, hogy próbáltam ugyan azon ellenfelekkel fegyverrel is harcolni, de ököllel jobban ment 😄 Tuti viszem tovább ezt a vonalat majd ennél a karakternél kicsit, mert fun, és kíváncsi vagyok meddig bírja majd. A páncél amúgy is a gyáváknak meg az elfeknek való! <#vigyor>#vigyor>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
Most vagyok 9.5-es, most este remerhetoleg kiprobalom en is a pvp-t, meg mielott vege a betanak.
Egy kis sajat velemeny a betarol:
Eddigi TES jatekokkal nem jatszottam, mert single game nagyon ritkan kot mar le jo ideje, utobbi evekben csak multi es coop jatekokkal foglalkozok.
Az elso 5-6 szint ide-oda maszkalas hihetetlen unalmas volt. 😞 Ilyen szinte sosem szokott tortenni, de szo szerint volt amikor bealudtam a kepernyo elott. 😄
Tudom hogy "RPG", de nincs idom/kedvem/erom vegigolvasni vagy hallgatni a tortenetet. Az MMO-kban engem az akcio / taktika / theorycraft / pvp / coop reszek erdekel.
7-es szinttol kezdett egyre jobb lenni a jatek...
Ha a pvp resze jo lenne, akkor kezdek gondolkozni, hogy megeri-e a havidijat. (Tenyleg mennyi is lesz havonta?)
Hol is talalom meg legegyszerubben es leggyorsabban 10-es szinten a pvp teruletet vagy bejelentkezest?
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Traiteket tanulhatsz - research által
Stílusokat tanulhatsz - könyvekbõl
Fegyver/páncél/bot sebzését módosíthatod - több alapanyagot használsz
Minõségét (common, magic, rare, epic, legendary) pedig fejlesztéssel - ahány hozzávalód van, annyivel nõ a % a sikerre (Improvment)
Minden rajtad áll, szabad kezed van.
És erre jönnek az enchantok, amely kvázi olyan, mint a spellmaking a Morrowindben, te döntöd el, hogy milyen enchantot akarsz csinálni a három összetevõ alapján. Persze, ehhez elõbb meg kell ismerni, hogy melyik rúna mire való.
Amiket Shai is említett, és én is belinkeltem, azok a set itemet, nem receptek, hanem a világban található speciális üllõk és kovácsmûhelyekben gyártható tárgyak.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
en mimdig PC-t hasznaltam, de most epp semmi sincs es az eso megjelenesig mindenkepp akarok valamit venni.
lapi sok tekintetben elonyos de en mindenkitol azt hallom h ennek ez annak az a baja. Ha jo jo, de amugy meg gaz volna kidobni 2000fontot ha egy ev mulva megadja magat.
en mimdig PC-t hasznaltam, de most epp semmi sincs es az eso megjelenesig mindenkepp akarok valamit venni.
lapi sok tekintetben elonyos de en mindenkitol azt hallom h ennek ez annak az a baja. Ha jo jo, de amugy meg gaz volna kidobni 2000fontot ha egy ev mulva megadja magat.
Amúgy sz.erintem a MMO rpg az semmi más hanem egy Készítõ --- JÁTÉKOSok szimbiózisa. ha megfelelõ a készítõ csoport és a játékos csoport akkro bumm kész a jó játék ,de amikor akármelyik nem megfelelõ akkor jönnek a bajok!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
twitch.tv\mnk_official
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
#3 Oliver Horvath 2014.02.09. 16:24
En is betazok, ill betaztam szombat delig amikor is uninstall.
😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Viszont nemtudok lovat venni. Még mindig nem látom a listában.
Vagy vmit még meg kell tenni?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
http://www.youtube.com/user/malufenix?feature=watch
valami red diamondos notat enekel ingame, de tutifix hogy ez a csajszi az😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”